ביצועים - מדידת מהירות << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

ביצועים - מדידת מהירות

קורסים למנהלי רשת שלב 1 - טכנאי מחשבים - Help Desk שלב 2 - מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט שלב 3 -מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו שלב 4 - מומחה לינוקס ו-DevOps התמחות בשרתי דואר ווירטואליזציה התמחות ב-Storage התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות בסייבר האקינג ואבטחת מידע קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות שלב 1 - יסודות התכנות שלב 2 - בניית אתרים צד שרת - Back End שלב 3 - בניית אתרים צד לקוח - Front End שלב 4 - פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
מדידת ביצועים של המחשב בדיקת עומסים במחשב - stress test מבחן MCSE - שאלה על Resource Mon יסודות התקשורת - מתחילים ניהול דיסקים ומחיצות RAID שכפול מחשב - תוכנת Acronis אבטחה כללית במחשב - GPO יצירת מכונה וירטואלית חדשה הבדל בין Switch ל-Router גירסאות של Windows 7 שיתוף - HomeGroup דיסקים - הבדל בין SAS, SATA מעבר למצב Administrator או UAC שיתוף תיקיות בין המחשבים - Share גיבוי ושיחזור - חלק 1 שדרוג מ-VISTA ל-Win 7 דיסקים - הבדל בין RAID 5, 6, 10, 50, 60 מה זה בעצם לפרמט מחשב? הסבר על Subnet Mask שכפול מחשב עם ImageX - חלק 1 פתרון תקלות - בשיתוף תיקיות גיבוי ושיחזור - חלק 2 מה זה Proxy ? הגירה מ-XP ל-Windows 7 פקודות NETSH והסבר על APIPA שכפול מחשב עם ImageX - חלק 2 התקנה של Windows 7 הסבר על דרייברים - התקנת Driver הרשאות NTFS על תיקיות וקבצים יצירת קובץ תשובות עם SIM הצפנת דיסק עם BitLocker גיבוי מרוחק לשרת FTP הקפאת מחשב עם Deepfreeze הבדלים בין SIM לבין DISM לבין MDT יצירת WinPE תאימות תוכנות ל-XP שליטה מרחוק - RDP פתיחת פורטים בנתב (Router) MDT - התקנה Win7 דרך הרשת אבטחה בדפדפן אינטרנט עריכת Image עם DISM הבדלים בין XP לבין 7 התקנת Windows XP VPN שליטה מרחוק - TeamViewer, LogMeIn ביצוע Boot מתוך VHD מחשבים ניידים ומצב מצגת בוונדוס פקודות DOS על מחשב מרוחק - WinRM רשת אלחוטית Wi-Fi איך לקבל כתובת IP קבועה בחינם ?

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס טכנאי PC – מה לומדים בו?

בתקופה שבה בכל בית יש מחשב ולעיתים אפילו יותר מאחד, בכל בית עסק יש מספר מחשבים והמון אנשים מסתובבים עם מחשבים ניידים, מן הסתם עולה הדרישה לטכנאי מחשבים. בישראל נפוץ מאוד מחשב מסוג הpc ומרבית התקלות שטכנאי מחשבים מתמודדים מולן קשורות במערכות הפעלה מסוג windows. הביקוש לטכנאי שיתקן, ישדרג או יתחזק את אותם מחשבים רק הולך וגובר עם השנים.

אבל, בכדי לעבוד במקצוע מסוג זה, יש לעבור קורס טכנאי PC במוסד לימודים מוכר שמספק תעודת טכנאי מחשבים (pc). משך הלימודים משתנה ממוסד אקדמאי אחד לאחר, אבל נע בטווח של מספר חודשים עד שנה, תלוי בתדירות המפגשים ומשכם.

בחירת נכונה של מוסד הלימודים

בבחירת מוסד לימודים מתאים חשוב שתבדקו את הנושאים הנלמדים במהלך הקורס ושהוא מאפשר לכם בסיומו את הידע לטפל בכל תקלה במחשב אישי, לדעת לפרק ולהרכיב מחשב, להגדיר רשתות עבור מדפסות ואינטרנט (מיילים) ולבצע כל מה שנוגע לתחזוקה שוטפת של מחשב pc.

