שלב 9 - ייבוא ויצוא מאקסל ל-SQL וגם XML << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

שלב 9 - ייבוא ויצוא מאקסל ל-SQL וגם XML

קורסים למנהלי רשת שלב 1 - טכנאי מחשבים - Help Desk שלב 2 - מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט שלב 3 -מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו שלב 4 - מומחה לינוקס ו-DevOps התמחות בשרתי דואר ווירטואליזציה התמחות ב-Storage התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות בסייבר האקינג ואבטחת מידע קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות שלב 1 - יסודות התכנות שלב 2 - בניית אתרים צד שרת - Back End שלב 3 - בניית אתרים צד לקוח - Front End שלב 4 - פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
ייבוא נתונים - מאקסל ל-SQL ייבוא נתונים - מקובץ CSV ל-SQL ייבוא נתונים - ישירות ל-Database חדש ייצוא לאקסל - Export to Excel עבודה עם קבצי XML ישירות מ-SQL מפתח ראשי ואינדקס הכל על Stored Procedure סוגי משתנים מבוא Execution Plan הגדרת משתנים - Variables CLR - פונקצית ReadOnly אינדקס - Clustered Index פונקציה Scalar - ללא פרמטרים אינדקס - Non-clustered Index פונקציה Scalar - עם פרמטרים יצירת אוביקט VIEW CLR - חיבור לסביבת SQL לולאות While - חלק 1 אינדקס - Filtered Index פקודות UPDATE על VIEW עם JOIN פונקצית Inline table CLR - פונקצית עדכון פונקצית Multi Statement פקודת case - חלק 1 אינדקס - למה ביצועים משתפרים CLR - פונקציה עם פרמטרים - חלק 1 Unique פקודת case - חלק 2 פונקציות מערכת - קונפיגורציה פונקציות מערכת - מחרוזות יצירת טריגר Trigger for / after יצירת טריגר Trigger instead of cursor - חלק 1 פונקציות מערכת - מספריים CLR - יתרונות וחסרונות פונקציות מערכת - תאריכים פונקציות מערכת - המרה פונקציות למתקדמים פקודות RollUp עם Cube פונקציות מתקדמות - Grouping הדגמה של יצירת מסד נתונים פקודות SQL שחייבים לדעת פקודת Select פקודת Select עם Join פקודת Select עם Self-Join פקודת Select עם Group By פקודת Select בתוך Select פקודת Insert פקודת Update פקודת Delete

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

הנדסת מערכות מידע
בעידן המידע אין כמעט ארגון שאינו מעבד מידע ותוכן באופן יומיומי. למעשה, כל מוסד וכל חברה צוברים מדי יום כמויות עצומות של מידע בתחומי הארגון השונים כך שלאחר כמה שנים מצטבר בכל ארגון מאגר מידע עצום שקשה מאד לעבדו או לעבוד עמו באופן מסודר. לפיכך, אין זה פלא כי בעידן בו המידע הולך ומתרבה, ישנו צורך הולך וגדל באנשי מקצוע ומומחי מידע שונים שינהלו ביד רמה את תחום המידע בארגון. כיום, אנשי IT  ומומחי מידע אחרים הינם בין התפקידים המבוקשים ביותר בכל חברה.

לא רק זאת, שהרי כל ארגון וחברה צוברים מידע בכמויות עצומות וכאשר יוצאות לשוק מדי עונה תוכנות חדשות לניהול המידע הרי שהחברות השונות מוצאות את עצמן לא אחת מתמודדות עם מידע שאין להן את הכלים לנהלו. במהלך קורס הנדסת מערכות מידע רוכשים הסטודנטים את ההכשרה המתאימה לצורך ניהול מערכות המידע השונות בכל ארגון ובכל מוסד כאשר על כתפיהם מונחת אחריות כבדה. המידע בכל ארגון וחברה הינו בעל חשיבות עצומה ולכן תפקידים אלו של מנהלי מערכות מידע ומומחי מערכות מידע – אינם ניתנים לכל אחד. רק בוגרי לימודים ראויים המעניקים את ההסמכה הראויה למקצוע הנדסת מערכות מידע יוכלו להשתלב בתפקידים השונים בארגונים אלו או אחרים.

הנדסת מערכות מידע הינו תחום אותו ניתן ללמוד הן כתואר אקדמאי והן במהלך קורסים ייעודיים שונים במכללות הרשמיות הפזורות ברחבי הארץ. בוגרי קורס של הנדסת מערכות מידע אמנם ייחשפו לפחות תכנים אולם אלו יהיו מעשיים יותר וממוקדים בעיקר לעבודה. כמו כן, ישנם קורסים ייעודיים המופנים אך ורק למתכנתים או למאבטחי מערכות מידע כך שאין הכרח ללמוד את התחום כתואר אקדמאי ומי שנחוץ לו מידע ספציפי יכול להתמקצע באמצעות קורס הנדסת מערכות מידע ייעודי. במהלך הקורס רוכשים התלמידים את ההכשרה הראויה והמעשית לקראת התנסות בעבודה.

לעומת הקורסים השונים המועברים במכללות השונות ברחבי הארץ תואר ראשון בהנדסת מערכות מידע נמשך ארבע שנים וכולל בתוכו פן ניהולי המכשיר את הבוגרים להשתלבות בתחומים שונים.