טל' למכללה: 03-9418941 שרת קבצים סרטים חדשים כניסה לאתר לתלמיד קיים רשימת הסרטים המלאה מחירון / הרשמה לאתר לתלמיד חדש
קורסים מקצועיים אונליין
מנהל רשת MCSE | תכנות דוט-נט #C
Hebrew Русский Srbija

קורס מנהלי רשת MCSE 2012/ MCSA/ MCITP

קורסים למנהלי רשת
קורסי תכנות
שיטת לימוד
קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
1. מסלול לימוד חופשי להעשרת ידע כללי (מתאים בעיקר למי שעובד בתחום ובעל תעודה)
2. מסלול לימודי תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע.

בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודת בוגר קורס של המכללה - מותנה בהגשת עבודות וביצוע פרוייקט גמר

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע במכללה)

MCT MCTip AD2008

נקודות חשובות לתלמידי מסלול "לימודי תעודה":
1. חובה להכין עבודות הגשה במטרה לתרגל את החומר הנלמד ולצורך קבלת תעודה
2. נדרש מפגש מסכם עם מרצה לאחר הגשת הפרויקט
3. ניתן במידת הצורך להזמין שיעור פרטי עם מרצה
4. ניתן ומומלץ להזמין שיעור פרטי להכנה לקראת המבחן החיצוני של מיקרוסופט.

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט מקבל גישה מלאה לכל מאגר הסרטים בשלמותו
3. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו (ftp).
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד בקורסים שלנו וכן חומרי לימוד נוספים
לרבות ספרים של מיקרוסופט, סיסקו וחברות אחרות (ללא תוספת תשלום).
4. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, cisco וכו
5. המכללה הינה מרכז בחינות מורשה מיקרוסופט.

לפרטים ולהרשמה חייג : 03-9418941
מנגנון הזהות והגישה IDA
בס"דמאמר בנושא IDA
במאמר זה נדבר על מנגנון ה- IDA , מנגנון זה הוא מנגון הזהות והגישה הנועד בעיקרו לצורך אבטחת משאבי הארגון, כגון קבצים, דואר אלקטרוני, יישומים ומסדי נתונים.

מבנהו של ה- IDA נועד לבצע את הפעולות הבאות:

לאחסן מידע אודות המשתמשים, קבוצות, מחשבים, וזהויות אחרות זהות, בארגון שלנו ונתינת הרשאות לביצוע פעולות על אובייקטים אלו. לדוגמה, משתמש יפתח מסמכים מתיקיה משותפת בשרת ובד בבד המסמך יהיה מאובטח עם הרשאות ברשימת בקרת הגישה (ACL) כך שפעולות מסיומות שיפעיל המשתמש על אותו הקובץ יידחו באם הוגדר כך ב-ACL . חשוב לציין שאם השרת לא יכול לאמת את זהות המשתמש לא תוענק לאותו המשתמש הרשאת גישה למשאב או לקובץ שאליו רצה לפנות. עוד תכונה מאוד חשובה הינה תכונת התיעוד, בדרך כלל כל חברה תרצה לפקח ולתעד כל דבר אשר מתרחש ולכן ישנו מנגנון התיעוד " auditing" המובנה בתוך מנגון ה-IDA.

אז לפני שנקפוץ למים העמוקים בואו ונעשה הכרות כללית עם ניהול הגישה למשאבים בכלל:

גישה למסמך או לכל משאב אחר מנוהלת על ידי מערכת האבטחה המשנית של השרת, אשר משווה את זהותו של המשתמש לזהויות הרשומות ב- ACL בכדי לקבוע אם בקשתו של המשתמש לגישה או לכל פעולה אחרת (שינוי, קריאה, מחיקה) תאושר או תדחה. מחשבים, קבוצות, שירותים, ואובייקטים אחרים גם הם מבצעים פעולות ברשת, והם חייבים להיות מיוצגים על ידי זהויות. בין כלל המידע המאוחסן על כל זהות וזהות קיימים גם מאפיינים יחודיים הנועדו לזהות את האובייקט, כגון שם משתמש או מזהה האבטחה (SID) וכמובן הסיסמה עבור הזהות.

ישנן חמש טכנולוגיות עיקריות המספקות פתרונות ברמת IDA, חלקן אף מקלות על יכולת הניהול בצורה משמעותית מאוד:

ACTIVE DIRECTORY DS

טכנולוגיה זו מאפשרת ניהול מרכזי של כל האובייקטים ברשת שלנו, בין אם מדובר במחשבים, משתמשים, קבוצות, יחידות אירגוניות, מדפסות וכל מה שתוכלו להעלות על דעתכם ובמילה אחת ניהולן של כל הזהויות ממקום אחד טכנולוגיה זו גם מרכזת בתוכה את כל סיסמאות האבטחה של הארגון שלנו ולכן יש לנהוג במשנה זהירות, לא אגזים אם אומר שזהו בעצם ליבה הפועם של החברה, מנגנון זה כאשר מותקן על שרת בתצורת (FULL) מגיע עם ממשק גרפי נוח ואפשרויות מתקדמות שפשוט עושות למנהלי הרשת את החיים הרבה יותר קלים, כמו כן תוכלו לצפות בניהול שיתופים והרשאות גישה לכל אובייקט ואובייקט, אחת התכונות הנוספות לכלי זה הוא ניהול אובייקטים לפי "מדיניות" (POLICY) כך שתוכלו להכתיב ולכפות מדיניות אבטחה מסויימת מרמת אובייקט בודד ועד לקבוצות גדולות של אלפי משתמשים בהגדרה אחת בלבד.

