גיבוי ושחזור << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

גיבוי ושחזור

קורסים למנהלי רשת שלב 1 - טכנאי מחשבים - Help Desk שלב 2 - מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט שלב 3 -מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו שלב 4 - מומחה לינוקס ו-DevOps התמחות בשרתי דואר ווירטואליזציה התמחות ב-Storage התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות בסייבר האקינג ואבטחת מידע קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות שלב 1 - יסודות התכנות שלב 2 - בניית אתרים צד שרת - Back End שלב 3 - בניית אתרים צד לקוח - Front End שלב 4 - פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
F8 - last good known תוכנות גיבוי וסינכרון קבצים לשרת גיבוי ושיחזור - חלק 1 גיבוי ושיחזור - חלק 2 גיבוי מרוחק לשרת FTP מבחן MCSE - שאלה על גיבוי ושחזור מבחן MCSE - שאלה על F8 מבחן MCSE - שאלה על שחזור מ-IMAGE סיכום ב-3 דקות - גיבוי ושחזור - Backup יסודות התקשורת - מתחילים שיתוף - HomeGroup מדידת ביצועים של המחשב שכפול מחשב - תוכנת Acronis אבטחה כללית במחשב - GPO ניהול דיסקים ומחיצות RAID הבדל בין Switch ל-Router גירסאות של Windows 7 יצירת מכונה וירטואלית חדשה דיסקים - הבדל בין SAS, SATA שדרוג מ-VISTA ל-Win 7 מעבר למצב Administrator או UAC שיתוף תיקיות בין המחשבים - Share דיסקים - הבדל בין RAID 5, 6, 10, 50, 60 מה זה בעצם לפרמט מחשב? הסבר על Subnet Mask שכפול מחשב עם ImageX - חלק 1 פתרון תקלות - בשיתוף תיקיות הגירה מ-XP ל-Windows 7 מה זה Proxy ? הרשאות NTFS על תיקיות וקבצים שכפול מחשב עם ImageX - חלק 2 התקנה של Windows 7 פקודות NETSH והסבר על APIPA הסבר על דרייברים - התקנת Driver יצירת קובץ תשובות עם SIM הצפנת דיסק עם BitLocker הקפאת מחשב עם Deepfreeze הבדלים בין SIM לבין DISM לבין MDT תאימות תוכנות ל-XP יצירת WinPE שליטה מרחוק - RDP פתיחת פורטים בנתב (Router) עריכת Image עם DISM MDT - התקנה Win7 דרך הרשת אבטחה בדפדפן אינטרנט התקנת Windows XP הבדלים בין XP לבין 7 זיכרון - הבדל בין DDR-2 לבין DDR-3 VPN מחשבים ניידים ומצב מצגת בוונדוס

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
 1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
  מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

 2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
  הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס HTML

 

HTML - Hyper Text Markup Language היא שפת תגיות המשמשת לצרכי יצירה ועיצוב של עמודי אינטרנט. שפה זו כיום מהווה תקן ברשת האינטרנט ואין שום אפשרות לעסוק בתחום בלעדיה. רשת האינטרנט כידוע מתפתחת בקצב מהיר ומסחרר, התפתחות ניכרת זו הובילה לביקוש מאד גבוה לאנשי מקצוע בעלי ידע מעמיק בתכנון, הקמה ובניית אתרי אינטרנט, עיצוב ותחזוקה שוטפת של אתרים ועוד. קורס HTML מעניק לתלמידים ידע רב ומקיף הנדרש לשם שימוש בסיסי בשפה באתרי אינטרנט.

קורס HTML נועד להכשיר מומחי HTML לבניית אתרים מקצועיים המהווים צורך בסיסי כמעט בכל ארגון, מוסד, חברה או עסק. מתכונת הלימודים בקורס מורכבת מלמידה תיאורטית לצד תרגול מעשי בשטח. נושאי הלימוד של הקורס נקבעים לפי היקפו של הקורס, הרמה המקצועית שלו ומוסד הלימודים בו הוא מועבר.

