אינטרנט WAN << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

אינטרנט WAN

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

הטיפים שיעזור לכם להגיע אל תעודת ההסמכה הנחשקת של חברת סיסקו בתחום CCNA

אם אתם רוצים להתחיל ליצור לעצמכם קריירה בעולם ההייטק וגם אתם רוצים לעבוד בתחום הנחשק ביותר, הלו הוא התחום של ניהול מערכות תקשורת, אז כדאי שתקראו את הטיפים המובאים כאן. לבנות קריירה בתחום זה זהו לא עניין של מה בכך וכדאי לכם לעשות את הדברים בצורה מסודרת תוך שימת לב לגורמים שונים.

אל תוותרו על תעודת הסמכה

אנשים רבים נוטים לחשוב שאם הם טובים במחשבים הרי שאין להם כל סיבה ללמוד את הנושא לעומק. זוהי מחשבה מוטעית כי ללא תעודת הסמכה של חברת סיסקו, יהיה לכם מאוד קשה להתקבל לעבודה בחברות ובארגונים הנחשקים באמת.

עשו קורס מקצועי

כדי לקבל את תעודת ההסמכה של חברת סיסקו עליכם לעשות קורס מקצועי שנקרא קורס CCNA, וככל שהקורס הזה יהיה יותר מכוון מטרה למבחן ההסמכה, כך הסיכויים שלכם לקבל את התעודה מהר יותר הולכים וגדלים.

הקפידו לבדוק את הקורס לעומק

ישנם סוגים שונים של קורס CCNA  שאפשר לעשות, ומה שאתם צריכים, זה לבדוק שהקורס אכן יעניק לכם את כל הכלים שיעזור לכם לעבור את מבחן ההסכמה בצורה הטובה ביותר. קורס טוב ומעמיק כולל למידת נושאים כמו Switched Networks, Protocols WAN, Networking Basics וכדומה. מעבר לכך, קורס שבאמת יוכל להתאים לכם הוא קורס שמושם בו דגש על סימולציות שונות של מבחנים, וככל שתהיינה יותר סימולציות כאלה אתם תוכלו להגיע יותר מוכנים למבחן עצמו.

בחרו בית ספר מוביל

זה לא סוד שאפשר לעשות קורס כזה במקומות שונות, כך שעליכם לא לזלזל בבחירת מוסד הלימודים שלכם. כדאי לכם להקפיד על קריאת כל הנתונים לגבי בית הספר שבו תוכלו ללמוד, כי נתונים כמו מספר הבוגרים שעוברים את הבחינה ומקבלים את תעודת ההסמכה של חברת סיסקו הם נתונים חשובים ביותר.

נסו להשתלב בעבודה עוד לפני תום הקורס

למרות שבסופו של דבר תעודת ההסמכה היא מה שאתם צריכים, אין ספק שאתם יכולים גם לנסות להשתלב בעבודה עוד לפני שאתם מקבלים את תעודת ההסמכה וזה יכול לקצר לכם כמה תהליכים חשובים.המדריך לבוגרי קורס CCNA

אם יש מושך במיוחד בימינו שנחשב לאחד מהתחומים הנחשקים ביותר אצל אנשי ההייטק, זהו התחום של ניהול מערכות תקשורת. התקשורת של ימינו זהו מצרך חשוב, ויש צורך לבנות מערכות תקשורת ונתונים טובות וגדולות עבור ארגונים רבים. אם גם לכם יש תעודת הסמכה מטעם חברת סיסקו, אתם בוודאי שואלים את עצמכם לאן פניכם מועדות כעת ומה עליכם לעשות כדי להתחיל את הקריירה הנחשקת.

אבחנו את הנושאים המועדפים עליכם

בדרך כלל במסגרתם של קורסים כמו CCNA אשר מכשירים את הסטודנטים וגם מכינים אותם לקראת מבחני ההסמכה של חברת סיסקו, יש לא מעט נושאים שנלמדים. בין הנושאים השונים בוודאי למדתם Networking Basics, Switched Networks ונושאים דומים. כל הנושאים הללו מתקשרים זה לזה לכדי יחידה אחת גדולה, ובסופו של דבר הם אלה שמעניקים לכם את היכולת לבחור באיזה תחום בדיוק תרצו להשתלב.

אופציות שונות של תעסוקה

אנשים שיש להם תעודת הסמכה של חברת סיסקו יכולים למצוא את עצמכם גם בעמדה של טכנאים בחירים בנושא התקשרות וגם בעמדות של ניהול מערכת התקשורת כולה של ארגונים ומשרדים. עוד תפקיד שהוא מאוד נחשק ומתקדם, זהו התפקיד של יועצי תקשורת עבור ארגונים בינוניים וגדולים, כך שאין ספק שיש תפקידים רבים שתוכלו למלא.