Active Directory L D S

מנגון זה הוא בעצם אחיו הקטן והלא מפותח של מנגון ה-DS וכשאני אומר לא מפותח אין הכוונה שמנגנון זה לוקה בחסר מבחינת בנייה, מנגון זה תוכנן למטרה מסויימת ומבצע אותה בצורה מושלמת. אז מהו ולמה הוא נועד – ישנן מצבים שתוכנות מסויימת הנחוצות לארגון שבו אתם עובדים ידרשו מנוע של ACTIVE DIRECTORY על מנת לפעול, כמו תוכנות צד שלישי למינהן (נפוץ ביותר) אך אבוי לא תמיד נרצה לסכן את כל המידע הרגיש של הארגון שלנו בכך שניתן הרשאה לתוכנת צד שלישי לגשת אליו. אכן בעיה... אז זהו שלא, בדיוק למטרה זו פותח המנגנון של AD DS בגירסת ה"לייט" שלו מה שאומר מנוע של AD DS אבל ללא כל המידע הרגיש שלנו, כך שהתוכנות יעבדו בצורה חלקה ללא כל סיכון למידע הרגיש שלנו והדבר היחיד שמאוחסן ועובר רפליקציה הוא מידע הקשור לאותן התוכנות.

Active Directory CS

אירגונים רבים עושים שימוש בכלי זה בכדי ליצור רשות מאובטחת שביכולתה לבצע הנפקה של תעודות דיגיטליות שיעזרו לנו בביצוע אימות זהותם של משתמשים, ניתן לחשוב על זה בצורה דיי פשוטה ובסיסית כמו "חוגר צבאי" כך שרק מי שמחזיק בחוגר עם רמת הסיווג המתאימה יוכל לקבל הרשאת גישה למקום כזה או אחר, כמובן שבמציאות ישנם הרבה רבדים ושימושים רבים ונרחבים ביותר אך רק לטובת ההבנה של הרעיון נתתי דוגמה פשוטה יחסית. כחלק ממסגרת העבודה על תשתית מבוססת מפתחות ציבוריים (PKI) שתפקידה הוא לבצע חיבור בין זהותו של האדם, המכשיר, או אפילו השירות להגיב למפתח הפרטי המתאים לו והייחודי לו נוכל להיות בטוחים שאכן לא מדובר בנסיון זיוף של זהות. בתעודות ניתן להשתמש בכדי לאמת משתמשים מחשבים, לספק אימות מבוסס אינטרנט (כמו כן כרטיס חכם תומך גם הוא באימות), תמיכה ביישומים, כולל רשתות אלחוטית מאובטחת, רשתות וירטואליות פרטיות(VPNs) פרוטוקול אבטחת אינטרנט (IPSEC) ,ביצוע הצפנת קבצים EFS- וכמובן חתימות דיגיטליות. מנגון זה מעניק לנו את היכולות להנפיק ולנהל בצורה מאובטחת תעודות דיגטליות כמו כן ניתן להשתמש ב- AD CS בכדי לספק שירותים אלה לארגונים חיצוניים כמובן שאם נרצה לבצע זאת יחוייב שהשרת שלנו יחובר ל- CA חיצוני, בסופו של דבר שם המשחק הוא להוכיח בצורה חד משמעית ובלתי ניתנת לערעור שאכן אתה מי שאת טוען שאתה (אימות) וכאן נכנסות התעודות הדיגיטליות לתמונה.

Active Directory Federation Services

מנגון זה מאפשר לנו ליצור ולעבוד עם מנגון ה-IDA בקנה מידה רחב בהרבה בין ארגונים שונים ואף עם מערכות הפעלה שונות בין אם מדובר בסביבת "חלונות" ובין אם מדובר במערכת הפעלה אחרת, הרעיון מאחורי מנגון זה הוא בעצם היכולת ליצור שיתוף עבודה בין חברות שנות מבלי לפגוע ברמת האבטחה של אף אחת מהן, כלומר, משתמשים מחברה X יוכלו לעבור אימות על מערכת בחברה Y מבלי שהחברות יצטרכו לחלוק את זהויות העובדים הרשומות במערכותיהן אחת עם השניה לא רק זאת אלא משתמשים שעברו אימות תחת מערכת אחת יוכלו בצורה מיידית לגשת למערכת האחרת מבלי לעבור אימות נוסף, למרות שהדבר נשמע טריוואלי דעו לכם שכשמדובר בקנה מידה רחב הדבר חוסך המון פעילות אדמיניסטרטיבית.

Active Directory RMS

עד כה דיברנו על אימות אימות ואימות אבל מה קורה כשאובייקט מסויים כבר עבר את שלב האימות והגיע לשלב הגישה?! אז בטח ובטח שתחשבו לעצמכם אין שום בעיה, הרי אין סיבה לדאגה המשתמש (לדוגמה) הוא אדם שאנו סומכים עליו הלא כן?! אז איך אומרים ברוב המקרים זה ממש לא נכון, עצם העובדה שהמשתמש אומת לא בהכרח אומרת שאתם רוצים להעניק לו גישה מלאה והרשאות מלאות, תארו לכם מצב שבו פקיד/ה יוכלו לגשת לקבצים המסווגים ביותר בחברה ולעשות בהם ככל העולה על רוחם... אני מניח שהבנתם את התמונה הכללית, אז נכון ישנם שיבואו ויגידו בשביל זה קיימת מערכת ה- ACL שכל תפקידה הוא בעצם לקבוע לאיזה משתמש תהיה זכות גישה לקובץ כזה או אחר והאם יוכל רק לקרוא אותו או לבצע פעולות נוספות, אבל מה אם תרצו לבצע הגדרות הרבה יותר נקודתיות... כמו לדוגמה משתמש יוכל לקורא קובץ מסויים אך לא יוכל להדפיסו וכאן בדיוק נכנסת לתמונה מערכת ה- RMS שלנו מערכת ניהול ההרשאות, המאפשרת לנו בצורה פשוטה לאשר רק את מה שאנו רוצים לאשר ולא לתת הרשאות גורפות העלולות לפגוע בבטחון המידע היקר שלנו.

