סיכום על RIPv1 ועל RIPv2 << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

סיכום על RIPv1 ועל RIPv2

קורסים למנהלי רשת שלב 1 - טכנאי מחשבים - Help Desk שלב 2 - מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט שלב 3 -מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו שלב 4 - מומחה לינוקס ו-DevOps התמחות בשרתי דואר ווירטואליזציה התמחות ב-Storage התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות בסייבר האקינג ואבטחת מידע קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות שלב 1 - יסודות התכנות שלב 2 - בניית אתרים צד שרת - Back End שלב 3 - בניית אתרים צד לקוח - Front End שלב 4 - פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
איך בונים רשת ב-Packet Tracer איך להגדיר כתובת IP ב-Router שער ברירת מחדל default gateway ניתוב סטטי - Static Route ניתוב סטטי - הסבר נוסף היגיון של טבלת ניתוב ניתוב דינמי עם RIP ניתוב דינמי עם RIP - הסבר נוסף ניתוב דינמי עם RIPv2 ניתוב דינמי עם EIGRP ניתוב דינמי עם OSPF Distance-Vector vs Link-State התקנת GNS3 וחיבור ל-VirtualBox פרוטוקול OSPF - הסבר Router ID בעיית ספירה לאינסוף סיכום על RIPv1 ועל RIPv2 איך להגדיר סיסמה ל-Router ? גיבוי Router לשרת TFTP חומרה של Router כבל סיריאלי - Serial Cable פרוטוקול CDP של סיסקו הגדרת שרת DHCP על נתב פקודות DHCP בסיסיות פקודות DHCP מתקדמות פרוטוקול dhcp בפעולה ניתוב סטטי צף פרוטוקול GLBP - Load Balancing פרוטוקול HSRP בשילוב עם SLA גלישה באינטרנט עם כתובת IPv6 OSPF v3 - IPv6 Transparent Bridging

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס מחשבים מה זה אומר?
בחירת מקצוע לחיים היא תמיד דבר מורכב. לא כולנו יודעים מה אנחנו רוצים לעשות, וגם אן אנחנו ידועים שתחום מסוים מעניין אותנו, לא תמיד אנחנו יודעים לתרגם את זה למקצוע שיניב לנו הכנסה ויסייע לנו ליצור קריירה משגשגת. המאמר הבא מציע לכל מי שעולם המחשבים קוסם לו והוא לא יודע איך לפתח קריירה בתחום. אפשרויות התעסוקה בעולם המחשבים הן מגוונות למדי וכל אחד שמתעניין בתחום יכול למצוא כיצד להשתלב בו.

מה ניתן ללמוד?


בשוק קיימים קורסים רבים למקצועות המחשב. היצע הקורסים כולל קורסים שונים כמו תכנות, קורס שיווק בפייסבוק, טכנאים ועוד. קורס מחשבים להכשרת טכנאים למשל כולל לימוד של המחשב על כל חלקיו, היכרות עם מערכות הפעלה שונות, כיצד להתקין חומרה שגרתית וחומרה מיוחדת ועוד. קורס נוסף לטכנאים הוא קורס שמכשיר טכנאים להקים רשתות תקשורת שמבוססות על תקשורת בין כמה מחשבים. התחום מאד מבוקש ובוגרי קורס כזה יכולים להשתלב בענף כעצמאים או כשכירים ולמצוא מקורות תעסוקה נאים.

קורס תכנות


קורס נוסף שנכלל תחת ההגדרה קורס מחשבים הוא קורס תכנות. בקורס תכנות לומדים כיצד להשתמש בתוכנות שקיימות ברשת ולהתאים אותן לשימוש פרטי או עסקי. מדובר בקורס בן 10 חודשים שבו נלמדים תכנים כמו דרגות אבטחה, שפות תכנות בסיסיות, שיטות שונות לעבודה עם בסיסי נתונים, עיצוב מערכות ועוד. במהלך הקורס ניתן לשלב עבודה ובסיום הקורס אפשרויות התעסוקה הן רבות ומגוונות.

שיווק ברשת החברתית


קורס מחשבים נוסף הוא קורס שיווק ברשתות החברתיות. הרשתות החברתיות ובראשן הפייסבוק פרצו לחיינו בשנים האחרונות והוכיחו את יכולותיהם לקידום עסקים וחברות. משום כך כל מי שעולם הפרסום מעניין אותו והוא מבלה גם כך שעות ארוכות בשיטוט ברשתות החברתיות יכול בקלות להפוך את התחביב לפרנסה. קורס מחשבים לשיווק בפייסבוק מכשיר את הלומדים בו כיצד להשתמש בפייסבוק כאמצעי לקידום מכירות ופרסום. במהלך הקורס לומדים כיצד לפתוח אירוע, איך למשוך קהלים שונים לדפים מסוימים, איך לנתח את הסטטיסטיקה ולאמוד את הצלחת השיווק ועוד.

עולם המחשבים הוא עולם מגוון שמשתלב בכל תחומי החיים. משום כלך מיש מעוניין להשתלב בתחום יכול בקלות רבה למצוא את הנושא שמעניין אותו.