התוכן שנחשפים אליו במהלך הקורס הוא מגוון וכולל נושאים שונים כמו מבואות (להכרת מונחים כמו רשת, מערכות הפעלה וכדומה), רכיבי מחשב וטכנולוגיות שונות, זיכרון, מעבד, רכיבים של לוח האם, ספקים, קשיחים ועוד. כמו כן נלמדות, התמודדויות שונות עם תקלות כמו התמודדויות עם וירוסים, תוכנות שונות לטיפול בתקלות, פרמוט ועוד. גם מרכיבים חיצוניים למחשב חשובים והם חלק מהתכנים בקורס, כמו, מקלדת, מדפסות, מולטימדיה, ראוטרים, מודמים ועוד. כמו כן נמסר רקע על מערכות הפעלה מסוג windows, dos וכדומה.

בנוסף לכל החומר התיאורטי שנלמד בקורס, מתווספים לקורסים מסוג זה גם התנסויות מעשיות במעבדות. הרכבה, פירוק, תיקון תקלות, התקנות תוכנה ועוד. הסטודנטים מתנסים במגוון מצבים בהם יתקלו כשיצאו לשוק העבודה.

קורס מוכר מטעם משרד העבודה

חלק ממוסדות הלימוד מאפשרים הכרה בקורס כקורס מטעם משרד העבודה (קורס תחזוקת מחשבים אישיים) בהיקף של 150 שעות תעסוקה. כמו כן ישנם מבחנים מטעם מייקרוסופט שמעניקים הסמכות שונות לסטודנטים. בחלק ממוסדות הלימוד יקשרו אתכם כבר במהלך הקורס לחברות בשוק העבודה, מעבדות או ארגונים ויסייעו לכם במציאת עבודה בתחום.

דרישות הקורס

דרישות הקורס הן לרוב שתיים עשרה שנות לימוד וידע בסיסי באנגלית, כמו כן, ישנם מוסדות לימודיים שדורשים ראיון אישי לצורך בדיקת התאמה לקורס מסוג זה.

מדוע ללמוד קורס טכנאי pc?

תמיד אמרו לך שניחנת בחוש טכני מפותח עד מאד? מרגיש זיקה עזה לעולם המחשבים? קרוב לוודאי כי קורס טכנאי pc יוכל להתאים מאד עבורך. כיום ישנן מכללות ומוסדות לימוד שונים ברחבי הארץ אשר מעבירות הכשרות מגוונות בעולם המחשבים בסופן יקבלו הבוגרים תעודה מקצועית ונחשבת בשוק במידה כמובן ומדובר במכללה או כל מוסד לימודי אחר מוביל ומוכר. כל בית כיום עושה שימוש במחשב אחד לפחות, גם בקרב חברות וארגונים נעשה שימוש רחב במחשבים עליהם נשענת רוב הפעילות של החברה או הארגון.

מה נדרש כדי להפוך לטכנאי מחשבים מוסמך?

לאור זאת טכנאי מחשבים הינו מקצוע שהפך להיות מבוקש מאד בשנים האחרונות. קורס טכנאי pc נמשך כשלושה חודשים בממוצע ולאחר מכן ניתן להשתלב במסגרת ארגונית כלשהיא או אף להקים בית עסק עצמאי. חשוב לציין שמקצוע טכנאי מחשבים מחייב הרבה יותר ידע מזה הכרוך בהתקנות תוכנה או בשימוש במברג. על מנת להיהפך לטכנאי מחשבים מוסמך ישנו תורך ראשית לעבור הכשרה יסודית ומעמיקה. קורס טכנאי מחשבים פותח צוהר רחב למגוון תחומי לימוד בכל הנוגע לעולם המחשבים האישיים.

מה התפקידים של טכנאי מחשבים?

