קורס תכנות, דוט-נט - אונליין חינם !!!
Menu
עברית Русский Srbija
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

קורס ASP.NET - קורס דוט נט למתחילים

קורסים למנהלי רשת שלב 1 - טכנאי מחשבים - Help Desk שלב 2 - מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט שלב 3 -מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו שלב 4 - מומחה לינוקס ו-DevOps התמחות בשרתי דואר ווירטואליזציה התמחות ב-Storage התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות בסייבר האקינג ואבטחת מידע קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות שלב 1 - יסודות התכנות שלב 2 - בניית אתרים צד שרת - Back End שלב 3 - בניית אתרים צד לקוח - Front End שלב 4 - פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בדיקות תוכנה - QA
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס - לחץ כאן ;
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
Controls -פקדים נפוצים - חלק 1 Controls - פקדים נפוצים - חלק 2 פרוטוקול HTTP הסבר על Request Page Events - אורך חיי דף וארועי הדף Multiple Pages - שימוש במספר דפים שלושת הקטגוריות של הפקדים ViewState Session object - חלק 1 Session object - חלק 2 Application object Cache object Master Page Control Inheritance - הורשת פקדים User Controls Error Handling - טיפול בשגיאות Validation - ולידציה Site Navigation - ניווט באתר URL Mapping הדגמה של יצירת מסד נתונים פקודות SQL שחייבים לדעת פרוייקט ראשון ב-MVC חיבור למסד נתונים - Connection String עבודה בקישור פתוח - Open Connectivity שינוי מרחב השמות - Namespace החזרת ערכים מה-Controller עבודה בקישור סגור - Dataset Dataset - מפתח ראשי - Primary Key העברת מידע מ-Controller ל-View שפת Razor לכתיבת View קריאה ל-Stored Procedure מודל שכבות - DAL יצירת Layout יצירת Partial View מודל שכבות - Stored Procedures LINQ ל- Objects יצירת Sections הגדרת נתיבים - Routes LINQ ל- SQL LINQ ל- Dataset שימוש ב-NuGet ניהול קבצים בפרויקט MVC LINQ ל- XML LINQ ל- Entities ניהול בקשות Post שימוש ב-Html Helpers שימוש ב-Entity Framework - חלק 1 שימוש ב-Entity Framework - חלק 2 טיפול בשגיאות בצד שרת - Exceptions שימוש ב-Data Annotations שימוש ב-Stored Procedures

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
 1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
  מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

 2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
  הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

איפה לוקחים קורס dot net?

סביבת הפיתוח NET  מהווה אחד מהנתחים הפעילים והמבוקשים בתחום התכנות. זו הסיבה שהביקוש אחר בוגרי קורס dot net  הולך ועולה. אם גם אתם רוצים להשתלב בתחום התוכנה וחפצים לרכוש מקצוע משתלם, תוכלו לבחור ללמוד קורס דוט נט ולהתחיל להצליח. אבל כמו בכל התחומים גם כאן לא פועלים בפזיזות. מבררים היטב על הנעשה בשטח ומחליטים בתבונה על סמך הנתונים. האם כדאי ללמוד? ואם כן - איפה?

האם יש ביקוש?

אחד הדברים שחשוב לכם לברר לפני שמתחילים ללמוד, זה האם יש ביקוש לעובדים חדשים בתחום. תוכלו לקבל את המידע הזה בלוחות דרושים המחפשים אחר עובדים. כך תוכלו לגלות האם לאחר קורס הסמכה יש לכם סיכוי למצוא עבודה בקלות. אבל אין די בכך. שכן עליכם לדעת מהם תנאי העסקה ומהו גובה השכר הממוצע של אנשי תוכנה. השוו את השכר הממוצע של אנשי דוט נט בהשוואה לתתי תחומי מיחשוב אחרים והחליטו האם הסכומים הללו מתאימים לכם.

האם המקצוע מתאים לי?

גם אם המקצוע מכניס וגם אם יש ביקוש אין זה אומר שמתאים לכל אחד ללמוד אותו. כיוון שיש לוודא קודם לכן שיש לכם את הכישורים המתאימים לצורך רכישת המקצוע הזה. אם אתם עוסקים בתחום המחשבים ויש לכם היכרות עם מערכות שונות ותוכנות, תוכלו על סמך ההרגשה שלכם האם ללכת ללמוד. אם אין לכם היכרות קודמת עם עבודה בתחום המיחשוב והתוכנות השונות טוב יהיה אם תתייעצו עם יועץ תעסוקתי בדבר בחירה נכונה של קורס dot net. בחינת הכישורים שלכם ותחומי העניין שלכם תסייע לכם בקבלת ההחלטה בדבר הלימודים שלכם.

איפה ללמוד?

אם החלטתם ללמוד את הקורס נשאר לכם רק לברר איפה הכי כדאי. שכן יש הבדלים בין מקומות הלימוד השונים. כאשר ברור שמה שחשוב לכם זה לצאת עם ידע מקצועי ועם הרגשה של ביטחון בדבר היכולת שלכם לבצע וליישם את הנלמד בצורה הטובה ביותר. כי רק כך יהיה לכם סיכוי גבוה לצאת לשוק העבודה ולמצוא עבודה מעולה, בתנאי שכר נאותים ולהמשיך להתקדם הלאה.

 

לעבור קורס dot net בצורה ייחודית יותר

בין שלל מסלולי הלימוד בתחום המחשבים שמוצעים היום לכל דורש בלא מעט ערים במדינת ישראל, אנו יכולים לזהות קורסים שמציגים ייחוד משלהם. בל נשכח כי יש רבים שחושבים כי מקצועות המחשב השונים מסתכמים בסופו של דבר בהכרת שפת תכנות מסוימת ובעבודה איתה על כתיבת שורות קוד בצורה שגרתית.

 

אם מדובר על dot net רואים מיד שמדובר על מסלול לימוד שונה מרבים אחרים שמוצעים במוסדות הלימוד של ישראל. מדובר על אפשרות רצינית מאוד לרכוש מקצוע בתחום המחשבים ולהבין מיד כי מסיים הקורס יכול להציג רמה גבוהה בכל מקום בו יעבוד. זאת תוך הדגשת הידע שלו בתחום שנחשב היום לחשוב מאוד.

 

אפשר ליהנות ממסלול שנבנה בצורה ממוקדת

באופן די ברור כל מי שרוצה ללמוד בצורה רצינית קורס dot net צריך לבדוק היטב את שלל מוסדות הלימוד שמציעים היום קורסי מחשבי בצורה נרחבת מאוד. זאת מאחר ואם נזכור כי קורסים כאלו יכולים לעלות לא מעט כסף, הרי שנבין עד כמה חשוב לבחון את כל ההיבטים של כל קורס כדי למנוע בזבוז כסף בצורה מיותרת.

 

אם רואים כיצד מוסד לימודים מסוים מציע מסלול שנבנה בצורה ייעודית וכזה המלווה בצורה מקצועית על ידי אנשי מקצוע מנוסים מאוד, הרי שניתן לזהות בית ספר כזה כמקום שראוי מאוד ללמוד בו. אין ספק שכך ירגיש כל תלמיד כיצד הוא מקבל תמורה מלאה לכסף שהוציא וכיצד הוא שועט קדימה לרמה מקצועית גבוהה.

 

התאמה לשוק העבודה של היום

אלו שמתעניינים בקורס מעין זה הם בדרך כלל אנשים שרוצים לאחר סיום הלימודים להתחיל לעבוד בצורה מקצועית במקום שבו ימשיכו לפתח את יכולותיהם ולהתקדם בקריירה שלהם. לכן חשוב להבין עד כמה כשמדובר על קורס dot net רציני מדובר בעצם על התאמה כמה שיותר גבוהה לשוק העבודה של היום.

 

בפועל, אנו מדברים על מסלול לימודים עדכני מאוד שכולל את החידושים הקיימים בימינו של שוק הפיתוח. כך לומדים התלמידים לפתח אפליקציות הן עבור מחשבים שולחניים והן עבור מכשירים מתקדמים וחשובים לא פחות כמו סמארטפונים וכמו טאבלטים, שנמצאים היום בידיהם של לא מעט אנשים בכל רחבי העולם.

 

 

קורס DOT NET וקורסי מחשבים נוספים.

יש לא מעט אנשים שזה קורה להם בשלב כלשהוא בחיים שלהם. הם מואסים במקום העבודה שלהם, ונמאס להם בכל בוקר לקום לאותו הדבר. הם מחליטים לעשות מעשה, בין אם זה בגיל שלושים ובין אם זה בגיל ארבעים ואף יותר מזה, הם מחליטים לעשות שינוי דרמטי בחיים שלהם, מה שאומר ללכת וללמוד משהו אחר. יש היום לא מעט קורסים מקצועיים אותם ניתן לעשות אך אם כבר הולכים על קורס כזה עדיף שהוא יהיה בתחום המחשבים, וספציפית בתחום הייטקיסטי. קורס כזה יכול להיות קורס תיכנות כדוגמת קורס DOT NET או כדוגמת קורסים אחרים.

למה ללמוד תיכנות?

העולם של היום הוא עלם שחי ונושם מחשבים. בכל מקום אליו אנו פונים אנו נתקלים במחשבים, בבית, במקום העבודה וכמעט בכל מקום אחר. מתכנתים תמיד מבוקשים ואם מדובר על קורס DOT NET אז עוד יותר מזה, ומי שמחפש ללמוד משהו חדש באמצע החיים מחפש עניין כמו גם עבודה בשפע לאחר סיום הקורס. קורסי מחשבים שונים עדיין חמים ועדיין טומנים בחובם פרנסה ולא מעט ממנה, לכן מי שחושב על הסבה מקצועית, כדאי יחשוב על הכיוון הזה – אחד מקורסי התיכנות הקיימים, קורס שמאפשר לעבוד אחר כך במגוון חברות בתחומים שונים.

איפה לומדים?

השאלה איפה לומדים קורס DOT NET כמו גם כל קורס מחשבים אחר מתחלקת לשניים. יש את הלימודים המסורתיים ויש את הלימודים און ליין. הלימודים המסורתיים, לא חסרות מכללות שמאפשרות ללמוד בהן, מכללות שפרושות בכל רחבי הארץ ורק צריך למצוא את זו המתאימה בהתאם להמלצות וכמובן לסילבוס הלימודים.

האופציה השנייה היא אופציית הלימודים און ליין. יש היום מכללות שונות שמציעות לימודים בשיטה זו, לימודים בקצב של התלמיד במידה והוא עושה קורס שאינו בשידור ישיר, ואם כן אז הוא צריך להשתתף בשיעורים במועדם. בכל מקרה קורס כזה חוסך לא מעט כאב ראש ובעיקר לא מעט כסף, כסף שיוצא על חנייה, דלק, הפסד זמן עבודה וכדומה, ולכן הוא מועדף במקרים רבים על ידי אנשים שעובדים בעבודה מסודרת.

קורס dot net

מסגרת לימוד כמו קורס dot net מעניקה את כל המרחב התעסוקתי לתלמיד. התלמיד, אשר מבסס את לימודו על שפת תכנות של דוט נט כמו סי שארפ או וי בי דוט נט גם יהיה בקיא בכל רזי השפה וגם יידע להשתמש בהן בפלטפורמות הדוט נט השונות: מתכנות פשוט ועד תכנות לאתרים, פיתוח אפליקציות ווביות, תכנות מונחה זמנים Threading, ואפילו לשנות מאפייני ניתוב פורטים של שרתים בהם נמצאים האתרים באמצעות טכנולוגיית WCF.

