URL Mapping << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

URL Mapping

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס - לחץ כאן
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

לימודי הייטק

העולם המודרני מציע אינספור אפשרויות התפתחות ותודות לחידושים הנכנסים לשוק מדי יום ביומו הרי שהביקוש לעובדים מיומנים ולמוחות מבריקים רק הולך וגובר. בעידן המידע, חשיבותם של נתונים מהותיים בכל ארגון מהווים את עמוד התווך של הפעילות הארגונית כך שלמעשה מדי יום מצטברים נתונים בהיקף עצום. נתונים אלו דורשים ארגון מחודש, ניהול ועיבוד המידע כך שגם לאחר כמה שנים ניתן יהיה לשלוף את המידע בקלות.

 

ישנם לא מעט תחומים בהם ניתן להשתלב כיום במקצועות הייטק מבוקשים, ויותר מאי פעם מבינים כיום צעירים ברחבי העולם כולו כי רכישת מקצוע בתחום המחשבים על שלוחותיו השונות הינה הבחירה החכמה והכלכלית ביותר. השתלבות בתחום ההייטק מבטיחה הצלחה כלכלית ויציבות בקריירה למשך שנים רבות אולם לא רק. על ידי לימודי הייטק ניתן להתרחב למספר רחב של ענפים בתחום ולהמשיך להתפתח גם במהלך הלימודים או לאחריהם, עם השתלבות בחברות הגדולות ביותר בעולם כולו.

 

בשנים האחרונות ישנו ביקוש הולך וגובר לאנשי מקצוע בתחום לימודי הייטק בעולם כולו בכלל ובארץ בפרט. אמנם, לימודי הייטק אינם מתאפשרים ברוב המקרים במסגרת תואר ראשון אולם ניתן לשלב את רוב התחומים במהלך לימודים אקדמאיים בתחום מסויים. יתרה מכך, ניתן להיכנס לתחום של לימודי הייטק באמצעות קורסים שונים המוענקים במסגרות של מכללות ערב או לימודים במוסדות מוכרים אחרים. קורס של לימודי הייטק מאפשר את הדרך הישירה לכניסה לעולם ההייטק ולתעסוקה בטכנולוגיות מתקדמות שונות.

 

לימודי הייטק מעניקים לבוגרי הקורסים השתלבות בתחום משגשג ופורה מבחינה כלכלית בעולם כולו, כך שברוב המקרים מוענקות תעודות בינלאומיות המאפשרות התפתחות כלכלית גם מעבר לגבולות הארץ. תעשיית ההייטק מציעה לצעירים ברחבי הארץ והעולם מגוון עצום של אפשרויות התפתחות שונות ומגוונות וכן הצלחה כלכלית עתידית. בין לימודי הייטק ניתן למצוא כמה תחומים.

 

הנדסת תוכנה הינו תחום המכשיר סטודנטים לעסוק בפיתוחים של יישומי תוכנות שונות בחברות סביב העולם. הנדסת מערכות מידע הינו תחום העוסק בתכנון ותפעול של מערכות מחשב ובמקביל מספק תמיכה בתעשייה ובמסחר.

דוט-נט
לפני קצת יותר מעשר שנים הוציאה מיקרוסופט לחלל העולם את דוט-נט – פלטפורמה שחוללה בעולם מהפיכה של ממש על ידי אינטגרציה של עולמות המחשוב והתקשורת באופן מלא. תפקידה של דוט-נט הוא לשמש פלטפורמה לפיתוח כלי אינטרנט שיפשטו את השילוב בין תקשורת ומחשוב ולאפשר פיתוח של שירותי אינטרנט לעסקים מקוונים. כיום נפוצותו של המחשב האישי שינתה לבלי הכר את אופי התהליכים העסקיים של חברות וארגונים וגם בסקטור הביתי אנו רואים את המחשב כמוצר צריכה בסיסי.

עם זאת היכולות היוצאות מן הכלל של מחשבים אישיים אינן מובנות מאליהן. על מנת שנוכל ליהנות משימוש במכלול שירותים מגוון כגון צרכנות מקוונת, שירותי בידור ומידע, גישה לדואר אלקטרוני העברת מידע בין מוקדים אנו עושים שימוש בממשקים רבים ומגוונים ותוכנות ויישומים שונים. השפה המשותפת בין כולם כיום היא HTML בעוד החזון של דוט-נט הוא להעביר את העולם לשפת XML העשירה אשר תאפשר לממשקים שונים לדבר זה עם זה ולפטור את המשתמש מלעשות זאת עבורם. מסיבה זו אנו עדים לביקוש הולך וגובר למתכנתים בשפת התכנות העוצמתית דוט-נט עם זאת יש לזכור שמימוש חזון זה תלוי בהתמקצעות של התכניתנים בדוט-נט באמצעות לקיחת קורסים איכותיים בתחום זה. כיתד אם כן נמצא קורס דוט-נט איכותי?