אז כמו שראיתם ה- IDA הינו מנגון חכם ובעצם מעורב כמעט בכל אספקט של עבודה עם שרתי מיקרוסופט ובכלל.

כמובן שקצרה היריעה מלהסביר ולפרט לעומקם של דברים אך את המושג הכללי בהחלט קיבלתם והכל בסופו של דבר מתחיל מהבנת הרעיון הבסיסי .

מאמר זה נכתב על ידי מר. עידו שדדי, מרצה בכללת PRACTICU.
;
שאלות, הערות ומחמאות למדריך
השאר תגובה
CAPTCHA
טבלת השוואת מחירים בין המכללות
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
כל מה שרציתם לדעת על קורסים של מייקרוסופט

חברת התוכנה הגדולה ביותר בעולם, אשר פיתחה את מערכת ההפעלה הפופולארית ביותר, מאפשרת למעוניינים ללמוד ממנה כיצד לעשות זאת בצורה הטובה ביותר והמקצועית ביותר. קורסים של מייקרוסופט מתאימים לכל מי שרוצה להבין, לדעת, להשתמש ולנצל בצורה הטובה ביותר את המוצרים של מייקרוסופט, בין אם בידע במערכת ההפעלה, טכנאי מערכות הפעלה ומחשבי PC, תכנות בסביבת עבודה של  דוט נט MCSD, פיתוח אפליקציות ואף שימוש בתוכנת ה OFFICE.

 

היכן לומדים

את הקורסים של מייקרוסופט ניתן ללמוד במכללות ומכונים שונים אשר עובדים בשיתוף עם חברת מייקרוסופט, כאשר בסיום של הקורס, ולאחר מבחן ההכשרה, מקבלים תעודה מחברת מייקרוסופט. חשוב לשים לב כי מקום הלימוד אכן פועל בשיתוף פעולה מקצועי עם הענקית מייקרוסופט.

 

קהל היעד

הקורסים של מייקרוספט נחלקים למעשה לשני קהלי יעד שונים. קהל היעד הראשון הינו אלו המעוניינים לעבוד בצורה בסיסית באופיס, הקורס מכשיר גם אנשים לצורך שימוש אישי וגם אלו הנזקקים לקורס מעשי לצורכי עבודה. קהל היעד השני הינו אנשי מקצוע במחשבים ובהייטק הנדרשים לידע ויכולת מקצועית לצורך עבודה.

 

תנאי הקבלה

תנאי הקבלה משתנים בהתאם לסוג הקורס בו אתם מעוניינים. ישנם קורסים המתאימים לכלל האוכלוסייה ואינם דורשים ידע מקדים, וישנם קורסים מקיפים יותר בהם יש צורך לעבור מבחני קבלה.

 

תוכניות הקורסים

ניתן למצוא מגוון רחב של קורסים של מייקרוסופט בין אם על מנת להכיר את המוצרים השונים של החברה ובין אם לצורך הכשרת אנשי מקצוע לעבודה עם מוצרים אלו. מבין הקורסים המבוקשים ביותר, ניתן למנות: קורס אופיס – היכרות עם תוכנת האופיס על כלל אפשרויותיה, וורד, אוטלוק, פאורר-פוינט ואקסל; קורס תכנות; קורס שרתים; קורס רשתות; קורס פיתוח אפליקציות ועוד. הלימודים משלבים בין תאוריה לבין פרקטיקה, כולל תרגלים והתנסות מעשית.

 

קורסים של מייקרוסופט נחשבים לקורסים הטובים ביותר בתחומם, בין אם לצורך רכישת ידע אישי ובין אם לצורך הכשרה מקצועית בתחומי ההייטק והמחשבים. 

שאלות ותשובות חשובות בתחום של קורס MCSE

אם אתם יודעים מאז שהייתם ילדים שכל התחום של תקשורת מעניינת אתם ואתם רוצים לעסוק בתחום של ניהול מערכות תקשורת, הרי שיש כמה דרכים שבהן תוכלו לסלול לעצמכם את הדרך אל החלום. הצעד הראשון והמומלץ ביותר הוא לקבל תעודת הסמכה בנושא מחברת מייקרוסופט, ואם יש לכם שאלות לגבי ההליך, הרי לכם כל התשובות.

איך מקבלים תעודת הסמכה?

כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לקבל את תעודת ההסמכה של מייקרוסופט בנושא של מערכות תקשורת, הוא לעבור את המבחן שמציבה החברה. השאלה האמיתית היא איך ללמוד למבחן הזה. תוכלו לעשות קורס MCSE שיכין אתכם בצורה מקצועית למבחן או שתוכלו ללמוד באופן עצמאי ורק לשלם את דמי המבחן עצמו.

מה היתרונות של הקורס?