תחילת הקורס

בתחילת הקורס יילמד רקע בשפת התכנות המדוברת שבמסלול הלימוד: בדרך כלל סי שארפ, ולעתים וי בי דוט נט: תלוי מהו המסלול בו בחרתם. במסגרת הלימוד נלמד גם איך עובדת שפת תכנות, באיזו מחסנית בזיכרון המידע התכנותי נשמר, וכיצד צופים בנתוני המחסניות בבדיקת התוצרים התכנותיים כשעושים COMPILE. לאחר מכן יילמדו מספר פקודות בסיס תכנותיות החל מקליטת משתנים פשוטה ועד לרישום מורכב של התניות, SWITHCES, לולאות, ועבודה עם מערכים, רשימות ורשימות גנריות.

ליבת הקורס – תחזוקת אתרים בדוט נט

בשונה ממה שמקובל לחשב, אתרים בדוט נט אינם רק HTML, ולמעשה שפה זו היא חלק קטן מאד מהלימוד. החלק העיקרי הוא דווקא מה שקורה בצד של השרת, כלומר – תכנות עצמים שיישמו פקודות המצריכות קריאה לשרת: מעבר לדף הבא, קליטת משתנים בטופס שצריך למלא באתר, אפליקציות חיוב אשראי וכד'. קורס dot net יציג שני ממשקי דוט נט לבניית צד השרת באתר: Web Application ו- Web Site. הפקודות בשניהם – כמעט זהות, עם שינויים קלים שיילמדו, תוך סקירת מקרים מתי מומלץ לבחור בממשק אחד ומתי בשני. לרוב, ישלוט ה- Web Application בתהליכי בניית האתר.

לימוד עבודה עם מסדי נתונים SQL

שילוב ידע במסדי נתונים מאד חשוב גם להבנת התהליכים בדוט נט וגם להטמעה מלאה שלהם באתר אינטרנט. מסדי נתונים חוסכים לנו המון בהשקעה באתר ומאפשרים – תוך פקודות SQL קלות ופשוטות לעדכן נתוני אתר באמצעותן. מטרתו של קורס dot net בנושא היא גם ללמד אתכם כיצד מתכנים Grid View או List View, (צורות האחסון של טבלאות מסדי נתונים באתרים) בצורה חכמה – המסוגלת להשתנות אוטומטית כשגודל הטבלה במסד הנתונים גדל/קטן, וגם ללמד אתכם כיצד בכלל ניתן לשנות משהו בטבלאות הללו מבלי להיכנס פיזית ל- SQL SERVER ולעדכן ידנית אלא באמצעות שאילתות חכמות.

שינוי תכונות שרת ב- WCF

נושא לימוד מתקדם השמור לסוף הקורס. במסגרתו, לומדים כיצד לפתוח או לסגור פורטים בשרת, כיצד לנתב כניסה ויציאה של מידע לפורט מסוים, ובאמצעות פריטי מידע אלו לומדים להתאים, למעשה, ארכיטקטורה של שרת לצרכי הארגון בו עובדים. 

קורס dot net

עולם המחשבים כולל לא מעט תחומים תתי תחומים חשובים כאשר רובם עוסקים בשפות תכנות מכל מיני סוגים. מתכנתים רבים, גם לאחר שסיימו קורס תכנות בשפה כלשהי מעוניינים לא אחת להעמיק את ידיעותיהם בתחום ולרכוש ידע נוסף אודות שפות אחרות. ישנן גם פלטפורמות חדשות שאינן מהוות שפות תכנות של ממש אולם ניתן באמצעותן ליצור תוכנות ואפליקציות מאד שימושיות. טכנולוגיית NET היא אחת מהפלטפורמות הללו ולא מעט אנשים לומדים אותה כיום מאחר והיא מאפשרת לשלב בין התקנים ומאגרי מידע ולחבר בין אנשים ומערכות.

תכני לימוד ואפשרויות תעסוקה

קורסים בתחום של טכנולוגיית NET דוגמת קורס dot net הם מורכבים וארוכים ועל כן יש ללמוד אותם במסגרת מוסדות אקדמאיים המתמחים בנושא, וכיום בישראל ניתן למצוא מוסדות לימוד רבים כאלה. קורסים אלו לרוב בנויים כמסלולים שבמסגרתם נלמדים עוד תחומים כגון טכנולוגיית MCPD או יצירת אפליקציות WEB. מטרת המסלולים הללו היא לספק למשתתפים השכלה, ידע וכישורים טכניים הנדרשים עבור בניית אפליקציות של מערכת ההפעלה חלונות, אפליקציות אינטרנטיות ועוד באמצעות טכנולוגיית NET.

מתכונת הלימודים

קורס dot net לרוב נע בין שלושת מאות עד שמונה מאות שעות לימוד שנפרשות על פרק זמן שבין תשעה וחצי חודשים עד שנה וחצי. רוב הקורסים נערכים במתכונת נוחה לאנשים עובדים, והשיעורים מתקיימים פעם בשבוע בשעות הערב. במסגרת הקורס, מתנסים המשתתפים בתרגול מעשי של חומרי הלימוד ומקביל מכינים פרויקט גמר מעשי קרוב לתום המסלול. בנוסף, הקורס נועד להכין את הסטודנטים לקראת בחינות ההסכמה הבינלאומיות של מייקרוסופט.

נושאי הלימוד

נושאי הלימוד המרכזיים במסגרת קורס dot net נמנים עם הבאים: ארגון קבצים SQL, אפיון מערכות מידע, אלגוריתמים, מודל נתונים היררכי, תשתית לבנייה, בסיסי נתונים, תכנות מונחה עצמים, הרשאות משתמשים, שרתי אינטרנט, מערכות הפעלה, שפת תכנות C#, מערכות הפעלה, שליפת נתונים ועדכונים, NET Framework 3.5 וכן הלאה. לכל מוסד לימודים ישנם תנאי קבלה שונים, חלק מהקורסים מיועדים אך ורק לבוגרי לימודי הנדסת תוכנה או מדעי המחשב ואילו חלקם מאפשרים גם לאנשים בעלי שליטה בשימוש במערכת ההפעלה חלונות להתקבל. 

אודות קורס dot net

מי שמכיר את תחום המחשבים ואף מכיר כמה שפות תכנות, עדיין יכול למצוא את עצמו מתעניין לא מעט בקורס   dot net וזאת על מנת ללמוד שפה נוספת ולהרחיב את הכלים המעשיים. טכנולוגיית net אינה ממש שפת תכנות,  אך כן ניתן לייצר בעזרתה מגוון אפליקציות מאוד שימושיות. בעצם ניתן יותר לדייק ולומר שטכנולוגיית net הינה אוסף של מגוון טכנולוגיות מתקדמות שמאפשרות לשלב בין התקנים, מידע, מערכות ואנשים.

ייעוד

למרות שלא מדובר על שפה של ממש, אין להסיק שמדובר על לימודים קלילים, אלא  מדובר על תחום לימודי מורכב וארוך שיש ללמוד במוסד מקצועי שאינו רק מעביר את הקורס, אלא הוא מתמחה בתחום. כמו כן מי שבוחר לעבור קורס dot net יימצא שמסלולי הלימוד משלבים לא פעם  גם תחום נוסף, כך שניתן לשלב בין האופציות השונות. מטרת המסלולים המשולבים היא לאפשר לסטודנט מגוון כישורים טכניים שנדרשים בעת שמבקשים לבנות אפליקציה של מערכת הפעלת חלונות, אינטרנטית וכדומה- כאשר המכנה המשותף הוא שכולם מבוססים על טכנולוגייתnet .

תוכנית לימודים

למה ניתן לצפות כאשר עומדים ללמוד קורס dot net? ובכן ניתן לצפות לעבור על פיתוח, בדיקה ותשתית בנייה, לעבור על מגוון שפות תכנות, להיחשף אל מגוון שרתי אינטרנט ומערכות הפעלה, להתוודע אל מבוא לתכנות ואלגוריתם, להתעסק על תכנות מומחה עצמים, להכיר מערך הרשאות של משתמשים וכדומה.

מידע כללי

מי שמבקש לעבור קורס dot net יימצא שיש מגוון מוסדות בארץ שמציעים מגוון מסלולים, כאשר כל מוסד מציע מסלול לימודי מעט שונה ועל כן כל אחד מוזמן לבחור את המסלול שיותר מתאים לו, כאשר לא רק שיש הבדל בתוכן, אל גם באורך הקורסים השונים ובתנאי הקבלה. על כן כאשר עומדים לבחור את הקורס הרצוי, על כל אחד להתמקד ברמה והניסיון שלו ומכאן לצאת אלל עבר הבחירה. עוד יש לציין שלעומת מגוון קורסים אחרים, פה מדובר על קורס שאורך זמן רב- לרוב יכלול בין 300-500 שעות לימוד, אך עם זאת כן ניתן למצוא קורסים יותר קצרים, אך אלו כבר לא יהיו מסלולים משולבים, אלא יהיו יותר ממוקדים. 

קורס dot net

dot net היא סביבת פיתוח ליישומים ואפליקציות למערכת הפעלה של חלונות, ובפני אנשים המחזיקים בהכשרה זו, עומדות שלל אפשרויות פיתוח של תוכנות ויישומים לסביבת חלונות, החל מיישומים פשוטים למשתמש הקצה, וכלה ביישומים מורכבים לשרתי אינטרנט, ארגונים או הענן. על אף שישנה כמות גדולה מאוד של אנשים העוברים קורס dot net ומוסמכים בתחום, בפועל הביקוש לעובדים אלה נותרת גבוהה, והסיבה לכך היא הפופולאריות של מערכת הפעלה חלונות, והעובדה שמרבית היישומים המפותחים כיום מפותחים עבור סביבה זו.

קפיצת המדרגה בתוך עולם המחשוב

בין שאתם כבר אנשי מקצוע בעולם המחשוב, ומקיימים פעילות מקצועית בתחום, ורק רוצים להרחיב את מעגל ההכשרות וההסמכות שלכם לתחום אטרקטיבי וכדאי, ובין שאתם עושים את צעדיכם הראשונים אל תוך עולם המחשוב, קורס dot net יכול להעניק לכם את קפיצת המדרגה שאותה אתם מחפשים. במסגרת הקורס תלמדו אודות סביבת הפיתוח, העקרונות המרכזיים, הכלים המרכזיים העומדים בפניכם, וכמובן תצללו אל תוך סביבת הפיתוח עצמה, הקוד, הפקודות, הארכיטקטורה ועוד שורה של נושאים המכוסים במסגרת הקורס.

הסמכה רשמית של מיקרוסופט

כל בוגרי הקורס מקבלים הסמכה רשמית של מיקרוסופט והם בעלי הידע הנדרש להתחיל בפעילות פיתוח לסביבת חלונות באמצעות dot net. אם בקורסים אחרים ובתחומי לימוד אחרים עליכם להשקיע מאמץ רב בחיפוש אחר מוסד ההשכלה המתאים ביותר ללימוד, ובחירת מוסד ההשכלה שמעניק את הסיכויים הטובים ביותר להצליח, הרי שלימודי קורס dot net הם נפוצים מאוד, בסיסיים מאוד, ולכן מוצעים על ידי כל מוסדות הלימוד המציעים לימודי תעודה בעולם המחשוב, והסטנדרטים הם זהים פחות או יותר בכל מוסדות הלימוד.

