Cache object << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

Cache object

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס - לחץ כאן
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס dot net

קורס dot net מכשיר מתכנתי Microsoft.Net לעבודה בסביבת כלי הפיתוח של Visual Studio. הכשרה זו מעניקה לבוגרים הזדמנות נהדרת לרכוש מקצוע נחשק מאד ולהשתלב בתעשיית ה- IT במגוון תפקידים שונים. טכנולוגיית NET של חברת מייקרוסופט העולמית הינה טכנולוגיית פיתוח המשמשת בעיקר לצרכי פיתוח יישומים ומערכות הכוללות מגוון רחב של ביצועים בסביבות מורכבות ומבוזרות לרבות WEB. ההכשרה שתינתן לבוגרים במהלך הקורס תתמקד בפיתוח על גבי פלטפורמת NET הנחשבת כיום לאחת המתקדמות והנפוצות.

פלטפורמות NET

פלטפורמת NET הינה פופולארית במיוחד לצרכי פיתוח ממשק אחיד עבור מגוון רחב של שירותים ובכללם: פיתוח אתרי אינטרנט, WEB, אפליקציות בסביבת Windows/ תוכנות חלונאיות, תוכנות למחשבים אישיים, מיני מחשבים, תוכנות מבוזרות ועוד רבים. קורס dot net עוסק בתחומי ידע מגוונים וכולל שעות תרגול מעשיות לצד היכרות עיונית עם מושגי היסוד בתחום. עם תום הקורס יגישו התלמידים פרויקט מסכם המהווה נדבך מרכזי מאד במסגרת רכישת ניסיון מעשי בקרב הלומדים בקורס.

מתכונת הלימודים במהלך הקורס

הגשת פרויקט הסיכום בסוף הקורס מעניק לבוגרים יתרון ייחודי שיסייע להם להשתלב בשוק העבודה בצורה מהירה מאד. מתכונת הלימודים של קורס dot net כוללת מכינה לתכנות בה יועברו מבואות ויסודות בתחום פיתוח התוכנה בפלטפורמת NET כמו כן בתחום של תכנות מונחה עצמים בשפת #C לרבות יסודות של השפה הזו, תכנון ופיתח מסדי נתונים, מושגים ופרדיגמות תכנותיות קלאסיות לצד לימודים התקנים, הטכנולוגיות, הכלים ושיטות פיתוח מודרניות.

מטרות הקורס וקהלי יעד

באופן כללי קורס dot net מעניק לבוגריו כלים הנדרשים לקבלת תמונה כוללת ורחבה ולראייה מערכתית. כלים אלו הינם בגדר הכרח עבור מהנדסי תוכנה שמעוניינים להשתלב בתעשיית ה- IT. הקורס יחשוף את התלמידים למגוון גישות פיתוח שונות ותקנים אשר באמצעותם ניתן לפנות מערכות Enterprise מבוזרות. חלק ממטרות הקורס עוסקות בהקניית ידע אודות טכנולוגיות מתקדמות לצד כלים פרקטיים המשמשים כיום לצרכי פיתוח תוכנה, כמו כן אפליקציות שאינן מבוססות אינטרנט ופיתוח של אפליקציות בסביבת WEB.

הקורס פונה אל אנשים חסרי רקע וניסיון בפיתוח תוכנה אשר מעוניינים להתמקצע ולהרחיב את ידעותיהם בתחום זה.

לבחור את מוסד הלימודים המתאים ללימודי דוט נט
קורס תכנות דוט נט מיועד לאנשים אשר אוהבים את תחום המחשבים. עליכם להיות יצירתיים, אחראיים, בעלי "ראש פתוח" ויכולת לצמוח ולרכוש ידע בשמחה. נשאלת השאלה היכן ללמוד את התחום  כך שתהיו מרוצים ותקבלו את הידע המקצועי. התשובה שלנו פשוטה וברורה. לצורך כך התייחסו לכתוב במאמר הבא. אין ספק כי לאחר קריאת המאמר תקבלו תשובות כיצד לבחון את מוסד הלימודים בתחום הנ"ל.

מתי מומלץ ללמוד לימודי ערב ?

אם אתם עובדים בבוקר, בחרו מוסד לימודים המלמד לימודי ערב. הדבר יאפשר לכם ללמוד ולעבוד מבלי לוותר על אף אחד מהדברים. ללמוד כי רוצים, לעבוד כי צריכים. לשמחתנו, מוסדות רבים מבינים את הצורך של עבודה בשעות הבוקר, ולכן נערכים הם בהתאם ללמידה בשעות הערב. אתם רק צריכים לדאוג לא להיות עייפים מדיי.  משימה קשה, אך אפשרית כשאתם בוחרים בתחום המעניין אתכם באופן מיוחד.

מדוע מומלץ להיקלט במוסד לימודי המקשר אתכם לעבודה בסיום הלימודים ?

בקשו להיקלט במוסד לימודי בו מקשרים אתכם למעסיקים המחפשים עובדים. אתם צריכים להוכיח את עצמכם כעובדים עתידיים ראויים כמובן, אך כל בעל מוסד לימודי יוכל לזהות את הפוטנציאל שלכם אם יש לכם הכישרון לעניין. לכן חשוב בהחלט להרשים ולהשקיע במהלך הלימודים, כפי שחשוב להתכונן כראוי במידה ויש מבחני קבלה למוסד הספציפי בו אתם חושקים. קחו בחשבון כי גם אם מוסד מסוים מבטיח לכם סיוע במציאת עבודה, אין הדבר אומר כי הוא חייב לספק לכם את העבודה בכל מחיר. בסופו של דבר, מדובר ביכולת שלכם להוכיח את עצמכם ואת כישרונכם לתחום.