מי שכן בוחר לעשות קורס MCSE יכול ליהנות מיתרונות רבים לעומת הלמידה העצמית. בקורס ישנם מדריכים שאשר להתייעץ איתם בנוגע לכל דבר שאינו ברור, ומעבר לכך, גם לא צריך לחפש את המידע ואת חומר הלימוד לבד. עוד יתרון מובהק הן הסימולציות של המבחן שאיתן צריכים להתמודד הסטודנטים, וזה חשוב ביותר כי זה מכין אותם למבחן עצמו.

 עד כמה הקרוס דורש השקעה?

לעשות קורס MCSE זה בהחלט ללמוד גם מעבר לשיעורים עצמם, כך שניתן לומר שזה קורס רציני שכן צריך להשקיע בו. מה שכן, אם אתם יודעים שאין לכם יותר מידי שעות פנויות להשקיע בלימודים בכל שבוע, תוכלו לבחור לעשות קורס שנמשך יותר חודשים, וכך תוכלו להשקיע בכל שבוע מעט שעות ולפרוס על פני יותר זמן את העניין.

האם מחיר הקורס זהה בכל מקום?

בפירוש לא. יש מקומות לימוד שבהם הקורסים האלה הם מאוד יקרים ויש מקומות אחרים שבהם המחירים יותר נוחים. על מנת שתוכלו גם אתם לבחור את מה שהכי נוח לכם לעשות, כדאי שתעשו השוואה בין המחירים של הקורסים השונים. עצם העובדה שאתם רוצים לבנות לעצמכם קריירה מעניינת ולהיות מנהלי מערכות תקשורת זו עובדה חשובה, אך צריך לשים גם גבול למחיר שאותו תהיו מוכנים לשלם כדי לקבל את התעודה.


שאלות ותשובות על בחירת קורס MCSE

אם גם אתם רוצים להכין את עצמכם בצורה הכי טובה למבחן ההסמכה בנושא של מערכות תקשורת מבית מייקרוסופט, הרי שקורס MCSE זה בדיוק מה שיכול לעזור לכם. יש לכם שאלות בנושא של בחירת הקורס? הגעתם למקום הנכון, כי כאן תמצאו את כל התשובות שחיפשתם.

האם עדיף לעשות קורס או ללמוד לבד למבחן ?

קשה להשיב על שאלה זו באופן גורף, כיוון שלכל אדם יש את הדרך שלו ללמוד. יש אנשים שיותר קל להם ללמוד לבד אך יש אחרים שכלל אין להם מספיק משמעת עצמית בשביל זה. אתם צריכים להיות כנים עם עצמכם ולראות באיזו דרך תוכלו להגיע יותר מוכנים למבחן ההסמכה החשוב.

האם לקחת קורס מקוצר או קורס ארוך?

ישנם קורסים שונים בנושא של MCSE, ואין ספק שאתם צריכים למצוא קורס שיתאים לשגרה שלכם. בין אם יש לכם משפחה ובין אם לא, בין אם אתם עובדים ובין אם לא, אין ספק שהקורס צריך להיפרש על פני מספר חודשים שבהם תוכלו להתחייב להגיע לשיעורים השונים.

מהם הנושאים העיקריים שנלמדים בקורס?

בכל קורס MCSE ישנו דגש על נושאים שונים, אך יש גם כמה נושאים שבהם בהחלט משותפים לכל מוסדות הלימוד. בין נושאי הלימוד המרכזיים אתם תלמדו מבוא לתקשורת מחשבים, ניהול משאבים, האצלת סמכויות באמצעות AD וכדומה. מומלץ מאוד כן לעבור בצורה מעמיקה על הנושאים השונים של הקורס שנראה לכם מתאים יותר כדי לוודא שאלה הם אכן נושאים שאתם רוצים ויכולים ללמוד.

מה כוללות דרישות הקבלה?

בדרך כלל דרישות הקבלה לקורסים מסוג זה הן דרישות כמו ראיון אישי וידע בשפה האנגלית. חשוב לדעת אנגלית כיוון שבסופו של דבר רוב העבודה מתבצעת בשפה זאת, וככל שיש לכם יותר ניסיון בעבודה בסביבה ממוחשבת, כך זה יותר טוב כי זה יעזור לכם לעבור את הקורס בהצלחה וגם את הבחירה הסופית.

לסיכום, הקורס הזה יכול להיות המפתח שלכם למעבר בחינת ההסכמה של מייקרוסופט, ואין ספק שמעבר הבחינה הזאת יכול לפתוח לכם לא מעט דלתות לעולם תעסוקתי חדש.השאלות והתשובות שמעניינות אתכם בנוגע לקורס MCSE

רוצים לפתח לעצמכם קריירה טובה בתחום של מערכות תקשורת? אם כך, הרעיון של קורס MCSE הוא רעיון שיכול להתאים לכם מאוד. אם כבר קיבלתם את ההחלטה שאתם רוצים לעשות קורס כזה ואתם שואלים את עצמכם איפה הכי כדאי לעשות זאת, הרי לכם התשובות לכל השאלות בתחום.

מה לומדים בקורס?

אחת מהשאלות הנפוצות והחשובות ביותר בתחום הזה, היא למעשה מה לומדים בקורס MCSE. ישנם הבדלים בין הקורסים השונים, אך ניתן לראות גם שהרבה מהנושאים חוזרים על עצמכם. אתם תלמדו נושאים כמו מבואות לרשתות ותקשורת מחשבים, וגם נושאים אחרים שהם הרבה יותר טכניים.

כמה זמן ייקח לכם לסיים את הקורס?

