CSS - מושגי יסודות << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

CSS - מושגי יסודות

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס HTML - לחץ כאן (להורדה ממחשב רגיל ולא מאובטח)
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

פיתוח תוכנות ל-Windows

בס"ד


שלום לכולם, היום אני אכתוב לכם מאמר קטן על פיתוח תוכנות ל-Windows. ראשית כל אולי ננסה להסביר מה זה בכלל פיתוח תוכנות ל-Windows. פיתוח תוכנות ל-Windows משמעותו כתיבת אפליקציות שיפעלו תחת מערכת ההפעלה של Windows או בכפוף לה. לרוב שפת התכנות שנשתמש בה יהיה Visual Basic או שפות אחרות המבוססות על פלטפורמת .net המייקרוסופטית.


פיתוח תוכנות ל-Windows זהו תחום מבוקש ביותר, שכן מערכת ההפעלה מסוג Windows היא אולי מערכת ההפעלה הנפוצה ביותר בעולם כולו - ולכן תחום פיתוח תוכנות ל-Windows הוא תחום שמתרחב כל הזמן ותמיד יש בו עבודה ומקום ליצירתיות.


מסיימי קורס פיתוח תוכנות ל-Windows יוכלו הן להשתלב בשוק העבודה כמפתחים והן לפתוח חברות עצמאיות שיעסקו בתחום. אין ממש הגבלה לדברים שתוכלו לפתח או ליצור, הכול לפי רמת היצירתיות והמקצועיות של איש המקצוע. ניתן לומר ש-פיתוח תוכנות ל-Windows זה לא רק מקצוע, זאת ממש אמנות!


מסיימי פיתוח תוכנות ל-Windows מספרים על קורס מרתק, מעניין ותורם מאוד ועל הרגשת סיפוק עצומה עם כתיבת התוכנה הראשונה, העלתה לאוויר ובדיקה שהיא עובדת כמו שצריך. הסטודנטים ב-פיתוח תוכנות ל-Windows מתרגלים מספר רב של כתיבת תוכנות, הן בסיסיות והן מתקדמות - וכל זאת כדי להביא את הסטודנט ב-פיתוח תוכנות ל-Windows למצב שהוא מרגיש עם סביבת הפיתוח ושפות התכנות "כמו בבית". גישה זו הופכת את הסטודנט לאיש מקצוע במהרה.


אני מאחל לכל הסטודנטים העתידיים ולאלו שכבר מתעסקים בתחום, הצלחה רבה ב-פיתוח תוכנות ל-Windows. הכבוד ללמד אתכם את תחום זה הוא כולו שלנו!


קורס של בניית אתרים עם HTML

בס"ד


שלום כולם, היום נדון ב-בניית אתרים - HTML. ראשית כל אולי נענה על השאלה המתבקשת - מהו HTML. HTML, או בשמו המורחב: Hypter Text Markup Language הוא השפה בה כותבים אתרי אינטרנט. בניית אתרים - HTML מאפשר לכם לכתוב כיצד ייראה האתר מצד המשתמש על כל פרטיו: תמונות, טקסט, פרסומות בצד וכו'. חשוב לדעת ש-בניית אתרים - HTML אינו מלמד איך כותבים את צד השרת של האתר. לטובת זה יידרש קורס אחר שמלמד את השפות PHP או CSS וכו'.


בניית אתרים - HTML כפי שבוודאי מורגש הוא קורס בסיסי שנועד לאנשים חסרי רקע בכלל בעולם התכנות, שרוצים לפרוץ את דרכם לתוך העולם הנפלא של מתכנתי אינטרנט. לא רק ש-בניית אתרים - HTML יאפשר להם להתחיל לעבוד בתחום ללא חשש, אלא הוא גם יאפשר להם להקים אתרים בשביל עצמם ללא חשש. היכולת להרים אתר בעצמך היא בעלת פוטנציאל כלכלי עצום. ניתן בתום בניית אתרים - HTML להרים אתר שירוויח כסף בעבורך, או לפתוח חברה שתגבה כסף מלקוחות בעבור השירות הזה. מיותר לציין שבתום בניית אתרים - HTML תוכלו אף לעבוד בתחום כשכירים ולעסוק במקצוע.


קורסי תכנות ובפרט בניית אתרים - HTML הם אולי הקורסים הכי כיפיים שיש בשוק! מיד בתום שיעור אתם יכולים כבר ליישם את הדברים בביתכם, וזה מאוד כיף!


אחרי בניית אתרים - HTML תוכלו להמשיך לקורסים מתקדמים יותר בתכנות והשמיים הם הגבול. אני רק מזהיר מראש - בניית אתרים - HTML הוא רק ההתחלה, זה ממכר!!


תהנו חברים!