האם זה מתאים לכם?

אחרי שאמרנו את זה, בהחלט כדאי להתייעץ עם אנשים העוסקים בתחום או בתחומים משיקים, להכיר את התחום באופן ראשוני, ולהבין מה בדיוק ניתן לעשות עם ההכשרה במערכת. על אף שמדובר במערכת פופולארית, לא כל אחד רוצה להשקיע בבניית קריירת פיתוח ב dot net, וכדי להבין האם גם אתם מעוניינים בכך או לא, אתם רוצים להכיר את התחום ולהבין עליו יותר לפני שאתם מקבלים החלטה.

dot net קורס

השוק הדינאמי והמתפתח ביותר כיום:

עולם ההיי – טק והמחשבים כיום הוא מן השווקים הדינאמיים המתפתחים והנחוצים ביותר הקיימים. בעידן שלנו כל ילד מחזיק מחשב, גולש באינטרנט ומשתמש ביישומי המחשב השונים, אי לזאת לא פלא שמקצועות המחשבים, מפתחי התוכנה והמתכנתים הם כה נחוצים ונדרשים בשוק העבודה.

 

לא חייבים תואר אקדמאי מאוניברסיטה:

אוניברסיטאות רבות מציעות מסלולים ארוכי שנים וארוכי טווח להכשרה בתחום המחשבים וההיי טק והטכנולוגיה החכמה, אך לאו דווקא צריך להיות בעלי תואר שלם בכדי למצוא עבודה מהירה ובטוחה בשוק המחשבים וההיי – טק. הדרישה הגבוהה למפתחי תוכנות, מתכנתים ואנשי מחשבים מאפשרת את כניסתם לעבודה גם של מי שהוכשר בקורס ספציפי לתכנות ופיתוח מחשבים ותוכנות בלבד.

 

נדרשת השקעת מאמץ וכוח רצון:

אף על פי כי טווחי הזמן בין המכללות המציעות קורסים ממוקדים ומקוצרים ובין האוניברסיטאות המקנות תואר, גם הקורסים הצרים במכללות הם תובעניים רציניים ודורשים השקעה וכובד ראש, אמביציה והישגיות.

 

הכשרת מפתחים בקורס dot net:

dot net קורס מכשיר מפתחי תוכנת dot net. בעולם הארגוני סביבת המחשוב היא מבוססת סביבת מיקרוסופט וסביבת הפיתוח  dot net היא המובילה שבהן. מפתחים ומתכנתים השולטים בסביבת dot net מסוגלים לפתח מערכות אינטרנטיות מורכבות ובסבוכות בצד יישומי קצה פשוטים.

 

דרישה גבוהה למפתחי dot net בשוק העבודה:

Dot net קורס מכשיר מפתחי תוכנות ומתכנתים בסביבת dot net. הדרישה למפתחים ומתכנתים מסוג זה בשוק העבודה כיום היא גבוהה ביותר וממשיכה לגדול בהדרגה.

 

לימודים תיאורטיים בצד לימודים מעשיים:

Dot net קורס מכשיר את תלמידיו הן ברמה התיאורטית והן ברמה המעשית והיישומית, מבנה הקורס יחולק על פי שעות לתכנים התיאורטיים ועל פי שעות לעבודה על פרויקט יישומי.

 

אין צורך בהכשרה מוקדמת:

Dot net קורס בצד קורסים נוספים לפיתוח ותכנות מחשבים מאפשרים לכל מי שמתעניין בעולם האינטרנט ובתכנות לפנות ללימודים ללא צורך בהכשרה מוקדמת או תנאי קבלה.

 

עבודה מובטחת:

לא צריך להיות בעל תואר אקדמאי אוניברסיטאי בשביל להבטיח השתלבות מהירה בשוק העבודה של תחום ההיי – טק המחשבים האינטרנט והטכנולוגיה החכמה.

 

קורס dot net

הרבה מאוד ארגונים ומוסדות עושים שימוש בסביבות מבוססות מיקרוסופט, כאשר סביבת dot net היא ללא ספק אחת הפופולריות ביותר מביניהן. מתכנתים שמתמצאים בסביבה זו יכולים לתכנן הרבה מאוד מערכות מסוגים שונים, שיכולות להיות לעזר רב עבור כל ארגון שעושה שימוש בסביבות פיתוח אלה.

סביבת dot net יצאה אל השוק לפני בערך עשר שנים, ומאז היא אומצה היטב על ידי הסביבה הארגונית כולה. כיום, יש ביקוש רב מאוד לאנשים בעלי ידע וניסיון בשימוש בסביבת פיתוח זו, והביקוש הולך ועולה באופן מתמיד עם השנים, הן בארץ והן מחוצה לה.

לכן, קורס dot net עשוי להיות המפתח שלכם להסבה מקצועית אל עולם ההייטק ופיתוח התוכנה. על מנת לעבור את הקורס, אין צורך בכל ידע קודם בתכנות, וכל מה שנדרש הינו היכרות בסיסית עם תפעול מחשב. יש לציין כי הקורס יכול להתאים גם למי שכבר יש לו היכרות עם שפת תכנות כלשהי, אשר מעוניין להכיר גם את סביבות הפיתוח של מיקרוסופט.

חומר הלימוד

הקורס יפתח במושגי יסוד בעולם התכנות, כגון אלגוריתמים, תכנות מונחה עצמים ועוד. הוא ימשיך לסביבות dot net  נפוצות, כמו NET Framework. בדרך כלל, קורסי הdot net משלבים בתוכם גם שפות תכנות נוספות. בוגרי הקורס יידעו לעשות שימוש גם בסביבות של מיקרוסופט כמו Access וכן SQL.

על הקורסים

קורס dot net נחשב לקורס ארוך יחסית ביחס לקורסי הכשרה מקצועית אחרים. לרוב, משך הקורס הינו כ-400 שעות לימוד, המשלבות לימוד תיאורטי יחד עם תרגול מעשי. קורסים ארוכים אלה משלבים, בדרך כלל, גם תכנים נוספים מלבד סביבת dot net, אולם ניתן למצוא קורסים קצרים יותר העוסקים בסביבה זו בלבד. שעות הלימוד הללו נפרשות על פני חודשים רבים, כאשר רוב המסלולים המוצעים הם נוחים מבחינת לוח הזמנים, ומיועדים עבור אנשים שעובדים תוך כדי הקורס או לומדים במוסד אחר.

יש הרבה מאוד מוסדות לימודים בארץ שמציעים את הקורס, כאשר מומלץ לבחור במוסד מקצועי ובעל שם בתחום, בו אתם יכולים להיות בטוחים שתעברו קורס מקיף שבסופו תוכלו לקבל תעודה שיש לה משמעות בעולם התעסוקה. 

מחפשים לימודים? קורס dot net

אם אתם מחפשים מקצוע טוב ומכניס שיעזור לכם להתפרנס בכבוד, בוודאי חשבתם ללכת ללמוד נושא כלשהו מתחום הטכנולוגיה והמחשבים. המציאות העכשווית היא שהטכנולוגיה מתקדמת בקצב מסחרר והיום כמעט לא ניתן למצוא בית בעולם המערבי ללא מחשב אחד או יותר המשמשים את כל בני הבית. בימינו, אפילו ילדים קטנים יודעים להשתמש במחשב ובמוצרים טכנולוגיים כאלה ואחרים, לעיתים אפילו יותר טוב מאשר הוריהם המבוגרים. בגלל המציאות הזו, אנשים רבים פונים ללימודים טכנולוגיים כאלה ואחרים שישמשו להם כמקצוע.

 

קורס dot net הוא קורס שילמד אתכם מקצוע וידע חשוב שיכול לשמש אתכם במקומות עבודה רבים.בעצם בקורס תוכלו ללמוד את הכלי המדובר באופן מקיף מאוד, ותוכלו לצאת מהקורס מלאי ידע ויודעים רבות על אותו הנושא. באמצעות כלי זה ניתן לבצע דברים רבים כמו בניית אפליקציות מגוונות למחשבים- כמובן שמדובר בנושא מרכזי וחיוני מאוד בתחומי המחשבים השונים. ידע בנושא זה יכול לתת לכם כלים רבים ולהוות עבורכם קפיצת מדרגה בכל בניית הידע המקצועי שלכם בנושא. כמובן, תוכלו להתמקצע עוד רבות בתחום.

 

חשוב לדעת כי כאשר תבחרו את מקום הלימודים שלכם הוא חייב להיות מום המתאים במיוחד עבורכם. מקומות לימודים יש בשפע, אבל מקום לימודים שמתאים ועונה לצרכים הספציפיים שלכן, צריך לבחור בקפידה. לכן, לפני שאתם סוגרים על מקום לימודים של קורס dot net, חשוב לשאול את השאלות הנכונות ולוודא כי מדובר במקום הלימודים הנכון והמתאים לכם מכל הבחינות- הן מבחינת מרחק מאיזור מגוריכם, הן מבחינת החברה הנמצאת באותו מוסד לימודים והן מבחינת האווירה השוררת באותו מקום לימודים שבחרתם.

 

אם אתם סגורים על המקצוע אותו אתם רוצים ללמוד, ובחרתם מוסד לימודים אתם וודאי מתרגשים לקראת תחילת לימודיכם. בתקופתנו חשוב בהחלט ללמוד מקצוע שייתן לכם יציבות כלכלית, אך אסור לשכוח את ההנאה והסיפוק האישי מהמקצוע שבחרתם. לעיתים חשוב לעשות את השיקול הזה הרבה לפני השיקול הכלכלי. לסיכום, כדאי לבחור מקצוע שצריכים אותו הרבה בשוק, ובמקביל חשוב שתהנו מהלימודים ומהעבודה עצמה במקצוע שבחרתם לעצמכם.

מהו קורס dot net

עד לפני לא מעט שנים לא היו בנמצא אתרי אינטרנט ואפליקציות עבור תחומים רבים מתחומי החיים. כיום לא רק שיש, אלא אנחנו מוקפים בתכניות ואפליקציות שונות המקלות באופן משמעותי על החיים של כולנו. היתרון העצום שקיים בשימוש באפליקציה הוא הנוחות והנגישות שהיא מאפשרת מהמידיות שבה אפשר לקבל תשובות ולבצע פעולות. אפליקציות אלה מפותחות הודות לטכנולוגיה חדישה ומעניינת שבאה לידי ביטוי בשפת התכנות המתוחכמת הנקראת דוט נט.

קורס dot net מלמד את הסטודנטים כיצד שפת התכנות הזאת משלבת בין כמה שפות תכנות ובכך מאפשרת לבנות אפליקציות נוחות ומתוחכמות, מסוג האפליקציות שכולנו משתמשים בהם על בסיס יומיומי ושגרתי. סביבת הפיתוח דוט נט מהווה היום את סביבת הפיתוח הנפוצה והמוכרת ביותר בארגונים וחברות שונים ומתכנתים אשר בקיאים בסביבת פיתוח זו יהיו בדרך כלל מבוקשים מאד לעבודה בארגונים וחברות רבים בגדלים שונים.