כל קורס של MCSE נמשך מספר אחר של חודשים, כאשר הקורס הקצר ביותר נמשך משהו כמו ארבעה חודשים. לעומת זאת, קורסים יותר ארוכים הם קורסים שנמשכים גם עד שנה וחודשיים, כך שיש לכם לא מעט בחירה גם במובן הזה. כדי שתוכלו לבחור את הקורס שהכי יתאים לכם, אתם צריכים לחשוב כמה זמן פנוי יש לכם להשקיע בנושא, ורק כך תוכלו לדעת מה מתאים לכם יותר.

האם כדאי לדבר עם בוגרי הקורסים?

בהחלט כן! אתם יכולים גם ליצור איתם קשר וגם לקרוא את חוות הדעת שחלק מהם מפרסמים בפורומים השונים שעוסקים בתחום, ואין ספק שזה יכול לעזור לכם להחליט. חוות הדעת רלוונטיות לא רק במובן של איפה ללמוד אלא גם במובן של מבחן הקבלה וההכוונה שנותן הקורס לצורך המבחן הזה.

מה ידרשו מכם כדי להתקבל לקורס?

ברוב הגדול של המקרים ניתן לראות שדרישות הקבלה לקורסים כאלה הן דרישות שכוללות בקיאות בסביבת עבודה ממוחשבת ובקיאות בשפה האנגלית. יחד עם זאת, יש גם לא מעט מקומות שבהם יהיה עליכם לעבור ראיון אישי קצר, כך שאתם צריכים לבדוק שאתם אכן יכולים לעמוד בכל דרישות הקבלה האלה.

לסיכום, הרעיון של קורס כזה הוא רעיון מבורך, כי אחרי שתשקיעו בקורס ותלמדו ברצינות יהיה לכם סיכוי הרבה יותר גדול לעבור את מבחן ההסמכה ולקבל את תעודת ההסמכה שאתם רוצים.


חמישה טיפים לבחירת קורס MCSE

אם אתם רוצים למצוא את עצמכם עובדים בחברות הייטק בתחום מרתק כמו ניהול של מערכות תקשורת, הרי שטוב תעשו אם תבחרו לעבור את מבחן ההסמכה של מייקרוסופט בנושא זה. תוכלו להכין את עצמכם למבחן הזה על ידי קורס MCSE, ואם אתם שואלים את עצמכם איפה אפשר לעשות קורס הזה, הרי לכם כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור את מוסד הלימודים המתאים לכם.

חשיבותה של התעודה

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא בכלל להכיר בחשיבות התעודה הזאת. זה נכון שיש חברות שבהן תוכלו להשתלב בעבודה גם בלי תעודת הסמכה כזאת, אך לא בטוח שזה מתאים לכם, כיוון שככל שיהיו לכם יותר תעודות, יהיו לכם יותר סיכויים להשתלבות בעוד חברות.

לימוד עצמי

לא לכולם מתאים ללמוד דברים לבד, בין אם זה דברים שקשורים במחשבים ובמערכות תקשורת ובין אם זה כל סוג אחר של לימודים. אם גם אתם מתקשים בלימודים עצמאיים הרי שכדאי לכם לבחור בדרך של קורס MCSE אשר יהיה ממוקד ויכין אתכם לעבור את המבחן.

שילוב הקורס עם החיים הפרטיים

רוב האנשים בוחרים גם לעשות קורס MCSE וגם להמשיך בעבודה הנוכחית שלהם, ויש בכך היגיון רב. שימו לב שאתם בוחרים קורס שאומנם דורש מכם להתאמץ ושיכול להעניק לכם הרבה, אך מצד שני, שיהיה זה קורס שישאיר לכם מספיק זמן לעסוק בשאר הפעילויות היום יומיות שלכם.

קורס מכוון למטרה

הטיפ הבא קשור בכך שעדיף לכם לבחור קורס שכל כולו עוסק בהצלחת הסטודנטים במבחן. זה נכון שבכל מקרה יש תכנים מעניינים בקורס וזה גם נכון שבדרך כלל אנשים ממשיכים להשתמש גם בעבודה בהרבה מהכלים שהם למדו בקורס, אך יחד עם זאת, אל תשכחו שבסופו של דבר מה שאתם רוצים זה לעבור את המבחן ולכך הקורס צריך להיות מכוון.

התאמת המחיר

הטיפ האחרון הינו טיפ שעוסק בעלות הקורס. כל קורס בתחום הזה יכול לעלות לכם סכום אחר, ורק אתם הם אלה שיודעים כמה תהיו מוכנים לשלם על קורס כזה, כך שכדאי שלא תוותרו על השוואת מחירים.


היכן הכי כדאי ללמוד MCSE?

אנשים רבים הרוצים להיכנס לעולם המחשוב והתקשורת, בין כטכנאים כלליים ובין כמומחים במערכות מידע שונות, יודעים שעליהם לעבור בשלב ראשון את לימודי MCSE שמעניקים להם את הבסיס ההכרחי במערכות המחשוב של מיקרוסופט, שנמצאות בכל ארגון קטן כגדול. השאלה היא היכן לעבור את הלימודים הללו על מנת להשיג את הידע הנדרש בצורה הטובה ביותר. שאלתם אותנו מספר שאלות בנושא זה, והנה התשובות שלנו.

האם יש הבדל בין איכות הלימוד במוסדות הלימוד השונים?

התשובה היא כן. ישנם מוסדות לימוד מומחים המתמקדים בעולם המחשוב בלבד, ומחזיקים מרצים מן השורה הראשונה בלבד. במוסדות אלה ישנן הרצאות גם של נציגי מיקרוסופט בעצמם. לעומתם, ישנם מוסדות לימוד חדשים יחסית, שפשוט רוצים למלא כיתות.

כיצד לבחור את מוסד הלימודים הטוב ביותר?

