קורסים אונליין בעברית
מרצה אמיתי זמין לשאלות בטלפון וגם בצ'אט
בין השעות 10:00 עד 22:00
עברית Русский Srbija العربية English

מושגי יסוד באבטחת מידע

קורסים למנהלי רשת קורסים בסיסיים - חובה לדעת התמחות בשרתי דואר ווירטואליזציה התמחות ב-Storage התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות בלינוקס - linux קורסים בתקשורת קורסים באבטחת מידע קורס האקינג - Hacking
קורסי תכנות יסודות התכנות - חובה לדעת פרויקטים מעשיים קורס בניית אתרים - צד לקוח - Front End קורס בניית אתרים - צד שרת - Back End קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון קורסים מתקדמים התמחות במסדי נתונים – SQL בדיקות תוכנה - QA שפות תכנות לינוקס - Linux
מושגי יסוד באבטחת מידע הכרות עם שרת ISA התקנת ISA כלי ניהול של ISA ניהול מרחוק של ISA
שיטת לימוד
שאלה: איך זה עובד?

תשובה: פשוט מאוד, צילמנו בווידאו את המרצים הטובים ביותר המלמדים כל יום את הקורסים במכללות רגילות מול כיתה ובמקום לשלם יותר מ-15 אלף ₪ על לימודים בכיתה, אפשר לראות הכל בסרטונים בפחות מ-500 ₪.

בסוף כל התלמידים, ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט וסיסקו ומקבלים אותה תעודה, גם אלו שלמדו בכיתה ושילמו יותר מ-15 אלף וגם אלו שלמדו בבית לבד. את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה. יש מבחן אחד לכולם, המתבצע במרכז בחינות מורשה, מי שעובר בחינה מקבל תעודה, מי שלא עובר מנסה את מזלו שוב אחרי כמה חודשים. ככה זה עובד בכל העולם גם עם סיסקו גם עם לינוקס וגם עם קורסי תכנות.


האם מבחינת איכות הלימודים זה כמו ללמוד בכיתה?

האמת, שזה הרבה יותר טוב, כי אנחנו מצלמים לקורס את המרצה הטוב ביותר וגם הוא משתדל מאוד, כי הוא יודע שמצלמים אותו, מפרסמים אותו וזה המוניטין שלו כמרצה. אם ההרצאה עדיין לא יוצאת מספיק טוב, אז מצלמים שוב. הדבר הכי הכי חשוב, זה שאלפי תלמידים כבר ראו את הקורסים ואם היה משהו לא מספיק ברור, הם התקשרו אלינו לבקש עוד הסבר, עוד סרטון והיום אחרי שנים רבות של שיפורים ועדכונים ולאחר שמלכתחילה צילמנו מרצים מעולים יצא קורס מאוד איכותי, קצר ולעניין. קורס ללא הפרעות של כיתה עם 20 איש מסביב וכל זה בפחות מ-500 ₪.


האם באמת אפשר ללמוד רק חודש אחד בפחות מ-500 ₪ וזהו

כן בטח, יש אפילו חבילות זולות עוד יותר - חבילות לשנה, החבילות מיועדות למסלולי לימוד ממוקדים. מנוי רגיל באתר הינו לחודש ומאפשר לראות את כל סרטונים, כמה שרוצים ללא מגבלות, אפשר גם ביום וגם בלילה, אפשר ללמוד גם בלי לאכול ובלי לישון. אם אחרי זה כל זה, עדיין לא הספקת בחודש אחד, אז משלמים על חודש נוסף פחות מ-500 ₪. יש גם חבילה מוזלת לחצי שנה.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם מרצה. אפשר גם לכתובת מייל, אפשר גם לקבוע שיעור פרטי. בשנתיים אחרונות כבר לא היה צורך בשיעורים פרטיים, כי אם שאלה שלך מעניינת את כולם, אז אנחנו מצלמים הרצאה בנושא ומצרפים אותה למאגר הסרטים הכללי באתר וזה ללא תשלום. בכל מקרה, אם יש צורך אפשר לקבוע שיעור פרטי, אבל היום כל השאלות מקבלות מענה בטלפון ואם זה הרבה חומר להסביר אז המרצה מפנה לסרט הרלוונטי.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 15 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד

אצלינו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד (אפילו קצת יותר) + מקבלים אותה תעודה (כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט וסיסקו) וגם המרצים שלנו הכי טובים בארץ שמלמדים כל יום במכללות רגילות בכיתות - רק המחיר אצלינו הוא פחות מ-500 ש"ח.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
1. מסלול לימוד חופשי להעשרת ידע כללי (מתאים בעיקר למי שעובד בתחום ובעל תעודה)
2. מסלול לימודי תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע.

בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודת בוגר קורס של המכללה - מותנה בהגשת עבודות וביצוע פרוייקט גמר

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

תלמידי מסלול "לימודי תעודה" - חובה להכין עבודות הגשה במטרה לתרגל את החומר הנלמד ולצורך קבלת תעודה


מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט מקבל גישה מלאה לכל מאגר הסרטים בשלמותו
3. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד בקורסים שלנו וכן חומרי לימוד נוספים
לרבות ספרים של מיקרוסופט, סיסקו וחברות אחרות (ללא תוספת תשלום).
4. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, cisco וכו


לפרטים ולהרשמה חייג : 03-9418941
שאלות, הערות ומחמאות למדריך
השאר תגובה
CAPTCHA
טבלת השוואת מחירים בין המכללות
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
סקר שוק על משכורות של מנהלי רשת – חברת אתוסיה
סקר שוק על משכורות של מנהלי רשת - חברת דיאלוג
האם כדאי לעשות קורס אבטחת מידע?
בעולם תזזיתי כשלנו עניין העבודה והתעסוקה ובמיוחד בישראל – הם נושאים שתמיד עומדים על סר היום ומעסיקים את כולנו. בשנים האחרונות הולך ויורד ערכה של האקדמיה לדעת רבים בעולם המעשי ויותר אנשים מחפשים מקור הכנסה פרקטי ויעיל. אמנם, כבודה של האקדמיה במקומו מונח ועדיין ישנה חשיבות מרכזית לרכישת ידע אולם במקביל חשוב לא פחות להתמקד בהשגת מקור הכנסה ראוי.

ההתלבטות בנוגע לתחום העיסוק שייכת לכולנו ולכן לא פלא שרבים מנסים תחומים כאלה ואחרים. אחד התחומים היותר משגשגים כבר שנים רבות הינו תחום המחשוב, וכיום כבר אין ארגון או חברה, עסק פרטי ולמעשה לכל אחד מאיתנו יש תיבת מייל פעילה, פעילות אקטיבית באינטרנט וניהול כמה וכמה חשבונות. כאשר מדובר בחברות גדולות אזי היקף המידע העובר באפיקים השונים הינו משמעותי הרבה יותר וכמו כן חשוב הרבה יותר.

מאחר והמידע העובר באפיקי הארגון השונים הינו מהותי וקריטי ובעל חשיבות מרכזית, דליפה של המידע עלולה להסב נזק רב לגורמים שונים ולעלות בלא מעט סכומים והוצאות. מסיבה זו אחד הקורסים החשובים יותר כיום ולא פחות מכך – בין הקורסים המבוקשים ביותר נמצא קורס של אבטחת מידע. ההתלבטות בנוגע לאם כדאי לעשות קורס אבטחת מידע או לא הינה התלבטות לגיטימית וחשוב שתקבל את המענה המלא.

קורס אבטחת מידע מספק לכם מקור הכנסה משמעותי ואיכותי בעל ביקוש גבוה בשוק העבודה כיום. על מנת שתוכלו להשתלב היטב בשוק העבודה ולקבל את ההכנסה הראויה לכם, קורס אבטחת מידע הינו האמצעי היעיל והמקצועי ביותר כמו גם הדרך המהירה ביותר להעניק לעצמכם את ההזדמנות להיכנס לעולם העבודה בדרך המוצלחת ביותר תוך כניסה לחברות הנחשבות ביותר.

קורס אבטחת מידע מספק מגוון הזדמנויות להיכנס לתחום העיסוק בצורה מכובדת כך שבכל מקרה יהיה לכם מקום מובטח בענף בבטחון מלא. החברות הגדולות ביותר בעולם כיום נדרשות לכוח אדם בהיקפים שונים על מנת להגן על המידע הרגיש העובר באפיקי התקשורת השונים. מאחר ומדובר בתחום בו ישנם חידושים ללא הרף, גם הצורך במאבטחי מידע חדשים מתחדש ללא הפסקה.