עבודה עם Windows 8 << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

עבודה עם Windows 8

קורסים למנהלי רשת שלב 1 - טכנאי מחשבים - Help Desk שלב 2 - מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט שלב 3 -מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו שלב 4 - מומחה לינוקס ו-DevOps התמחות בשרתי דואר ווירטואליזציה התמחות ב-Storage התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות בסייבר האקינג ואבטחת מידע קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות שלב 1 - יסודות התכנות שלב 2 - בניית אתרים צד שרת - Back End שלב 3 - בניית אתרים צד לקוח - Front End שלב 4 - פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
ממשק Metro חדש בוונדוס Windows 8 יסודות התקשורת - מתחילים מדידת ביצועים של המחשב שכפול מחשב - תוכנת Acronis אבטחה כללית במחשב - GPO ניהול דיסקים ומחיצות RAID יצירת מכונה וירטואלית חדשה הבדל בין Switch ל-Router גירסאות של Windows 7 שיתוף - HomeGroup דיסקים - הבדל בין SAS, SATA מעבר למצב Administrator או UAC שיתוף תיקיות בין המחשבים - Share גיבוי ושיחזור - חלק 1 שדרוג מ-VISTA ל-Win 7 הגירה מ-XP ל-Windows 7 מה זה בעצם לפרמט מחשב? הסבר על Subnet Mask שכפול מחשב עם ImageX - חלק 1 פתרון תקלות - בשיתוף תיקיות גיבוי ושיחזור - חלק 2 מה זה Proxy ? הצפנת דיסק עם BitLocker גיבוי מרוחק לשרת FTP פקודות NETSH והסבר על APIPA הרשאות NTFS על תיקיות וקבצים שכפול מחשב עם ImageX - חלק 2 התקנה של Windows 7 הסבר על דרייברים - התקנת Driver יצירת קובץ תשובות עם SIM יצירת WinPE תאימות תוכנות ל-XP שליטה מרחוק - RDP הקפאת מחשב עם Deepfreeze הבדלים בין SIM לבין DISM לבין MDT הבדלים בין XP לבין 7 התקנת Windows XP פתיחת פורטים בנתב (Router) MDT - התקנה Win7 דרך הרשת אבטחה בדפדפן אינטרנט עריכת Image עם DISM ביצוע Boot מתוך VHD מחשבים ניידים ומצב מצגת בוונדוס VPN שליטה מרחוק - TeamViewer, LogMeIn איך לקבל כתובת IP קבועה בחינם ? פקודות DOS על מחשב מרוחק - WinRM רשת אלחוטית Wi-Fi Firewall חישובים בינאריים

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

לימודי מחשבים

בשנים האחרונות לימודי מחשבים הפכו להיות נפוצים ומבוקשים עד מאד. אם בעבר לימודים אלו פנו בעיקר לאנשים עם רקע בתחום כמו מתכנתים, אנשי מחשב וכדומה, הרי שכיום קהלי היעד של הלימודים הנ"ל התרחבו לאין ערוך ומזוהים גם עם אנשים נעדרי רקע וניסיון בתחום. לימודים בתחום המחשבים נחשבים להכרחיים לא פחות מאשר לימודים בכל תחום אחר דוגמת מתמטיקה, ביולוגיה, ספורט, ספרות, היסטוריה, אזרחות וכיוצא באלו. ניתן לראשות שכיום עולם המחשבים מאפיין את כל שכבות האוכלוסייה בכל הגילאים.

מגוון רחב של קורסים לשכבות גילאים שונות

לימודי מחשבים הפונים לילדים יתמקדו בעיקר בכל הנושא של האינטרנט והמחשבים עם נגיעה מצומצמת באופיס. תכני הלימוד המרכזיים במסגרת הקורסים הללו יתרכזו בהיכרות מעמיקה עם המבנה של המחשב וסך כל פעולותיו. לימודים הפונים אל שכבת גילאים מבוגרת יותר יעסקו בתחום האינטרנט, אופיס, בעיות שכיחות במחשבים ומציאת פתרונות אפשריים, ובחלק מהקורסים יועברו גם תכני לימוד בנושא של תכנות בסיסי. לימודים המיועדים למבוגרים כוללים את אותם נושאי הלימוד של לימודים לילדים רק בקצב איטי יותר.