טכנאי מחשבים נדרש בכל איזור בו מתבצעת איזושהי פעילות עם מחשבים. מקצוע זה הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות ומחייב רמת מיומנות ומקצועיות גבוהה. טכנאי מחשבים חייב להחזיק ברשותו ידע רחב בתחום ולהכיר מכלול רחב של פתרונות יצירתיים עבור אי אלו תקלות אפשריות בעתיד. התפקיד של טכנאי מחשבים כולל התקנות ויישום מערכות תוכנה שונות, כמו כן תחזוקה והתקנה של רכיבי חומרה. כדי לעבוד בתחום של חומרת מחשבים אישיים יש צורך בהיכרות מעמיקה עם טכנולוגיות המחשב.

מה לומדים בקורס?

קורס טכנאי pc כולל מגוון רחב של תחומי לימוד שונים כאמור וביניהם: תמיכה במערכות הפעלה, פתרון בעיות ותקלות, התקנת חומרה, היכרות עם עקרונות הרשת הארגונית והביתית ומתן שירות. המטרה המרכזית של הקורס היא להעניק לבוגריו את הידע היסודי הנדרש בסביבת העבודה הנידונה שלרוב כוללות מערכות הפעלה עדכניות ועכשוויות דוגמת Windows 7 או Windows Server 2008.

קורס CSS

להלן מגוון רחב של עצות שימושיות למי מביניכם שמעוניין להירשם אל קורסים בתחומים שונים. השאלות לגבי העתיד המקצועי של כל אדם ואדם בעידן המודרני הנוכחי עולות החל מרגע הגיחה אל אוויר העולם. החל מהרגע שבו אנו למדים לדבר, מכוונת אלינו השאלה: מה תרצה להיות כשתהיה גדול? בצורה הזו מרבית האנשים כיום מתוודעים לעיקרון הבסיסי על פיו רכישת מקצוע מכובד הינו נושא בעל חשיבות עליונה, ושהצלחה מקצועית בהמשך הדרך הינה פועל יוצא של מסלול לימודים איכותי נכון ומתאים.

הרצון ללמוד

הרצון ללמוד תמיד היה שריר וקיים בכל אחד ואחת מאיתנו, ולמען האמת אין זה משנה אם מדובר בלימודי HTML או בקורס של Web Master. כמו כן הגיל שבו אנו מעוניינים ללמוד נושא או תחום חדש, גם הוא נחשב לשולי כך שגם אם ברצוננו להתחיל במסלול לימודים מסוים לקראת פיתוח קריירה מקצועית או שאנו מעוניינים לקחת איזשהו קורס לצרכי פרישה או שינוי דרסטי בחיים ברמה המקצועית, הרצון ללמוד עדיין נותר על כנו. לפי הקלישאה המפורסמת והנדושה כמובן אנו תמיד ממשיכים ללמוד בצורה כזו או אחרת.

מה הכי כדאי ללמוד היום?

אולם כידוע גם הקלישאה הנדושה ביותר אכן מבוססת על קורטוב של אמת. אז השאלה הבאה שברצונכם להשיב עליה קרוב לוודאי היא מהו התחום והנושא בו אתם מעוניינים להרחיב ולהעשיר את ידיעותיכם. כיום אחד התחומים המצליחים והמשגשגים ביותר במדינת ישראל הוא תחום היי טק והמחשבים. מדובר בלימודים מקצועיים אשר ברוב המקרים מאפשרים לבוגרים להשתלב בתעשייה בצורה מהירה וליהנות ממקצוע מכובד עם שכר נאה בצידו. קורס CSS יקנה לכם את כל הידע והמיומנות הנדרשת לשליטה מלאה בתחום.

מה לומדים בקורס?

קורס CSS  Cascading Style Sheetsמתמקד בשפה הנ"ל אשר פירושה בעברית הוא גיליונות סגנון מדורגים. באמצעות שפת CSS ניתן לעצב ולסגנן אתרי אינטרנט כך שיהיו הרבה יותר אטרקטיביים לקהל הגולשים ויגבירו את הרצון לגלוש באתר ולהפיק ממנו את מלוא הפוטנציאל. קורס CSS עוסק בדרכים להעשיר את האתר, לגרום לו לבלוט על פני מתחריו ולהפכו לאתר מאד מרשים ואיכותי בשוק הרווי תחרותיות כה רבה כיום. 