ובכן, התשובה היא שצריך לעשות קצת מחקר לפני שבוחרים. אפשר למשל להיכנס לאינטרנט, לאתרי האינטרנט של מוסדות הלימוד השונים, ולהתרשם מן החומרים שהם מעלים לאתר. כמו כן, אפשר לקרוא תגובות ופוסטים של אנשים פרטיים שכבר למדו את הקורס, ויכולים לתת המלצות על מוסדות אטרקטיביים, כמו גם אזהרות ממוסדות לימוד שלא כדאי להתקרב אליהם.

האם אפשר ללמוד קורס MCSE באופן עצמאי?

התשובה היא כן, ועבור אנשים רבים לימוד עצמי הוא מוסד הלימוד הטוב והכדאי ביותר, הן מבחינה כספית והן מבחינה מקצועית. כדי ללמוד לימודי MCSE באופן עצמאי תוכלו להיכנס לאינטרנט ולהתעניין באפשרות זאת, היכן ניתן להשיג את חומרי הלימוד וכדומה.

בסופו של דבר מה שחשוב זו ההסמכה, לא?

לא. ההסמכה היא כמובן חשובה, אבל כמעט כל מי שלומד את הלימודים הללו, מקבל בסופו של דבר את ההסמכה. המעסיקים לעומת זאת, מאוד מתעניינים במוסד שבו למד המועמד לעבודה אצלם, הציונים שלו והיקף הידע והמקצועיות שהוא רכש בהם.

כמו בלימודים רגילים, חשובה מאוד תעודת הסיום, אך זו היא לא המטרה היחידה והבלעדית. ישנה חשיבות רבה מאוד לידע שרוכשים במהלך הלימודים, ולמוניטין של מוסד הלימוד בעיני המעסיקים. כדי לבחור את המוסד המתאים לכם ביותר תצטרכו לבצע מחקר שוק מקדים סביב נושא זה.קורס מנהלי רשת ברגע האמת – כל השאלות והתשובות

נכון להיום, הכול מתחיל ונגמר בנישה של מחשבים או רשת מחשבים. כל ארגון המכבד את עצמו, לא יוכל להתנהל ללא רשת של יותר מחמישה מחשבים. להלן כמה שאלות ותשובות על הקורס הנחשק ביותר- מנהלי רשת.

שאלה: מה מהות קורס מנהלי רשת?

כאשר אתם בוחרים להיות בלבל של כל מנהל רשת, חשוב כי תשכילו להבין את רזיי קורס מנהלי רשת לדורותיו. הקורס מובא מבית מייקרוסופט והוא למעשה ממנה לא מעט אנשים על נושא התקשורת בתוך הארגון. האם יש רק מחשב אחד או שניים בארגון כזה או אחר? נכון להיום, הקדמה מגלה כי רשת המופעלת ביותר מארבעה מחשבים, זקוקה למישהו שינהל אותה. קוראים לזה גם מנהל IT.

שאלה: מה פועלה של מנהל רשת?

מנהל רשת הוא האדם המאבטח את המחשבים בתוך הארגון ומחוצה לו. הכול מתרחש באמצעות מידור פנימי ומביא גם אבטחת מידע של הארגון על השרתים. כאשר בוחרים ללמוד קורס מנהלי רשת, בוחרים ללמוד ולקבל תעודה מהארגון הגדול ביותר לתורת המחשבים, קוראים לזה מיקרוסופט. נכון להיום נחשבת החברה לאחראית על מרבית רשתות תקשורת בחברות בארץ ואפילו בעולם. לא מאמינים? שאלו את אלה שכבר הצליחו.

שאלה: מהן מטרותיו ויעדיו של הקורס?

הקורס מוענק לבוגרי ניהול ויישום מערוכת שרתים של חלונות 2008. הוא מספק מידע כללי בהקשר לתקשורת מתקדמת. יש לא מעט מכללות המספקות את האפשרות ללמוד את תחומי המחשב ומשך הלימודים יכול לנוע בין חודשיים עד חצי שנה, תלוי בשעות ואפילו בימי הלימוד בפועל.

שאלה: אלו תכנים נלמדים בקורס?

הנושאים הנלמדים הינם תקשורת, הכרת ציוד טכני, מונחי ייסוד בתחומי הרשת, טיפולוגיה, חלוקת כותבות ברשת אינטרנט, פרוטוקולים ואפילו אבטחת מידע.

שאלה: מה הצפי להיקלט במקומות עבודה?

הכול תלוי בסיום הקורס  בהצלחה כזו או אחרת. נכון להיום ,הדרישה גדולה ביותר ומכאן שמציאת עבודה ניתנת בקלות,זאת בעקבות דרישה בלתי פוסקת של המקצוע.

זקוקים למידע נוסף? לא יודעים כיצד לממש את החלום הישן? צרו קשר עם אנשי האתר והם ישמחו להעניק לכם פרטים נוספים.המדריך המלא לבחירת קורס לימוד רשתות

אם אתם רוצים להתעסק בתחום הרשתות וללמוד ניהול רשתות או משהו שקשור לכך, עליכם לעבור קורס לפני שתקבלו תואר של אנשי מקצוע מוסמכים. קורס ניהול רשתות נותן לך את הידע כיצד לתחזק ציוד ולהביא לתפעול תקין, ולעמוד מאחורי כל מערכות מחשב המורכבות בחברה שבה תעבדו. על מנת לעסוק בתחום ולרכוש את הידע הנדרש בצורה הטובה ביותר עליכם לפנות לקורס מקצועי ומוכר בתחום. אז איך אפשר לבחור את הקורס הנכון? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. להלן מאמר שמכיל את המדריך המלא לבחירת קורס מנהל רשת .