מגוון קורסים בעולם המחשבים

כבר לפני שנים חלחלה למודעותה של מערכת החינוך הצורך ההכרחי בקורסים העוסקים בעולם המחשבים. בעבר נהוג היה לשלב בבתי ספר יסודיים קורסים של הקלדה עיוורת באמצעות תוכנה בשם "ארנב" עבור הילדים הקטנים. בתקופה הנוכחית מועברים קורסים הרבה יותר מתקדמים במסגרת לימודי מחשבים בבתי הספר השונים. חלק מהקורסים הללו עוסקים בתקשורת, בעולם האינטרנט, תיקון מחשבים, קורסים עיוניים בנושא של היסטוריית המחשבים, קורסים ברמה של מתחילים או מתקדמים באופיס ועוד..

עניין שבשגרה

לסיכום נאמר שכיום לימודי מחשבים הפכו להיות עניין שבשגרה במערכת החינוך בישראל ובכלל בכל ענפי התעשייה השונים. כתוצאה מכך ניתן להבחין שהרמה של הלימודים התפתחה והשתפרה לאין ערוך וניתן ליהנות משיטת לימוד הרבה יותר מקצועית וממוקדת מטרה. קורסים בעולם המחשבים מוצעים כיום במסגרת רבות ומגוונות כמו למשל במסגרת בית הספר, ארגונים וחברות פרטיות, מתנסים וכיוצא באלו. טרם הרשמה לקורס כזה או אחר מומלץ מאד לבצע חקר שוק מעמיק בכל הנוגע למחירים ובנוגע לסילבוס של הקורס.

CCNA בעברית

לא מעט טכנאי מחשבים, במרוצת השנים מעוניינים להגדיר לעצמם כיוון מקצועי מסוג מסוים. לאחר סיום הקורס להכשרת טכנאי מחשבים, מרבית הבוגרים יוצאים לשוק העבודה בתור שכירים או עצמאיים למשך פרק זמן של כמה שנים. בהמשך הדרך קרוב לוודאי שאותם הבוגרים שצברו ניסיון כטכנאי מחשבים יתחילו לחפש אחר משרות בכירות יותר עם שכר יותר מתגמל. קורסי CCNA  בעברית יהיו בדרך כלל הצעד הבא. בשורות שלפניכם הסבר מפורט אודות לימודי CCNA.

מהו קורס CCNA?

CCNA   בעברית מתייחס לחברת סיסקו העולמית לפיכך נהוג לכנות קורס CCNA בשם קורס סיסקו לעיתים. הקורס מעניק הכשרה לאנשי מקצוע שברצונם להפוך למומחים בתחום של תקשורת נתונים. תחום זה עוסק במגוון הכלים הקיימים להעברה של מידע ממחשב אחר לאחר. בוגרי קורס סיסקו או CCNA שמשמשים כיום כמומחי תקשורת נתונים יודעים כיצד לתחזק, להקים ולפתור בעיות ברשתות תקשורת על כל סוגיהן השונים. תקשורת נתונים הוא ללא ספק תחום מורכב מאד ומתקדם המחייב התעדכנות שוטפת.

איפה הכי כדאי ללמוד CCNA?

כיום ניתן למצור ברחבי הארץ מכללות שונות ומוסדות לימוד רבים ומגוונים המציעים מסלול לימודי CCNA   בעברית. לאור ריבוי המוסדות בתחום הבחירה בקורס הופכת להיות קשה במיוחד. אנו ממליצים לכם לקבל ייעוץ מקצועי מקרב מומחים בתחום לגבי מוסד לימודים מוכר ומקצועי. במידה ואתם עובדים בארגון, ניתן לפנות למומחה תקשורת הנתונים כדי לקבל המלצות בנושא. ברוב המקרים, מומחה תקשורת נתונים בארגונים יהיה אדם אשר עבר בהצלחה את בחינות ההסמכה של חברת סיסקו וסיים קורס מקצועי של CCNA או CCNP.