תכני לימוד משותפים

 יחד עם זאת קורסים אלו בדרך כלל כוללים כמה תכנים משותפים כמו: מבנה של מסמכי HTML, כלי כתיבת HTML' קוד HTML בסיסי וכתיבתו, תגיות עיצוב ומשמעותם, שילוב תמונות ב- HTML, תגיות META, קישורים ורשימות, שילוב מולטימדיה ב- HTML, תגי טבלאות, בניית טפסי HTML, תכנות טבלאות, יצירת מסגרות, עיצוב באמצעות טבלאות, JAVA, מסגרות מולטימדיה, עברית ותגי META, מנועי חיפוש ואינדקסים, טיפול בעברית ב- HTML, דפדפנים ועוד..

קהלי יעד

כיום ישנו מגוון רחב של מוסדות לימוד ובתי ספר המציעים קורס HTML. משך הקורס נקבע לפי האופי שלו, ההיקף ומוסד הלימוד בו הוא מועבר. קורסים ב- HTML בדרך כלל נערכים על פני שישה עד עשרים מפגשים במתכונת חד שבועית. קהלי היעד של הקורס הם רחבים מאד ומזוהים למעשה עם כל מי שמתעניין בתחום של HTML ובתחום המחשבים באופן כללי. קורסים אלו יכולים להתאים לאנשים שברצונם לעסוק בבניית אתרים והקמתם, לעסוק באינטרנט באופן כללי, לתחזק אתרים, לעסוק בניהול והעלאת תוכן לאתרים, עיצוב גרפי ועוד.

אפשרויות תעסוקה

תנאי קבלה של קורס HTML כוללים דרישה אחת של בקיאות ברשת האינטרנט. במרבית הקורסים בתחום לא נדרש ידע או ניסיון קודם. בוגרי הקורס יכולים להשתלב כמומחים ב- HTML ולעבוד במוסדות וארגונים הנדרשים לאנשים מומחים בבנייה ועיצוב עמודי אינטרנט.

קורס סי שארפ - מדריך מקדים והיכרות עם סביבת העבודה

במאמר שלהלן קורס סי שארפ מזורז כהקדמה בסיסית לסביבת העבודה הנ"ל. סי שארפ הינו הביטוי הנפוץ לשפת  C#הנחשבת לאחת משפות התכנות הפופולאריות ביותר ופותחה על ידי חברת מייקרוסופט העולמית. השפה משמשת לצרכי פיתוח כללי של אפליקציות מגוונות מתחומים רבים החל מאתרי WEB, משחקים דרך אפליקציות מובייל וטאבלטים וכלה בשירותי ענן. מצד אחד ניתן לומר שעקרונות השפה והתחביר שלה פשוטים יחסית אולם מאידך הם כוללים בתוכם עושר רב של יכולות.

מהם השימושים בשפת התכנות סי שארפ?

קורס סי שארפ הינו הכרחי לשם ידיעת השפה הנדרשת לצרכי שימוש במגוון רחב של טכנולוגיות כמו למשל: פיתוח אפליקציות עבור מכשירי  Windows Phone ו- Windows 8 , פיתוח תוכנות Console Applications- Command Line, פיתוח תוכנות עם ממשק משתמש גרפי באמצעות WinForms או WPF, פיתוח מערכות עבור אתרים מתקדמים באינטרנט באמצעות ASP.NET ו- HTML5. בשורות הבאה נסביר בקצרה אודות היסודות של שפת #C אולם טרם לכן ברצוננו להתמקד בסביבת העבודה הנוכחית: Visual Studio.

הורדת סביבת העבודה

כתיבת תוכנות בשפת #C מחייבת ראשית להוריד סביבת עבודה אשר באמצעותה ניתן יהיה לכתוב את קוד התוכנה. סביבת העבודה תעניק לנו אפשרות המרה של הקוד הנוכחי לקובץ אותו ניתן להריץ- exe על ידי תהליך בשם קומפיליציה. חברת מייקרוסופט כיום להוריד בחינם את הכלי: Visual C# Express לצרכי עבודה נוחים בשפת #C. קיימות כמה גרסאות Express הניתנות בחינם של Visual Studio בהתאם לסוג של האפליקציה אשר ברצונכם לפתח. 

