טל' למכללה: 03-9418941 סרטים חדשים רשימת הסרטים המלאה כניסה לאתר לתלמיד קיים מחירון / הרשמה לאתר לתלמיד חדש
קורסים מקצועיים אונליין
מנהל רשת MCSE | תכנות דוט-נט #C
Hebrew Русский Srbija

Page Events - אורך חיי דף וארועי הדף

קורסים למנהלי רשת
קורסי תכנות
שיטת לימוד
קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
1. מסלול לימוד חופשי להעשרת ידע כללי (מתאים בעיקר למי שעובד בתחום ובעל תעודה)
2. מסלול לימודי תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע.

בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודת בוגר קורס של המכללה - מותנה בהגשת עבודות וביצוע פרוייקט גמר

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע במכללה)

MCT MCTip AD2008

נקודות חשובות לתלמידי מסלול "לימודי תעודה":
1. חובה להכין עבודות הגשה במטרה לתרגל את החומר הנלמד ולצורך קבלת תעודה
2. נדרש מפגש מסכם עם מרצה לאחר הגשת הפרויקט
3. ניתן במידת הצורך להזמין שיעור פרטי עם מרצה
4. ניתן ומומלץ להזמין שיעור פרטי להכנה לקראת המבחן החיצוני של מיקרוסופט.

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט מקבל גישה מלאה לכל מאגר הסרטים בשלמותו
3. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו (ftp).
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד בקורסים שלנו וכן חומרי לימוד נוספים
לרבות ספרים של מיקרוסופט, סיסקו וחברות אחרות (ללא תוספת תשלום).
4. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, cisco וכו
5. המכללה הינה מרכז בחינות מורשה מיקרוסופט.

לפרטים ולהרשמה חייג : 03-9418941
הורדת קוד מקור
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס - לחץ כאן ;
שאלות, הערות ומחמאות למדריך
השאר תגובה
CAPTCHA
טבלת השוואת מחירים בין המכללות
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
קורס תכנות דוט- נט
אם לדבר על קורס תכנות דוט- נט, זה בהחלט לדבר על עולם שכולו מחשבים המותאמים לכל הסטנדרטים האפשריים. כך למעשה מטפסת חברת מייקרוסופט ונוגעת בהצלחה. הנה סיבה אחת מיני מגוון של סיבות באשר ללימודי דוט נט. כך הם למעשה הופכים מבוקשים יותר ויותר עם הזמן. נכון להיום מוצע קורס תכנות דוט- נט בכל מקום ומכללה אפשרית בישראל. כאשר מדברים על קורס תכנות דוט-נט, מדברים למעשה על קורס מאוד מבוקש אשר יכול להכשיר מפתחי תוכנה למקום המקצועי ביותר. כאן למעשה מקנה הלומד את הידע המקצועי ביותר, את הכלים המוצלחים ביותר ובפרט כאשר מדברים על בניית אפליקציה בסביבה של דוט- נט.

על קורס ועל יתרון אחד גדול

קורס תכנות דוט-נט מספק הכרות מעמיקה עם פלטפורמה לפיתוח וביצוע תוכנה. הדבר המוצא על ידי במיקרוסופט בשנת 2002 ומשם כל השאר כמו הפך היסטוריה. פלטפורמה של דוט- נט באה לידי ביטוי כממשק פיתוח אחיד לכל מיני נקודות ביניהם, תוכנות שולחניות, פיתוח אתרי וואב, תוכנות למחשבי כף יד ואפילו יכולת לחבור אל התקני מחשב ולשתף יישומים. מסלול הלימוד עלול להתגלות כלא פשוט ומורכב ומאידך הוא מיועד לבעלי רקע בתכנות אבל לא רק. גם אנשים שלא למדו ולא קיבלו הכשרה מקצועיות בתחום, יוכלו להתנסות כמתכנתים מתחילים. במסגרת הלימודים, ילמדו המתכנתים הכול אודות יישומי מחשב, תכנות מערכות ארגוניות, יישומים ואפילו נגיעה מעמיקה באפליקציות כאלה ואחרות. את הקורס ניתן ללמוד בכל הארץ וקרוב ובסמוך למקום המגורים. הכול עניין של איתור המקום הנכון ביותר עבורכם.

כיצד לאתר קורס מותאם למתכנתים מתאימים? טיפים

  1. ערכו סקר שווקים מקיף באשר למכללה הקרובה למקום מגוריכם.

  2. בקרו במקום ובדקו את סגל המורים, מה מוניטין המקום? כמה שנים הוא פועל ואף מגלה הצלחות והמלצות?

  3. דרשו המלצות באשר למקום, זה יקל עליכם בבחירה וייקח אתכם ליעד הנכון.

  4. אלו תעודות תוכלו לקבל מהמקום? שנייה לפני חתימת החוזה, ראוי כי תשאלו את כל השאלות הנכונות ויפה שעה אחת קודם.

התקבלתי לעבודה אחרי קורס פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows

בס"ד


איזה כיף לי! לא מזמן סיימתי, יחד עם כל החבר'ה, את קורס פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows וכבר התקבלתי לעבודה בחברת הייטק. למרות שאין לי ניסיון גדול (או יותר נכון, אין לי ניסיון בכלל!) קיבלו אותי לעבודה. השכר הוא יפה מאוד, וכבר ניכר שהיה כדאי ללכת לקורס פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows! ידעתי מההתחלה, כשנכנסתי לקורס פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows שזה יהיה שוה את זה, רק לא ידעתי עד כמה מהר תהיה תמורה לעמלי.


ובכן, בראיון עבודה שאלו שאלות רבות, חלקן קשות, אבל על כולן ידעתי לענות מהמידע שקיבלתי בקורס פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows. אלו היו שאלות בייחוד על התכנות בסביבת .net ועל יכולות המערכת להריץ עליה אפליקציות שונות. ברגע שהוכחי לבם שאני יכול בקלות לבצע פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows הם התרצו וקיבלו אותי לעבודה. אני מתחיל ממש בעוד מספר ימים ואני כולי מתרגש.


יש הרבה אפשרויות קידום בעבודה ב-פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows. באמת שלא חסר. אני יכול מאוחר יותר להפוך להיות ראש צוות של פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows או אפילו מתכנן ראשי בחברה אחרי שיהיה לי ניסיון. אז נכון, זה לא ייקח חודש ולא חודשיים ואפילו לא שנה, ב-פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows צריך לצבור ניסיון רב - אבל אם זאת היא ההתחלה, אני בטוח שעתידי מובטח!


אני מאח לכולם ללמוד את קורס פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows שאני למדתי והלוואי ותצליחו כמוני! יש המון מקום בשוק ואני לא חושש מתחרות חחח