איפה אפשר ללמוד קורס dot net ומה הוא כולל

ישנם כמה מוסדות לימוד בכל רחבי הארץ אשר מציעים מסלול לימודים של תכנות הכולל את סביבת הפיתוח דוט נט. אפשר להירשם עם או בלי ידע מוקדם ועם או בלי ניסיון מעשי בשטח מתחום הפיתוח והתכנות. הקורס כולל את כל ההיבטים המקצועיים והמחשביים של סביבת פיתוח זו וכמובן את כל מה שצריך המתכנת לדעת בטרם יתחיל לעבוד בחברה או ארגון מסוימים בתור מתכנת ראש ויהיה אמון על עדכון גרסאות של אתרי אינטרנט חשובים או פיתוח של אפליקציה חדשה שתגיע בסופו של דבר לשימוש אצל הציבור הרחב.

קורס dot net הוא המקיף ביותר כיום מבחינת התוכן הלימודי שבו והוא כולל חומר עיוני ומעשי רב על מנת להכשיר את הסטודנטים באופן המיטבי לקראת עבודה כמתכנתים מובילים בחברות ו/או ארגונים שונים אשר יסמכו על הידע שהם ירכשו בקורס זה. חשוב מאד לבדוק מבעוד מועד מהם התכנים המועברים בקורס על מנת לאמוד את טיבו לפני שנרשמים הלכה למעשה. הלימודים בקורס יהיו קשים או מאתגרים ואין ספק שיהיה תגמול רב בצידם לאחר הסיום וההשתלבות בעבודה.  

קורס דוט-נט

בס"ד

שלום כולם. היום אנחנו לא נחסוך במלים ונדבר ארוכות, במשך מעט יותר מדף שלם, על קורס דוט-נט. אל תגידו שלא הזהרתי אתכם, היום אני הולך לדבר הרבה. ככה אני רוצה, וככה אני מרגיש שכיף לי – אז למה לא בעצם? האם מישהו אי פעם כתב איזה חוק שאסור לדבר כמה שרוצים? האם זה אסור לפי איזשהו קוד עלום שאני לא מכיר? אז למה תמיד כולם אומרים לי: "תקצר"? אני לא קוצה "לקצר", אני רוצה להרחיב והרבה. נקודה. ובמיוחד כשמדובר ב-קורס דוט-נט שאני מאוד אוהב. אני רוצה לכתוב וזה הכול. תודה.

הבעיה שלי מתחילה מזה שאני לא כל כך יודע מה לכתוב. זה לא שחסר על מה לכתוב כשמדובר ב-קורס דוט-נט, אבל בכל זאת – על מה נכתוב דווקא הפעם? ועוד יותר מסובך, איך אני אוכל לחדש משהו שלא נכתב כבר בעבר? המשימה הזאת, מן הסתם, היא כמעט בלתי אפשרית. הרי כבר הכול כתוב ברחבי האינטרנט, באמת שכמעט ואין מה לחדש בעולם הזה, אם בכלל. אז מה אתם מצפים שאני אכתוב על קורס דוט-נט שאתם עוד לא יודעים?

אתם לא יודעים כמה הוא עולה? ברצינות – כנסו לאינטרנט ותבדקו, הרי כל המידע שם! גם אם אתם לא יודעים מה קורה בקורס הזה, אל דאגה הכול כבר כתוב באינטרנט. בקיצור, אני בתסכול עמוק שאין לי באמת מה לחדש. אמנם תמיד אפשר לחדש באופן הניסוח או בדברים קטנים אחרים – אבל חידוש של ממש קשה מאוד ליצור. מי שמצליח ליצור חידוש של ממש, ולוא דווקא בעניין של קורס דוט-נט, אלא בכל דבר – הוא לרוב נהיה הגורו הבא או פצצת העסקים הבאה. למשל, פייסבוק היה סוג של חידוש, וכן גוגל ואיביי וכו'. אתם מבינים למה אני מתכון?

אבל אני, אני בסך הכול כותב מאמרים, והפעם בנושא של קורס דוט-נט. מה כבר יש כל כך חדש בדף טקסט שבסך הכול מוסר מידע? יש תחומים שבהם דף של מידע טומן בחובו אינסוף חידושים, אבל זה לא המצב במחשבים בכלל או ב-קורס דוט-נט בפרט! כאן אני נאלץ להיות באפלה ולכתוב למרות שאני יודע שאין באמת מה להוסיף על מה שכבר קיים. זה נורא, אבל זאת המציאות ואין לי ברירה אלא להתרגל אליה ולחיות איתה.

אתם יודעים שהכי בא לי להרגיש את הרגשת החידוש הזאת? זה נקרא אורות של חידוש וזה דבר מדהים. אני מאוד אוהב את ההרגשה הזאת. אבל אני לא בטוח שאי פעם זה יקרה לי עם קורס דוט-נט. אני כבר די הבנתי שחבל לי על הזמן כאן. לא נורא חברים, אני אמשיך לנסות. לפעמים אצליח ולפעמים אכשל – אבל למדתי בחיים שבכל דבר צריך לנסות, וכך אני אנסה גם עם קורס דוט-נט.

אני רוצה לאחל לכל מי שהחליט מסיבתו שלו ללכת על קורס דוט-נט המון הצלחה. אני חושב שבחרתם בדרך טובה, רק עשו טובה לעצמכם – אל תהיו כמוני אובססיביים על לחדש דברים, זה סתם יתסכל אתכם. תסתפקו בלהבין את הקיים, כנראה שלפעמים לא צריך יותר מזה. אולי גם אני אתחיל לנהוג כך!

בהצלחה.

 


קורס דוטנט

שלום לכולם !!

היום אני אדבר אתכם על קורס דוטנט . הקורס הזה מתקיים במכללת פרקטיקיו בצורה הטובה ביותר שקורס יכול לעבור ושאני מכיר מבין מגוון האפשרויות הקיימות במדינה. יש הרבה מכללות אולי שניתן שם ללמוד אבל אף מכללה לא תיתן את העלות השווה ביותר בשקלול עלות מול תועלת מלבד מכללת פרקטיקיו שלוקחת בגדול.

אז תשאלו אותי מה הסוד של מכללת פרקטיקיו שבגלל אותו סוד שווה הכי ללמוד בפרקטיקיו ולא בשום מכללה אחרת, נו באמת למה ?

התשובה לכך מאוד פשוטה למען האמת , בכל מכללה אחרת תשלמו אלפי שקלים וממש ממש לא בטוח שתצאו עם ידע כלכך נרחב. לעומת זאת אם תחליטו שאתם רוצים ללמוד במכללת פרקטיקיו בקורס דוט נט אז תהיו בטוחים שתלמדו המון ובהרבה הרבה פחות כסף. יכול להיות שזה נשמע טוב מידי ובאמת יצא לי לא פעם ולא פעמיים לשמוע מאנשים שזה כלכך מפתה להצטרף למכללת פרקטיקיו שבוודאי יש פה איזה טריק שקשה לעלות עליו , אבל תאמינו לי שאין שום טריק ובאמת שווה ללמוד בקורס דוטנט במכללת פרקטיקיו ושלם סכום מאוד עממי והכי חשוב אחריי קורס כזה להיות מקצועיים ברמה גבוהה מאוד שזה משהו שממש לא בטוח שזכו להגיע אליו בקורס רגיל עם הוצאה ענקית יחסית להוצאה של לימודים במכללת פרקטיקיו.

אז מה הסוד שהמחיר בפרקטיקיו כלכך נמוך ביחס למכללות אחרות ובכל זאת שווה הרבה יותר להגיע ללמוד דוט נט בפרקטיקיו ולא במכללה אחרת. אז התשובה לכך מאוד ברורה . המחיר נמוך כי אין את ההוצאות הרבות בקורס רגיל פרונטלי במכללה יוקרתית אומנם אבל מאוד יקרה שלא שווה להשקיע בה בקורס ולצאת עם ידע הרבה פחות מלימוד דוט נט במכללת פרקטיקיו. ראשית לא צריך לשלם למרצה שעלות העסקתו עולה הרבה וזה בעצם מה שמייקר מאוד את המחיר שנדרשים לשלם על קורס פרונטלי רגיל במכללה רגילה.

לסיכום אני מקווה שהבנתם ששווה מאוד ללמוד קורס דוט נט במכללת פרקטיקיו ובכך להפוך למקצוענים בתחום בעקבות הסרטים המצוינים וזאת בעלות נמוכה בעשרות מונים מקורס במכללה רגילה.

תודה רבה לכם ונפגש בכתבות הבאות.

 


מדוע לבחור בפלטפורמת דוט נט ניוק?

במאמר הנוכחי נציג שיקולים מרכזיים בבחירה בפלטפורמת דוט נט ניוק (DNN) ונפרט אודות היתרונות האדירים שבאים לידי ביטוי במהלך השימוש בה. אחד מהגורמים הקריטיים ביותר להצלחתה של כל חברה כרוך בראש ובראשונה בבחירה של פלטפורמה לסביבת העבודה. במרוצת השנים מערכת DNN השתכללה והפכה לאחת מהמערכות היציבות מחד והגמישות מאידך ביחס לשאר המערכות. מדובר במערכת המעניקה מגוון מאד רחב של אפשרויות ולצד התאמה לשנים עברו דואגת לשמור על טכנולוגיה עדכנית במיוחד.

היכולות של מערכת דוט נט ניוק הינן עצומות וניתן לומר בפה מלא שלא ניתן למצוא מערכת מסוגה שאכן יכולה להתחרות עם יכולותיה בצורה מספקת. אז ראשית אציג סקירה מלאה, מדוע בכלל יש להשקיע במהלך הבחירה של פלטפורמת אינטרנטית לניהול מידע  ולהביא מספר רב של שיקולים כאשר בוחרים באחת כזו ולא אחרת.

שיקולים במהלך הבחירה בפלטפורמת ניהול מידע

כיום, לרשותו של כל עסק עומדים מספר רב של כלים, כאשר אחד מהחשובים מביניהם הינו האתר באינטרנט. אנו מצפים מהאתר שישמש אותנו בצורה נוחה פשוטה ויעילה גם אם איננו מחזיקים בידע נרחב בנושא, בדיוק באותו האופן שבו אנו מצפים משאר הכלים של העסק שישרתו אותנו ביתר קלות ונוחות. מנהלי אתרים, על אף שאינם מומחים בנושא של תכנות נדרשים לעבוד בסביבת עבודה נוחה ופשוטה שתתאפשר להם דרך הליך למידה קצר ופשוט, ובמילים אחרות נדרשים למערכת ידידותית למשתמש.

מערכת ידידותית למשתמש ובעלת כללים מוסכמים 

מערכת ידידותית למשתמש למעשה תאפשר למנהלי האתר להתעסק במהות העיקרית של האתר ולא תחייב אותם לדאוג לאופן הניהול עצמו של האתר. שיקול נוסף שיש להביאו בחשבון קשור לאופן שבו בנויה המערכת, כאשר מערכת הבנויה בהתאם לסטנדרטים המקובלים תאפשר למנהלי האתר תקשורת משותפת בין המערכות השונות. דבר זה ייעשה בראש ובראשונה על ידי האחדת פרוטוקולים או במילים אחרות יצירה של מערכת כללים אחידה ומוסכמת.  מערכת דוט נט ניוק, עונה על שני הצרכים הללו בצורה מספקת, וההחלטה לעבוד עמה הינה מבין ההחלטות הנבונות ביותר עבור מנהלי אתרים וחברות.קורס בניית אתרים על ידי מערכת דוט נט ניוק

כבר למעלה ממספר שנים כל הנושא של בניית אתרים באינטרנט נע בין מה שנקרא מקצוענות לבין חובבנות גרידא. מחד, אין שום ספק שכל מי שמעוניין להקים לעצמו אתר באינטרנט יכול ללמוד לעשת זאת בצורה עצמאית ולצבור את הניסיון הנדרש לשם כך צורה פשוטה יחסית. אף על פי כן לא ניתן להתעלם מעבודה מקצוענית של מקימי אתרים מומחים, לבין עבודה חובבנית בלבד של כל מי שמחשיב עצמו כמושבע של מחשבים.