קבלת המלצות מבכירים

ארגונים גדולים ומובילים לרוב נוהגים להעסיק בוגרי קורס CCIE לתפקידים הקשורים בנושא של תקשורת נתונים. בוגרי קורס זה נחשבים כיום למומחים מקצועיים מבין הבכירים ביותר בענף של תקשורת נתונים. המלצה מפי מנהל בכיר כזה תהיה בעלת ערך רב. במידה ואינם עובדים בארגון כשכירים, מומלץ לברר אלו מבין החברים או קרובי המשפחה בעלי זיקה לנושא ולהתייעץ עמם לגבי מוסד הלימודים המומלץ. מעבר לכך חשוב מאד להתייחס לכמות הבוגרים של מוסד הלימודים אשר עברו בהצלחה את בחינת ההסמכה של סיסקו.

על תפקידו של מנהל רשתות

ניהול רשתות הוא מושג שהופך שגור יותר ויותר ככל שמתפתחת הטכנולוגיה בתחום הרשתות והאפקטיביות של רשת מחשבים וארגונה עולה עם הזמן. אז מהי בכלל רשת מחשבים? רשת מחשבים היא מספר מחשבים המחוברים זה לזה ולשרת אחד בו שמור כל המידע שבמקום ואף לתחנת קצה שבה ישנו ציוד היקפי המשרת את אותם מחשבים כמו מדפסת, סורק או פקס. על מנת שרשת תעבוד כפי שצריך, שהמידע הנדרש יגיע לכל האמורים לקבל אותו אך רק אליהם וכדי שהמידע יאוחסן באופן מסודר ובטוח דרוש אדם מקצועי האחראי על כך והוא מנהל רשתות.

 

האם חברות מעסיקות מנהל רשתות באופן קבוע?

בהחלט כן. במיוחד חברות בסדר גודל בינוני ומעלה לא מעונייניות לקחת את הסיכון שיבזבזו זמן יקר אם משהו ברשת המחשבים ישתבש. בחברות כאלה רשת המחשבים היא מסועפת. מידע רב עובר ברשת ונשמר בה. כל שיבוש יוריד את תפקודה של החברה ויפגע בתפוקותיה. לכן, חברות שיש בהן מעל 10 מחשבים מעסיקות בדרך כלל מנהל רשתות שמטפל ברשת באופן קבוע, אחראי לאחסון המידע, לגיבויים, לניהול המשתמשים ולאבטחת המידע וכמובן ל"כיבוי שריפות" שיש לבצע באופן מיידי. בשל העובדה שמדובר על עובד קבוע בוררות החברות היטב את המועמדים לתפקיד כשאחד התנאים הראשונים הוא הכשרה פורמלית לתפקיד.

 

אלו קורסים ישנם בתחום

קורס מנהל רשתות מועבר לרוב בהרשאתה של חברה מובילה בתחום כמו מיקרוסופט או סיסקו וזאת במטרה שהאחראי בתחום יהיה בקיא במערכות ההפעלה שפיתחה החברה. הקורסים מיועדים בעיקר לבעלי רקע בתחום המחשבים כמו טכנאי מחשבים או רשתות ולבעלי ידע טוב באנגלית. עם הקורסים נמנים:MCITP, MCSE ו- MCSA מטעם חברת מיקרוסופט ו- CCNA מטעם סיסקו. לאחר הקורס ניתן לגשת לבחינה חיצונית וקבלת תעודה בינלאומית של מנהל רשתות מטעם החברה.

 

תחום ניהול רשתות הוא תחום חדש יחסית אך ככל שמתפתחות הטכנולוגיות הקשורות בתחום האחסון, הגיבוי, אבטחת המידע והאינטרנט כך יש צורך באדם מקצועי שיהיה אחראי על רשת המחשבים בכל חברה, ארגון או מוסד ציבורי. התעודה הבינלאומית מעניקה אפשרות לעבוד גם בחו"ל.

