אינטרנט WAN << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

אינטרנט WAN

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
התקנת GNS3 וחיבור ל-VirtualBox ממשק גרפי לניהול נתב - SDM, CCP שרת ASA, PIX של סיסקו - שרת firewall ACL - Standard Access list ACL - Extended Access list NAT - אינטגרציה בין GNS3 ו-VirtualBox NAT - הפקודות בנתבי סיסקו Frame-Relay למתחילים Frame-Relay תצורת Point-to-Point PPP - PAP, CHAP, EAP מבנה ה-Packet והגדרות בסיסיות איך בונים רשת ב-Packet Tracer מידע כללי על פרויקט גמר בתקשוב מבחן CCNA - שאלה על VLAN הקמת VLAN איך להגדיר כתובת IP ב-Router הבדל HUB לבין Switch מבחן CCNA - שאלה על ARP VLAN - הגדרות בסיסיות הגדרת Frame-Relay שער ברירת מחדל default gateway מבחן CCNA - שאלה על TRUNK הגדרת NAT עם ACL ניתוב סטטי - Static Route VLAN - ניתוב בין רשתות מבחן CCNA - שאלה על OSI VLAN - למתקדמים ניתוב סטטי - הסבר נוסף הגדרת WiFi בתוך Packet Tracer מבחן CCNA - שאלה על MAC היגיון של טבלת ניתוב VLAN - פרוטוקול VTP למתקדמים מבחן CCNA - שאלה על הוספת VLAN ניתוב דינמי עם RIP - הסבר נוסף VLAN - ניתוב בין רשתות למתקדמים מבחן CCNA - שאלה על יצירת TRUNK ניתוב דינמי עם RIPv2 פרוטוקול Spanning-Tree מבחן CCNA - שאלה על FTP ומודל OSI ניתוב דינמי עם EIGRP Etherchannel - Port Aggregation מבחן CCNA - שאלה על MAC בניתוב פרוטוקול Spanning-Tree למתקדמים ניתוב דינמי עם OSPF Distance-Vector vs Link-State מודל שכבות התקנת GNS3 וחיבור ל-VirtualBox מודל שכבות למתקדמים בעיית ספירה לאינסוף סיכום על RIPv1 ועל RIPv2

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

הטיפים שיעזור לכם להגיע אל תעודת ההסמכה הנחשקת של חברת סיסקו בתחום CCNA

אם אתם רוצים להתחיל ליצור לעצמכם קריירה בעולם ההייטק וגם אתם רוצים לעבוד בתחום הנחשק ביותר, הלו הוא התחום של ניהול מערכות תקשורת, אז כדאי שתקראו את הטיפים המובאים כאן. לבנות קריירה בתחום זה זהו לא עניין של מה בכך וכדאי לכם לעשות את הדברים בצורה מסודרת תוך שימת לב לגורמים שונים.

אל תוותרו על תעודת הסמכה

אנשים רבים נוטים לחשוב שאם הם טובים במחשבים הרי שאין להם כל סיבה ללמוד את הנושא לעומק. זוהי מחשבה מוטעית כי ללא תעודת הסמכה של חברת סיסקו, יהיה לכם מאוד קשה להתקבל לעבודה בחברות ובארגונים הנחשקים באמת.

עשו קורס מקצועי

כדי לקבל את תעודת ההסמכה של חברת סיסקו עליכם לעשות קורס מקצועי שנקרא קורס CCNA, וככל שהקורס הזה יהיה יותר מכוון מטרה למבחן ההסמכה, כך הסיכויים שלכם לקבל את התעודה מהר יותר הולכים וגדלים.

הקפידו לבדוק את הקורס לעומק

ישנם סוגים שונים של קורס CCNA  שאפשר לעשות, ומה שאתם צריכים, זה לבדוק שהקורס אכן יעניק לכם את כל הכלים שיעזור לכם לעבור את מבחן ההסכמה בצורה הטובה ביותר. קורס טוב ומעמיק כולל למידת נושאים כמו Switched Networks, Protocols WAN, Networking Basics וכדומה. מעבר לכך, קורס שבאמת יוכל להתאים לכם הוא קורס שמושם בו דגש על סימולציות שונות של מבחנים, וככל שתהיינה יותר סימולציות כאלה אתם תוכלו להגיע יותר מוכנים למבחן עצמו.