הפעלה ראשונית של סביבת העבודה

סוגי האפליקציות יכולים להגיע בצורה של Express for Windows 8 לפיתוח של אפליקציות לסביבה של Windows 8, Express for Web  לפיתוח אתרים ושירותי ענן ו- Express for Windows Desktop  ללימודי פיתוח באמצעות שפת #C או באמצעות- ++C. לאחר ההתקנה של סביבת העבודה יהיה צורך להזין קוד מוצר במסגרת ההפעלה הראשונית של Visual Studio Express אותו ניתן לקבל בחינם על ידי הרשמה לאתר. להשלמת ההליך של הרישום באתר של מייקרוסופט יהיה צורך להזין מספר פרטים נוספים. 

לימודי דוט-נט

חלמתם תמיד להיות מתכנתים? מעוניינים להשתלב בתעשיית ה- IT כמתכנתים מומחים? סביר להניח שקורס דוט-נט יכול להיות פיתרון מצוין עבורכם. הקורס מכשיר את בוגריו לאחד מהמקצועות הנחשקים ביותר בתחום התוכנה והפיתוח. קהל היעד של מסלול לימודי זה פונה אל כל מי שחש זיקה עמוקה לעולם המחשבים ובקיא ברמה בסיסית או מתקדמת בתחום. אז אם גם אתם מעוניינים להצעיד את הידע שלכם קדימה, השתתפות באחד מהקורסים העוסקים בטכנולוגיית NET יאפשר לכם לעשות זאת בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

להשתלב בתעשיית ה- IT

לימודי דוט-נט כוללים מתכונת למידה מאד רחבה, מקיפה ומתקדמת בתחום. טכנולוגיית NET מבית מייקרוסופט משמשת כיום את מרבית הארגונים והחברות ועל כן הדרישה לאנשי מקצוע מומחים בטכנולוגיה זו שקיבלו הסמכה מטעם חברת מייקרוסופט העולמית הפכה בשנים האחרונות לדרישה מאד חיונית ומהותית בכל ארגון וחברה ובכלל בשוק ההיי טק. עם התפתחות הטכנולוגיות בתחום, החידושים ושלל הפיתוחים הדינאמיים רמת הביקוש למתכנתי ומפתחי NET גדלה לאין ערוך.

קהלי יעד מגוונים

חשוב לציין שלימודי דוט-נט אינם פונים אך ורק לבעלי מקצוע בתחום או לאנשים עם ידע קודם בתכנות ופיתוח שמעוניינים להרחיב ולהעשיר את ידיעותיהם בתחומם. קהלי יעד נוספים של הקורס יכולים גם להיות אנשים ללא רקע וניסיון קודם בתחום הפיתוח והתכנות. מכיוון שפלטפורמת NET נחשבת כיום לאחת מפלטפורמות הפיתוח הנפוצות והשימושיות ביותר, הרי שגם אנשים המגיעים מתחומים אחרים יכולים להביע עניין בפלטפורמה הנ"ל ואף ללמוד אותה בצורה מעמיקה במתכונת לימודית כזו או אחרת.

נושאי לימוד

כדי להצטרף אל לימודי דוט-נט כאמור אין צורך להיות מתכנתים דגולים. במהלך הלימודים נעסוק בנושאים מגוונים הכוללים בין השאר את עיקרי שפות התכנות, דרכים שונות לפיתוח אפליקציות עבור מערכת Windows של מייקרוסופט, פיתוח אתרים ברשת האינטרנט דוגמת HTML וכיוצא באלו. אחת מהמטרות המרכזיות של קורס זה היא להכין את הבוגרים לבחינות ההסמכה מטעם חברת מייקרוסופט. במידה ותעבור בהצלחה את הבחינות הללו תוכלו ליהנות מתואר מאד נחשק ומבוקש בעולם ה- IT המעיד על רמת מקצועיות, בקיאות ומיומנות מאד גבוהה.

