ניהול מרכזי - GPO - Group Policy << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

ניהול מרכזי - GPO - Group Policy

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
 1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
  מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

 2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
  הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

למידת MCSE בתקופה קשה

שלום לכולם !!

היום אני רוצה לדבר אתכם על למה מומלץ ביותר ללמוד מסרטונים דרך מכללת פרקטיקיו ובמיוחד בתקופת מלחמה. אז קודם כל אני כמובן מדבר על לימודי MCSE  שהיום הוא תואר מיקרוסופטי מכובד ביותר. אם כן, קודם כל אחד היתרונות הבולטים ביותר ללימודי MCSE בעזרת סרטונים ובמיוחד בתקופה כזו קשה הוא שדרך לימוד בעזרת סרטונים ניתן ללמוד בכל שלב של היום ובכל מקום כמעט ( בתנאי כמובן שיש לו אינטרנט ) . בקורס רגיל בזמנים כאלו בדרך כלל הקורס נדחה ולפעמים זה קורה ממש בדקה התשעים כשהרבה אנשים הם בדרך ללימודים ולא מספיקים להודיע להם עלכך. בלימודים בעזרת סרטונים כמובן שהדבר לא כך ושום דבר חוץ מאולי הפסקת חשמל . תמיד ניתן ללמוד ואתה לא תלוי באף אחד אחר.

דבר שני :  המרצה של הקורס עשוי להיות מגויס, בתקופות מסוימות הוא עלול להיות חולה או לאחר לשיעור בגלל אלף ואחת סיבות , או סתם להגיע לכתה בחוסר חשק בגלל שאולי עבר עליו יום קשה עם האשה , הילדים ,המשפחה או בכבישיי ארצנו. בלימוד באמצעות סרטונים של מכללת פרקטיקיו אף אחת מהאפשרויות האלה לא עולה בכלל על הפרק והסטודנט לעולם לא יהיה מופתע ולא יבזבז זמן יקר בלהגיע למכללה ואז לראות שאין שיעור, להתעצבן - מה שכמובן לא יעזור , ואז שוב לבזבז זמן יקר בדרך חזרה הביתה.

דבר שלישי : בכתה לרוב המרצה יעביר את החומר בקצב של התלמידים היותר טובים בכתה ואילו החלשים יותר ישארו מאחור עד שיבינו שהקורס הוא לא בשבילם ועדיף היה מראש ללמוד במכללת פרקטיקיו באמצעות סרטונים בקצב שלך , בזמן שלך , כשבא לך וכשאתה בחשק חזק ללמוד.

אם כן אנו רואים הרבה יתרונות ( למען האמת ללא חסרונות ) בלימוד קורס MCSE גם בתקופת לחימה שמקשה מאוד בלאו הכי על התלמיד וגם בתקופה רגועה כיוון ששום דבר לא משתווה באיכותו ללימודים באמצעות סרטונים.

לסיום אני ממליץ לכם מאוד ללמוד בשיטה זו של הסרטונים של מכללת פרקטיקיו בשל היתרונות הרבים כפי שמניתי בכתבה ובחיזוק באופן משמעותי בתקופה כזו של מלחמה.

תודה רבה ונפגש בשמחות.

 


כל הסיבות הטובות לעשות קורסים כמו MCSE או MCITP

ממש כפי שאתם לא יכולים לדמיין את החיים הפרטיים שלכם ללא היכולת לתקשר בעזרת המחשב, כך אי אפשר לדמיין ארגונים גדולים שעובדים ללא רשת תקשורת. מצד שני, מה עושים כשרשת התקשורת לא עובדת כמו שצריך, כשיש בה תקלות או כשצריך להתקין אותה? בכל אחד מהמקרים האלה פונים אל המומחים, והמומחים בתחום הזה הם בוגרי קורסים כמו ,MCITP או קורסים כמו MCSE. אין כל צל של ספק שגם אתם יכולים ללמוד את התחום הזה ולהפוך להיות מומחים בו, ואם אתם אוהבים את כל מה ששייך למחשבים ורוצים להכיר את העולם הזה עוד יותר מקרוב, אז למה שלא תעשו את זה כבר היום?

