Master Page << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

Master Page

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס - לחץ כאן
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורסי תכנות

כיום יש אין ספור אפשרויות להתפתחות כלכלית בתחומי ההייטק השונים. בעידן בו הטכנולוגיות השונות מתפתחות בקצב מסחרר שקשה לעקוב אחריו ואפליקציות מגוונות יוצאות לשוק מדי בוקר הרי שישנו צורך הולך וגובר באנשי מקצוע הבקיאים בתחומי המחשוב השונים ויכולים להעניק את השירות הטוב ביותר בתחומי המחשב. בין שמדובר במתכנתים ובטכנאים, בין שמדובר במומחי מידע ובין אם מדובר באנשי מקצוע מתחומים קרובים הרי שענף ההייטק והתעשייה החכמה מחולל שינויים עצומים בתפיסת הכלכלה הישראלית והעולמית.

 

ישראל, הידועה כיצאנית מוחות מבריקים לכל העולם ומצטיינת ביכולות הפיתוח שלה, מתקדמת כמדי שנה וניתן לראות חברות סטארט אפ ישראליות קמות ומתרחבות לחו"ל תוך זמן קצר. אין זה פלא לפיכך כי ישנו צורך באנשי מקצוע בתחומי המחשב השונים. עם כניסתה של הטלוויזיה הרב ערוצית לאינטרנט וכן עם התרחבותן של חברות ישראליות לרחבי העולם, קורסי תכנות הופכים יותר ויותר מבוקשים בקרב צעירים ומבוגרים כאחת, המבינים את הגדולה שבתחום ההייטק וביכולתו להעניק בטחון כלכלי ארוך טווח.

 

יותר ויותר צעירים מבינים כי תואר ראשון או שני אינו מהווה ערובה להצלחה כלכלית, נהפוך הוא. תואר ראשון ושני עלולים להוות מעמסה משמעותית בדרך להצלחה כלכלית מאחר והלימודים אורכים לא מעט זמן ומצריכים השקעה משמעותית והקרבה של תחומים רבים אחרים במהלך הלימודים כגון משפחה ועבודה. קורסי תכנות שונים ברחבי הארץ מאפשרים לימוד במהלך העבודה ומבלי לוותר על החשוב לנו ביותר כגון זמן פנוי ועוד. חברות הייטק רבות מגייסות מוחות מבריקים חדשים שזה עתה סיימו קורסי תכנות ברמות שונות ולכן ההבטחה ליציבות כלכלית גדולה יותר בתחום ההייטק מאשר בתחומים אחרים.

 

ישנם קורסי תכנות שונים המוצעים במסגרות כאלה ואחרות וביניהם ניתן למצוא קורסים ייחודיים במסגרות ערב ובוקר, על פי התאמה אישית או תכנון מראש. בין הקורסים הקיימים בשפות תכנות שונות ניתן למצוא את שפת C, הידועה בגמישותה ומאפשרת שימוש רב פעמי בקטעי קוד שונים, שפת C++, המאפשרת כמה סגנונות שונים של תכנות כגון ותכנות מונחה עצמים, שימוש בתבניות שונות ופונקציות, שפת SQL המשומשת לצורך ניהול בסיסי נתונים ואחזור מידע, עדכון תוכן ושליפת מידע ספציפי מתוך מאגר גדול ועוד. לינוקס גם היא מערכת הפעלה מוכרת המבוססת על הקוד הפתוח וניתן לעשות בה שימוש ללא כל עלות.

לימודי דוט-נט גם במסגרת לימודי האונליין!
דוט-נט, סביבת הפיתוח המתקדמת של מייקרוסופט, היא אחת מפלטפורמות התכנות המובילות כיום הן ברמת האונליין והן ברמת האוף-ליין. אחד היתרונות המובהקים של שפת הפיתוח דוט-נט נמצאת בעובדה שניתן לפתח באמצעותה מגוון נרחב של תוכנות ואפליקציות התומכות גם בשפת תכנות אחרות. בנוסף, פלטפורמה זו מאפשרת תמיכה בקבצים הכתובים בשפת ה-XML.

קורסי דוט-נט

היתרונות הרבים של שפת הפיתוח והשימושים הרבים בפלטפורמה מובילים לכך שיותר ויותר קורסי מחשבים עוסקים בתחום לימודי הדוט-נט. כיום, תוכלו למצוא היצע מגוון של קורסים ייעודיים בתחום הדוט-נט, המאפשרים לכלל המתכנתים לפתח תוכנות לאינטרנט ולטלפונים החכמים בסביבת "חלונות" של ענקית התכונה- מייקרוסופט. קורסי דוט-נט כוללים בין היתר את נושאי הלימוד הבאים: שפת התכנות C++, SQL SERVER, אלגוריתמים, מבוא לבסיסי נתונים וארגון קבצים, מבוא למערכות הפעלה, מבוא לשרתי אינטרנט ועוד.