מערכת DNN לניהול תכני האתר

ראשית חשוב לציין שרמת ההיכרות של מעצבי ובוני אתרים כיום, בכל הנושא של שפות תכנות וקוד מסוגים שונים הינה עצומה, ובהתאם לכך אין הם מסתפקים אך ורק בפלטפורמה אחת וקבועה שמצויה ברחבי הרשת. בדיוק פה נכנסת לתמונה אחת ממערכות ניהול התוכן הנפוצות והמובילות ביותר, הלא היא פלטפורמת דוט נט ניוק ובקצרה- DNN. היתרון המרכזי של מערכת זו בא לידי ביטוי בממשק המשתמש הידידותי שלה, שמאפשר לכל מי שאיננו בקיא בנושא של תכנות ובאופן כללי איננו מתמצא גדול במחשבים, לערוך פעולות מגוונות בצורה פשוטה וקלה יחסית.

קורס בניית אתרים מבוססי DNN

קורס בניית אתרים מבוססי מערכת דוט נט ניוק מכשיר את בוגריו לבצע מגוון מאד רחב של פעולות פיתוח וניהול אתרים באינטרנט. תהליך לימוד התוכנה והכרתה בצורה מעמיקה עשוי לערוך זמן מה, אמנם לאחר שהידע הוטמע והלמידה הושלמה, הבוגרים יוכלו ליהנות מטווח פעולות רחב במיוחד דרך ביצוע פשוט ונוח. באמצעות המערכת ניתן לנהל באופן דינאמי, חנויות וירטואליות לצרכי מכירת מוצרים באמצעות שיטת PayPal, בלוגים ופורומים.

יתרונותיה של המערכת

מעבר לטווח הפעולות הרחב שמאפשרת מערכת DNN, היא ניתנת בחינם, להבדיל מסוגים אחרים של מערכות לניהול תוכן הנמכרות לעתים תמורת סכומים כספיים גבוהים. על אף העובדה שמערכת זו איננה כרוכה בתשלום, חברת מייקרוסופט דואגת לתחזוקתם של מאות פורומים ברשת למען כל בעיה או שאלה שעשויה להתעורר, דרך תמיכה טכנית בכל נושא ההורדה ההתקנה והשימוש בתוכנה.מאחורי הקלעים של תעשיית האינטרנט

כולנו עושים שימוש כזה או אחר ברשת האינטרנט, כולנו מעבירים שעות בגלישה יומיומית באתרי אינטרנט, אך האם יצא לכם לחשוב פעם מה עומד מאחורי הקלעים של תעשיית האינטרנט? באמצעות קורס בניית אתרים גם אתם תוכלו להכיר מקרוב את "מאחורי הקלעים" של עולם האינטרנט, וליהנות ממקצוע מבוקש ונדרש במגוון נרחב של מקורות תעסוקה.

קורס בניית אתרים הינו קורס מקצועי הנלמד במסגרת לימודי תעודה במגוון נרחב של מכללות ובתי ספר מקצועיים בתחום האינטרנט והמחשבים. קורסים אלו כוללים בין היתר לימוד תוכנות, לימודי שפות תוכנה ולימודי דוט-נט, סביבת הפיתוח של ענקית התכונה- מייקרוסופט.

כיום, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של מכללות ובתי ספר מקצועיים המעמידים לרשותכם מסלולי לימוד שונים לבניית אתרים, ובין היתר תוכלו ליהנות גם מלימודי אונליין מתקדמים המאפשרים לכם ללמוד כיצד לבנות אתרים מבלי לצאת מהבית!

ללמוד לבנות אתרים מהבית!

לימודי תכנות ובניית אתרים בשיטה המקוונת הינה שיטת לימוד ההולכת ומתפתחת בשנים האחרונות, ובעיקר בזכות האפשרות של כל אחד ואחת מאיתנו ללמוד באמצעות רשת האינטרנט. שיטת הלימודים המקוונת הינה שיטה המתאימה לכל אחד ואחת מכם המעוניין לרכוש ידע מקצועי אודות בניית אתרים, או לחילופין, לרכוש מקצוע מבוקש בתחום טכנאי המחשבים, ניהול רשתות מחשבים, ניהול אבטחת מידע ועוד.

האפשרות ללמוד בשיטה המקוונת מעמידה לרשות הסטודנטים מגוון נרחב של יתרונות מקצועיים ואישיים הבאים לידי ביטוי גם בתכנון מסלול הלימודים, גם בבחירת קצב ההתקדמות האישית וגם בבניית לו"ז הלימודים בהתאמה אישית לצרכיהם.

מכללת "פרקטיקיו" הינה אחת המכללות המתקדמות, המובילות והגדולות ביותר בישראל בתחום לימודי האונליין. היצע הקורסים של המכללה הינו מגוון והוא חולש על מרבית מקצועות המחשב המבוקשים והפופולאריים ביותר של ימינו.

שיטת הלימודים הייחודית מתבססת על מאגר סרטונים עצום המופעל באמצעות אתר המכללה ברשת האינטרנט, ובאמצעות גישה חופשית של הסטודנטים למאגר זה, הם יכולים ליהנות מסרטוני הדרכה של מיטב המרצים והמדריכים במקצועות המחשב והאינטרנט השונים.

במידה וגם אתם רוצים לגלות את "מאחורי הקלעים" של תעשיית האינטרנט, ובמידה וגם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות של לימודי האונליין, זה הזמן להכיר את תחומי הלימוד השונים המוצעים לכם על ידי מכללת "פרקטיקיו".פלטפורמת דוט נט ניוק- רקע היסטורי

בכל הנוגע לנושא של תכנות למילה היסטורית ישנה משמעות וקונוטציה מביכה במקצת. אולם, כאשר אנו מדברים על מערכות קוד פתוח דוגמת פלטפורמת דוט נט ניוק, המשמעות של ההיסטוריה הופכת להיות חשובה במיוחד. מדובר בהיסטוריה עשירה של עשרות שנים שהחלה לקרום עור וגידים בשנות השישים של המאה העשרים. בתקופה זו, חברת IBM הוציאה לשוק חומרות בדמות של מחשבי MainFrame  שהיו מיועדים לביצוע של פעולות ומשימות בסדר גודל נרחב. התוכנה שבה השתמשו לחומרות אלו הייתה למעשה חלק אינטגראלי מהחומרה והיוותה מוצר משלים בלבד.

תכנות מסוג אחר

בשנות השישים לא העניקו חשיבות יתרה לתוכנה ואף ראו בה דבר שולי וזניח, עד לרמה כזו שהיצרנים היו משחררים את התכנה ביחד עם הקוד ולכל אדם ניתנה האפשרות לשנותו ולהשתמש בו ככל העולה על רוחו. חופש הפעולה של מתכנתים במהלך השימוש במחשבי MainFrame  היה מוגבל מאד, כאשר כולם למעשה חלקו את המשאבים של כל מחשב. לצד הופעתם של מחשבים אלו החלו מתכנתים רבים לשקוד על תכנות מסוג אחר כאשר אלו וכן הקוד שעליהן היו מבוססות היו מנת חלקם של שאר החברים בקהילה, מבלי הצורך בתשלום.

הוצאתה של פלטפורמת דוט נט מבית מייקרוסופט

בדיוק בנקודת זמן זו, החלה למעשה להתפתח תרבות חופשית יותר של תכנה ובמקביל נקבעו חוקי האתיקה שעדיים תקפים לימינו אנו. מייקרוסופט עד לשנת אלפיים ושתיים לא העניקה חשיבות כלל לתנועה של התכנה החופשית ולמעשה התייחסה אליה כאל מטרד. אף על פי כן, דווקא בתקופה זו החלו להתגלות ניצני עוצמתה של התפיסה הפילוסופית העומדת בבסיסה של התנועה, מה שלא אפשר כלל התעלמות או הזנחה.

יחד עם השקתה של הגרסא הראשונה של פלטפורמת הקוד הפתוח, דוט נט, מבית מייקרוסופט, החל המהלך השיווקי האדיר, שגרר אחריו את הצורך בנקיטת פעולה שתאפשר נגישות לכל המפתחים שהשכילו להבין את עוצמתה של הפלטפורמה. בהתאם לכך הוציאה מייקרוסופט תכנה המפרטת את יכולותיה של הפלטפורמה ושחררה לשוק את קוד המקור שעליו היא נכתבה, כל זאת ועוד תחת רישיון מאד חופשי אשר נקרא IBuySpy.הכל על לימודי דוט-נט

קורס בניית אתרים, קורס דוט נט וקורסי תכנות נוספים הפכו לפופולאריים מאוד בשנים האחרונות הודות לביקושים הגבוהים עבור עובדים בתחום. הקורסים המבוקשים מתקיימים במגוון מכוני הלימודים והמכללות הטכנולוגיות אולם אחת הצורות המתקדמות ללימודים היא באמצעות לימודי און ליין שהם למעשה קורסים מקוונים המתקיימים ברשת. קורס דוט נט הוא הקורס המקיף ביותר המעניק לתלמידים אפשרות להתמקצע בשפות התכנות השונות המקובלות היום בבניית אפליקציות ותכנות אתרים.

מדוע ללמוד דוט נט?

לימודי דוט נט מעניקים לתלמידים אפשרות להבין בשפת התכנות המובילה ביותר כיום בשוק. טכנולוגיית דוט נט היא הטכנולוגיה שעליה מבוססים מרבית המוצרים הטכנולוגיים הקיימים בתעשייה ולכן מומחי דוט נט שעברו קורס מקצועי פתוחים בפני אפשרויות תעסוקה רבות ומגוונות. בוגרי הלימודים מקבלים את הידע המתאים לבנייה של אפליקציות אינטרנט ואפליקציות של מערכת ההפעלה של מייקרוסופט שנעשה בהם שימוש במרבית הארגונים והחברות.

תכנים ודרישות קבלה

לימודי דוט נט מתאימים לכל מי שרוצה להשתלב בתחום אולם מרבית מכוני הלימודים מתנים את הקבלה ללימודים בידע בסיסי בשפה האנגלית ובמבחני כניסה הבודקים את היכולת של התלמיד לעבוד בדרישות הקורס. התכנים של הקורס הם תכנים בסיסיים ומעמיקים ובהם מבוא לתכנות, אלגוריתמים, היכרות עם מערכות הפעלה, מבואו לבסיסי נתונים, תכנות מונחה עצמים, בנייה ותכנון של תשתיות ועוד.

קורס בניית אתרים

במקביל ללימודי דוט נט, קורס נוסף שנחשב למבוקש ומשתלם מאוד הוא קורס בניית אתרים. הקורס עוסק בכל האספקטים של בניית אתרים משלב התכנון של האתר ועד לשלב העיצוב. הקורס מתאים לכל מי שמעוניין לרכוש מקצוע בתחום בניית האתרים וכולל תכנים בסיסיים ומתקדמים. קורס בניית אתרים הוא קורס יוקרתי מאחר והוא מאפשר לבוגרים לעסוק בבניית אתרים גם במגזר העסקי וגם במגזר הפרטי וליהנות משלל הצעות עבודה ואפשרויות תעסוקה.

