sql mirroring << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

sql mirroring

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

SQL - יומן דמיוני (חלק 1)
בס"ד

(מי שלא מכיר את הרעיון של יומן דמיוני יכול לעיין בדף של CCNA).

יומן יקר,

היום היה היום הראשון שלי בעבודה, ואני ממש רוצה לשתף אותך איך היה לי. אולי נתחיל מהלילה של אתמול. עזוב שכמעט לא נרדמתי, אפילו אשתי התחילה לדאוג שאני לא ישן! האמת שאני תמיד ככה, הרי מחר זה היום הראשון בקריירה החדשה שלי, בוודאי שאני אמור להתרגש, לא? מה היא ציפתה? בסוף היא הבינה אותי ונרדמה שוב. אני נשארתי לחשוב על היום הראשון שהולך להיות לי בעבודה.

בסוף כן נרדמתי, אבל ממש למעט זמן, כי בשעה חמש בבוקר שוב פעם התעוררתי עם דפיקות לב של התרגשות – זהו, הגיע הזמן! התארגנתי בזריזות וזמזמתי לעצמי שיר ישן של שלמה ארצי. אני מוכן לצאת לחיים החדשים. בדרך, תוך כדי שאני נוהג להנאתי על הכבישים שעוד לא הספיקו להתמלא במכוניות, אני מעביר בראש את כל מה שלמדתי בקורס SQL, אני רוצה להיות בטוח שאני זוכר את הכול. בוא נראה. מאגרי נתונים.. פרוטוקולים.. דרכי ניהול.. אבטחה.. כן, נראה לי שאני זוכר את כל הדברים. עברתי על הכול שוב פעם רק ליתר ביטחון. להיות אחראי SQL בחברה זאת אחריות לא קטנה ואני לא רוצה לפשל. טוב, האמת שאני לא האחראי על שרת SQL, אני העוזר שלו, אבל עדיין יש בזה הרבה חשיבות.

לפני שנכנסתי לבניין החברה קיבלתי על עצמי שהמטרה העיקרית שלי היא ללמוד מהמנהל שלי כל מה שאני יכול על שרת SQL, זה אפילו יותר חשוב לי מהמשכורת. אני רוצה להיות איש מקצוע טוב ובשביל זה צריך ניסיון, והנה עכשיו אני עומד בכניסה לקריירה שלי. והיה נחמד לגלות שבתחילת הקריירה שלי חיכה לי מזגן!

המנהל שלי, מוטי, הוא לא רק תותח SQL לא קטן, הוא גם איש מאוד נחמד. הוא עשה לי סיור בין כל השרתים ובוודאי שהדגיש בחיבה יתרה: "ואלו שרתי ה-SQL שלנו". ברוב היום אנחנו לא מתעסקים עם השרתים באופן פיזי, זאת פחות התעסוקה שלנו, אלא אנחנו אחראיים על התפעול שלהם ברמה תוכנתית, ולכן אחר כך הוא הראה לי את עמדות השליטה על שרתי ה-SQL, הבית החדש שלי!

אולי אוהבים אותי שם למעלה, כי בדיוק קצת לפני סוף הסיור קראו לו בקשר בדחיפות לטפל באיזו תקלה שצצה דווקא בשרתי ה-SQL. לא הראיתי לו את זה, אבל מבפנים מאוד שמחתי על ההזדמנות לראות תפעול תקלה כבר ביומי הראשון.

האמת שציפתה לי הפתעה שאפילו לא דמיינתי! התקלה הייתה קשורה לפרוטוקול SQL בשרת. אני לא אכנס לזה כרגע, אבל בקיצור – זכרתי בדיוק מהשיעור איך פותרים את התקלה. המנהל שלי היה בשוק! מיד טפח לי על השכם ואמר לי: "אני רואה שאתה נכנס מהר לעניינים". חייכתי. אני באמת חושב שזאת הייתה עזרה משמיים.

בסוף היום נפרדנו בלחיצת ידיים וקבענו, מן הסתם, להמשיך את החפיפה מחר. עכשיו אני כבר עומד ללכת לישון, כי מחר מגיע היום השני בקריירת שרתי ה-SQL שלי. אל תצחק יומן יקר, נראה לי שסוף סוף משהו בחיים שלי הולך טוב! נקווה שימשיך ככה ונדבר בהקדם.

לילה טוב.