מטרות הקורס

קורסי הדוט-נט נועדו להכשיר את דור המתכנתים הבא, וזאת על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו ליהנות מתקשורת אינטרנט זמינה יותר, נגישה יותר ומהירה הרבה יותר. בנוסף, היכולת של שפת הפיתוח לשמש את ענפי התעשייה המגוונים והשונים, נועדה להטמיע את שפת הפיתוח במגוון נרחב של מוצרי חשמל וטכנולוגיה מתקדמים.

קורסי דוט-נט –היכן?

קורסי דוט- נט מועברים במגוון נרחב של מכללות ובתי ספר מקצועיים לענפי המחשב. קורסים אלו הינם קורסים מורחבים המיועדים לכל רמות הלימוד, החל מקורסים למתחילים, דרך קורסים למתקדמים ובעלי רקע בתחום התכנות ועד לקורסים מקצועיים המיועדים ללימודי תעודה ומבחני ההסמכה של חברת מייקרוסופט.

במקביל ללימודי הדוט-נט במכללות ובתי הספר המקצועיים, תוכלו ללמוד את שפת הפיתוח דוט-נט, גם במסגרת לימודי אונליין המיושמים באמצעות סרטוני הדרכה ולימוד דרך רשת האינטרנט. אחת המכללות המקצועיות ביותר בתחום לימודי האונליין היא מכללת "פרקטיקיו" המתמחה בלימודי אונליין למגוון נרחב של מקצועות המחשב, לרבות, לימודי דוט-נט.

במידה וגם אתם רוצים להכיר מקרוב את תחום ה-דוט נט, ובמידה וגם אתם רוצים ליהנות מכל יתרונות הלימוד בשיטת האונליין, זה הזמן להכיר מקרוב את לימודי האונליין של מכללת "פרקטיקיו".
קורס דוט-נט וכל השאר
כיצד ניתן להפוך בחירה טובה להצלחה בלתי נתפסת? דוט- נט מביאה סביבת פיתוח מבית מיקרוסופט, משתמשים בסביבה זו לא מעט אפשרויות ופתרונות תכנות לרבות אתרי אינטרנט. קורס דוט- נט מקנה לכל דורש את היכולת להשתמש בשפות תכנות ומייבא גישה לאתרי אינטרנט גדולים כמו אתרים של בנקים, בתי השקעות ואפילו חברות ביטוח. כמו בכל דבר, ראוי לדבר גם על הדברים הפחות פשוטים, זה בא לידי ביטוי בתוכנה מורכבת ביחס לכל השאר. כך גם לימוד של קורס דוט- נט. הקורס אינו פשוט ומאידך יכול לספק את כל הנדרש על מנת להגיע רחוק. מדובר בדרישה חזקה מאוד בשוק הפתוח ומכאן שלקיחת קורס דוט- נט הופך משתלם ביחס לכל השאר. כך גם השכר והקלות במציאת העבודה.

דו טנט וכל מה שצריך לדעת אודותיו

אז למה קורס דוט-נט על כל השאר? מדברים על כלי מקיף לפיתוח ובניית יישומים אשר מביא למידה עשירה של תכנות על ידי מכשירים ניידים ועוד דברים כאלה ואחרים. כמו כן הוא מהווה אמצעי לבניית יישומים שונים ומגוונים באינטרנט ובפרט שמדברים על תחום של טלפונים ניידים, מחשבים ניידים ואפילו טלוויזיה. מטרתו של קורס דוט-נט, לספק סביבת פיתוח עשירה ולהעניק לתלמיד ידע רב ויכולת עצומה בפיתוח אפליקציות כאלה ואחרות. כך גם הגישה לבסיס נתונים נרחב והיכולת להתאים זאת לצרכים האישיים.

תנאי קבלה ואורך הקורס

תנאי קבלה לקורס דוט- נט הם לרוב ידע גדול ביותר באנגלית, ידע בסיסי בתכנות, ידע בסביבת סי אס אס ואפילו הכרת איץ טי אם אל. אורכו של הקורס משתנה בעת בחירת המסלול המתאים. ראוי לציין כי יש אנשים אשר עזבו מקום עבודה והם פנויים יותר ומאידך יש אנשים אשר תרים אחר  השלמה נוספת ולימודים בשעות הפנאי. אורך הקורס מתמשך כארבעים שעות לימוד. הוא מביא היקף גדול ביותר של חצי שנה לימודים ולעיתים יש הגעה של עד 300 שעות לימוד, הכול בהתאם לבחירה ומטרתו של התלמיד הפוטנציאלי השואף להצלחה ולקטיפת היכולות המתבקשות בסופו של יום.