קורס DBA אפליקטיבי - שפת SQL למתכנתים << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

קורס DBA אפליקטיבי - שפת SQL למתכנתים

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס מנהל מערכות מידע, איפה כדאי?

חולמים על תפקיד ניהולי בתחום ההיי טק? רוצים לטפס הלאה בדרגה? קורס מנהל מערכות מידע יכול לקדם אתכם הלאה ולהגדיל את ההכנסה החודשית שלכם באופן משמעותי. כי בשביל לנסוק הלאה ולהגיע לתפקיד בכיר בחברה חשוב לקבל הסמכה ולעבור קורס מנהל מערכות מידע.

חשיבות של התפקיד

אין ספק שמנהל מערכות מידע זה תקפיד נחשק. אך מעבר לכך יש לדעת שהתפקיד דורש יכולות רבות והרבה ידע מקצועי וכלים שונים. כי המנהל הוא זה שבעצם מקבל את ההחלטות ומנהל את הארגון מבחינת ההתנהלות. כמו כן עליו להכיר היטב את המערכות ולנהל אותם בצורה מקצועית ונכונה. בגלל היות התפקיד הזה בעל משמעות רבה חובה ללמוד קורס מנהל מערכות מידע מהטובים ביותר. וזאת כדי שהלמידה תהיה אפקטיבית ותיתן לכם את הכלים להצליח בתחום.

מרצה בעל שם

בשביל שהקורס אכן יהיה מוצלח וטוב יש לבחור קורס שהמרצה בו או המדריך יהיה בעל שם בתחום. זה אומר שהוא מכיר את המקצוע על בוריו ויודע לעשות את העבודה הזו בצורה המוצלחת והטובה ביותר. במקומות לימוד שונים ילמד את המקצוע מנהל מערכות מידע בעל ניסיון ובעל הצלחות מוכחות בתחום. כך שהוא יחלוק עם תלמידיו את הידע המקצועי שלו וייתן גם להם את היכולת לעסוק בתחום בהצלחה.

מחיר של קורס

המחיר של קורס מקצועי הוא יקר. וזה הגיוני. בהיות הקורס מקנה לכל תלמיד את היכולת המקצועית לעבוד בתחום ולהשתכר במשך שנים. אמנם יש לשקול ולבחור את המקום בו תלמדו. יש לתת את הדעת לעניין המחיר אבל מעבר לכך לשקול את רמת הלמידה ואת אופי הלמידה. לברר האם ניתן דגש על תרגול. כמו כן חשוב לברר על השם שיש למקום הלימודים. שעוד שיש מקומות לימוד בעלי תדמית מעולה, יש קורסים לא מוכרים בכלל. אבל מעסיקים מחפשים בוגרי קורסים נחשבים. בעת הבחירה יש לשים לב לכך ולבחור מקום לימודים נחשב.

מתייעצים עם מי שעוסק בתחום

בשביל להצליח להיקלט בשוק העבודה יש להתייעץ עם מי שעוסק בתחום או בתחום קרוב ולשמוע ממנו לגבי ביקוש והיצע.

במה עובדים לאחר קורס מנהל מערכות מידע

כל מסלול לימודים שמוצע לאדם מסוים הוא כזה שמציג מידע רב. היום אנו רואים כיצד רבים הם אלו שלא מוותרים על כל פרט קטן ומאוד רוצים לדעת לא רק מה נלמד במסגרת של כל קורס מחשבים למשל, אלא גם במה אפשר לעבוד לאחר סיום המסגרת של הלימודים ועד כמה ניתן להצליח בתחום העיסוק שנבחר.

 

אחרי הכול, ברור לנו שלא לשם הנאה גרידא נכנסים אנשים רבים לכיתות לימוד ומנסים לדעת כיצד לתכנת עם שפת תכנות מסוימת או כיצד לעבוד על מערכות מידע של ארגונים שונים. הדבר נעשה מתוך רצון אמיתי להיכנס למעגל התעסוקה ולהצליח בכל משימה בארגון שבו עובדים כדי להתקדם מקצועית ולהתפרנס בכבוד.

 

מגוון המשימות של בעל תקפיד חשוב

אלו ששואלים את עצמם במה אפשר לעבוד לאחר סיום מוצלח של קורס מנהל מערכות מידע ישמחו לדעת שמדובר על תפקיד מגוון מאוד שיכול להציע מיצוי מלא בלא מעט ארגונים. מאחר ותחומי האחריות של בעל תפקיד זה הם רבים, הרי שלא קשה להבין עד כמה הגיוון שומר על עניין רב לאורך שנות העבודה הרבות.

 

כדאי מאוד לדעת שבין תחומי האחריות של מנהל מערכות המידע של הארגון נמצאים הייעוץ הטכנולוגי שמסייע למנף כל ארגון, ניהול של אנשים, ניהול משימות, ניהול של תקציבים, עבודה על מכרזים, מתן מענה חשוב ללקוחות הארגון ועוד. כך מדובר על מקצוע מרתק שמושך אליו לא מעט אנשים רציניים בישראל.

 

תוצאה של לימודים מקיפים ביותר

נראה כי אנו יכולים לזהות בצורה כמעט מיידית את ההבדל בין מנהל איכותי של מערכות מידע ובין איש מקצוע שלא ממש מצליח להגשים את הציפיות ממנו בארגון שבו הוא עובד. בזכות הבנה כי רק לימודים בצורה יסודית ומעמיקה הם אלו שיכולים ליצור איש מקצוע רציני, ניתן לזהות הבדלים בין אנשים שלמדו בבתי ספר שונים.

 

בית ספר איכותי המציע מסגרת קפדנית של קורס מנהל מערכות מידע יציף את התלמידים בידע לגבי תפעול, ניהול משא ומתן, הנעת עובדים, תוכנה, אפליקציות, שיפור מיומנות בן אישית, משאבי אנוש, מכירות ועוד. כך הוא יבנה איש מקצוע שיוכל להציג את המומחיות שלו בכל ארגון ולעמוד בכל הצ