 

 

 

ללמוד לינוקס

לאחרונה מסתמנת מגמה די מעניינת בקרב עולם התקשורת המתאפיינת באינטגרציה ייחודית ואף מוחלטת בין עולם המחשבים לאינטרנט. אין זה מפתיע לאור העובדה שמדובר בשתי כוחות שאינם רק מקבילים האחד לשני אלא גם משלימים זה את זה בצורה מלאה. כתוצאה מכך, בתקופה הנוכחית אנו מבחינים בלא מעט קורסים במחשבים בעלי זיקה עמוקה ומובהקת לגמרי לעולם האינטרנט בתוך הקטגוריה הרחבה שמזוהה עם ענף המחשוב של היום. קורס לינוקס הינו דוגמא אחת מיני רבות לאותם קורסים המשלבים בין מחשבים ואינטרנט.

רקע כללי אודות הקורס

מעבר לכך, מכיוון שכיום מערכות הפעלה מבוססות לינוקס, נחשבות לפופולאריות ולמבוקשות ביותר בלא מעט זירות אינטרנטיות וממוחשבות, קורס לינוקס הפך להיות בגדר קורס אקדמי לכל דבר הכולל תכני לימוד איכותיים, מקצועיים, מקיפים וכוללים. בדומה ליתר הקורסים המוצעים כיום, גם קורס להיכרות עם מערכות ההפעלה של לינוקס הינו פועל יוצא וישיר של צרכי שוק העבודה, יסודות לימודיים, דרישות מקצועיות ונסיבות אישיות. לאור כל זאת ברצוננו להרחיב את היריעה כעת אודות מגוון התכנים, המטרות וקהלי היעד של הקורס.

תכנים מטרות וקהלי יעד של הקורס

תכני הלימוד הכלולים בתוך קורס לינוקס נוגעים במגוון נושאים שונים כמו למשל: ניתוח מידע, טיפול בקבצים וספריות, פיתרון בעיות ותקלות, טיפול בהרשאות ועוד.. מטרתו המרכזית של הקורס היא להכשיר את בוגריו לעבודה כמתמחי קצה מיומנים דרך דגש מרכזי על ניהול רשתות, שרתים ואבטחת מידע בסביבת עבודה מבוססת לינוקס. קהלי היעד של הקורס מזוהים בעיקר עם אנשי מקצוע בתחום המחשבים ובפרט עם אנשי רשתות אינטרנט ותקשורת, אנשי תשתיות מחשבים שברצונם להעמיק את ידיעותיהם במערכת הנידונה.

מאפיינים של קורסים מקצועיים

קורס לינוקס נמנה כיום בין כמה מקורסי המחשבים והאינטרנט המבוקשים ביותר. רק כדי לסבר את האוזן נאמר שכיום ניתן להבחין במכללות רבות ללימודי מחשבים ועוד מסגרות אקדמיות שונות אשר כוללות במסגרת תכנית הלימודים את הקורס הנ"ל. אנו ממליצים להירשם לקורס מקצועי במסגרת המשקיעה משאבים רבים במתכונת הלימודית ומקדישה מאמצים לא מבוטלים בצוות ההוראה והמרצים המעבירים את תכני הלימוד הנדרשים בנושא. 

איפה ומדוע מומלץ ללמוד ניהול רשתות?

שואלים את עצמכם האם כדאי ללמוד את התחום של ניהול רשתות, איפה מומלץ ללמוד ניהול רשתות ומהן אפשרויות התעסוקה לאחר סיום הלימודים? אנו ממליצים לכם להמשיך בקריאה. בעידן המודרני של היום, עולם המחשבים הינו אחד מהרכיבים המשפיעים והמרכזיים ביותר. כל בית עסק ארגון או חברה כיום מסתמכים במידה רבה על מאגרי המידע ומכלול הפונקציות הנעשות על ידי רשתות תקשורת ומחשבים. כתוצאה מכך, תחום תחזוקת המחשבים וניהול רשתות, הפך להיות אחד מתחומי העיסוק המבוקשים ביותר.