לימודים און ליין

הן לימודי דוט נט והן קורס בניית אתרים הם לימודים שניתן ללמוד אותם בצורה מקוונת באתר אינטרנט ייעודי. הקורסים באינטרנט עושים שימוש בפורמטים לימודיים מתקדמים כמו סרטונים ומצגות המעבירים את חומרי הלימוד בצורה מעניינת וברורה שמאפשרת הבנה ולמידה בקצב הרצוי של התלמיד.קורס תכנות דוט נט- כל מה שרציתם לדעת

קורס תכנות דוט נט הוא קורס המאפשר לתכנת ולתחזק מערכות הפעלה. העבודה בתחום מבוקשת ותנאי השכר גבוהים  אף הם. במאמר זה נציף אתכם בשאלות ובתשובות שיאפשרו לכם להבין קצת יותר מקרוב מה משך זמן הלימודים ? מהו הידע המוקדם שהם מצריכים ? היכן ניתן להשתלב בסיום הלימודים ? האם ניתן להתקדם לבחינות ההסמכה של מייקרוסופט ? קראו בעיון.

מהו משך זמן הלימודים  ועל מה חשוב להקפיד בעת הבחירה במוסד לימודים ?

משך הזמן של קורס בניית אתרים נע בין חצי שנה לשנה וחצי. בכל מכללה נמשכים הלימודים מספר שונה של שיעורים. ניתן ללמוד במכללות שונות ברחבי הארץ את הנושא. חשוב לבדוק מיהו הצוות המלמד. מה הניסיון שלו. האם הוא איכותי. חשוב לבדוק האם יש התנסות מעשית במהלך הלימודים. חשוב לבדוק מה מקנה התעודה ומטעם מי היא מגיעה. חשוב לבדוק מהו שכר הלימוד, עד כמה המיקום של המוסד נגיש לכם ועוד.

האם צריך ידע מוקדם ללימודים אלה , מהם התחומים העיקריים הנלמדים ומה משמעות הידע המעשי ?

בעיקרון דרוש ידע במחשבים ובתכנות, אך תוכלו להשלים אותו גם באופן עצמאי או דרך קורסי השלמה קצרים. התחומים העיקריים הנלמדים הם תכנים מעולם התכנות, פיתוח תוכנה, פיתוח אפליקציות, מסדי נתונים וכדומה. כרטיס הביקור יכלול את עבודת הגמר שלכם במהלך הלימודים. הידע המעשי יבוא לידי ביטוי בעבודת הגמר, והוא החשוב מכולם. על כן חשוב להתכונן בהתאם ולהקפיד על למידה מעמיקה.

האם ניתן להשלים את הלימודים לבחינת ההסמכה החיצונית של מיקרוסופט ובמה חשיבותה ?

התשובה היא כן ! תוך זמן קצר ניתן להתכונן לבחינת ההסמכה של מיקרוסופט  ובסיום הבחינה לקבל תעודה בינלאומית. החשיבות של קבלת התעודה הבינלאומית נעוצה ביכולת שלכם להיות מועסקים בחוץ לארץ. מעבר לגיוון הנחמד שניתן לעשות במעבר לארץ אחרת, מדובר גם על פרויקטים זמניים שניתן לבצעם בחוץ לארץ על גבי מספר שבועות או חודשים ומיד אחר כך לחזור חזרה לשגרת החיים.

היכן ניתן להשתלב בסיום הלימודים ?

ניתן להשתלב בחברות סטרט אפ גדולות וקטנות. אפשר לפתוח עסק עצמאי, אפשר להשתלב כשכיר. אם תהיו טובים, השמים הם הגבול ! אפשר לבקש עזרה מן המוסד בו תלמדו. מוסדות הלימוד מקבלים כול הזמן בקשות לתלמידים מוכשרים בעלי פוטנציאל רב. האם זה אתם ? רק הזמן יגלה לכם... הכי חשוב- בחרו בתחום אהוב. אנחנו משוכנעים כי בחירה במקצוע ממקום המרגיש לכם נכון, תאפשר לכם להיות מאושרים בכול רגע נתון, ולכך אנחנו בהחלט חותרים תמיד.

לסיום, קורס תכנות דוט-נט הוא קורס חשוב בעולם המחשבים, אך כיוון שהעולם לא עומד במקום וממשיך להתפתח, חשוב כי גם אתם תמשיכו להתפתח בקורסים נוספים. תואר במדעי המחשב יהווה יתרון בכל עיסוק שלכם בעולם המחשוב. מומלץ כי תשקלו גם עניין זה. אנחנו, כמובן, מבינים כי לא לכל אחד מתאים לקחת חלק פעיל  בלימודי תואר מקיפים המצריכים השקעה רבה ושונה מהשקעה הנדרשת בעת לימודי קורסים בלבד. עשו את שיקוליכם. זכרו כי לימודי תואר מצריכים תנאי קבלה גבוהים וקשים, ולכן יש פעמים כי לימודי קורס בלבד יספיקו לחלקכם וישביעו את רצונכם.

Ads


מה זה לימודי דוט-נט?

בס"ד

שלום כולם, היום אני אספר לכם מה זה לימודי דוט-נט. ראשית כל, כדי להבין מה זה לימודי דוט-נט צריך להבין מה זה בכלל דוט.נט! דוט.נט זו פלטפורמה, או בסיס שעליו נבנים דברים אחרים, כמו יסודות של בניין. לימודי דוט-נט ילמדו אתכם את כל מה שצריך על מנת לבנות את אותן היסודות!

אבל מהו הבניין ש-לימודי דוט-נט ילמדו אתכם לבנות את היסודות שלו? הבניין שנשען על לימודי דוט-נט הוא בניין של שפות תכנות רבות הנשענות על יסודות הדוט.נט. למשל, לאחר לימודי דוט-נט תוכלו להתמקד בשפה ASP.net. או דוגמא אחרת - לאחר לימודי דוט-נט תוכלו להתמקד ב-ADO.net. אלו הן רק שתי דוגמאות קטנות לבניינים שניתן לבנות על היסודות של לימודי דוט-נט. יש עוד רבים!

מכיוון שמו שאמרנו, לימודי דוט-נט הם לימוד היסודות של הרבה שפות תכנות, מכאן המשמעות העצומה של לימודי דוט-נט בשוק העבודה! בעזרת לימודי דוט-נט ייפתח לכם השער למקומות רבים בשוק שמחפשים שפות תכנות בסביבת דוט.נט!

בואו נעבור לנושא הכי מעניין - מה המשכורת שתקבלו? בתור מתכנת שסיים בהצלחה לימודי דוט-נט השכר ההתחלתי (!) יכול לעמוד על 7000 בחודש (לפעמים אפילו נטו!). בערך לאחר כשנה-שנתיים מגמר לימודי דוט-נט השכר יכול אפילו להכפיל את עצמו ויותר! משתלם ללכת על לימודי דוט-נט נכון?

כרגיל, כמו שאני תמיד אומר בכל הזדמנות שיש לי, הדבר החשוב ביותר כשניגשים ל-לימודי דוט-נט הוא ההשקעה! זה נכון בכל לימודי מחשבים בכלל וב-לימודי דוט-נט בפרט! ככל שתשקיעו יותר, כך לימודי דוט-נט שלכם יהיו פוריים ומניבים יותר! שיהיה המון בהצלחה!

 


על לימודי דוט-נט

בס"ד

שלום כולם, אתם אולי שואלים את עצמכם מה כבר אפשר לכתוב על לימודי דוט-נט. משום מה בטח נדמה לכם שלא הרבה, אבל אתם טועים ובגדול. האמת שאני לא מופתע מזה שטעיתם. לא מכיוון שיש לי חלילה משהו רע להגיד עליכם, אלא פשוט מכיוון שזוהי טעות נפוצה - ולכן צפוי שתטעו בה גם אתם! ובכל זאת, באואו נתחיל במלאכה ונדבר מעט על לימודי דוט-נט. אתם מוכנים? אני מקווה! נתחיל...

לימודי דוט-נט הם לימודים של תכנות מחשבים. מה הכוונה? הכוונה היא שאתם מקבלים את הכוח המדהים להגיד למחשב לעשות בדיוק את מה שאתם רוצים שיעשה. הכוונה היא פשוטה. אם אתם רוצים שהמחשב יבצע פעולה מסויימת, אתם פשוט מתכנתים אותו לעשות את מה שאתם רוצים. מגניב, לא? אתם אולי חושבים שזה קשה לעשות דבר כזה, אבל זה לא באמת מאוד קשה. אני לא רוצה שתקפאו על השמרים, צריך בוודאי מאמץ גדול, אבל זה לא אומר שזה קשה - אלא פשוט שצריך לעבוד. וכמו כל דבר בחיים שמצריך עבודה, גם כאן אתם תעבדו. אבל אם תעבדו אז תאמינו שתצליחו!

רבים פוחדים להתחיל עם כל העניין ואני לא ממש מבין למה. הרי לימודי דוט-נט זה כיף אדיר שאין כדוגמתו. הרבה סטודנטים אומרים שהם נהנים מאוד מאוד מהלימודים, עד למצב שנדצה להם שכל חייהם הם רק חיכו לקורס כל כך מרתק. אולי הם מגזימים, אבל לך תתווכח עם הרגשה של סטודנט. אם הוא מרגיש ככה, אז סימן שמשהו בקורס הוא באמת מאוד מאוד חיובי. וזה דבר חשוב ביותר. אז אני שמח לבשר לכם שזה יקאות גם לכם עם לימודי דוט-נט. זאת היא המציאות, אז תבלו!

בכל אופן, אל תחשבו שאני סתם כותב דברים כאלה. גם החוויה שלי היא כזאת. החוויה שלי היא מדהימה עם לימודי דוט-נט, והרגשת ההתעלות היא באמת מאוד גדולה. אין צורך להכביר כאן במלים, זוהי המציאות וככה זה. אני רוצה להגיד לכם שאפילו לכתוב את המאמר שאני כרגע כותב זה תענוג גדול מרוב התענוג שיש בקורס לימודי גוט-נט. אבל בסופו של יום, אי אפשר להבין את זה אם לא מנסים. זאת היא הדרך היחידה ואין בלתה!

אפרופו, אם לא החלטתם עדיין איפה כדאי לכם ללמוד לימודי דוט-נט, טז אני ממליץ על מכללת פרקטיקיו. במכללה הזאת אתם תהנו עד מעל לראש עם סרטונים מהאיכות הראשונה שיש. אין יותר טובים מהסרטונים האלה ואיתם אתם תתעלו מעלה מעלה בלימודי דוט-נט. יותר מכפי שאפילו דמיינתם. לא מאמינים? צריך פשוט לנסות, וההצלחה בוא תבוא.

אנחנו קרובים לסיום המאמר הקצר הזה על לימודי דוט-נט ולא נותר לי אלא לאחל לכם הצלחה רבה בכל אשר תעשו. ובמידה ותבחרו בקורס לימודי דוט-נט, אזי אני מקווה שההצלחה שלכם תהיה גורם גדול לכיף אדיר שיבוא אליכם במקצוע. תהנו חבירם, זה שווה כל רגע!

ונקודה אחרונה אחרונה חביבה, אל תשכחו אף פעם להמשיך ולהתפתח וללמוד עוד חומרים חדשים. זה שאתם כבר תהיו מקצוענים בתכנות לא אומר שאתם יכולים להפסיק ללמוד. ממש לא! זאת נקוד ממש חשובה אז שימו דגש עליה! טוב חבירם, זה הכול.

