שלב 12 - MySQL << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

שלב 12 - MySQL

קורסים למנהלי רשת שלב 1 - טכנאי מחשבים - Help Desk שלב 2 - מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט שלב 3 -מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו שלב 4 - מומחה לינוקס ו-DevOps התמחות בשרתי דואר ווירטואליזציה התמחות ב-Storage התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות בסייבר האקינג ואבטחת מידע קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות שלב 1 - יסודות התכנות שלב 2 - בניית אתרים צד שרת - Back End שלב 3 - בניית אתרים צד לקוח - Front End שלב 4 - פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
פקודות בסיסיות ב-MySQL מפתח ראשי ואינדקס הכל על Stored Procedure סוגי משתנים ייבוא נתונים - מאקסל ל-SQL CLR - פונקצית ReadOnly הגדרת משתנים - Variables אינדקס - Clustered Index פונקציה Scalar - ללא פרמטרים יצירת אוביקט VIEW פונקציה Scalar - עם פרמטרים אינדקס - Non-clustered Index CLR - חיבור לסביבת SQL לולאות While - חלק 1 אינדקס - Filtered Index CLR - פונקצית עדכון פקודות UPDATE על VIEW עם JOIN פונקצית Inline table פונקצית Multi Statement CLR - פונקציה עם פרמטרים - חלק 1 פקודת case - חלק 1 עבודה עם קבצי XML ישירות מ-SQL אינדקס - למה ביצועים משתפרים פקודת case - חלק 2 Unique פונקציות מערכת - קונפיגורציה פונקציות מערכת - מחרוזות יצירת טריגר Trigger for / after CLR - יתרונות וחסרונות cursor - חלק 1 יצירת טריגר Trigger instead of פונקציות מערכת - מספריים פונקציות מערכת - תאריכים פונקציות מערכת - המרה פונקציות למתקדמים פקודות RollUp עם Cube פונקציות מתקדמות - Grouping הדגמה של יצירת מסד נתונים פקודות SQL שחייבים לדעת פקודת Select פקודת Select עם Join פקודת Select עם Self-Join פקודת Select עם Group By פקודת Select בתוך Select פקודת Insert פקודת Update פקודת Delete דוגמא מעשית ל-Insert Identity אוביקט NULL

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

היכן כדאי ללמוד DBA
חולמים להתפרנס בכבוד ולא יודעים מהיכן להתחיל? מאמינים שיש לכם כישורי ארגון וסידור מידע באופן יוצא מהרגיל? לימודי DBA הינם לימודים המאפשרים לכל אחד ואחת מאיתנו להיכנס לשוק העבודה ולהתבסס במקום יציב ומבוקש. עולם המחשוב הינו תחום תוסס ולא בכדי ניתן לראות ביקוש מתמיד בענף זה, גם כשבשווקים אחרים הביקוש לעובדים ולכוח אדם דועך או אינו יציב. מאחר ומדובר בתחום המתפתח ללא הרף תוכלו למצוא לא מעט תחומים משגשגים בהם תוכלו להשתלב.

לימודי DBA הינם אלמנט נדרש בכל ארגון וחברה ולכן אין פלא כי ישנו ביקוש מתמיד לעובדים בענף. מנהלי בסיסי נתונים ברמות השונות בכל ארגון הינם חלק הארי של הארגון מאחר ובלעדיהם הארגון אינו יכול לאגור את המידע ולארגן אותו לפי הקריטריונים השונים. מעבר לניהול המידע, יישום המידע והעברתו באפיקים הנכונים, תיקון טעויות והשגחה תמידית על המתבצע כמו גם שיפור מתמיד של מסדי הנתונים השונים הקיימים.

אם אתם רוצים להשכיל וללמוד DBA חשוב שתבדקו את המכללות השונות בתחום. כיום לאור הביקוש ההולך וגובר לטכנאי מחשבים ולמנהלי בסיסי הנתונים השונים – ישנן לא מעט מכללות וכן ניתן למצוא מגוון רחב של קורסים ייעודיים ללימוד DBA באופן המקצועי ביותר. על מנת לקבל את המידע הדרוש לכם ללימוד חשוב לעשות סקר קצר של מקומות לימוד על מנת לקבל את ההחלטה החכמה ביותר.

אצלנו במכללת פרקטיקיו תוכלו למצוא את מגוון המכללות העשיר ביותר בכל הקשור למחשוב וללימוד DBA ברמה הגבוהה ביותר בארץ. על מנת שתוכלו להבטיח את מקומכם בשוק העבודה באופן המקצועי ביותר חשוב לברר פרטי מידע על התחום בו תרצו להשתלב והאופן המתאים לכם ביותר להשתלבות בתחום.

אנחנו מציעים לתלמידים שלנו מגוון קורסים שונים בתחומים מגוונים ולכן תוכלו להגיע דרכנו לכל משרה שתחפצו בשוק הטכנאות והמחשוב. אינכם צריכים לצאת מהבית ותוכלו ללמוד את כל השיעורים מהמחשב הפרטי. המכללה שלנו מעניקה לתלמידיה ליווי מלא לכל אורך הדרך כך שאצלנו תוכלו להיות בטוחים כי DBA  כבבר בכיס שלכם עוד לפני שיצאתם מהבית.