ניהול רשתות

מוסדות לימוד רבים כיום מציעים קורסים המעניקים הכשרה מקצועית לכוח אדם איכותי בתפקידים של מנהלי רשתות. קורסים אלו יכולים להגיע כקורסי הסמכה של חברת מייקרוסופט העולמית או של חברת סיסקו אשר גם היא נחשבת כיום לחברה בעלת מוניטין מאד חזק בתחום של ציוד קצה לצרכי מערכות קשר ותקשורת מחשבים. טרם מחליטים ללמוד את המקצוע של ניהול תקשורת יש ראשית לברר איפה מומלץ ללמוד ניהול רשתות ומהו בכלל התפקיד שנדרש למלא מנהל הרשת במקום העבודה לרבות מאפייני העבודה השונים.

מה התפקידים של מנהל רשתות?

בכל ארגון שהוא מנהל רשת נחשב למי שממלא את אחד התפקידים החשובים והמשמעותיים ביותר. ארגונים גדולים אשר עושים שימוש בכמות מרובה של מחשבים לעתים מעסיקים כמה מנהלי רשת. התפקיד עצמו הינו רגיש וחשוב במיוחד מפאת הסיבה הפשוטה שמנהל הרשת הוא מי אשר נדרש לפקח ולהיות אחראי על התחזוקה וההקמה של רשתות התקשורת בארגון ובאופן כללי על כל מערך המחשבים בארגון. מדובר במשימה מורכבת לאין ערוך ורגישה עד מאד בין השאר מכיוון שמחשבי הארגון מרכזים בתוכם את כל המידע הרגיש.

האם ומדוע כדאי ללמוד ניהול רשתות?

לאחר שהבנתם את מורכבות התפקיד והאחריות הכרוכה בו ניתן לגשת ולברר איפה מומלץ ללמוד ניהול רשתות ומדוע כדאי ללמוד את התחום. המענה לשאלה האחרונה נעוץ בגורם היציבות והביטחון, מנהל רשת יידרש בכל מקום בו נעשה שימוש עם מחשבים ולפיכך מדובר במקצוע מאד מבוקש שמעניק לבעליו יציבות גדולה מאד גם בזמנים של תנודות ומשברים הפוקדים את השוק. 

מערך אחסון NetApp ודחיסת נתונים
 • הבסיס לכל תשתיתIT  גמישה הינו ביעילות. חברת NetApp הנחשבת למובילה החדשנית ביותר של יעילות האחסון, שקדה לא מעט במטרה לקבל את מגוון החידושים האחרונים בנושא של יעילות האחסון הכוללים בין השאר את Snapshot® ועוד טכנולוגיות קשורות,  FlexClone®, הקצאה חכמה, מניעת כפילויות במערך האחסון הראשי ועוד המון חידושים נוספים בתחום.

  טכנולוגיית דחיסת נתונים

  נוכחותן של טכנולוגיות דחיסת נתונים מלווה אותנו מזה זמן רב, אולם תמיד ניתן היה להבחין באתגרים מרכזיים למערכות האחסון בהיקף גדול בעיקר ביחס להשפעות הביצועים. עד לא מזמן, דחיסה ב- VTL, כלומר בהתקנים מסוימים מהסוג של ספריות קלטות וירטואליות וכונני קלטות, חייבה את הצורך בשימוש של חומרה ייעודית שהגבירה משמעותית את המורכבות הכרוכה בניהול המערכת וגרמה לגידול משמעותי בהוצאות הכספיות. NetApp פיתחה אמצעי חדשני לאספקה של דחיסת נתונים שקופה הניתנת להטבעה בתוכנה.

  פיתוחים אחרונים של NetApp

  דרך חדשה זו אפשרה מזעור מקסימאלי של ההשפעות על משאבי המחשוב. מתכונת הלימודים במסגרת קורס NetApp מתעדכנת בכל החידושים והשינויים של החברה ובהתאם לכך משלבת תכני לימוד עכשוויים ורלוונטיים. כל זאת ועוד על מנת לאפשר לבוגרים להשתלב בשוק העבודה בצורה יעילה ומהירה ומייד לאחר תום הלימודים בקורס. קורס NetApp מקצועי יהיה כזה אשר יכלול גם את הפיתוח האחרון של החברה הנידון לעיל המאפשר תועלת מרבית מהדחיסה אשר זמינה ב- Data ONTAP® מבלי הוצאות כספיות נוספות.