איפה ללמוד טכנאי מחשבים
שוק המחשבים בישראל גדל מדי שנה. זאת מאחר ולא רק משתמשים פרטיים הם אלו שנהנים ממחשב אחד או יותר בביתם, אלא שברור לכולנו כי באף ארגון אי אפשר להסתדר היום ללא מחשב תקין. כך מצטרפים מדי שנה למעגל העבודה טכנאי מחשבים שמציעים את שירותיהם למגוון רחב של לקוחות פוטנציאליים באזוריהם.

אך יש להבין עד כמה טכנאי מחשבים איכותי הוא כזה שרבים לא יוותרו על שירותיו. הכוונה היא לכך שעם כל הכבוד למי שרכש ידע בצורה בסיסית או כזו שאינה מספקת, הרי שאדם פרטי, בעל עסק או מנהל בחברה מסוימת, לא ירצו לראות כיצד טכנאי שמגיע אינו מצויד בידע רב ובטכניקות העבודה שיכולות לפתור כל בעיה.

ההסמכה שיכולה להצעיד כל טכנאי קדימה

כדאי ליצור קשר כמה שיותר מהר עם מכללת פרקטיק יו ולהבין מיד איפה ללמוד טכנאי מחשבים אם רוצים לזכות באמונם של כמה שיותר לקוחות. מכללת פרקטיק יו היא מוסד לימודים מיוחד שמציע הדרכות מקצועיות באמצעות סרטונים ברשת האינטרנט תוך הקפדה על רמת החומר והתאמתו לנדרש בשוק.

היכולת לרכוש ידע איכותי ורב בדרך להפיכתו של כל סטודנט לטכנאי מחשבים מן המניין, היא זו שמביאה רבים לפנות למכללת פרקטיק יו ולקבל מידע על האפשרות לרכוש מקצוע דרך האינטרנט. הסמכה רשמית של המכללה יוצרת דחיפה משמעותית קדימה עבור כל מי שרוצה להשתלב בתחום ולהציע את שירותיו.

השיטה המנצחת שתגשים לכם את החלום

בתוך שניות מרגע שתיצרו קשר עם מכללת פרקטיק יו תוכלו להבין במדויק מדוע היא מציעה את החבילה הכדאית ביותר ללימוד קורס של טכנאי מחשבים. בזכות פיתוח שיטה מתקדמת מאוד שנוצרה על ידי צוות מדריכים איכותי ומנוסה מאוד, יכול כל תלמיד ליהנות משיעורים פרונטאליים ומתמיכה בכל תקופת הלימודים.

אין ספק שכך מדגישה מכללת פרקטיק יו בפני כל מי שמבקש לדעת איפה ללמוד טכנאי מחשבים את היכולת לרכוש ידע אמיתי בצורה נוחה הרבה יותר. כך היכולת להגיע להישגים מרשימים בפרק זמן סביר בהחלט, ולצאת לדרך מקצועית מרשימה היא מציאותית מאוד עבור כל אחד מתלמידי המכללה.
קורס טכנאי מחשבים
היום יותר מאי פעם ישנו ביקוש הולך וגובר לטכנאי מחשבים. כאשר כל חברה, ארגון ציבורי או מוסד מחזיקים במאגר מחשבים גדול עליו הם נשענים עובר התפקוד השוטף והיום יומי שלהם אין זה פלא כי טכנאי מחשבים מוצאים את ידיהם מלאים בעבודה. עם זאת לימוד תחום טכנאות המחשבים איננו עניין של מה בכך ועל מנת להשיג יתרון יחסי על פני כל הטכנאים האחרים יש צורך להירשם אל קורס טכנאי מחשבים' איכותי וטוב. הדרך להשגת קורס טכנאי מחשבים מתקדם שיקנה לכם יתרון זה עוברת דרך הצ'ק ליסט הבא. זכרו, אם תקפידו לבחון את הדברים מבעוד מועד כספכם יושקע היטב. לעומת זאת אם תזניחו את הרשימה סביר להניח שתצטערו על כך. מיד מתחילים

  1. מוסד הלימודים – ישנם מוסדות רבים ושונים המציעים קורס טכנאי מחשבים. ודאו שאתם נשמים למכללה מוכרת בעלת שם ולא למוסד חאפרי ולא מקצועי. זכור כי זה לא מספיק לקרוא על המקום באינטרנט. חובה לגשת לקמפוס ולראות בעיניים במה מדובר על מנת לראות שיש הלימה בין התמונה המוצגת באתר האינטרנט לבין המציאות.

