עבודת הגשה - התקנות ושדרוגים << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

עבודת הגשה - התקנות ושדרוגים

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
עבודת הגשה - התקנות ושדרוגים


בס"ד

סטודנטים יקרים, לכל שאלה הדורשת ביצוע יש להציג חובת בדיקה כצילום מסך.

את כלל צילומי המסך יש להגיש בצורה מסודרת - השאלה ותחתיה צילומי המסך הרלוונטים תחת קובץ WORD או POWERPOINT, עבודה שלא תענה על דרישות ההגשה תיפסל.


1. מה הן סוגי הגרסאות הקיימות למערכת ההפעלה WIN7 ומה ההבדלים בינהן?

הסבר במילים שלך את התכונות. מהי העלות של professional ושל home premium?
2. מה הם סוגי הרשיונות הנתנים על ידי חברת מיקרוסופט למערכת ההפעלה WIN7? הסבר במילים שלך הבדלים בין OEM, VOLUME LICENCE, RETAIL.
3. חברה המתמחה בגרפיקה שכרה את שרותכם על מנת שתייעצו לה איזו גרסא של מערכת ההפעלה win7 תתאים בצורה הטובה ביותר לצרכי החברה וכמובן תחסוך לחברה הוצאה כספית מיותרת על ידי כך שתתאימו את סוג הרישיון הנכון לחברה. להלן דרישות החברה:


3.1 תמיכה בריבוי ערכות שפה מכוון שבחברה זו מועסקים אנשים מכל רחבי העולם.

3.2. יכולת הצטרפות ל"domain".

3.3. אפשרות להצפנת מידע על אמצעי אחסון ניידים כגון: DISK ON KEY


4. מהו סוגי הרישיון שהייתם ממליצים לרכוש עבור חברה מסעיף קודםובאיזו כמות בהתאם לתנאים הבאים:

4.1 לחברה ישנן ארבעים מערכות מחשב המריצות את Windows Vista sp2,

4.2. עשרים מחשבים המריצים את Windows XP sp3

4.3. עשרה מחשבים ניידים שנרכשו עם מערכת ההפעלה Windows 7 home premium.

רשיונות שדרוג זולים יותר מרשיון מלא להזכירכם. רמז: כמות מינימלית עבור VL של ENTERPRISE הינה 10 יחידות.5. בחברת הגרפיקה, מנהל מחלקת שיווק חשש מהמעבר למערכת החדשה והתעוררה דרישה לכך שבכל מחשב במחלקה זו תהיה היכולת לבצע dual booting בין XP ל- win7 כך שכל עובד יוכל לבחור את המערכת שעליה ברצונו לעבוד בעת שהמחשב מבצע Boot, בצעו זאת והסבירו כל שלב ושלב (בצעו זאת על מחשב אחד בלבד). רמז: הוסיפו למכונה וירטואלית של XP דיסק קשיח נוסף דרך מאפינים של מכונה וירטואלית6. לאחר זמן מה החליט המנהל במחלקת השיווק שהמערכת החדשה הינה מערכת טובה ואמינה וברצונו להעביר את כל עובדיו לשימוש בה אך מבלי שתתבצע פגיעה בנתוני העובדים כגון: משתמשים, הגדרות תוכנה, מסמכים וכיו"ב הציגו הדגמה למנהל המחלקה המראה כיצד ניתן לבצע זאת ממחשב בודד המריץ XP למחשב בודד המריץ WIN7.


7. לאחר ביצוע ההדגמה המוצלחת התבקשתם להעלות רעיון כיצד לבצע זאת לכל המחשבים במחלקת השיווק בצורה מרוכזת כך שכל הנתונים ימוגנו בהצפנה ובסיסמא, העלו רעיונות אפשריים ודרכי ביצוע. אין צורך לבצע זאת כרגע, רק להסביר את הרעיון.8. לחברה נודע שבמחסן החברה ישנם 5 מחשבים ישנים יחסית שעליהם מותקנת מערכת ההפעלה XP התבקשתם לבצע התקנה נקייה על מחשבים אלו של מערכת ההפעלה Win7 להלן מפרט החומרה של המחשבים:

דיסק קשיח 10 GB

זיכרון RAM = 256 MB

מעבד CPU = 2.4 GHZ

בחנו מפרט זה ושדרגו את נקודות הכשל במערכת כך שתוכלו לבצע התקנה של Windows 7 תוך עשיית שימוש מינימלי בתקציב החברה . אין צורך לבצע זאת כרגע, רק להסביר את הרעיון.
9. התבקשתם לבצע שדרוג למחשב אחר המריץ מערכת הפעלה מסוג WINDOWS VISTA SP1 ומספר תוכנות מסוימות. לשם פתרון שאלה זו התקינו מכונה וירטואלית המריצה מערכת ההפעלה מסוג VISTA.

9.1 הריצו תוכנת בדיקה וודאו כי השדרוג אפשרי הן מבחינת חומרה והן מבחינת תוכנה לפני ביצוע השדרוג

9.2. בצעו את השידרוג.


10. לאחר שישה חודשים בחברה החליט המנכ"ל טוב הלב שלכם להוציא את כולם לחופשה חלומית שבסיומה הוענק לכל עובד מחשב נייד מסוג Note book במתנה, קיבלת הוראה לבצע התקנה של WIN7 למחשבים אלו (שימו לב למחשב זה אין כונן דיסקים)הסבירו במילים כיצד ניתן לבצע זאת.

בהצלחה!עידו שדדי.