בחרו בית ספר מוביל

זה לא סוד שאפשר לעשות קורס כזה במקומות שונות, כך שעליכם לא לזלזל בבחירת מוסד הלימודים שלכם. כדאי לכם להקפיד על קריאת כל הנתונים לגבי בית הספר שבו תוכלו ללמוד, כי נתונים כמו מספר הבוגרים שעוברים את הבחינה ומקבלים את תעודת ההסמכה של חברת סיסקו הם נתונים חשובים ביותר.

נסו להשתלב בעבודה עוד לפני תום הקורס

למרות שבסופו של דבר תעודת ההסמכה היא מה שאתם צריכים, אין ספק שאתם יכולים גם לנסות להשתלב בעבודה עוד לפני שאתם מקבלים את תעודת ההסמכה וזה יכול לקצר לכם כמה תהליכים חשובים.המדריך לבוגרי קורס CCNA

אם יש מושך במיוחד בימינו שנחשב לאחד מהתחומים הנחשקים ביותר אצל אנשי ההייטק, זהו התחום של ניהול מערכות תקשורת. התקשורת של ימינו זהו מצרך חשוב, ויש צורך לבנות מערכות תקשורת ונתונים טובות וגדולות עבור ארגונים רבים. אם גם לכם יש תעודת הסמכה מטעם חברת סיסקו, אתם בוודאי שואלים את עצמכם לאן פניכם מועדות כעת ומה עליכם לעשות כדי להתחיל את הקריירה הנחשקת.

אבחנו את הנושאים המועדפים עליכם

בדרך כלל במסגרתם של קורסים כמו CCNA אשר מכשירים את הסטודנטים וגם מכינים אותם לקראת מבחני ההסמכה של חברת סיסקו, יש לא מעט נושאים שנלמדים. בין הנושאים השונים בוודאי למדתם Networking Basics, Switched Networks ונושאים דומים. כל הנושאים הללו מתקשרים זה לזה לכדי יחידה אחת גדולה, ובסופו של דבר הם אלה שמעניקים לכם את היכולת לבחור באיזה תחום בדיוק תרצו להשתלב.

אופציות שונות של תעסוקה

אנשים שיש להם תעודת הסמכה של חברת סיסקו יכולים למצוא את עצמכם גם בעמדה של טכנאים בחירים בנושא התקשרות וגם בעמדות של ניהול מערכת התקשורת כולה של ארגונים ומשרדים. עוד תפקיד שהוא מאוד נחשק ומתקדם, זהו התפקיד של יועצי תקשורת עבור ארגונים בינוניים וגדולים, כך שאין ספק שיש תפקידים רבים שתוכלו למלא.

הסמכה שלא נגמרת

אחד מהמאפיינים של העידן המודרני ושל ההסמכה של חברת סיסקו, הוא שהיא תקפה רק לשלוש שנים. אחרי שעשיתם קורס CCNA ואחרי שהצלחתם לעמוד במבחן ההסכמה, זה לא שקיבלתם את התעודה לכל החיים. בתום שלושת השנים הראשונות יהיה עליכם לעשות שוב מבחן כדי לוודא שאתם מעודכנים בכל השינויים והחידושים.

השכר משתלם

בדרך כלל עובדי ההייטק בהחלט נהנים משכר גבוה, כך שאפילו אם בשנים הראשונות שלכם עוד לא הצלחתם להתברג בעמדות המפתח החשובות ביותר ולהרוויח שכר נאה, אין ספק שזה צפוי לכם בהמשך הדרך.

ניהול אנשים ומערכות

חשוב מאוד לדעת שאומנם תעודת ההכשרה שלכם עוסקת בניהול של מערכות תקשורת, אך מי מביניכם שיגלה כישורי ניהול כלליים יוכל להתקדם לעמדות ניהול כלליות בתחום שיכולות להיות מרתקות.למה הסמכת CCNA יוקרתית?

