קורסים אונליין בעברית
מרצה אמיתי זמין לשאלות בטלפון וגם בצ'אט
בין השעות 10:00 עד 22:00
עברית Русский Srbija العربية English

Page Events - אורך חיי דף וארועי הדף

קורסים למנהלי רשת קורסים בסיסיים - חובה לדעת התמחות בשרתי דואר ווירטואליזציה התמחות ב-Storage התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות בלינוקס - linux קורסים בתקשורת קורסים באבטחת מידע קורס האקינג - Hacking
קורסי תכנות יסודות התכנות - חובה לדעת פרויקטים מעשיים קורס בניית אתרים - צד לקוח - Front End קורס בניית אתרים - צד שרת - Back End קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון קורסים מתקדמים התמחות במסדי נתונים – SQL בדיקות תוכנה - QA שפות תכנות לינוקס - Linux
Controls -פקדים נפוצים - חלק 1 Controls - פקדים נפוצים - חלק 2 פרוטוקול HTTP הסבר על Request Page Events - אורך חיי דף וארועי הדף Multiple Pages - שימוש במספר דפים שלושת הקטגוריות של הפקדים ViewState Session object - חלק 1 Session object - חלק 2 Application object Cache object Master Page Control Inheritance - הורשת פקדים User Controls Error Handling - טיפול בשגיאות Validation - ולידציה Site Navigation - ניווט באתר URL Mapping
שיטת לימוד
שאלה: איך זה עובד?

תשובה: פשוט מאוד, צילמנו בווידאו את המרצים הטובים ביותר המלמדים כל יום את הקורסים במכללות רגילות מול כיתה ובמקום לשלם יותר מ-15 אלף ₪ על לימודים בכיתה, אפשר לראות הכל בסרטונים בפחות מ-500 ₪.

בסוף כל התלמידים, ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט וסיסקו ומקבלים אותה תעודה, גם אלו שלמדו בכיתה ושילמו יותר מ-15 אלף וגם אלו שלמדו בבית לבד. את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה. יש מבחן אחד לכולם, המתבצע במרכז בחינות מורשה, מי שעובר בחינה מקבל תעודה, מי שלא עובר מנסה את מזלו שוב אחרי כמה חודשים. ככה זה עובד בכל העולם גם עם סיסקו גם עם לינוקס וגם עם קורסי תכנות.


האם מבחינת איכות הלימודים זה כמו ללמוד בכיתה?

האמת, שזה הרבה יותר טוב, כי אנחנו מצלמים לקורס את המרצה הטוב ביותר וגם הוא משתדל מאוד, כי הוא יודע שמצלמים אותו, מפרסמים אותו וזה המוניטין שלו כמרצה. אם ההרצאה עדיין לא יוצאת מספיק טוב, אז מצלמים שוב. הדבר הכי הכי חשוב, זה שאלפי תלמידים כבר ראו את הקורסים ואם היה משהו לא מספיק ברור, הם התקשרו אלינו לבקש עוד הסבר, עוד סרטון והיום אחרי שנים רבות של שיפורים ועדכונים ולאחר שמלכתחילה צילמנו מרצים מעולים יצא קורס מאוד איכותי, קצר ולעניין. קורס ללא הפרעות של כיתה עם 20 איש מסביב וכל זה בפחות מ-500 ₪.


האם באמת אפשר ללמוד רק חודש אחד בפחות מ-500 ₪ וזהו

כן בטח, יש אפילו חבילות זולות עוד יותר - חבילות לשנה, החבילות מיועדות למסלולי לימוד ממוקדים. מנוי רגיל באתר הינו לחודש ומאפשר לראות את כל סרטונים, כמה שרוצים ללא מגבלות, אפשר גם ביום וגם בלילה, אפשר ללמוד גם בלי לאכול ובלי לישון. אם אחרי זה כל זה, עדיין לא הספקת בחודש אחד, אז משלמים על חודש נוסף פחות מ-500 ₪. יש גם חבילה מוזלת לחצי שנה.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם מרצה. אפשר גם לכתובת מייל, אפשר גם לקבוע שיעור פרטי. בשנתיים אחרונות כבר לא היה צורך בשיעורים פרטיים, כי אם שאלה שלך מעניינת את כולם, אז אנחנו מצלמים הרצאה בנושא ומצרפים אותה למאגר הסרטים הכללי באתר וזה ללא תשלום. בכל מקרה, אם יש צורך אפשר לקבוע שיעור פרטי, אבל היום כל השאלות מקבלות מענה בטלפון ואם זה הרבה חומר להסביר אז המרצה מפנה לסרט הרלוונטי.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 15 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד

אצלינו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד (אפילו קצת יותר) + מקבלים אותה תעודה (כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט וסיסקו) וגם המרצים שלנו הכי טובים בארץ שמלמדים כל יום במכללות רגילות בכיתות - רק המחיר אצלינו הוא פחות מ-500 ש"ח.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
1. מסלול לימוד חופשי להעשרת ידע כללי (מתאים בעיקר למי שעובד בתחום ובעל תעודה)
2. מסלול לימודי תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע.

בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודת בוגר קורס של המכללה - מותנה בהגשת עבודות וביצוע פרוייקט גמר

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

תלמידי מסלול "לימודי תעודה" - חובה להכין עבודות הגשה במטרה לתרגל את החומר הנלמד ולצורך קבלת תעודה


מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט מקבל גישה מלאה לכל מאגר הסרטים בשלמותו
3. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד בקורסים שלנו וכן חומרי לימוד נוספים
לרבות ספרים של מיקרוסופט, סיסקו וחברות אחרות (ללא תוספת תשלום).
4. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, cisco וכו


לפרטים ולהרשמה חייג : 03-9418941
הורדת קוד מקור
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס - לחץ כאן ;
שאלות, הערות ומחמאות למדריך
השאר תגובה
CAPTCHA
טבלת השוואת מחירים בין המכללות
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
סקר שוק על משכורות של מנהלי רשת – חברת אתוסיה
סקר שוק על משכורות של מנהלי רשת - חברת דיאלוג
קורס dot net – למה זה כדאי?

צעירים רבים מתחבטים בשאלה מה ללכת ללמוד? כיום ישנן אין ספור אפשרויות ומה שהיה בעבר מוגבל יחסית ואפשרי רק לבעלי הציונים הגבוהים היום פתוח לכולם, כך שכמעט כל מי שרוצה ללמוד יכול ללכת ולהוציא הסמכה או תעודה בתחום כלשהוא [או כמובן תואר ראשון] בעבר, לימודים היו שם נרדף לתואר אקדמי, אך בימינו מספיק לעשות קורס מסוים של מספר חודשים, לקבל את ההסמכה הנדרשת ולהתחיל לעבוד. כזה הוא קורס dot net קורס אשר מצריך לימודים של מספר חודשים, ולאחר סיום הקורס ניתן ללכת ולעבוד בחברה מסודרת.

למה דווקא את הקורס הזה?

לא חסר קורסים שניתן לעשות בתוך זמן קצר ולקבל הסמכה, אך היתרון שישנו במידה ובוחרים קורס dot net הינו החברה שעומדת מאחורי התחום הזה. קורס כזה הוא בעצם כרטיס כניסה לעולם של מייקרוסופט, ומי לא מכיר את חברת מייקרוסופט, חברת התוכנה הגדולה והמוכרת בעולם? כיום בעולם הארגוני ובחברות סביבות מחשוב מבוססות מייקרוסופט הן הנפוצות ביותר, וסביבת הפיתוח NET היא חלק מכך כך שאם לומדים את הקורס הזה בוחרים במקצוע בעל ביקוש רב, מקצוע שברוב המקרים קל יהיה למצוא בו עבודה בשוק.

איפה לומדים את הקורס?

אם אתם רוצים ללמוד קורס dot net אתם בוחרים את הבחירה הנכונה. קורס כזה ניתן ללמוד במגוון מכללות בישראל, מכללות אשר הינן מוסמכות מייקרוסופט, כשבסיום הלימודים תצטרכו לעמוד בדרישות מסוימות על מנת שתוכלו לקבל את ההסמכה. גם בקבלה ללימודים ישנן דרישות מסוימות, וכמובן שכל מכללה מחליטה מהן הדרישות שלה, אך ברוב המקרים הדרישות אינן גבוהות במיוחד וכל מה שצריך הוא לעבור ראיון, גישה למחשב, וכמובן לשלם בהתאם לדרישה... כל אחד כמעט יכול להתקבל ללימודים כאלו.

אנו חיים בעולם בו המחשבים והאינטרנט הם אלו ששולטים, ואנו בתור צעירים המתלבטים מה ללמוד חייבים לקחת את זה בחשבון לפני שמקבלים החלטה. בחירת מקצוע כזה תפתח עולם עצום של אפשרויות, אפשרויות אשר בסופו של דבר יביאו עבודה נוחה ולא פחות חשוב מכך משכורת מכובדת.