  2. היצע קורסים – התרשמו מהיצע הקורסים הקיים במוסד הלימודים. במקרה של מחשבים חשוב מאוד שמדובר יהיה בקורס עדכני העוסק בתחומיי הלימוד המתקדמים ביותר והחדישים ביותר שנמצאים בשוק. זהו שוק שזז מהר.

  3. מורה – נסו להיפגש עם המורה לפי שאתם נרשמים. האם מדובר באדם כריזמטי ונעים אשר נשען על ניסיון מקצועי? אן שמא מדובר בחאפר שאינו יודע על מה הוא מדבר. המורה הוא הדבר החשוב ביותר בקורס.

  4. מחיר – קבלו מספר הצעות מחיר והשוו ביניהן. אם מועד תחילת הלימודים קרוב ייתכן גם שתוכלו לקבל הנחה מתוך רצון של המוסד למלא את הכיתה עד תום. עם זאת זכרו כי אתם לא מחפשים את הקורס הכי זול בשוק. יש סיבה שהוא הכי זול.


אם כן הדרך אל קורס טכנאי מחשבים איכותי סלולה עבורכם. הקפידו על סעיפים אלה ותגיעו אל היישר אל היעד שלכם בבטחה ובמהרה אל קריירה מספקת ומאתגרת כטכנאי מחשבים עילאיים.
קורס טכנאי מחשבים בפרקטיקיו: שיטת הלימוד ההיברידית
בעולם של היום, מחשבים ודיגיטל הפכו לשם נרדף ליכולות הקידמה שלנו כבני אנוש. תחומי מחשבים ותקשורת הפכו לתחומי לימוד מבוקשים עקב השכיחות הרבה של ממשקים כאלה בבתים, ארגונים ועסקים. אחד הקורסים הפופולריים ביותר מביניהם הוא קורס טכנאי מחשבים. קורס אשר יכול להקנות גם ידע בסיסי במערכות הפעלה ותקשורת, וגם ידע מתקדם יותר בנושאים כגון חומרה ותוכנה. באיזה אופן ניתן ללמוד קורס זה?

ההבדלים בין שיטת הלימוד הרגילה לשיטת הלימוד ההיברידית של פרקטיק יו

כיום, ישנן הרבה מאוד מכללות טכנולוגיות ברחבי הארץ אשר מציעות קורס טכנאי מחשבים. אצל כולן שיטת הלימוד היא רגילה, כמו שכולנו מכירים: מגיעים לכיתה, פותחים ספר לימוד, מקשיבים למרצה ובאופן כללי מתקדמים לפי קצב אחיד. ככה התרגלנו מימי בית הספר היסודי והתיכון ואין שום סיבה שלא נאמץ את זה גם עכשיו. העניין הוא בדיוק במילה התרגלנו. זה שהתרגלנו לא אומר שזה בהכרח טוב ונכון לנו ובפעמים רבות זה גם עלול רק להאט ולפגוע בנו. מה שאגב נכון להרבה דברים בחיים.

במכללת פרקטיק יו  פיתחנו שיטה שמשלבת גם בין לימוד פרונטלי וגם למידה בקצב אישי עבור כל תלמיד ותלמיד: שיטת הלימוד ההיברידית. תוכלו להגיע ללמוד קורס טכנאי מחשבים בכיתה עם מרצה מוסמך, הרצאות מתקיימות בכל יום במכללה, תוכלו פשוט להגיע מתי שנוח לכם. תוכלו לבחור ללמוד מצפייה בממשק הסרטונים אשר מוטמע באתר הבית של המכללה, מתי שתרצו, מאיפה וכמה שתרצו-ללא הגבלה. לצד כל אלה תוכלו גם לקבל סיוע מאת מנטור מוסמך בעת הכנת עבודות הבית. מכל אלה תוכלו לצקת את תוכנית הלימוד המתאימה לכם באופן אישי.