לימודי ccna

מעוניינים להשתתף במסלול לימודי ccna ? קודם כל אנו ממליצים לכם להשקיע מחשבה בבחירת קורס איכותי שיעניק לכם הסמכה ברמה הנדרשת לקראת השתלבות בשוק העבודה בתפקיד אטרקטיבי בתחום ויכין אתכם היטב לקראת המבחנים.כיום המובילה הרשמית של מערכות תשתיות אינטרנט הינה חברת CISCO. רק כדי לסבר את האוזן נציין שכיום למעלה מ- 85% מתשתית התקשורת באינטרנט מבוססת על ציוד של חברת סיסקו. בחירה בקורס מקצועי להכשרה בתחום תאפשר לכם להתמקצע וליהנות ממקור הכנסה גבוה ב- IT.

מדוע חשוב להשקיע בבחירה של הקורס?

אולם מאידך, בחירה שגויה בקורס של ברמה ירודה לא תאפשר לכם להתקדם בתחום ובטח שלא לעבור בהצלחה את בחינות ההסמכה של חברת סיסקו. לימודי ccna נועדו כאמור להכשיר את הבוגרים להתברג בכמה תפקידים בכירים בתחום של תקשורת נתונים של מערכות CISCO, להקנות הבנה יסודית לגבי הפעילות של רשתות תקשורת, לגבי אופן הטיפול במכלול האספקטים הקשורים לתחזוקה, תפעול ושדרוג ציוד תקשורת.

כיצד ישפיע מוסד הלימודים על המשך ההתמקצעות בתחום?

מי מביניכם שנחשף לעולם ניהול הרשתות של חברת סיסקו או התעניין בקורסי ההסמכה במסגרת לימודי ccna קרוב לוודאי הופתע לגלות כי טווח המחירים של מסלולי הלימוד המוצעים על ידי המכללות השונות בארץ, הינו רחב מאד ומשתנה ממוסד לימודים כזה לאחר. הבחירה במוסד הלימודים או במכללה לקראת הסמכה למעבר הבחינות CCNA, מהווה שלב אקוטי ומשמעותי בעל השלכות לא מבוטלות הן על הציון במבחן והן על השכר העתידי ואפשרויות התעסוקה בתחום עם תום הלימודים.

קבלת תעודה יוקרתית ונחשבת

לאור התפתחותו של המשק בישראל, עלה הצורך לעמוד בכל הסטנדרטים הבינלאומיים במישור הטכנולוגי של חברות היי טק מובילות. לימודי ccna מכשירים מומחי תקשורת למעבר בחינת ההסמכה של חברת סיסקו בהצלחה לקראת קבלת תואר- CCNA Cisco Certified Network Associate. במידה ותעברו בהצלחה את בחינות ההסמכה הנ"ל תהיו זכאים לתעודה בינלאומית מטעם חברת סיסקו, אשר תעניק לכם הזדמנות פז לעבור בכל אזור שהוא ברחבי העולם כולו.

מדובר בתעודה מאד נחשבת ועל כן רבים כיום מבקשים להשתתף בקורסי CCNA ולהבטיח לעצמם קריירה משגשגת בתחום. 

מהם יתרונות MVC ביחס לפיתוח ב- ASP.NET

במאמר הנוכחי ברצוננו להציג את היתרונות של MVC ביחס לפיתוח ב- ASP.NET, מידע שיסייע לכם להחליט האם ברצונכם להירשם אל קורס MVC או לקורס ASP.NET. היתרון הראשון והמובהק ביותר של MVC מתייחס להפרדת השכבות כמו כן לאפשרות הניתוק המוחלט של אופן עיבוד המידע משכבת הצגתו אל המשתמש. פירוש הדבר הוא שלהבדיל מ- ASP.NET בו חייב מפתח הלוגיקה להכיר בנוסף את האובייקטים המוצגים במסך ולנתחם, פיתוח ב- MVC מחייב אך ורק את ידיעת הארגומנטים והמידע המועבר בהם.