  אפשרות חדשה לדחיסת נתונים

  דחיסת הנתונים של NetApp נחשבת כיום לאפשרות יעילה ואיננה כרוכה בתוספת תשלום. דחיסת נתונים זו משולבת ב- Data ONTAP 8.0.1 בתור סוג של פיתרון מבוסס תוכנה לדחיסת נתונים שקופה. על מנת לעשות שימוש בדחיסת הנתונים של NetApp  אין צורך לבצע אי אלו שינויים ביישום.

  שימוש בדחיסת הנתונים הזו יכול להקטין משמעותית את הקיבולת הפיזית הנדרשת למטרות אחסון נתונים בתוך מערכות אחסון באמצעות דחיסת נתונים בכלים לאחסון גמיש כמו FlexVol®, הן במערכות אחסון ראשיות ומשניות והן במערכות אחסון של ארכיב. דחיסת הנתונים של NetApp מתאימה לדחיסה של דיסקים מקומיים וירטואליים, קבצים רגילים ורכיבי LUN

לימוד טכנאי מחשבים- צעד ראשון בדרך למעלה

מחשבים הוא תחום רחב מאוד הכולל רמות שונות של התמחות וגם תחומי התמחות שונים- חומרה, תוכנה, תקשורת מחשבים, אבטחת מידע ועוד. טכנאי מחשבים הוא התפקיד הבסיסי והראשוני בתחום המחשבים שממנו אפשר רק לטפס למעלה לתפקידים שתחומי האחריות בהם רחבים יותר. לימוד טכנאי מחשבים ניתן לעבור במוסדות לימוד רבים ברחבי הארץ. כמובן שהלימוד דורש השקעה אך אורך הקורס הוא סביר בהחלט כך שתוך זמן קצר תוכלו להתחיל את דרככם המקצועית בתחום.

 

מהם תפקידיו של טכנאי המחשבים?

טכנאי מחשבים אחראי על הטיפול והתחזוקה השוטפת של המחשב היחיד. הטיפול כולל התקנה של תוכנות הפעלה, ביצוע עדכונים ותיקונים, "הצלת" מחשב הנגוע בוירוסים מתוכנות ריגול או סוס טרויאני, טיפול בדיסק הקשיח בו מאוחסן כל המידע שבמחשב, טיפול בספק הכוח של המחשב  ועוד.

 

מה כולל קורס טכנאי מחשבים?

קורס לימוד טכנאי מחשבים כולל לימודים עיוניים ומעשיים. הלימודים העיוניים כולל קורסי יסוד כמו אלגברה, סטטיסטיקה, יסודות החשמל, בסיסי נתונים, אלקטרוניקה, וקורסים הנוגעים לטכנאות המחשבים באופן ישיר כמו סוגי זיכרונות, דיסק קשיח, אמצעי אחסון, כרטיס קול, כרטיס מסך, גרפיקה ממוחשבת, JAVA, HTML, מבנה המחשב, מודמים, מערכות הפעלה, התקנת תוכנות ועוד.

 

האם טכנאי מחשבים יכול להוות קריירה שניה?

בהחלט כן. אם אתם באמצע החיים לאחר שנים של עבודה ואתם מעוניינים לשנות תחום, טכנאי מחשבים, המהווה, כאמור, רק צעד ראשון בתחום הוא בהחלט אופציה. לימוד טכנאי מחשבים מתאים לכל מי שסיים 12 שנות לימוד והוא בעל אנגלית בסיסית ובעיקר משיכה לתחום הטכני. ניתן להיות טכנאי מחשבים בכל גיל וזה אינו מקצוע שהוא מנת חלקם של צעירים בלבד.

 

מהן אפשרויות התעסוקה?

לאחר לימוד טכנאי מחשבים תוכלו לבחור האם ברצונכם לעסוק בתחום כשכירים או כעצמאים. כשכירים תוכלו להיות מועסקים על ידי חברה גדולה הזקוקה ל"טכנאי הבית" שלה וכן על ידי חנויות מחשבים המבצעות גם שירותים ותיקונים לבית הלקוח או לעבוד במעבדת מחשבים. כעצמאים תוכלו הציע שירות ללקוחות פרטיים כמו גם עסקיים שישתמשו בשירותיכם בעת הצורך.