שיהיה בהצלחה!


לימודי דוט-נט

בס"ד

שלום לכם. שוב אני כותב לכם על הנושא שאני אוהב. איזה כיף זה שאני יכול ככה לכתוב על נושאים שאני מתחבר אליהם, ולא סתם על כל מיני דברים שאין לי שום עניין בהם. אם שמתם לב לכותרת של המאמר (או לכל הנושא של האתר הזה), אז כבר ברור לכם שהיום אני אכתוב לכם על לימודי דוט-נט.

אני לא אכתוב היום מהם לימודי דוט-נט, זה כבר כנראה די ברור לכם, ואם לא - הסתכלו במאמרים אחרים שבהם כתבתי על זה בהרחבה. היום אני אספר על החוויה שתהיה לכם בקורס. אתם אולי חשובים שהקורס שאתם תירשמו אליו עומד להיות סתם עוד איזה קורס מחשבים משעמם ויבש. במובן מסויים אולי אתם צודקים וצריך להודות בזה, הרי זה קורס של לימודי דוט-נט, ולא קורס של אמנות - אבל להגיד יבש ומשעמם? זה כבר עניין של גישה!

אני חושב שמי שמגדיר קורסים במחשבים כמשהו "משעמם" לא הבין בכללל את הנקודה! הקורסים האלו יכולים להיות מרתקים וגם מאוד מהנים. זה מאוד מספק לראות איך, בעקבות לימודי דוט-נט, אלתם מצליחים בקלות יתרה לומר למחשב בדיוק מה לעשות והמחשב הצייתן ממלא אחר פקודותיכם בדייקנות מופתית! די מדהים לא?

אז למה אתם מחכים? לימודי דוט-נט זה בדיוק בשבילכם ללא שום הסתייגות! אני רוצהלומר דבר נוסף - מכללות שמלמדות חומר כל כך גבוה כמו לימודי דוט-נט הן לרוב מעכללות שמכבדות את עצמן. ככה שאל תדאגו יותר מדי מרמת המדריכים ואפילו לא מרמת פינת הקפה :) הרי באמת שאם המכללה הייתה איזשהו משהו חאפרי היא לא הייתה הולכת דווקא על לימודי דוט-נט, אלא היא הייתה בוחרת לה ללמד רק משהו פשוט ממש כמו אופיס וזהו.

אני לא מתכוון חס ושלום שמכללות שמלמדות אופיס הן לא בסדר - חס ושלום! אלא שצריך לשים לב אם תמצאו מכללות שמלמדות רק (!) את זה. ועדיין, לא בהכרח מדובר במשהו רע, אלא זה רק מצריך בדיקה.

בכל אופן, קצת נסחפנו, אז בואו נחזור לתלם. בחוויה בקורס של לימודי דוט-נט אמורה להיות משמעותית ובונה וייחודית ומאוד כייפית. עד לכאן זה ברור? מצויין! עכשיו רק נשאר לברר את העניין הכספי. אמנם זה יכול להיות די יקר, אבל זה כנראה שווה כל רגע. חיילים משוחררים לרוב יכולים לשלם מהפיקדון, והשאר יכולים ממילא לחלק את העניין לתשלומים. בקיצור, השד לא נורא כל כך ואפשר לחיות עם זה אם באמת רוצים. חברים יקרים, אני באמת ממליץ לכם ללכת על זה, ואתם די מובטחים שתהנו מכל רגע.

עדיין לא בטוחים? תמיד תוכלו לבדוק את זה מול אנשים שכבר למדו לימודי דוט-נט והם יכולים להעיד בדיוק איל היה להם. אנשים כאלו תוכלו למצוא בפורומים שונים - ובאמת זה לאט מסובך לאתר מידע שכזה בגוגל. כל מה שצריך זה מעט מוכנות לבדוק ואז הכול יתחוור לכם. בכל אופן, לא - אני אישית לא למדתי לימודי דוט-נט אבל מה זה משנה? זה לא אומר שאין לי זכות לכתוב על זה. היום יש לכל אחד זכות לכתוב אם הוא חושב משהו לא? אז גם לי יש זכות. נקודה!

 


לימודי דוטנט

שלום לכולם !!

היום אני רוצה לדבר אתכם על לימודים מאוד מאוד חשובים ויוקרתיים . לא אני לא מתכוון לרפואה או לטייס או לעריכת דין ו לראיית חשבון אני מתכוון ללימודי דוט-נט. ונשאלת השאלה איך אני משווה בכלל בין כל המקצועות שציינתי כאן לפני זה לבין לימודי דוט-נט ? מה נפלתי על הראש יש כאן לימודים שנמשכים שנים רבות לעומת לימודים שאורכים לרוב פחות משנה. אז אני עושה את ההשוואה הזו קודם כל כי כל עבודה מכבדת את בעלייה ושנית זה מקצוע מאוד מכובד שאם אוהבים אותו ומנסים לשפר את הידע עליו באופן שוטף אזי מגיעים לדרגות מקצועיות רבה.

אם כן לומדים אכן פחות בלימודי דוט-נט יחסית למקצועות שציינתי לפני כן אבל אם עושים ועובדים על משהו שאנחנו מאוד אוהבים אפשר להגיע להישגים מצוינים בכלל וכן בלימודי דוט-נט בפרט.

בתכנות דוט-נט עובדים הרבה מאוד ובמאמץ עילאי ,כמובן שלא פיזי אבל הכוונה כאן לשעות רבות ורציפות שמעייפות לא פחות משום מקצוע אחר ואולי אף יותר. לכתוב בדוטנט מצריך ידע רחב ונסיון רב כדי להציע פתרונות נוחים טובים ואמינים. כמובן שלא מגיעים לזה ביום אחד ולעיתים לוקח שנים אם בכלל לא נשברים באמצע. אבל יהיה סיפוק עצום שלא נחתם מספיק והשקעתם מעל ומעבר ולבסוף מה שעדתם עליו נושא פתאום פירות והצלחה. צריך כמובן לזכור שלעיתים עובדים הרבה מאוד בניסיון להגיע לתודעה של כמה שיותר אנשי מקצוע שיעריכו אותנו עלכך ואולי אם יהיה לנו מזל אף יקחו אותנו לעבודה בחברה  או במפעל שלהם ובכך יחסכו לנו זמן יקר וחשוב לנסות תהליך ארוך ביותר שבו הייתי אמור לעבור המון שלבים עד שאוליי הייתי זוכה להכרה בפועלי.

לסיכום כל מה שכתבתי כאן לימודי דוט-נט הם לימודים חשובים מאוד לרוב גם קשים ביותר והם בסופם מקנים לנו תעודות מקצועיות .אך לא די בכך לרוב אנחנו לא נוכל להסתפק באיזה קורס שעברנו ולא מילא את מצבוריי הידע שלנו מספיק. נצטרך להשלים בעצמנו את החסר ולאט לאט להתמקצע בתחום עד שיכולות אלו יזכו אותנו בהכרה מקצועית רבה.

תודה רבה


דוט נט ניוק- מהי מערכת קוד פתוח?

במאמר הבא אציג סקירה כללית בכל הנוגע לאחת הפלטפורמות המוצלחות ביותר בקרב מפתחים, הלא היא פלטפורמת ה- דוט נט ניוק (DNN) מבית מייקרוסופט. מדובר בפלטפורמת קוד פתוח ועל הגדרותיה ויעדיה אפרט להלן. מנהלי אתרים אשר בחרו להקים את האתר שלהם על בסיס הפלטפורמה הזו, יכולים ליהנות ממגוון רחב של יתרונות ובכללם, חופש פעולה מלא שאיננו מחייב תלות במפתחים של האתר. מכיוון שפלטפורמת דוט נט ניוק מבוססת על תפיסת קוד פתוח, היא מאפשרת למנהלי האתר, מיד לאחר הקמתו, לפתח מודולים, או יכולות נוספות כאוות נפשם.

הגדרות מערכת הקוד הפתוח

ראשית אבאר מונחים מאד בסיסיים על מנת שתוכלו לקבל תמונה מקיפה ומלאה אודות התפקוד של המערכת, על אף שקרוב לוודאי הינכם כבר מכירים היטב את ההגדרות הבסיסיות כדלהלן. ההגדרה של קוד, הינה אוסף של מילים הניתנות להבנה על ידי עין אנושית, כאשר אוסף מילים זה הוא בגדר תוכנית פעולה למחשב. כל קוד יכול להיכתב בשפת תכנות שונה וברוב המקרים הוא נכתב כטקסט פשוט.  הידור, הינו פעולת העיבוד של הקוד על מנת שיוכל להיות מובן על ידי המחשב, ולא על ידי האדם. תוכנה אשר איננה נכתבה בקוד פתוח היא בעלת קבצים מעובדים או מהודרים ואיננה מאפשרת למתכנתים לראות את הטקסט המקורי של התוכנה.

הגדרת קוד פתוח

מערכת שאיננה נכתבה בקוד פתוח, כתוצאה מכך לא מאפשרת ביצוע של שינויים. קוד פתוח, הוא טקסט שמגיע אלינו במצב המקורי ומעניק למתכנתים אפשרות לפתח ולשנות את התוכנה. טרם המחשב עושה שימוש בקוד הפתוח הוא נתון לשלבי הידור, על אף שבמקרים מסוימים הפעלת התוכנה מתאפשרת בצורה ישירה דרך הקוד הטקסטואלי. אולם, במקרים אלו, בכל הרצה מחדש יאלף המחשב שמפעיל את התוכנה לבצע את ההידור מחדש, נתון זה גורם להאטה בקצב מהירות הביצוע.

קהילת קוד פתוח

קהילת קוד פתוח מורכבת מאוסף של מפתחים המבצעים בדיקות, שיפורים ושינויים במערכות שנכתבו בקוד פתוח. קהילות אלו מונחות על ידי כללי אתיקה ברורים ומאפשרות לכל אדם לחבור אליה בצורה חופשית. כאשר מדובר במערכת מוצלחת הרי שהיא תאגד סביבה קהילה איכותית אשר תדאג לשיפור רמת הקוד בצורה תדירה ותעניק תמיכה לחברים חדשים המשתמשים בו.כל מה שרציתם לדעת על טכנולוגיית דוט-נט

טכנולוגיית דוט-נט הינה טכנולוגיה של חברת מייקרוסופט אשר באמצעותה מקדדים ומריצים מגוון רחב של תוכנות. מדובר למעשה בשכבה של תוכנה אשר עליה המתכנתים יכולים לכתוב את התוכנה שלכם מבלי לדאוג לפרטים שאינם קשורים לתוכנה עצמה כמו ניהול הזיכרון, שליטה בהתקני הפלט והקלט של התוכנה ועוד. טכנולוגיית דוט-נט מתאימה גם למחשבים, גם לפיתוח של אתרי אינטרנט וגם לטלפונים חכמים אשר עובדים עם Windows Phone. כך, טכנולוגיה זו נוגעת בתחומים רבים מאוד וכיום ניתן לראות בה שימוש רחב על ידי חברות רבות ומתכנתים שונים בכל רחבי הארץ ובעולם כולו.