תנאי הקבלה לקורס

ראשית, חשוב להבין שבין אם אתם בוחרים לעשות קורס של MCSE ובין אם הבחירה שלכם היא קורס MCITP, הרי שמטרת הקורסים האלה היא ברורה מאוד. כלומר, מעבר לכך שבוודאי תרצו לקבל את כל המידע הדרוש לכם במסגרת הקורסים האלה, המטרה היא גם להצליח לעבור את בחירת ההסמכה שממתינה לכם בסופם. הקורסים מכינים אתכם לבחינת ההסמכה של חברת מייקרוסופט, ורק מי שיעבור את הבחינה הזאת יוכל לקבל בסופו של דבר את התעודה הנחשקת. באופן כללי ניתן לראות שכאשר מדובר על קורסים ברמה הבסיסית הסטודנטים לא צריכים להראות ידיעות מיוחדות בתחום המחשבים, כי הם רק צריכים להכיר את היישומים הבסיסיים ולדעת אנגלית ברמה מספיק טובה.

מדוע חשוב לקבל את התעודה

מעבר לכך שכדאי לא לוותר על תעודת ההסמכה פשוט כי אם אתם כבר עושים קורס הרי שכדאי לקבל בסופו תעודה, במקרה הספציפי הזה מדובר על תעודה שפותחת דלתות. אנשים רבים היו רוצים שתהייה להם תעודת הסמכה של חברת מייקרוסופט העולמית, כי תעודה כזאת יכולה להכניס אתכם לעבוד בחברת הייטק מובילה ביותר! אומנם אולי לא תמיד תירצו לעבוד בתחום של ניהול רשתות תקשורת, אך זו יכולה להיות התחלה טובה מאוד ולכן לא כדאי לוותר על התעודה. חשוב ללמוד ברצינות במהלך כל הקורס על מנת שתוכלו להצליח בבחינת ההסמכה הסופית.


איזה קורסים מייקרוסופט מציעה:

מערכת ההפעלה המוכרת ביותר בימינו היא ה- Windows של חברת Microsoft . כמעט בכל מחשב סביבכם תראו את הלוגו של החברה מופיע ברגע שהמחשב נדלק ולמעשה חברתMicrosoft שולטת בשוק הביתי והמסחרי כאחד בעולם ובישראל בפרט. במסגרת הנרחבת הזו מציעה היום מייקרוסופט הסמכות שונות עבור אנשים מקצועיים לתת פתרונות בהתאם לסטנדרטים של החברה.

מגוון רחב של קורסים של מייקרוסופט מעניקים הסמכה ותעודה מקצועית בנושאים מגוונים. על ידי כך, מעודדת מייקרוסופט צעירים להתמחות בתחום המחשבים וחושפת אותם למגוון טכנולוגיות ופתרונות של החברה. בסיום אותם קורסים מקבל הסטודנט תעודת Microsoft Certification – המקנה לו יתרון בולט בשוק העבודה.

בין מגוון ההסמכות שמציעה מייקרוסופט תמצאו את הרשימה הבאה:


 • MCPD Professional Developer
  – תעודת הסמכה כמפתח תוכנה מטעם מיקרוסופט. בקורס מקבל הסטודנט ידע שיאפשר לו להשתלב בעתיד בתחום התכנות ופיתוח תוכנה. ונלמדים בו פיתוחי יישומים לאינטרנט וכלים לכתיבת קוד בשפות מתקדמות.

 • MCSE (Solutions Expert)
  – תעודת הסמכה בתחום ה- IT (Information Technology). התעודה ניתנת אחרי מעבר של ארבע בחינות הסמכה של מייקרוסופט ומהווה אסמכתא לכך שהסטודנט מכיר את מערכות ההפעלה השונות של Windows.

 • MCSD Solutions Developer
  – תעודת הסמכה גבוהה עבור אנשי פיתוח בכירים. תעודה זו ניתנת לאחר מעבר של ארבע בחינות הסמכה ובחינת בחירה אחת (המהווה אסמכתא להיכרות מעמיקה עם שרת ספציפי של מיקרוסופט). שמעידה על יכולת תכנון ופיתוח פתרונות משוכללים והכרת כלי הפיתוח והטכנולוגיות השונות של מיקרוסופט.
 • MCM Master(Master in Computer Management) תעודת הסמכה מתקדמת (ניתן לעבור את מבחן ההסמכה רק בחול). מתאימה למקצועני IT מנוסים, שרוצים לבחון את יכולות התכנון וההטמעה של פתרונות מורכבים בסביבה ארגונית.

 • MCSM Solutions Master
  (Microsoft Certified Solutions Master) תעודת הסמכה מתקדמת עבור עולם ה-IT.