פיתוח ב- MVC- מאפיינים

בפיתוח עם MVC אין צורך בזיהוי האובייקט על ידי ה- Controller עצמו, ובניתוח הכפתור הנלחץ אלא עליו לקבל את הקלט לו הוא מצפה, להפעיל את העיבוד ולאחר מכן להחזיר את הפלט הנכון לשכבת ה- VIEW. סיבה נוספת בגינה מומלץ כיום להשתתף ולהירשם אל קורס MVC נובעת מהיתרון של מודל זה המאפשר פיתוח דרך שינוי תשתיות וכוונון המנוע. למשל, תודות לתוספות ולממשקי הקוד שמאפשר המודל עבור קהל המפתחים, הם יכולים לשכתב את מנועי ה- VIEW או ה- model binder ועוד פעולות רבות.

תוספות וממשקי קוד שפותח מודל MVC

התוספות וממשקי הקוד שמודל MVC פותח כאמור לקהל המפתחים מעניקים להם יכולות נוספות דוגמת הוספת קוד שירוץ לפני או אחרי ה- action, ביצוע dependency injection  ושינוי תשתית בצורה שתסייע לתוכנה לרוץ ביעילות רבה יותר. במהלך קורס MVC יכירו מקרוב התלמידים את מודל MVC ואת האפשרות הנהדרת שהוא מעניק לבצע חלוקת עבודה בין כמה מפתחים בעלי הכשרה מסוג אחר ויכולות שונות.

תכנון וביצוע פשוט באמצעות מודל MVC

מפתחי שכבת ה- Controller למשל יפתחו בצד השרת ומתמחים בכתיבת services ללא צורך להבין HTML, jQuery.   להבדיל מהם, מפתחי שכבת ה- VIEW חייבים להבין ולדעת מקרוב HTML ולהיות בקיאים בכתיבת UI באמצעות כל טכנולוגיה אחרת לרבות Javascript, jQuery, Jason ועוד.

מודל MVC בנוסף מאפשר תכנון וביצוע מאד פשוט וקל של unit tests עבור הקוד עצמו. החל מרגע הפתיחה של פרויקט MVC חדש בכלי הפיתוח של מייקרוסופט, המפתח יכול להחליט האם ברצונו לפתוח פרויקט נוסף של unit testing כדי לבדוק את הקוד הנמצא בשכבת ה- Control וה- model.

חברת VMWARE

חברת NYSE:VMW, VMWARE, נחשבת כיום למובילה ברמה בינלאומית בתחום של וירטואליזציה ודואגת להרחבת חבילת פתרונות הוירטואליזציה שהיא מציעה במסגרת היוזמה של vClient, טכנולוגיית ענן אישי המיועדת לכול. VMware View מהווה סוג של פורטפוליו עבור כמה מוצרים שנועדו לספק למשתמשי קצה מגוון אפליקציות ומידע רחב באופן מוכר ובסביבה אישית של "myview". כך כל משתמש קצה יוכל ליהנות מקבלה מלאה של כל האינפורמציה הרלוונטית לו על ידי שימוש פשוט במיוחד בממשק אחיד.

גרסאות שונות

ממשק זה מעניק הזדמנות מצוינת לאותם משתמשי קצה לקבל בכל מקום שהוא בעולם ובכל רגע נתון את המחשב הווירטואלי שלהם. כל זאת ועוד דרך שימוש פשוט ומאובטח לגמרי ובעלויות הרבה יותר נמוכות ברמה התפעולית. VMWARE View 3 היא קבוצה אשר כוללת כמה מוצרים ומוצעת כיום בשתי גרסאות שונות. הגרסא הראשונה-  Enterprise Editionמגיעה עם VMware Infrastructure, בגרסת VMware View Manager 3  כלומר עם שרת לניהול תחנת עבודה למטרות אספקה ומעקב מהיר וצמוד אחר גישת המשתמשים.

כלים אפקטיביים לניהול

הגרסא השנייה: VMware View 3 Premier Edition מגיעה עם VMware Infrastructure בגרסה של Enterprise כמו כן VMware View Manager 3, VMware Thinapp. גולת הכותרת של הגרסא היא ללא ספק ה- VMware View באמצעותו ניתן לייצר במהירות האפשרית כמות נרחבת של מאות תחנות עבודה וירטואליות מעותק מקור אחד. שימוש בכלי זה מאפשר חיסכון אדיר של עד כ- 90% ממערכת האחסון הפיסי ובזאת מצמצם משמעותית ומפשט את העלויות הכרוכות בניהול. 