  1. הגדרת סכום כספי שתוכלו לעמוד בו- לפני שאתם מתחילים את התהליך הגדירו סכום כספי שאתם מוכנים לשלם עבור לימוד רשתות. יש מגוון רחב של קורסים טובים בתחום, ולא כל קורס גובה את אותו המחיר. וחשוב שתבחרו קורס שתואם את המצב הכלכלי שלכם.
  2. המלצות- בקשו המלצות מאנשים שלמדו בעבר לימוד רשתות והיו מרוצים מהאופן שהתנהל הקורס, מהמורים, ומהדרך שהעבירו את הידע לאדם שלומד בקורס ועוד. המלצות יכוונו אותך לקורסים הטובים בתחום שהוכיחו כבר שהם טובים.
  3. השוואת מחירים- על מנת לחסוך כמה שיותר בתהליך, אנו ממליצים לכם לערוך השוואת מחירים בין הקורסים השונים שאתה מעוניין בהם ולבחור איזה קורס הכי מתאים לכם מבחינה כלכלית. השוואת מחירים תחסוך לכם המון כסף וחשוב לערוך אותה במיוחד אם אתם מוגבלים כלכלית.
  4. ייעוץ- לאחר שבדקתם כמה קורסים שלגביהם אתם מתלבטים קבעו פגישת ייעוץ עם המקום שמציע לכם את הקורס שמתמחה בניהול רשתות. פגישת ייעוץ תעזור לך להתרשם מהקורסים השונים ומהאנשים שעומדים מאחורי הקורס, ובעקבות כך תעשו את הבחירה בצורה נכונה יותר.
  5. הסכם התקשרות- לאחר שבחרתם קורס טוב שעוסק בניהול רשתות כל שנשאר לעשות הוא לחתום על הסכם התקשרות, שנועד לאשר את הסכמת שני הצדדים על העסקה שנחתמה.

לסיכום, חשוב שתבחרו קורס מנהלי רשת טוב ומוכר שהומלץ לכם מאנשים שיש להם ניסיון בתחום על מנת שתהיו בטוחים שעשיתם את הבחירה הנכונה ובחרתם במקום אמין, עם צוות מורים שיעביר לכם את הידע שנדרש בצורה הטובה ביותר.הכשרת MCSE במהלך העבודה, האם זה אפשרי?

אנשים רבים העושים את צעדיהם הראשונים בעולם המחשוב והתקשורת, מעוניינים להיכנס לעולם זה כמה שיותר מהר תוך שהם סומכים לחלוטין על הידע והניסיון האישי שלהם, אותו הם צברו במהלך שנים של עבודה על מחשבים ואינטרנט. האם באמת אפשר לוותר על לימודי MCSE, ולרכוש את ההכשרה המתאימה תוך כדי עבודה? שאלתם, ענינו.

האם זה משהו שאפשר להשלים תוך כדי עבודה?

התשובה פה היא לא חד משמעית. באופן עקרוני, כל מעסיק ידרוש לראות תעודת הסמכה של MCSE לפני שהוא שוכר את המועמד. יחד עם זאת, ישנם מעסיקים רבים היודעים לבחון מועמדים יוצאי דופן, בעלי כשרון טבעי למחשבים, אפילו אם אין בידיהם את ההשכלה הרשמית הנדרשת. מעסיקים אלה עשויים בהחלט לקבל לעבודה אנשים שאין להם השכלה רשמית בתחום המחשבים, אך מציגים רמת מיומנות גבוהה במיוחד.

עד כמה זה נפוץ להשלים לימודים תוך כדי עבודה?

ובכן, התשובה היא שזה לא ממש נפוץ. ישנם כמובן מקרים בהם המעסיק מקבל לעבודה מועמד ללא השכלה רשמית, מתוך התרשמות שהייתה לו עם המועמד, אך ברובם המכריע של המקרים הדרישה לתעודת הסמכה בתחום של MCSE  היא חד משמעית.

מה הוא בכל זאת המסלול המומלץ?

המסלול המומלץ הוא המסלול הבטוח, והמסלול הבטוח הוא ללמוד את הקורס מראש, להשיג את תעודת ההסמכה ועם תעודה זאת לנסות להגיע למעסיקים ולהגיש מועמדות לתפקידים השונים. יחד עם זאת, אף אחד לא מגביל אתכם לבצע ניסיונות קבלה לעבודה גם במהלך הלימודים.

היכן ניתן להשיג מידע נוסף בנושא?

בחיפוש פשוט באינטרנט תוכלו למצוא חומר רב אודות הקורס, המוסדות הלימודיים בהם ניתן ללמוד את הקורס, נושאי הלימוד, משך הקורס, עלות הקורס ועוד. כל אלה יוכלו לתת לכם תמונה טובה יותר לפני שתקבלו החלטה לפה או לשם.

לימודי MCSE הם תנאי כניסה הכרחי בקרב מרבית ממקומות העבודה. ניסיון לדלג על שלב זה ולהגיע ישירות לעמדות מפתח במחלקת מערכות מידע של ארגונים שונים, יכול להתפרש כהימור במרבית המקרים. כמו כל הימור, זה יכול לעבוד, אבל זה לא משהו שהיינו בונים עליו קריירה.באילו מוסדות לימוד ניתן ללמוד MCSE?