בחיפוש אחר קורסים, על מה חשוב להקפיד ?

חפשו קורסים שהמוסד הלימודי מלמד אותם באופן ידידותי, באופן חוויתי ובאופן פרקטי. התיאוריה חשובה מאוד לצורך הבנה כללית, אך חשוב יותר מכל להיקלט במוסד בו הלימודים נלמדים ברמה גבוהה המכינה אתכם לפרקטיקה הקיימת גם במציאות. עם זאת, אל תוותרו על החומר העיוני. זכרו כי ידע הוא כוח, ואנחנו כאן בשביל ללמוד כראוי את התחום. כדי להתמקצע חשוב שנשאף גבוה, ורכישת הידע היא חלק מהעניין המשמעותי של הלימודים, הן באופן עיוני, הן באופן מעשי.

האם קיימות מלגות במוסדות ללימודי תעודה ומה החשיבות הקיימת לרמת המרצים ולסוג התעודה ?

חלק מהמוסדות יעניקו לכם מלגות בתנאים מסוימים. המלגות יכולות לעמוד על סכום של אלפי שקלים. כדאי לברר בהתאם למסלול הלימודים ולמוסד, האם הוא מעניק מלגות ואם כן למי ומתי. כמו כן, חשוב לברר מי הם המרצים המלמדים. ההבדל בין קורס מוצלח לבין קורס שאינו מוצלח נעוץ לרוב ביכולת של המרצה להעבירו באופן מרתק ומאתגר במיוחד. חשיבות תעודת ההסמכה נעוצה ביכולת שלה לגרום לכם להתברג בעבודה, הן בארץ, הן בחוץ לארץ.

לסיום, קורס תכנות דוט נט ניתן ללמידה במוסדות שונים. בחרו את המוסד בהתאם לפרמטרים השונים. בררו עם עצמכם עד כמה מושך אתכם התחום כך שתרצו להתעסק בו ולהתמקצע בו כראוי. זכרו- בחירת קורס כמקצוע לחיים נעוצה ביכולת שלכם להרגיש שזהו המקצוע אליו אתם שייכים.
קורס תכנות דוט-נט
למי מיועד קורס תכנות דוט- נט בפועל? הוא מיועד להכשיר עד כמה שניתן תוכניתנים בסביבה של דוט נט. היכולת של לימוד קורס תכנות דוט- נט באה לידי ביטוי בידע עיוני, תרגול, פרקטיקה ובעיקר פרויקט גמר מעשי אשר מכינים לקראת מבחן סופי של מיקרוסופט. מהו המתאים ללימודים? מה התנאים? כל המידע במאמר הבא.

כיצד להתקבל לנישה של קורס תכנות דוט- נט?

תנאי הקבלה של קורס תכנות דוט- נט באים לידי ביטוי בקורסים משתנים. יש קורסים המיועדים לבעלי תואר ראשון ויש הנדסאים אשר רוצים לממש את עצמם בתחום של תוכנה. יש קורסים המותאמים לאנשים בעלי רקע בתכנות ויש כאלה המוכרים בתחום התוכנה. כאשר מוצאים כי הנבחנים אכן מתאימים בדרישות קורס תכנות דוט- נט, שהרי יקבלו אלו תעודת הסמכה מתאימה ואף יעברו מבחנים של מיקרוסופט. כך למעשה יוכלו כל הנבחנים לעמוד בפני הדרישות ואף לחפש עבודה בתחום ההייטק וכל היוצא מכך. הקורס יספק לימוד מקיף באשר לשפות מרובות בתחום התוכנה. גם אנשים אשר לא יעסקו בשפות ישירות לדוט- נט יוכלו להשתמש בכל שפה נוכח לימוד הפלטפורמה המפורסמת שיצאה מבית מיקרוסופט בשנת 2002.

כיצד לאתר מוסד לימודי טוב? טיפים

  1. ערכו סקר שווקים ופילוח אינטרנטי פרטני. מה היקף השעות אשר מוצעות בפועל במסגרת לימודים אותם בחרתם?

  2. יש לבחון את סגל המורים במקום, לרוב סגל המורים חשוב ביותר בעת בחירת מסלול הלימודים. אין לוותר או לדלג עליו. בזכות סגל הלימודים הנבחר, תוכלו לרכוש את הידע והמוניטין לו אתם מצפים בסופו של יום.

  3. המלצות, הן תמיד תסייענה ואף תקצרנה את היגיעה בחיפוש. אם מעולם לא למדתם במוסד לימודי כזה או אחר, שהרי החבר הטוב ביותר יוכל לסייע ואף להמליץ לכם באשר למוסד לימודי אשר תרם לו ובפרט שמדברים על תחום התוכנה ועל בתי ספר הצצים כפטריות אחר הגשם.

  4. דיבר נוסף מדבר על עלויות זולות, זהירות, הן עלולות לעלות לכם יקר. מכאן שעליכם להתמצא בעלויות השוק וכך לבחור את הקורס המותאם.