 • MCTS Technology Specialist
  (Microsoft Certified Technology Specialist) – תעודת הסמכה עבור מומחי IT שמעוניינים להתמקד בטכנולוגיה מסוימת. ע"י פיתוח יכולות הטמעה מתקדמות, תכנון ומיטוב תשתית IT.

 • MCSA Solutions Associate
  – תעודת ההסמכה הבסיסית בין מגוון קורסים של מיקרוסופט. הסמכה זו מהווה את הצעד הראשון בעולם ה-IT עבור אנשים שרוצים לתמוך במוצרי Microsoft במגוון גדול של ארגונים מתחומים מגוונים.

בנוסף לכל ההסמכות הללו, מציעה החברה קורסים של מייקרוסופט עבור תעודות הכשרה רלוונטיות ל- Microsoft office.

לימוד רשתות לסלילת אוטוסטרדת מידע
אם נשתמש במטאפורה הרי רשתות התקשורת בעסק הם כמו וורידים ועורקים, והמידע העסקי הזורם בהם הוא כמו הדם, החשיבות של רשת התקשורת לעסק אינה מסתפקת רק בשימור נתונים אלא בפעולותו בהווה בכול יום מחדש. לכן תפקידו מנהל הרשתות הוא מכריע לתפקוד העסק, הלכה למעשה תפקיד מנהל רשתות נחלק לכמה שלבים וכמה הסמכות כאשר מיקרוסופט מספקת הסמכת MCSA  ו- MCSE  וסיסקו מספקת הסמכת CCNA, ישנם עוד נושאים רבים שמנהלן רשת חייב ללמוד על מנת להערך לעתיד כמו וירטואליזציה ומחשוב ענן, אך קודם כול לקורס הראשון.

עיקרי הקורס הראשון בהכשרת מנהלן רשתות

-          הקורס הראשוני בלימוד רשתות נועד להעניק למי שמעוניין בכך הכשרה מקיפה בעולם הרשתות, כיצד הן פועלות, כיצד להרחיבן לעמדות עבודה נוספות ועוד. הקורס מתפרש על פני בין חצי שנה לשנה ואף יותר, תלוי בהיקפו ותכניו, ובקו הסיום בו הוא מתוכנן להציב את בוגרי הקורס, לקראת מבחן הסמכה או לקראת קורס התמחות נוסף.

-          לימוד רשתות מוצע דרך מספר מוסדות לימוד למקצועות הטכנולוגיה, דרישות הקבלה הן ברובן הכרת מערכות ההפעלה הנפוצות בהן אנו עושים שימוש במחשבנו האישי, ידיעת השפה האנגלית, והכרה בסיסית של המחשב. לעיתים מסלולים המכינים לקראת מבחן הסמכה ידרשו יותר מכך בדרישות הסף

-          הקורס עוסק במספר נושאים נרחב, הכרת החומרה של המחשב, מחיצות הארד דיסק, הכרת הפעלה דרך האדמינסטרטור. שינוי בביוס, הכרת מערכת ההפעלה של ווינדוס, הכרת מוצרי Windows Server, הכרת שירות שרת הדואר של ווינדוס, הבנת הרכבת רשת אפקטיבית של רכזות, נתבים, מתגים, כרטיסי רשת ומודומים.

-           הקורס מתרגל סימולציות של רשתות ובעיות שצצות בתפקודן ויש לפתורן במהירות.

-          אבטחת מידע ויצירת גיבוי לחומרים החשובים המאוחסנים על השרת.

-          יצירת תיבות מייל לעובדים, זיהוי והרשאות מרחוק.

לימוד רשתות לשמור על בריאות הארגון

לימוד רשתות הוא קורס גדוש נושאים, המכשיר לכול הפחות להבין ולהתקדם בהבנת הטכנולוגיה הארגונית או משמש מקפצה של ממש למשרה בתחום, הקורס אינו מסיים את הצורך בקורסים אחרים שיבואו אחריו, המידע הנרכש בו מהווה מסד חשוב בפעילות כול ארגון ומאפשר התקדמות והרחבת הידע גם למחשוב ענן, גם לרשתות מבוססות לינוקס ועוד.
אופני הלימוד של MCITP
בס"ד