  1. הקפידו על לימודים במוסד אקדמי מכובד ובעל מוניטין כמוסד איכותי. מוסדות אלה נמצאים בקשר מתמיד עם התעשייה ומתעדכנים בצרכים שלה באופן המאפשר להם לעדכן ללא הרף את הקורסים שלהם ולהתאים אותם לצורכי התעשייה.

  2. התעקשו על קורס שיכין אתכם לבחינת ההסמכה של מיקרוסופט. הסמכה זו תעזור להפוך אתכם למבוקשים הרבה יותר בשוק העבודה משום שהיא תעיד על יכולותיכם המקצועיות יותר טוב מאשר התעודה שתקבלו בסוף הקורס.

  3. קמפוס – הקמפוס יכול ללמד אתכם הרבה על אופי המוסד האקדמי. האם מדובר במקום איכותי שהלימודים בו הם חוויה איכותית או שמא מדובר בחאפרים אשר אינם לקוחים ברצינות את עבודתם.

  4. מחיר – בדקו אם המחיר שמציעים לכם הוא מחיר תחרותי ביחס לשוק. השתדלו לקבל הצעות מלפחות ארבעה מקומות לימוד שונים זה מזה. קחו בחשבון את היקף הלימודים של כל מקום כאשר אתם משווים מחירים.

על דוט-נט ועל לימודים
מדוע לא מעט אנשים בוחרים ללמוד בסביבת דוט- נט? האם מדובר בחוויה מאתגרת? התשובה לכך ברורה לחלוטין. קורס או לימודים של דוט- נט, מספקים חוויה מאתגרת, מעניינת ומדהימה. תחום של תכנות מביאים לימודי דוט- נט אם כי מדובר בהתחלה אחת גדולה ביחס לכל השאר. עולם התכנות שונה ומביא קדמה וחלק ראשוני כאשר מדברים על הרצון ללמוד תכנות בצורה מקצועית. נוכח העולם המתקדם והדינאמי, אי אפשר לשבת ולצפות כי הדברים יתרחשו, יש להיות מוכנים ולהרחיב אופקים על מנת להבין כי יש הרבה מעבר.

על יתרון ועל בחירת סביבת דוט- נט

מה מספקת סביבת דוט- נט בפועל? היא בראש ובראשונה מספקת בסיס וידע בלתי מבוטל. כך גם היכולת לשלב תכנות בשוק העבודה נוכח התעדכנות ומעקב אחר שינויים המתרחשים בארץ ובמדינות אחרות בו זמנית. חשוב לציין כי נוכח כל השאר, ישראל היא בהחלט מעצמה בתחום הנ"ל ומכאן השפעתה בעולם הפיתוח. סיום לימודים של דוט- נט יכולים לספק תעודת גמר ויכולת להמשיך ולהתפתח בלימודים מתקדמים אשר יובילו למקום הנכון. נכון להיום ודאז, משיקה מייקרוסופט לימודי אם סי פי די מטעמה. למעשה אלו הם לימודים בהסמכתה הבחירה וכאן למעשה ניתן להשתלב באופן מובהק יותר בשוק העבודה. מיותר לציין כי יש לא מעט אנשים אשר משתלבים בתחום העסקי במשרות כאלה ואחרות. השכר גבוה, היכולת לקבל תפקיד ניהולי ואפשרויות של מגוון משרות, מביאות לא מעט אנשים לפגוש בנישה של דוט- נט.

דוט- נט וכדאיות

מי צריך ללמוד בפועל? רוב האנשים מגלים פחד כזה או אחר מתכנות. מדובר בלימודים קשים שדורשים השקעה בלתי רגילה. כך גם חשיבה מאוד קטנה ואנליטית ומכאן גם לא מעט סבלנות. לימודי דוט- נט משלבים עיוני ומעשי בדיוק כמו בכל נישה אחרת. לימודי דוט- נט מספקים נגיעה בלא מעט שפות תכנות וכך למעשה יכול כל אחד החי את עולם התכנות, להתקדם ולהיות חלק מארגון עם נגיעה חזקה לעולם הפיתוח. מכאן שמתקיים לו שכר גבוה, קריירה חדשה, הרחבת אופקים ובעיקר עניין בעבודה.