היתרונות של טכנולוגיית דוט-נט

טכנולוגיית דוט-נט הינה טכנולוגיית תכנות אשר כוללת יתרונות רבים ולכן ניתן לראות אותה גם בתחומי לימודים רבות כמו קורס בניית אתרים וקורסים דומים וגם בחברות הייטק רבות במיוחד. בין היתרונות הגדולים ביותר של טכנולוגיה זו ניתן למצוא את היתרונות הבאים :

 • טכנולוגיה זו תומכת בפרוטוקול SOAP של ה-W3C, שמאפשר הפעלה ללא קשר בשפה מעל פרוטוקול HTTP.
 • תומכת בחלוקה של משימות שונות בין השרת לבין התוכנה של הלקוח.  בין שרת לתוכנת לקוח כגון דפדפן.
 • מעניקה תמיכה ויכולת קריאה של קבצי XML
 • ממשק משתמש גרפי של חברת מייקרוסופט הפועל על פי טכנולוגיית החלונות וכך מעניק שימוש הרבה יותר נוח והרבה יותר יעיל.
 • יכולת קריאה ל-API של מערכת ההפעלה מתוך התוכנית בצורה טובה וללא כל בעיה.
 • המערכת כוללת אובייקטים משותפים שונים אשר בהן משתמשות שפות שונות אשר תומכות בסביבה זו.

היכן ניתן ללמוד על דוט-נט ?

כיום אתם יכולים למצוא מגוון רחב של מוסדות לימוד שונים וקורסים אשר יאפשרו לכם ללמוד על דוט-נט בצורה טובה וללא כל בעיה. תוכלו למצוא גם באינטרנט מגוון מדריכים וקורסים און – ליין אשר בזכותם תוכלו ללמוד בשעות המתאימות והנוחות לכם מהבית ולהכיר את המערכת השימושית והמתקדמת הזו בצורה הטובה ביותר, כך שתוכלו להתחיל לעשות בה שימוש לצרכים שלכם בצורה מקצועית ונכונה ולזכות ליתרונות הרבים אשר מציע המערכת.


קורס בניית אתרים

מרבית החברות המחזיקות אתרי אינטרנט ועובדות על טכנולוגיות שרתים של מייקרוסופט נדרשות להעסיק אנשי מקצוע מומחים בשפת התכנות דוט נט. שפת התכנות דוט נט היא השפה המובילה היום אשר תומכת בכל שפות התכנות הקיימות והופכת את חלוקת המשימות בין שרת האפליקציה לשרת הלקוח למובנת ופעילה. הודות לביקושים הגבוהים של אנשי מקצוע מומחי שפת דוט נט, קורסי דוט נט הפכו ליותר ויותר פופולאריים.

קורסי תכנות באינטרנט

לימודי אינטרנט המתקיימים באינטרנט הם הדרך הטובה ביותר לרכוש את המקצוע המבוקש ולקבל את הכלים המתאימים לעסוק בתחום האינטרנט. קורסים מקצועיים באינטרנט מאפשרים לתלמיד ללמוד מתי שהוא רוצה ומכל מקום שהוא רוצה ולכן יכולים להתאים במיוחד גם בעבור אנשים עובדים שאין להם זמן להגיע פיזית אל הכיתה על מנת ללמוד. הלימודים בנויים ממערך לימודים הכולל סרטונים ומצגות ונותנים לתלמידים את הכלים הטובים ביותר לעבור את בחינות ההסמכה בדרך לקבלת תעודת המקצוע המבוקשת.

קורס בניית אתרים

בנוסף לקורס דוט נט, ניתן למנות קורס מבוקש נוסף שהוא קורס בניית אתרים. קורס בניית אתרים מכשיר את התלמידים לבנות אתרים בטכנולוגיות המתקדמות כמו שפת   HTM' עיצוב אתר באמצעות  CSS, עבודה בסביבת Visual Web Developer , שימוש ב java_script, יצירת שאילות ב DATABASE ועוד. המטרות של הקורס הן להעניק לתלמידים את הכלים לבנות אתרים מסחריים ואתרים תדמיתיים בקלות וביעילות תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר היום.

תנאי קבלה

הן לימודי דוט נט והן קורס בניית אתרים המתקיימים באינטרנט מתאימים לכל מי שמעוניין ללמוד מקצוע בתחום האינטרנט  במרבית המקרים תנאי הקבלה הבסיסיים הם שליטה מינימלית בשפה האנגלית ושליטה בסיסית בתפעול מחשב. הודות ליכולת של התלמידים ללמוד בקצב שלהם, כל אחד יכול ללמוד ולעבור את הקורסים ללא ידע מקדים אולם אחד התנאים החשובים ביותר להצלחה הוא יכולת למידה עצמית ומשמעות עצמית.

לסיכום, לימודי דוט נט ובניית אתרים הם הלימודים המבוקשים ביותר היום בשוק העבודה. לצד לימודים במכוני הלימודים השונים עומדים לרשות המבקשים לרכוש את המקצוע לימודים און ליין שמאפשרים לתלמידים ללמוד בקצב ובזמן שלהם והופכים את הלימודים לנגישים ביותר בעבור כולם.מערכת דוט נט ניוק לבניית אתרים

כיום, יותר ויותר מנהלי חברות ואתרי אינטרנט שונים, בוחרים ובצדק רב לעבוד לצד המערכת המתקדמת מבית מייקרוסופט, דוט נט ניוק. מדובר בהחלטה מאד נבונה שכן מערכת זו מציעה פלטפורמת קוד פתוח המעניקה מגוון מאד רחב של אפשרויות עבודה ויכולות פיתוח שונות. המערכת צברה פופולאריות בקרב פלח לא קטן בכלל של חברות וארגונים תודות ליתרונותיה הרבים ויכולותיה להעניק מענה ברמה המקסימאלית עבור צרכים בסיסיים ומורכבים כאחד.

יתרונותיה של מערכת דוט נט ניוק

שירותי ההתקנה של מערכת הדוט נט ניוק מוצעים כיום על ידי חברות שונות בתחום, המציעות בנוסף מודולים מתאימים להתקנתה של המערכת המותאמים כל אחד לדרישותיו של הלקוח, כל זאת ועוד בחירים סבירים והוגנים. מערכת זו כאמור הינה מערכת מודולארית בקוד פתוח, כאשר המשמעות של הדבר הינה מתן אפשרות נוחה ופשוטה של חיבור וניתוק רכיבי התוכנה, ללא שום צורך בתהליכי עבודה תשתיתיים.

אחת מן הדוגמאות המוצלחות ליתרון שמספק מאפיין המודולאריות של מערכת ה- DNN בא לידי ביטוי בקלות ובפשטות בה ניתן להתקין את דפי המודול כגון מודול לניהול מסמכים.

קורס בניית אתרים ולימודי טכנולוגיית NET

לאור הנתונים שצוינו לעיל, כיום לימודי טכנולוגיית NET לצד קורס בניית אתרים ושפות תכנות שונות, יכולים להוות את שער הכניסה של כל אחד ואחת מאיתנו לענף ה- IT, המבוקש והנחשק. כך למשל קורס תכנות בשפת הNET אשר נחשבת כיום לאחת משפות התכנות הכלליות ביותר, מעניק לבוגריו יכולת לתכנת ולנהל מוצרים הנשענים על שפת התכנות האמורה. הקורס עצמו כולל תכני לימוד מגוונים כמו למשל, מבואות נדרשים בנושא של מערכות הפעלה, בסיסי נתונים, תשתיות לבניה ולפיתוח, בניית הרשאות עבור משתמשים ועוד..

טכנולוגיית NET במסגרת ניהול האתר

כיום מנהלי אתרים אשר בוחרים במערכת הדוט נט ניוק יכולים ליהנות ממערכת ידידותית למשתמש אשר מאפשרת להם להתעסק במהות המרכזית של האתר. המערכת כוללת הגדרות מתאימות ונכונות במסגרת ניהול תכני האתר ברשת. המשמעות של הגדרות נכונות באה לידי ביטוי ביצירת הפרדה מוחלטת בין העיצוב, התוכן המילולי והטכנולוגיה של האתר.תכנות דוט נט - כיצד תבחרו את מוסד הלימודים ?

החלטתם ללמוד קורס בניית אתרים, אך אתם עדיין מתלבטים לגבי מוסד הלימודים. כיצד תדעו איזה מוסד מועדף עליכם ? במאמר זה נבהיר במה חשוב להתמקד כשבוחרים מוסד לימודים בתחום התכנות. חפשו מוסד המלמד לימודי ערב כך שתוכלו להמשיך לעבוד בבקרים, חפשו מוסד המאפשר לכם להיחשף לבתי עסק ולארגונים, חפשו מוסד שהקורס שלו כתוב באופן יסודי, חפשו מוסד המעניק מלגות לתלמידיו. במאמר זה נסביר את הרציונל העומד מאחורי החיפושים הללו.

מדוע חשוב לאתר מוסד המלמד לימודי ערב ?

במידה ואתם עובדים בבקרים, החיפוש אחרי קורס הנלמד בערבים הוא חשוב במיוחד. ברור כשמש כי מי שצריך להתפרנס אינו יכול לאפשר לעצמו ללמוד שלושה ימים בבקרים במקרה הטוב, לכן חשוב שתהיו ערוכים ללימודים בערבים. מוסדות רבים מתחשבים בכם ומאפשרים לכם ללמוד בדרך זאת. על מנת לברר מי מנהל לימודים במתכונת זאת תוכלו לחפש במנוע החיפוש באינטרנט תחת הכותרת: לימודי מחשבים בערב. תוך מספר שניות תקבלו תוצאות רבות, כך שיוותר לכם רק לבחור את המוסד הטוב ביותר עבורכם.

מדוע רצוי לאתר מוסד לימודים החושף אתכם למעסיקים רבים ?

תוכלו למצוא בין מוסדות הלימוד השונות, מקומות בהם מתחייבים לכם לעבודה. כמובן, עליכם להוכיח את כישרונכם ואת מסוגלותכם. לא כל סטודנט יהיה טוב בתור עובד, לכן חשוב כי תוכיחו עצמכם במהלך הלימודים, כך שהמרצים ירצו להמליץ עליהם בפני חברות ואנשים פרטיים. זו הסיבה שחשוב לבחור מוסד החושף אתכם למעסיקים רבים. מטבע הדברים, ארגונים ובעלי עסקים פונים באופן מרוכז לבתי ספר המלמדים את תחום המחשבים, על מנת שהללו יאתרו עבורם סטודנטים מוכשרים. האם זה תהיה אתה ? אולי את ?

מדוע חשוב לאתר קורסים מובנים וידידותיים ללומד ?

חשוב לדעת כי קורסי מחשבים רבים דורשים מכם ידע מוקדם, אך לא תמיד יש לכם הידע הדרוש. הפער בין הרצון שלכם ללמוד מחשבים או תחום כמו תכנות דוט-נט לבין הידע הדרוש לכם, אך חסר לכם, הוא פער משמעותי. לשמחתנו, אפשר לאתר קורסים הנועדו לאנשים שאין להם ידע רב במחשבים. זו הסיבה שחשוב לאתר קורסים  מעין זה. בחלק מהמקומות תוכלו לגשת לקורסי השלמה, בחלק מהמקומות יספיק להם לדעת כי יש לכם קליטה טובה ורצון טוב להצליח.

מדוע לחפש מוסדות המעניקים מלגות ?

אנחנו בעד לחסוך כסף עד כמה שניתן. מלגות הן פתרון נפלא לסטודנטים. כשהלימודים עולים כסף רב, לעתים זו דרך מחשבה לצמצם בעלויות. תוכלו למצוא מוסדות