לא קיימת עוד מכללה טכנולוגית בארץ אשר מלמדת לפי שיטת הלימוד ההיברידית. אנו מזמינים אתכם להכנס ולהתרשם מהסרטונים שבאתר. בנוסף, למכללה שני סניפים: בנצרת עילית ובראשון לציון ואתם מוזמנים להתרשם גם מהם, כל יום מעשר בבוקר עד עשר בלילה. לכל שאלה אנו זמינים טלפונית ונשמח לסייע. מאחלים לכם לבחור בבחירה הנכונה, צוות פרקטיק יו.
רשימת השיעורים המלאה של קורס טכנאי מחשבים אונליין חינם
הפעם החלטנו לעשות סדר אחת ולתמיד: תלמידים רבים מעוניינים לדעת מהו הסילבוס עבור קורס טכנאי המחשבים למתחילים שלנו, או מה שמכונה במילים אחרות: קורס טכנאי מחשבים אונליין חינם. לפניכם רשימת השיעורים המלאה וקצת הסבר על ההבדל בין קורס המתחילים לקורס המתקדמים המוצע אצלנו.

מכללת פרקטיק יו היא המובילה בישראל בלימודי מחשבים אונליין. השיטה שלנו, אשר פותחה על ידי צוות מדריכים מנוסה, מעניקה לתלמיד תמיכה ואפשרות להשתתתפות בשיעורים פרונטליים למשך כל תקופת הלימודים בשילוב לימוד אונליין באמצעות ממשק של סרטונים. שיטה  זו מאפשרת התקדמות בקצב אישי והגעה להישגים מקסימליים עבור הסטודנט.

ארבעה שלבי יסוד

קורס טכנאי מחשבים אונליין חינם, שלשמו התכנסנו, כולל למעשה ארבעה שלבים. השלב הראשון הוא התקנת ווינדוס XP/ 7/8  ובמהלכו נלמדים שיעורי ההתקנה של כל אחת מהמערכות. בנוסף אליהם נלמדים ניהול תיקיות וקבצים, הוספה והסרה של רכיבי ווינדוס והוספת והסרת תוכנות. בסיום השלב הזה התלמיד מתבקש להגיש את העבודה הראשונה שלו בנושא: התקנת ווינדוס. יצויין שעבודה זו , וכל יתר העבודות בקורס, חובה להגיש לשם קבלת תעודת מוסמך מיקרוסופט.

בשלב השני של קורס טכנאי מחשבים אונליין חינם נלמדים יסודות התקשורת: לומדים מבוא ל TCP-IP, כתובות IP, כתובות IP  מסוימות, פתיחת פורטים בנתב, פיירוול, אבחון בעיות בתקשורת-פינג ובסיומו יש להגיש את עבודה בתקשורת.

בשלב שלישי נלמד על תקשורת מעשית: שיתוף הומגרופ, שיתוף תיקיות בין מחשבים, הרשאות NTFS, שליטה מרחוק, פקודות דוס ועוד. התלמיד יתבקש להגיש עבודה בתקשורת ושיתופים. בשלב הרבעי של קורס טכנאי מחשבים אונליין חינם נלמד אודות דיסקים ומחיצות: ניהול דיסקים ומחיצות, דיסק דינאמי, פירמוט מחשב, דרייברים, הקפאת מחשב עם DEEPFREEZE ותוגש עבודה על דיסקים ומחיצות.

הקורס החינמי הזה מיועד למי שמעוניין בהעשרה ולמי שמעוניין להוציא תעודת מקצוע כמובן, ואז הוא יצטרך להוסיף אליו את הקורס המתקדם בתשלום. עבור קבלת התעודה בקורס המקצועי יש להגיש את כל התרגילים, פרויקט גמר ולגשת לבחינה חיצונית של מיקרוסופט. מקווים שסייענו לכם, צוות פרקטיקיו.