 

הסמכת CCNA נחשבת להסמכה בינלאומית יוקרתית מאוד וחשובה מאוד בעיני מעסיקים. יש לכך מספר סיבות. הסיבה העיקרית נוסעת מיוקרה של חברת האם העומדת מאחורי הסמכה זו, כמובן שאנחנו מדברים על חברת סיסקו שהמותג שלה והשם שלה כל כך חזקים שגם ההסכמה מטעמם נחשבת ליוקרתית. אך זאת לא סיבה היחידה, הרי במקרה של מיקרוסופט הייתה זילות (בעיני מעסיקים) בהסמכה שלהם. במילים אחרות המבחן עצמו היה מאתגר עם שאלות מעניינות ורלוונטיות לחומר שבאמת בדק את הידע בתשורת ב-TCP/IP של התלמיד.

כל תלמיד שסיים מבחן הסמכה של סיסקו – CCNA ידע בוודאות את יסודות התקשורת והרבה מעבר לכך. וזה בדיוק מה שמעסיקים מחפשים, ידע ביסודות התקשורת.

הסמכת CCNA בעיני מעסיקים

ראיתי במספר הודעות דרושים את הדרישה מצד מעסיקים להסמכת CCNA של המועמד, מבחינתם זה היה תנאי כניסה לראיון עבודה. המטרה של המעסיקים היית לוודא שלמועמדים יש את הבסיס הנדרש, הרי כל אחד יכול לבוא ולהגיד שהוא טכנאי מחשבים ומבין בתקשורת וכל החיים תיקן מחשבים לחברים שלו.

מעסיק מעוניין לקבל עובד עם ידע מסודר, מאורגן ומוכח ולא עובד עם ידע בתקשורת הדומה יותר לגבינה שוויצרית עם חורים רבים שבסופו של יום יפגעו בארגון.

בסופו של יום, משיקולים אלו ואחרים הסמכת CCNA הפכה לדרישת סף אצל מעסיקים רבים, אבל זה ממש לא במקום ראיון אישי ושאלות מקצועיות. הסמכת CCNA בפני עצמה לא מפתיחה קבלה לעבודה, היא רק פתח כניסה לראיון עבודה אישי. לכן, אין תחליף לידע אמיתי המבוסס על קורס מסודר ותרגול עצמי רב.

התלמיד חייב לדעת את החומר, בדגש על יסודות התקשורת, הבדלים בין סוויץ' לראוטר, הבנה של מבנה כתובת IP וידע בסיסי בניהול נתב. למרות שמבחן CCNA בודק את הידע בניהול הנתב והסוויץ' ברמה גבוהה ומעמיקה זו עדיין לא דרישה מצד מעסיקים עצמם. הם מחפשים בעיקר ידע בסיסי מוכח ואיתן.

לומדים בעבודה

מעסיקים ומנהלי צוותים לא תמימי דעים לחשוב שיגיע מועמד עם הסמכת CCNA שבדיוק מתאים להם לארגון ויודע בדיוק את מה שצריך ולכן הם מבינים שיהיה צורך ללמד את העובד החדש את כל העבודה מאפס במשך מספר חודשים ולכן הכי חשוב, מבחינתם, זאת הסמכת CCNA שמוכיחה ידע בסיסי, אחרת במקום ללמוד בזמן החפיפה על הארגון ועל טופולוגיית רשת העובד ישב וילמד מה זה כתובת IP.

דרך אגב ראיתי בחברה ממשלתית שקיבלו אנשים ללא רקע בסיס בתקשורת למחלקת מחשוב וזה היה פשוט נורא. את הסיפור הזה נשמור למאמר אחר.


סיסקו - הגדרת התפקיד

בס"ד

אנשי סיסקו נחשבים לאני תקשורת. אמנם ההגדרה הזאת של אנשי סיסקו נשמעת על פניה פשוטה וברורה, אבל זה לא תמיד המצב. מה בדיוק בתקשורת מופקד על אנשי סיסקו? מה ההבל ביניהם לבין אנשי רשת? הרי גם רשתות קשורות לעבודה תקשורתית.. איפה בדיוק עוברים גבולות הגזרה של אנשי סיסקו?