שלום כולם, היום אני רוצה לדבר איתכם מעט על האופנים שבהם ניתן ללמוד את קורס MCITP. בעיקרון, ניתן ללמוד את הקורס בכיתת לימוד וניתן ללמוד את הקורס דרך הרצאות מוקלטות. המאמר הנ"ל ינסה לפרט את המרכיבים של כל אופציה שכזאת, כך שהסטודנט יוכל לקבל החלטה מושכלת עד תום איזה קורס לקחת. ובכן, ברשותכם בואו נתחיל:

ראשית כל, בואו נתמקד ב- קורס MCITP שנלמד בכיתה. האופן הנוכחי מתחלק לשתי אפשרויות עיקריות. האפשרות הראשונה היא לימוד הקורס בפורמט של פעמיים בשבוע. הרבה מהמכללות נוטות ללמד את קורס MCITP בפורמט הזה. השעות שלרוב יופיעו בפורמט הנ"ל הן שעות הערב (למעט אם הקורס נלמד גם ביום שישי). בכל מפגש יהיו בערך כשלוש עד ארבע שעות של לימוד. הייתרון הגדול הוא השעות הנוחות בעבור מי שעובד בבקרים, וכן היכולת לחזור על החומרים ולתרגל עוד בבית בין שיעור לשיעור. לצערנו הרב, הניסיון מראה שרוב הסטודנטים לא חוזרים הרבה על החומרים בבית, וקל וחומר של מתרגלים עוד. בעבור הסטודנטים הללו הייתרון הנ"ל בוודאי שמתבטל, אבל זכרו שזה תלוי בכם. אם תשקיעו גם בין שיעור לשיעור תזכו לייתרון ענק בפורמט הנ"ל של קורס MCITP!

האפשרות השניה של לימוד בכיתה היא קורס בוקר. קורסי בוקר לרוב יילמדו מטעם חברות מקצועיות המקנות לעובדים את הקורס, או מטעם מזרד התמ"ת. קורס בוקר הוא אינטנסיבי ביותר ומדובר בלימוד של חמישה ימים בשבוע, שמונה שעות כל יום! קורס MCITP בפורמט הנ"ל מסתיים, כמובן, מהר הרבה יותר מקורס ערב שהוזכר לעיל וזהו הייתרון הראשון. גם האינטנסיביות לכשעצמה מהווה ייתרון, שכן הסטודנטים "חיים את הקורס". מצד שני, אין זמן לתרגול כמעט בין שיעור לשיעור, שהרי כבר למחרת ממשיכים לשיעור הבא. נתון מעניין הוא שדווקא בקורסים שכאלה יותר סטודנטים נוטים לנצל את מעט הזמן שנותר להם בערב על מנת לתרגל שוב את החומרים. אולי מה שכתבנו, שהסטודנטים "חיים את הקורס" היא הסיבה לעניין הנ"ל. בכל אופן, למי שעובד, או שהאינטנסיביות גדולה מדי (או שאין לו דרך להיכנס לקורס במגזר העסקי או קורס תמ"ת) הקורס הנוכחי לא יהיה הפיתרון בשבילו.

האפשרות השניה ללמוד קורס MCITP היא האופן שמכללת פרקטיקיו מציעה, קורס MCITP בוידאו! ראשית, אני רוצה לגלות דעתי. זה נכון שאני כותב מאמרים בעבור המכללה, אבל עדיין – אני רוצה להיות אמיתי. אני לא שיווק, אלא איש מקצוע. יש ייתרונות רבים בלימוד שכזה ויש גם חסרונות – בואו נתחיל למנות אותם.

לימוד קורס MCITP בסרטונים נותן לסטודנט את היכולת ללמוד בקצב שלו וזה כמובן ייתרון עצום, ויותר מכך – אף המחיר הוא נמוך בהרבה מקורס MCITP שנערך בכיתה. הייתרונות הנ"ל הינם באמת משמעותיים ביותר, אבל צריך לזכור שהחיסרון הגדול הוא שאין משמעת מסודרת של הימצאות בכיתה. ולכן, מי שהולך על הדרך הזאת ללימוד, צריך לקחת בחשבון מראש שעליו לקבל על עצמו משמעת של ברזל. באופן עקרוני, אם הוא יעשה כך, אז אפילו אם ייקח לו שנתיים (!) לסיים ללמוד את החומר, הוא עדיין ישלם בערך כשליש (בלבד!) מעלות קורס רגיל. לא יאומן!

אני מאחל לכם הצלחה רבה ב- קורס MCITP שתבחרו!