פתרונות חדשים ומתקדמים

באמצעות הגרסא האחרונה, יכול מנהל המערכת לעדכן אפליקציה/מערכת הפעלה בעותק המקור בלבד. שימוש ב- VMWARE View 3 מאפשר לארגונים שליטה הרבה יותר מרוכזת במידע הארגוני. אחסון המידע בכללותו יעשה אך ורק במרכז הנתונים וההתחברות לשלוחן העבודה הוירטואלי על ידי המשתמש תיעשה דרך שולחנו האישי הקבוע, כלומר מהבית על ידי גישה מרחוק או על ידי שימוש בטכנולוגיה המתקדמת VMware  לצרכי חיבור עם USB למחשב הנייד. פתרונות אלו מיועדים לתחנות עבודה בעלות יכולות ניהול מתקדמות ליצירה של המשכיות עסקית משופרת. 

איך לבחור טכנאי מחשבים ניידים?

השימוש במחשב נייד בתור המחשב הראשי בבית ולא רק מחוצה לו נהיה נפוץ יותר ויותר. בהתאם לכך, המחשב הנייד דורש גם תיקונים או התקנות ועדכונים שונים אותם לא ניתן לבצע לבד אלא באמצעות בעל מקצוע. היום טכנאי מחשבים הוא שם כולל לשני סוגים של טכנאי: טכנאי מחשבים ניידים וטכנאי מחשבים נייחים. כמובן שטכנאי יכול לשלב בין השניים. איך יודעים למי לפנות כאשר ישנה תקלה במחשב הנייד?

 

ודאו שהטכנאי מומחה גם במחשבים ניידים

המחשב הנייד שונה במבנהו ובמרכיביו מן המחשב הנייח. במחשב הנייד כל מרכיבי החומרה של דגם מסויים מיוצרים על ידי אותו יצרן ולכן נבדלים ממרכיביו של דגם אחר. הדבר דורש היכרות מעמיקה עם המחשבים הניידים שהם עולם בפני עצמו. ודאו שהטכנאי אותו אתם מזמינים עבר הכשרה על מנת להיות טכנאי מחשבים ניידים ואינו עושה זאת רק מתוך היכרותו עם המחשבים הנייחים. לא בכדי ישנו קורס מיוחד בתחום זה. ודאו שהטכנאי עבר את הקורס ושהוא עוסק כבר זמן מסויים בתיקון מחשבים ניידים.

 

קבלו המלצות

כמו כל בעל מקצוע אחר, גם טכנאי מחשבים ניידים כדאי לבחור על סמך המלצות. נסו לבדוק בקרב חברים במעגל החברתי המצומצם והרחב שלכם האם הם הזדקקו לאחרונה לתיקון של המחשב הנייד שלהם. המלצות הן תמיד מדד לאיכות השירות, במיוחד אם השרות ניתן כבר לפני מספר חודשים ומאז הכל במחשב תקין.

 

זמינות וקירבה

מקצועיות ומיומנות הן חשובות מאוד אך חשובות גם הקירבה והזמינות. בחרו טכנאי אשר יוכל להציע את שירותיו תוך זמן קצר. במיוחד אם המחשב הנייד משמש אתכם לעבודה, לא תוכלו להסתדר זמן רב מדי ללא המחשב. גם קירבה גיאוגרפית היא יתרון. ככל שהטכנאי יהיה קרוב אליכם יותר כך גדל הסיכוי שהשירות ינתן במהירות.

 

אמינות

מלבד דרך המלצות, קשה מעט לבחון את אמינותו של הטכנאי במהלך שיחה בטלפון אך לכו עם החושים שלכם. אם משהו בו נשמע מחשיד עברו אל המועמד הבא. בתחום המחשבים האמינות היא הכרחית בכדי להשיג תוצאות טובות ולשמור על קשר לטווח ארוך.