על מנת לפתח קריירה כלשהי בעולם המחשוב והתקשורת, צריך להכיר תחילה את מערכות המחשוב של מיקרוסופט הנמצאות בכל ארגון וארגון מקטן ועד גדול. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, היא באמצעות לימודי MCSE המעניקים הסמכה רשמית של חברת מיקרוסופט ומעניקים לסטודנט את כל המידע והידע הנדרש לו על מנת להתחיל לעבוד בתחום.

היכן ניתן ללמוד MCSE?

ובכן, התשובה יכולה להיות מאוד פשוטה, ומעט מורכבת. בצד הפשוט אפשר לומר שניתן ללמוד את הקורס בכל מוסד לימוד המעביר קורסים בתחום המחשוב והתקשורת. מוסדות לימוד אלה לבטח מעבירים את הקורס הפופולארי ושם ניתן ללמוד אותו. בצד המורכב יותר, אפשר לומר שלימוד הקורס יכול להתבצע גם באמצעות לימוד און ליין או בלימוד עצמאי לחלוטין.

כיצד ניתן ללמוד את הקורס באופן עצמאי?

ובכן, כיום אפשר למצוא באינטרנט את כל חומרי הלימוד סביב כל נושאי הלימוד של הקורס. כמובן שכל חומרי לימוד אלה הם בשפה האנגלית, וצריך את הידע הנדרש בשפה האנגלית על מנת להיות מסוגלים ללמוד את הקורס באופן עצמאי. חומרי לימוד אלה כוללים ספרים וחוברות עבודה דיגיטליים, וכן סרטוני הדרכה מפורטים.

היכן כדאי ללמוד את הקורס?

כל אחד יבחר את הערוץ המתאים לו, בין אם מדובר במוסד לימודי רגיל, ובין אם מדובר בלימוד און ליין או בלימוד עצמאי לחלוטין. אם אתם מעוניינים בערוץ הרגיל של מוסדות לימוד, תוכלו לבצע חיפוש באינטרנט ולהתרשם ממוסדות הלימוד השונים על מנת להחליט מי הוא הטוב והמתאים ביותר עבורכם.

כמה זה אמור לעלות?

ובכן, טווח המחירים משתנה בין המוסדות השונים בהתאם למשך הקורס ובהתאם לרמת ההדרכה. ישנם מוסדות לימוד עם מרצים מן השורה הראשונה, בעלי מוניטין מעולה, ובהם הקורס יעלה לכם יותר ביוקר, אך גם יספק לכם תעודת הסמכה בעלת ערך גבוה יותר בעיני המעסיקים בשוק.

כמו בכל מוצר, גם בתחום של לימודי MCSE  צריך לדעת כיצד לבחור את המוצר הטוב ביותר עבורכם. במקרה הזה, מדובר בבחירת מוסד הלימוד שבו תלמדו את הקורס, והדרך הטובה ביותר לבחור אותו היא לעשות מחקר שוק מקדים.כל המידע לגבי קורס לניהול רשתות

הדואר האלקטרוני תופס מקום מרכזי בחיי היום יום שלנו, ולכן לא פלא שיש ביקוש רב למקצוע של שרתי דואר. אם אתם מעוניינים לעסוק בתחום מנהל רשת  עליכם להכיר את הנושא מקרוב ולדעת כיצד לתפעל אותו. לשם כך קיים קורס מנהלי רשת שתצטרכו לעבור לפני שתעבדו בתחום. אז איך בוחרים קורס בצורה נכונה? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

  • המלצות- הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות על מנת לבחור קורס טוב ומקצועי הוא לבדוק האם המקום שלגביו אתם מתלבטים הוא מומלץ. חשוב שתבקשו המלצות מחברים, מכרים, או בני משפחה שרכשו השכלה בקורס או היעזרו באינטרנט וקראו תגובות לגבי מקום לימודים מסוים.
  • פגישת ייעוץ- על מנת לבחור קורס בצורה נכונה עליכם לקבוע פגישת ייעוץ עם המקום שבו אתם מעוניינים ללמוד או שהומלץ לכם, וללכת לפגישת ייעוץ באותו המקום. דרך פגישת ייעוץ תבינו האם המקום מתאים לכם, והאם הוא נותן לכם מענה הולם למה שאתם מחפשים וכמובן האם אתם מקבלים את היחס האישי לו אתם מצפים.
  • הצלחה- חשוב שתבחרו מקום לימודים שזכה להצלחה רבה והוא מוכר. אם מקום לימודים שמעביר את הקורס זכה להצלחה רבה סימן שיש לזה סיבה, וכדאי שתבחרו את המקום הזה על מנת לוודא שהמקום שבחרתם הוא אמין.
  • מחיר- כשמדובר בלימודים שלכם חשוב שתשקיעו את הכסף הדרוש ולא תחסכו בכסף ותבחרו מקום לימודים שמעביר את הקורס וגובה סכום כספי נמוך מידי. אינכם חייבת להוציא יותר כסף ממה שיש ביכולתכם, אתם יכולים לבחור מקום שגובה המחיר סביר, אך אל תבחרו לעולם מקום זול ולא מוכר.
  • אינטואיציה- אינטואיציה אף פעם לא משקרת. אם האינטואיציה שלכם אומרת שקורס מסוים הוא טוב או פחות טוב, הקשיבו לה, אם יש לכם הרגשה רעה או טובה לגבי קורס מנהלי רשת מסוים, כנראה יש לכם סיבה.

לסיכום, חשוב שתבחרו מקום שזכה להצלחה רבה ושם מוכר ותתרשמו ממקום הלימוד שמציע לכם לעבור קורס מנהלי רשת, על מנת שתבחרו את הקורס הטוב ביותר ותצליחו בו.