קורס HTML - בניית אתר אינטרנט פשוט << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

קורס HTML - בניית אתר אינטרנט פשוט

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס HTML - לחץ כאן (להורדה ממחשב רגיל ולא מאובטח)
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
HTML - מבנה דף HTML - תגיות פלט HTML - תגיות קלט CSS - מושגי יסודות Selector - CSS Combinations - CSS Formating - CSS CSS - הורשה CSS - עיצוב מדורג - Cascading Page Layout - Float - CSS CSS - עיצוב טבלה רק על ידי DIV מבוא - Hello World מבוא ל-Javascript Hello World ng-bind מבוא ל-controller משתנים ב-Javascript תנאי If-Then-Else ב-Javascript קורס אנגולר - מערך - Array מודול - Module לולאות ב-Javascript פונקציות ב-Javascript Directives אנגולר CSS Classes Chars מערך Array ב-Javascript Data Binding Matrix הסבר מעמיק על Controller עבודה עם טקסטים - String Scope עבודה עם תאריכים ב-Javascript Filter פעולות מתמטיות ב-javascript הסבר כללי על Service באנגולר אובייקט מסוג Boolean HTTP Service אובייקט מסוג מספר- Number אנגולר Form פונקציות כלליות ב-Javascript אירועים ב-DOM אובייקט Screen אנגולר Validation אובייקט Navigator אנגולר Single Page Application אובייקט History אובייקט Location (שורת URL) אובייקט Window (דפדפן עצמו) אירועים - Event ב-Javascript DOM

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס HTML - איך מחליטים אם זה כדאי?

חשבתם לקחת קורס HTML? מבררים לגבי רכישת מקצוע או התקדמות בתחום המחשוב ולא יודעים להחליט? להלן מספר נקודות שיש לתת עליהם את הדעת במהלך ההתלבטות. כך תוכלו להגיע להחלטה נבונה ומוצלחת. כזו שתתברר כמוצלחת ונכונה לארוך זמן.

האם יש ביקוש לבוגרים?

הנקודה הראשונה שעליכם לברר זה האם יש ביקוש לעובדים בתחום. בעלעול בלוחות הדרושים תוכלו לגלות האם חברות שונות תרות אחר בוגרי קורס HTML. המידע הנכון והאמתי נמצא שם. לאן תפנו בתום הלימודים בשביל להתקבל לעבודה? האם יש מודעות רבות שתהיינה לכם רלוונטיות על פי הנתונים כרגע? רק אם נראה שיש ביקוש כדאי לכם ללמוד את הקורס. כמו כן תוכלו להתייעץ עם אנשים מהשטח ולשמוע האם אכן התרשמתם בצורה מהימנה ושהלוח אכן משקף את המציאות בשטח.

האם זה מתאים לי?

גם אם יש ביקוש לא תוכלו לעבוד בתחום אם הוא לא מתאים לכם. יש מי שלוקח קורסים רק על סמך הביקוש אך מתברר כי הצעד הזה הוא אווילי שכן חוסר התאמה לתחום הוא סיבה לאי השתלבות בענף. כיוון שחוסר ההתאמה יגרור חוסר הצלחה בלמידה וכן הרגשה לא נעימה במהלך העבודה. בוחרים מקצוע שהולם את הכישורים ונהנים הן ממהלך הלימודים וגם בתקופת העבודה שלאחריה.

כמה מרוויחים?

בשביל לדעת שהמקצוע הזה עונה על ציפיות השכר שלכם נסו לברר מהו סכום ההשתכרות הממוצע של איש HTML. האם מדובר בשכר שנראה לכם מתאים, או שמא מדובר בשכר נמוך מכפי הציפיות שלכם...? אמנם הממוצע אומר משהו לגבי השכר הצפוי, אך יש לדעת שהוא לא משקף את המציאות ואת השכר הצפוי לכם אישית בשלב בו תתקבלו לעבודה.

האם יש אפשרויות להתקדם הלאה?

חשוב לכם להתקדם הלאה? רוצים לעלות מעלה בסולם הקריירה ולהעלות את השכר שלכם הלאה? בררו אם התחום הוא כזה שיש בו אפשרויות קידום משמעותיות. האם זו נקודת זינוק מוצלחת להמשך עבודה בדרגים גבוהים ומשתלמים יותר? מידע זה תוכלו לקבל גם אצל מי שעובד בתחום ויש לו ידע מהשטח.