קורס תכנות דוט- נט
אם לדבר על קורס תכנות דוט- נט, זה בהחלט לדבר על עולם שכולו מחשבים המותאמים לכל הסטנדרטים האפשריים. כך למעשה מטפסת חברת מייקרוסופט ונוגעת בהצלחה. הנה סיבה אחת מיני מגוון של סיבות באשר ללימודי דוט נט. כך הם למעשה הופכים מבוקשים יותר ויותר עם הזמן. נכון להיום מוצע קורס תכנות דוט- נט בכל מקום ומכללה אפשרית בישראל. כאשר מדברים על קורס תכנות דוט-נט, מדברים למעשה על קורס מאוד מבוקש אשר יכול להכשיר מפתחי תוכנה למקום המקצועי ביותר. כאן למעשה מקנה הלומד את הידע המקצועי ביותר, את הכלים המוצלחים ביותר ובפרט כאשר מדברים על בניית אפליקציה בסביבה של דוט- נט.

על קורס ועל יתרון אחד גדול

קורס תכנות דוט-נט מספק הכרות מעמיקה עם פלטפורמה לפיתוח וביצוע תוכנה. הדבר המוצא על ידי במיקרוסופט בשנת 2002 ומשם כל השאר כמו הפך היסטוריה. פלטפורמה של דוט- נט באה לידי ביטוי כממשק פיתוח אחיד לכל מיני נקודות ביניהם, תוכנות שולחניות, פיתוח אתרי וואב, תוכנות למחשבי כף יד ואפילו יכולת לחבור אל התקני מחשב ולשתף יישומים. מסלול הלימוד עלול להתגלות כלא פשוט ומורכב ומאידך הוא מיועד לבעלי רקע בתכנות אבל לא רק. גם אנשים שלא למדו ולא קיבלו הכשרה מקצועיות בתחום, יוכלו להתנסות כמתכנתים מתחילים. במסגרת הלימודים, ילמדו המתכנתים הכול אודות יישומי מחשב, תכנות מערכות ארגוניות, יישומים ואפילו נגיעה מעמיקה באפליקציות כאלה ואחרות. את הקורס ניתן ללמוד בכל הארץ וקרוב ובסמוך למקום המגורים. הכול עניין של איתור המקום הנכון ביותר עבורכם.

כיצד לאתר קורס מותאם למתכנתים מתאימים? טיפים

  1. ערכו סקר שווקים מקיף באשר למכללה הקרובה למקום מגוריכם.

  2. בקרו במקום ובדקו את סגל המורים, מה מוניטין המקום? כמה שנים הוא פועל ואף מגלה הצלחות והמלצות?

  3. דרשו המלצות באשר למקום, זה יקל עליכם בבחירה וייקח אתכם ליעד הנכון.

  4. אלו תעודות תוכלו לקבל מהמקום? שנייה לפני חתימת החוזה, ראוי כי תשאלו את כל השאלות הנכונות ויפה שעה אחת קודם.

התקבלתי לעבודה אחרי קורס פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows

בס"ד


איזה כיף לי! לא מזמן סיימתי, יחד עם כל החבר'ה, את קורס פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows וכבר התקבלתי לעבודה בחברת הייטק. למרות שאין לי ניסיון גדול (או יותר נכון, אין לי ניסיון בכלל!) קיבלו אותי לעבודה. השכר הוא יפה מאוד, וכבר ניכר שהיה כדאי ללכת לקורס פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows! ידעתי מההתחלה, כשנכנסתי לקורס פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows שזה יהיה שוה את זה, רק לא ידעתי עד כמה מהר תהיה תמורה לעמלי.


ובכן, בראיון עבודה שאלו שאלות רבות, חלקן קשות, אבל על כולן ידעתי לענות מהמידע שקיבלתי בקורס פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows. אלו היו שאלות בייחוד על התכנות בסביבת .net ועל יכולות המערכת להריץ עליה אפליקציות שונות. ברגע שהוכחי לבם שאני יכול בקלות לבצע פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows הם התרצו וקיבלו אותי לעבודה. אני מתחיל ממש בעוד מספר ימים ואני כולי מתרגש.


יש הרבה אפשרויות קידום בעבודה ב-פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows. באמת שלא חסר. אני יכול מאוחר יותר להפוך להיות ראש צוות של פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows או אפילו מתכנן ראשי בחברה אחרי שיהיה לי ניסיון. אז נכון, זה לא ייקח חודש ולא חודשיים ואפילו לא שנה, ב-פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows צריך לצבור ניסיון רב - אבל אם זאת היא ההתחלה, אני בטוח שעתידי מובטח!


אני מאח לכולם ללמוד את קורס פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows שאני למדתי והלוואי ותצליחו כמוני! יש המון מקום בשוק ואני לא חושש מתחרות חחח