עבודת הגשה - תיבות דואר << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

עבודת הגשה - תיבות דואר

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
עבודת הגשה - תיבות דואר
1. הגדר למזכירות גודל תיבה של GB4 ולכל שאר העובדים GB 2
2. אפשר למזכירה אחת לשלוח מכתבים בשמו של מנהל שלה.
3. למזכירה מותר להיכנס לתיבה של מנהל אבל לראות רק את אנשי קשר שלו.
4. למנהל מותר לגשת לכל התיבה של המזכירה שלו.
5. תעשו כך שב-:TO של המכתב החדש תהיה רשימה נפרדת רק של עובדים הקשורים לפרוייקט X.
6. קראתם ליוני היועץ החיצוני להעביר הדרכה. פתחו לו USER במערכת ונתת לו כתובת EMAIL של הארגון (חשוב מאוד, בזמן הדרכה להציג את המדריך כעובד חברה) אבל יונתן מבקש להעביר את כל המיילים שלו ל-GMAIL שלו. הגדירו זאת.
קורס שרתי דואר- קורס שפותח דלתות
קורס שרתי דואר Exchange הוא קורס לא גדול ופחות מורכב מקורסים אחרים בתחום. עם זאת, הוא בדיוק ההשלמה הנחוצה על מנת לשדרג את עצמכם בתחום ניהול רשתות. מנהל רשתות אשר עובר את הקורס, משלים את האחוזים הבודדים החסרים לו על מנת להפוך למומחה בתחום הרשתות מכל הכיוונים האפשריים. לשרת הדואר חשיבות עצומה בחברה, עסק או ארגון. מרבית התקשורת נעשית בעזרתו. לכן, מנהל רשת שיהיה בקיא גם בניהול שרתי דואר יתקבל בברכה בחברות שונות.

מה נלמד במסגרת הקורס?

במסגרת קורס שרתי דואר תלמדו כיצד להתקין שרת חדש, כיצד לנהל תיבות מיילים קיימות, איך להגדיר את הדואר האלקטרוני בפלאפון, כיצד להתמודד עם תקלות הקורות בשרת. אין ספק כי איתור ופתרון של תקלות הוא חיוני ביותר. קריסת השרת משמעה חוסר תקשורת בין עובדי החברה מה שמקשה מאוד על התנהלות תקינה ויעילה של העבודה. מנהל שרתי דואר מיומן הוא גורם חיוני בחברה. גם אבטחת מידע, גיבוי המידע, סינון של דואר זבל והתקנת אנטי וירוס הם תפקידיו של מנהל שרתי דואר. את כל אלה ועוד, תוך הכנה למבחני ההסמכה מטעם חברת מייקרוסופט תלמדו בקורס.

האם ישנם תנאי קבלה או דרישות מקדימות?

הקורס מיועד לבוגרי קורס ניהול רשתות או מהנדסי רשתות. כפי שנאמר, זהו קורס השלמה אשר משדרג את מנהל הרשת למומחה גם בתחום ניהול שרתי דואר ומוסיף לו את הערך המוסף שבעזרתו הוא "יחטף" על ידי מקומות עבודה. על מנת להתמודד עם הקורס בהצלחה ישנו צורך באנגלית ברמה טובה.

באיזה מתכונת נלמד הקורס?

ישנן מכללות שונות בתחום המיחשוב המציעות את הקורס. המתכונת מבחינת שעות וימי הלימוד משתנה. מדובר על קורס הכולל כ- 70 שעות לימוד אקדמיות- גם כאן ישנם הבדלים מסויימים בין מוסדות. מכללת פרקטיקיו מציעה קורס שנמשך חודשיים. את קורס המתחילים מציעה המכללה ללא תשלום. התשלום הוא רק עבור קורס מתקדמים.

היכן מתבצעת הבחינה ומהי עלותה

לאחר סיום קורס שרתי דואר ניגשים, כאמור לבחינה מטעם חברת מיקרוסופט. עלות הבחינה היא 55$ והיא מתקיימת במוסדות שקיבלו אישור מחברת מיקרוסופט להעביר את הבחינה כמו מכללת פרקטיקיו ומכללות נוספות.