ובכן, ראשית כל חשוב מאוד להבין שאנשי סיסקו לא מתעסקים עם כל ענייני התקשורת בחברה, אלא בכל מה שקשור למתגים ונתבים, או אם תרצו - Switches and Routers. אנשי סיסקו מקנפגים אותם ומטפלים בפרוטוקולים השונים שנמצאים בתוכם. בעוד שלרוב איש סיסקו ישתמש ב-Switch כדי לנתב את התקשורת בתוך ה-LAN, ה-Router יהיה בשימוש כדי לנתב את התקשורת בין רשתות שונות.

באופן פחות טכני ויותר תיאורתי, אנשי סיסקו מתעסקים בהגדרת חוקי התקשורת בחברה. מהי המהירות המותרת בכל רשת לדוגמא, או דרך איפה תעבור כל פיסת מידע כדי להגיע ליעדה באופן המהיר ביותר והבטוח ביותר.

התחום בו מתעסקים אנשי סיסקו הוא מרתק, וכן לאנשי סיסקו יש אפשרויות רבות של תעסוקה. לרוב, סיסקו יהיה תחום לימוד המשך למנהלי רשתות שרוצים לשלוט באופן מלא על הרשת שלהם, תוך הוספת גוף הידע של שליטה על חומרת סיסקו. יש גם כאלו שיבחרו מראש ללמוד ולהתמקצע רק ב-סיסקו, אבל אלו מעטים יותר..

לסיכום, התפקיד של אנשי סיסקו הוא מרתק, מעניין, מעשיר ורווחי! מומלץ!!!

 


סיסקו

בס"ד

חברים, אתם יודעים מה זה בכלל סיסקו, שאתם הולכים ללמוד את זה? אתם בכלל יודעים עד כמה זה תחום גדול שאתם מעיזים בכלל לתהעסק עם התחום הזה? מאיפה אתה יודע שזה לא גדול עליך? מאיפה אתה יודע ש-סיסקו זה בכלל בשבילך? אולי זה בכלל לא מתאים לך? חשבת על זה פעם, או שאתה מראש החלטת שכל דבר שתחליט הוא בשבילך? אה?? אני אישית חושב שאם הגישה שלך היא שאתה מסוגל לעשות כל דבר אז אתה טועה בגדול - אין לך שום מושג בשום דבר ואתה לא יודע לעשות כלום. אתה אולי חושב שאתה חכם גדול - אבל החכמה שלך לא תעבוד ברגע שאנחנו מתחילים להתעסק עם סיסקו, כי סיסקו זה חומר למקצוענים בלבד וזה חומר קשה אז תחשוב פעמיים לפני שאתה מדבר שטויות, או מנסה להתגאות סתם!

אני לא חושב על עצמי שאני מספיק גדול גם אני להצליח בכל דבר. כל דבר אני צריך עזרה, ואני גם מתפלל על זה. הרי חבריי היקרים, לבד אנחנו לא מסוגלים לכלום. זאת היא המציאות ואי אפשר להתכחש לה. זאת אומרת, הלתכחש תמיד אפשר - אבל זה עדיין טפשי ואווילי. אין לזה שום משמעות בשום מצב חברים יקרים שלי!

אבל אם אתם לא בטוחים בכלום ומוכנים להיות קטנים בקורס סיסקו, אז יש לכם סיכוי ואפילו סיכוי טוב. אחרי ששברנו קצת את הגאוותנות שלכם, אז אפשר להתחיל לדבר על איך מצליחים - עם ענווה ותו לא! חברים, אין דרך אחרת. אם כך תעשו אז תצליחו ואם לא תעשו כך אז לא תצליחו. זוהי נוסחא פשוטה והיא עובדת תמידית. תהיו תמימים ותעשו מה שאומרים לכם ובלי שטיקים. אם כך תעשו יש לכם צ'אנס. לכו על זה!

בכל אופן, מה זה סיסקו בכלל? מדובר בחומר שמלמד על כל העניין של סוויצ'ים וראוטרים. בקיצור, כל עניין חוקי התנועה ברשת. זה לא דבר מאוד מסובך - אבל זה דורש הרבה עבודה, והרבה השקעה. זאת היא המציאות. הרבה אנשים מנסים את הדרך הקצרה. מכירים את זה? בואו נלך על לימודים, ועוד סיסקו, ובלי להשקיע. שמעתם פעם דבר כל כך אווילי? לצערי כך חיים הרבה אנשים ואני חושב שזאת טעות רצינית!

