סיכום ב-3 דקות - שרת WDS << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

סיכום ב-3 דקות - שרת WDS

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

כל מה שרציתם לדעת על רשת מחשבים

כולנו מכירים את האינטרנט או הרשת כפי שאנו מכנים אותה. האינטרנט מאפשר למחשבים בכל העולם לקבל אותו מידע באותה צורה וגם לתקשר אלה עם אלה בדרכים שונות. מלבד האינטרנט ישנן רשתות קטנות יותר בהן מספר מחשבים השייכים לאותו ארגון או חברה מחוברים ביניהם, מחוברים לאותו ציוד קצה כמו מדפסות, סורקים או פקס וגם יכולים להיות מעודכנים באותה עת משיתוף קבצים או דואר. הדבר מאפשר תקשורת קלה ויעילה יותר בתוך ארגון.
החשיבות בקיומה של רשת מחשבים


רשת מחשבים עושה לנו את החיים קלים ונוחים הרבה יותר. באמצעותה קובץ אחד הנמצא במחשב מסוים הופך נגיש גם למחשבים אחרים המחוברים אליו. כך מספר עובדים בחברה יכולים לעסוק באותו קובץ במקביל, כל אחד במחשב שלו. הרשת חוסכת גם ציוד יקר. ללא הרשת, כל היה צורך לחבר כל מחשב למדפסת נפרדת כמו גם לסורק או פקס נפרדים. בנוסף, הרשת מאפשרת לאנשים לתקשר זה עם זה ולהיות זמינים אחד לשני גם אם אינם נמצאים באותו חדר, בניין, עיר ואפילו מדינה.רשת מחשבים בכל חברה


עבור חברות ועסקים הקמת רשת מחשבים היא הכרח. בחברות ישנה פעילות של מספר מחשבים עד מאות מחשבים בחברה גדולה במקביל. על מנת לאפשר עבודה יעילה, שיתוף תחנות העבודה ואפשרות ההגעה למשאבי החברה הם חיוניים מאוד. ללא הקמת רשת מחשבים היה על החברה להשקיע בציוד היקפי בסדר גודל עצום כאשר כך הוצאות אלה מצטמצמות באופן משמעותי. הקמת רשת בחברה גדולה היא מורכבת ודורשת תכנון והכנה של תשתיות פיזיות, בין אם מדובר על חלקים של הרשת שהם חוטיים או כאלה שהם אלחוטיים. גם האחסון, הגיבוי, ניהול המשתמשים ומתן ההרשאות- כל אלה מורכבים יותר כאשר מדובר על רשת גדולה ומסועפת.
רשת מחשבים גם בבית


אמנם בבית כמות המחשבים קטנה לאין ערוך מזו שישנה בחברה, גם חברה קטנה, אך עדיין ישנם יתרונות מהקמת רשת מחשבים גם בבית. הדבר מאפשר אחסון נוח ויעיל יותר של מידע, יכולת להשתמש באותם מכשירי קצה ממספר מחשבים בבית וגם לתקשר כאשר אתם מתעצלים לקום ולגשת אל החדר השני...

מיומנו של מנהל רשת

בס"ד


יומן יקר,


היום התחלתי את העבודה שלי בתור מנהל רשת. עוד לפני שאספר לך איך היה היום הראשון שלי בעבודה, אני רוצה לספר איך הרגשתי כשסוף סוף הסתכלתי במראה ויכולתי להגיד לעצמי שאני מנהל רשת. אז איך הרגשתי יומן יקר? האמת שהתרגשתי מאוד! הנה סוף סוף הגיע הדבר שחלמתי עליו כל כך הרבה, שעבדתי בעבורו כל כך קשה. כמה למדתי בשביל להיות מנהל רשת, כמה לילות בלי שינה עברו עליי בניסיון להבין איזה עיקרון מסובך בשרת, כמה פעמים תרגלתי כל דבר כדי להיות מקצוען – ועכשיו השוק נתן לי הוכחה שזה השתלם – מהיום אני מנהל רשת!!!


לא רק התרגשות הייתה לי, יומן יקר, אלא גם הרגשה של התחלה חדשה. ולאן הדרך הזאת תוביל? רק הזמן יגלה לי את זה. האפשרויות להתקדם בתור מנהל רשת הן עצומות! וגם הידע שעוד אפשר לקבל וללמוד בתור מנהל רשת הוא גדול מאוד. אפשר להגיד שהעתיד נראה גם ורוד וגם מעניין!!


ביום הראשון שלי בתור מנהל רשת עוד לא ממש התעסקתי עם השרתים. התחלתי היום חפיפה. לקח אותי מנהל הרשת הבכיר, שהוא המנהל הישיר שלי, להכיר את אנשי הצוות. אנשים נחמדים מאוד. אחר כך הלכנו לחדר השרתים. חדר השרתים הוא חדר קר מאוד (נראה לי אולי 0 מעלות ממש!) ויש שם את כל השרתים שבחברה. אל תדאגו, אף מנהל רשת לא עובד בתוך החדר הזה, וגם אני לא. אנחנו שולטים על השרתים דרך מחשבים אחרים שנצאים במשרדים נורמאליים עם טמפרטורה אנושית.


כשיצאנו לאכול צהריים, שאל אותי ה- מנהל רשת הבכיר כל מיני שאלות על הקורס ועל החומר שלמדתי. זה כבר לא היה ראיון קבלה, סתם שיחה בין חברים למקצוע. הוא הופתע מזה שהרמה שלי גבוהה. לרוב אנשים מגיעים מקורס מנהל רשת ברמה בינונית או אפילו נמוכה – הסברתי לו שזה החלום שלי כבר הרבה שנים להיות מנהל רשת ולכן התעמקתי הרבה ותרגלתי כל דבר. ואז הוא אמר לי משהו שלא יכולתי להאמין למה שאני שומע!!! הוא אמר לי שכבר בראיון הם הרגישו שאני לא סתם איזה מישהו שעכשיו קיבל תעודת מנהל רשת, אלא שאני ממש מנהל רשת בדם!! והוא אמר שלרוב בם לוקחים לעבודה שלי רק מישהו עם לפחות שלוש שנים של ניסיון, אבל אותי הם לקחו כי אני ברמה אפילו טובה יותר! הייתי בשוק, כמעט בכיתי מרוב התרגשות! שמעתם?? אני מנהל רשת יותר טוב אפילו ממי שיש לו כבר שלוש שנים של ניסיון – ואני רק בהתחלה!!


כשחזרנו מארוחת הצהריים בדיוק קראו ל- מנהל רשת הבכיר לפתור איזו תקלה שהייתה באחד השרתים. אני לא אלאה אתכם בכל הפרטים, אבל אני כן אספר לכם שגם ה- מנהל רשת הזוטר החדש (זאת אומרת אני) עזר בפתרון התקלה! ראיתי על הפנים של ה- מנהל רשת הבכיר שהוא מרוצה ממני וזה ממש נתן לי הרגשה טובה.


יומן יקר, אני אסכם ואומר שהיום הראשון בתור מנהל רשת היה לא פחות ממדהים ממש! גם נהניתי וגם קיבלתי פידבקים ממש חיוביים. אני מקווה שזה ימשיך ככה.


אמן!