מדוע כדאי ללמוד קורס HTML

מדי יום ביומו חלקים עצומים מאוכלוסיית העולם עושה שימוש ברשת האינטרנט תוך שרבים גולשים באתרים מסוגים שונים. אלו שרוצים לדעת כיצד נבנים האתרים שעולים כמעט מדי יום לרשת האינטרנט וכיצד אתרים אלו מאפשרים ניווט בהם, מעבר על תמונות, השארת פרטים וכיו', ישמחו להכיר את שפת התיוג HTML.

 

אלו שמכירים אותה ועובדים איתה היום הם האנשים שיכולים ליצור אתרי אינטרנט ברמות גבוהות מאוד, להתאים את האתר לדרישות הרשת העולמית ולמנועי החיפוש, ואף לעצב את דפי האתר. עבור המשתמש הרגיל שעושה יום יום חיפוש בין אתרי אינטרנט רבים, הרי שמקצוענים ב-HTML הם אנשים חשובים מאוד.

 

שפה שהיא תקן של רשת האינטרנט

די בקלות אנו רואים כיצד יש רבים בכל רחבי העולם שרוצים שיהיה להם אתר אינטרנט משלהם. לעתים מדובר על אומן שרוצה להעלות לרשת אתר תדמית, לעתים זהו מתמודד לבחירות שרוצה לספר על פועלו דרך דפי אינטרנט שונים, ולרוב מדובר על אתרים מסחריים ועל זירות מסחר שמציגים חנויות וירטואליות רבות ושונות.

 

כך או כך, חשוב מאוד להבין שאלו שלומדים במסגרת רצינית של קורס HTML רואים בצורה מיידית כיצד מדובר על שפה שהיא תקן ברשת האינטרנט. כלומר, שעם כל הכבוד ללא מעט שפות תכנות ופיתוח שמכירים מתכנתים רבים בכל רחבי העולם, הרי שללא שפת ה-HTML אי אפשר לעבוד על בניית שום אתר אינטרנט.

 

דרישה רבה לאנשי מקצוע איכותיים

נראה כי זה כלל לא מפתיע לראות וכלל לא קשה להבין עד כמה מחפשים גופים רבים אנשי מקצוע איכותיים שיודעים לעבוד עם השפה בה בונים ומעצבים אתרי אינטרנט. בין אם מדובר על ארגונים גדולים וגם אם מדובר על בעלי עסקים קטנים או על אנשים פרטיים, הרי שבוגרי קורס HTML נחשבים למבוקשים מאוד בימינו.

 

אך מאחר ורשת האינטרנט אינה מפסיקה להתפתח והיא מציגה קצב מרשים מאוד של שינויים חיוביים, אנו יכולים להבין עד כמה הדרישה היא רק לאנשי מקצוע שמכירים היטב את שפת התיוג הזו, יודעים כיצד לעבוד איתה נכון על כל אתר אינטרנט, ומציגים גם אפשרות לתחזוקת אתר בצורה שוטפת ומתקדמת מאוד.

 

 

מה זה בכלל קורס HTML?

העידן בו אנו חיים הוא עידן אינטרנטי, עידן בו הכול עובד על אתרי אינטרנט וכל דבר אותו אנו מחפשים נמצא כנראה ברשת. העידן בו אנו חיים הוא עידן בו כל בעל עסק מבין שללא אתר אינטרנט הוא לא יוכל לשרוד מבחינה שיווקית, ולכן מי שעוסק בבניית אתרים מוצא לא מעט פרנסה, במידה כמובן והוא משווק את עצמו כמו שצריך. יש לא מעט קורסים אותם ניתן לעשות בשביל לדעת לבנות אתרי אינטרנט אך אחד הקורסים החשובים שמומלץ לעשות למי שהולך בכיוון הזה הוא קורס HTML, קורס שכל מי שהולך על העניין ברצינות חייב לעשות וללמוד.

מהו הקורס?

חשוב להבין מה הוא בכלל HTML  ולמה בכלל לעשות קורס HTMLHTML היא השפה או במילים אחרות, החדר האחורי של כל אתר אינטרנט. מה זה אומר? מה שאנו רואים בפועל מול העיניים שלנו כשאנו נמצאים בתוך אתר אינטרנט, זה המבנה שלו, הגרפיקה שבו וכמובן הטקסט שקיים בו, אך זה לא נבנה בצורה פשוטה כל כך. לכל אתר אינטרנט יש את ה"חדר האחורי" שלו בו הוא נבנה, הקוד שמנו מורכבים הדברים. מי שמכיר את הקוד הזה ויודע איך לתפעל אותו, יוכל לעשות דברים מדהימים, דברים שבוני אתרים אחרים לא יוכלו לעשות לעולם.

איפה עושים קורס כזה?