הסמכה שלא נגמרת

אחד מהמאפיינים של העידן המודרני ושל ההסמכה של חברת סיסקו, הוא שהיא תקפה רק לשלוש שנים. אחרי שעשיתם קורס CCNA ואחרי שהצלחתם לעמוד במבחן ההסכמה, זה לא שקיבלתם את התעודה לכל החיים. בתום שלושת השנים הראשונות יהיה עליכם לעשות שוב מבחן כדי לוודא שאתם מעודכנים בכל השינויים והחידושים.

השכר משתלם

בדרך כלל עובדי ההייטק בהחלט נהנים משכר גבוה, כך שאפילו אם בשנים הראשונות שלכם עוד לא הצלחתם להתברג בעמדות המפתח החשובות ביותר ולהרוויח שכר נאה, אין ספק שזה צפוי לכם בהמשך הדרך.

ניהול אנשים ומערכות

חשוב מאוד לדעת שאומנם תעודת ההכשרה שלכם עוסקת בניהול של מערכות תקשורת, אך מי מביניכם שיגלה כישורי ניהול כלליים יוכל להתקדם לעמדות ניהול כלליות בתחום שיכולות להיות מרתקות.למה הסמכת CCNA יוקרתית?

 

הסמכת CCNA נחשבת להסמכה בינלאומית יוקרתית מאוד וחשובה מאוד בעיני מעסיקים. יש לכך מספר סיבות. הסיבה העיקרית נוסעת מיוקרה של חברת האם העומדת מאחורי הסמכה זו, כמובן שאנחנו מדברים על חברת סיסקו שהמותג שלה והשם שלה כל כך חזקים שגם ההסכמה מטעמם נחשבת ליוקרתית. אך זאת לא סיבה היחידה, הרי במקרה של מיקרוסופט הייתה זילות (בעיני מעסיקים) בהסמכה שלהם. במילים אחרות המבחן עצמו היה מאתגר עם שאלות מעניינות ורלוונטיות לחומר שבאמת בדק את הידע בתשורת ב-TCP/IP של התלמיד.

כל תלמיד שסיים מבחן הסמכה של סיסקו – CCNA ידע בוודאות את יסודות התקשורת והרבה מעבר לכך. וזה בדיוק מה שמעסיקים מחפשים, ידע ביסודות התקשורת.

הסמכת CCNA בעיני מעסיקים

ראיתי במספר הודעות דרושים את הדרישה מצד מעסיקים להסמכת CCNA של המועמד, מבחינתם זה היה תנאי כניסה לראיון עבודה. המטרה של המעסיקים היית לוודא שלמועמדים יש את הבסיס הנדרש, הרי כל אחד יכול לבוא ולהגיד שהוא טכנאי מחשבים ומבין בתקשורת וכל החיים תיקן מחשבים לחברים שלו.

מעסיק מעוניין לקבל עובד עם ידע מסודר, מאורגן ומוכח ולא עובד עם ידע בתקשורת הדומה יותר לגבינה שוויצרית עם חורים רבים שבסופו של יום יפגעו בארגון.

בסופו של יום, משיקולים אלו ואחרים הסמכת CCNA הפכה לדרישת סף אצל מעסיקים רבים, אבל זה ממש לא במקום ראיון אישי ושאלות מקצועיות. הסמכת CCNA בפני עצמה לא מפתיחה קבלה לעבודה, היא רק פתח כניסה לראיון עבודה אישי. לכן, אין תחליף לידע אמיתי המבוסס על קורס מסודר ותרגול עצמי רב.

התלמיד חייב לדעת את החומר, בדגש על יסודות התקשורת, הבדלים בין סוויץ' לראוטר, הבנה של מבנה כתובת IP וידע בסיסי בניהול נתב. למרות שמבחן CCNA בודק את הידע בניהול הנתב והסוויץ' ברמה גבוהה ומעמיקה זו עדיין לא דרישה מצד מעסיקים עצמם. הם מחפשים בעיקר ידע בסיסי מוכח ואיתן.

לומדים בעבודה

מעסיקים ומנהלי צוותים לא תמימי דעים לחשוב שיגיע מועמד עם הסמכת CCNA שבדיוק מתאים להם לארגון ויודע בדיוק את מה שצריך ולכן הם מבינים שיהיה צורך ללמד את העובד החדש את כל העבודה מאפס במשך מספר חודשים ולכן הכי חשוב, מבחינתם, זאת הסמכת CCNA שמוכיחה ידע בסיסי, אחרת במקום ללמוד בזמן החפיפה על הארגון ועל טופולוגיית רשת העובד ישב וילמד מה זה כתו