קורס HTML הוא קורס אותו ניתן ללמוד בלא מעט מקומות בהם מציעים קורסי מחשבים, קורס שמומלץ לחשוב עליו בין אם הולכים ללימודי בניית אתרים ולהתמקד בתחום התכנות ובין אם הולכים על התמקדות על תחום הגרפיקה. קורס כזה הוא גם קורס שיכול להרשים בראיון עבודה, ולכן הוא תמיד מומלץ. יש לא מעט מכללות שמציעות לימודים כאלו, קורס כזה כמו גם קורסים אחרים וכל מה שצריך הוא לברר על הקורס הזה ואיפה עושים אותו.

אופציה נוספת ללימודים של הקורס הזה היא דרך המחשב, מה שאומר או לקחת קורס און ליין בשכר ויש לא מעט כאלו, או ללמוד באופן עצמאי דרך הרשת. בסופו של דבר מקום עבודה יתעניין ביידע ולאו דווקא במקום הלימודים.

 

 

 

מצטרפים היום אל קורס HTML

אלפי אנשים ברחבי העולם לוקחים מדי שנה קורסים רבים במחשבים. לא לכולם יש תארים ראשונים בהנדסה ולא כולם מגיעים מרקע של לימודים אקדמאיים בתחום,  אך כולם ללא יוצא מן הכלל אוהבים מאד את עולם המחשבים ונהנים מרכישת ידע וכלים נוספים המסייעים להם בעבודתם או בשעות הפנאי להגיע להישגים יוצאי דופן ולגרוף הצלחה.

מכיוון שמדובר בתחום פופולרי התחרות בו עצומה וחשוב מאד לקחת מגוון של קורסים ולהכיר כמה שיותר תחומים. חלק מהקורסים מתמחים בתכנות, שפות התכנות רבות מאד ובין המובילות יש את ה- HTML, במהלך קורס HTML מקבלים ידע וכלים רבים המאפשרים לבצע שינויים או עריכות באתרים וממשקים קיימים הכתובים באמצעות HTML  וכמובן לתכנת אתרים חדשים באמצעות שפה זו.

למי מיועד הקורס?

קהל היעד של קורסHTML  מתחלק לשניים, מי שיש לו ידע מוקדם לא רק בעולם המחשבים אלא בתכנות באופן נקודתי ולקבוצה אחרת בה אין רקע בתכנות אלא רצון כללי להכיר את העולם הזה. כמובן שאין צורך בתואר ראשון או בהתמחות כלשהי. למעשה כל מי שרוצה ללמוד תכנות יכול לעשות זאת, העיקר הוא להיות בעל רצון ומוטיבציה ללמידה והצלחה.

פרטים חשובים נוספים

תוכנית הלימודים של קורסי תכנות בכלל כוללים: נושאים רבים בהם: מתמטיקה, פיזיקה, מערכות הפעלה, בינה מלאכותית וגם סטטיסטיקה, זיהוי צרכים ועוד. במהלך הקורס הספציפי בו נלמדת שפת ה- HTML  תהיה נגיעה גם בכתיבת קודים, ניפוי שפות ועוד שיהיו אף הם חלק מהנושאים שילמדו במהלך הקורס.

חשוב לדעת שהתמחות בתכנות בשפת HTML הנלמדת במהלך קורס HTML יכולה בהחלט לסייע לכם להשתלב במעגל העבודה, כבוני אתרים, כמנהלי תוכן, תחזוקת אתרים ועוד ועוד. לאחר שתסיימו את הלימודים בקורס יגיע הרגע האמיתי בו הידע שלכם יהפוך לממשי ודינמי בסביבת עבודה.ככל שתעמיקו ללמוד יותר בתחום כך יהיו לרשותכם כלים חזקים ומשמעותיים יותר. יש לזכור תמיד כי הלמידה כולה מתבססת על המשך תרגול ושימוש בכלים שתקבלו במהלך הקורס. רק התעדכנות רציפה והתנסות בחומר הנלמד תגרום לכם להפוך למומחים בשפת HTML ולמתכנתים בעלי אג'נדה מקצועית.

קורס HTML

במסגרת קורס HTML לומד התלמיד כיצד לבנות אתר אינטרנט. הדבר יוכל להקנות לו כלים לפתיחת אתר או בלוג בהינתן שהוא מאורח בשרת בו מוחזק האתר שלו: החל משרתי החינם של גוגל ודומיה ועד לשרתים מקומיים בתשלום חודשי. יודגש כי כל עדכון שהתלמיד יבקש לעשות באתר שלו ייעשה אך ורק ביד, כלומר בכתיבת קוד HTML חדש, וזאת בשונה מלימוד תכנות צד שרת (למשל לימוד סי שארפ במסגרת דוט נט) שם התלמיד לומד לאגד את צביר המידע של האתר במסדי נתונים בשרת ולשנות אותו משם.

כתיבת הטקסט

כתיבת הטקסט היא לימוד שפת HTML על כל נדבכיה. למעשה, השם הרשמי של השפה כיום הוא HTML5 אשר בשונה מהגרסה הרגילה מאפשרת תכנות מהיר וקל יותר בהשוואה לגרסאות קודמות. שני נושאי הלימוד המעשיים ביותר בשפת HTML הם נושא ה- DIV, אטריביוט HTML אשר על הקוד התחום בו ניתן לעשות מניפולציות בקלות יחסית, וכמובן הטבלה של HTML אשר יכולה להיות גם חסויה ללא קווי מתאר, אך נוכחותה מקלה מאד הן על הקורא והן על המתכנת בשל כך שהטקסט סימטרי וישר פלס.

כתיבת הקוד ששולט בצורות ובצבעי הפונטים

קוד זה נקרא בשפה המקצועית CSS והוא יילמד במסגרת קורס HTML. בדרך כלל, באתרים רשמיים של ישות פרטית או ציבורית הקוד קבוע בכל העמודים מבחינת צבע, רקע וצורות כתב, ולא בכדי, משום שגובש קוד CSS כולל לאתר כולו. ניתן להגביל חלקים מסוימים מקוד CSS לרמת העמוד ואפילו לרמת האזור המסוים בתוך אותו עמוד. יצוין כי מרגע יצירת דף CSS לא צריך לחזור על תכנות הצבעים והפונטים גם בדף ה- HTML עצמו, משום שהם ייושמו אוטומטית בו אלא אם כן יתוכנת אחרת.

כתיבת סקריפטים מתוכנתים

זהו הנושא שהכי קרוב לתכנות במובן הקלאסי של המילה: סי שארפ או וי בי דוט נט. מדוע? משום שהטרמינולוגיה זהה, וגם המטרה פחות או יותר זהה: יצירת פונקציות ולא מלל. מה בכל זאת ההבדל? בסקריפט מתוכנת המתקנא ג'אווה סקריפט הפונקציה עושה מעשה ללא קריאה לשרת וללא חיבור לאינטרנט: מחליפה צבע לכפתור שעוברים עליו עם העכבר, מזיזה דמות אנימטורית וכד'. בתכנות קלאסי של צד-שרת הפונקציה גם צריכה לקרוא לשרת: פיתוח אפליקציית חיוב אשראי למשל לא תילמד במסגרת קורס HTML משום שזה צד-שרת. 

קורס HTML

המונח HTML מציין את ראשי התיבות  Hyper Text Markup Language : . מדובר בשפת תגיות שמטרתה היא ליצור ולעצב עמודי אינטרנט. שפת HTMK נחשבת כיום כתקן ברשת האינטרנט ולא ניתן לעבוד בלעדיה בתחום. ההתפתחות של האינטרנט כיום היא מסחררת ובעקבות כך הדרישה לאנשי מקצוע מומחים בתכנון, בנייה, הקמה של אתרי אינטרנט, עיצוב ותחזוקה שוטפת של אתרים וכן הלאה, גדלה משמעותית. קורס HTML מספקים למשתתפים את כל הידע הנחוץ לשימושיה הבסיסיים של השפה באתרי האינטרנט.

נושאי לימוד עיקריים

הקורס נועד להכשיר מומחי HTML העוסקים בבניית אתרים מקצועיים ונחשבים להכרחיים כיום בכל חברה שהיא, בית עסק, מוסדות וארגונים. נושאי הלימוד המרכזיים המועברים במסגרת קורס HTML נמנים עם כמה מהבאים: שפת תכנות JAVA, שליטה בעיצוב הקישור, כתיבת קודים בסיסיים, אינדקסים ומנועי חיפוש, העלאת אתרים לשרת CSS, עיצוב תגיות ומשמעותן, רשימות וקישורים, שילוב תמונות, טיפול בעברית ב- HTML, שילוב מולטימדיה ב- HTML, סוגי שדות קלט, תגיות META, מסגרת מולטימדיה, תכונות, מבנה מסכי HTML וכן הלאה.

מתכונת הלימודים בקורס

משך הלימודים בקורס HTML מושפע משמעותית מאופי הקורס, ההיקף שלו ומוסד הלימודים שבו הוא מועבר. ישנם קורסים