אבל מי שמשקיע לא נופל וגם מסייעים אותו מלמעלה. ואז הוא מצליח במה שהוא מנסה לעשות ואז הוא יגיע ליעדים שהציב לעצמו או אולי אפילו יותר טוב. יש לכם יכולת להגיע יותר גבוה ממה שאתם אפילו חולמים - אבל תהיו מוכנים להיות קטנים ותלמדו סיסקו עם אהבה רבה ועם השקעה. זאת הדרך ואין אחרת. שיהיה בהצלחה!

חברים, האם תיהנו בלימודי סיסקו? התשובה היא כן ואין סיבה שלא. לפחות אם אתם אנשים שאוהבים אתגרים אז ככה זה. אני מציע שתלכו על זה, במיוחד שאתם עכשיו עם גישה נכונה. אל תפחדו ואל תדאגו. אתם יכולים לעשות את זה ואני לא חושב שתהיה לכם בעיה. אתם פוחדים? זה טוב! אתם חוששים? זה מצויין! לכו על זה למרות הכול. אין כמו קצת חשש בריא כדי שהכול יהיה כיף יותר!

בברכת הצלחה גדולה בקורס סיסקו, אני.

 

 


עצות ידידותיות לכל בוגרי קורס CCNA

עברת בהצלחה את בחינות ההסמכה של CCNA (Cisco Certified Network Administrator)? אין שום ספק שהצלחת לעמוד בפני אתגר לא פשוט בכלל, הלא הוא בחינות ההסמכה של סיסקו. כעת כל מה שנותר לך הוא למצוא עבודה שתוכל לספק לך מקור פרנסה ועניין בתחום.

למרבית הפתעתך אתה עתיד לגלות שרק חיפוש העבודה בתחום, הינו כבר בעצמו בגדר עבודה קשה. אנו לא באים חלילה לבשר לך שמדובר במקרה אבוד, אלא פשוט להודיע לך שעליך להשקיע מאמצים מרובים ולכלכל את צעדיך בקפידה על מנת למצוא עבודה שעונה לצרכיך בתחום.

שלבים ראשונים במסגרת חיפוש עבודה עבור בוגרי CCNA

ראשית עליך להגדיר לעצמך את מטרותיך, וזאת על מנת להגיע לרשימה מצומצמת של משרות שאכן יוכלו למצות את מרב הפוטנציאל והכישורים שלך. אף על פי כן, חשוב לשמור על רף ציפיות סטנדרטי, שכן כמו כל משרה התחלתית אחרת בתחום ה- IT גם כאן יהיה עליך לקחת בחשבון שסביר להניח לא תמצא את עצמך תוך חודש עובד במשרת חלומותיך. בשלב הראשוני של חיפוש העבודה יהיה עליך להבין שכעת אתה יוצא מהספירה התיאורטית ונכנס לספירה המעשית ועל כן יש ראשית לדגום את רמת הביקוש במשק.

עברת בהצלחה את בחינות סיסקו? כעת צא לעולם האמיתי מצויד באינפורמציה רלבנטית

באינטרנט תוכל לאתר בלוחות היי-טק מגוון של עבודות הפתוחות עבור בוגרי CCNA. קבל חוות דעת מחברים או אפילו ממעסיקים מהו סדר הגודל של ההכנסות במסגרת עבודה במשרה מלאה בסוגים שונים של תפקידים. איסוף נתונים אלו יעניק לך יתרון תחרותי ויעשה רושם טוב על מעסיקיך לעתיד, שאכן הגיע אליהם מועמד רציני אשר מכיר היטב את המערכת הן במישור השכר והן במישור של התפקיד המסוים. במטרה להבטיח רושם טוב מומלץ גם לעיין במגזינים און ליין, ולהתעדכן בפרסומים וחדשות מהענף.

ישנם מספר טיפים בכל הנוגע להתנהלות נכונה בראיון עבודה, כאשר אחד מהחשובים קשור בהכנת הקרקע בצורה ראויה, דרך אימונים מול חברים, והכי אופטימאלי מול אחד ממכריך אשר עוסק בתחום של ניהול רשתות.קורס CCNA של סיסקו

 עולם ניהול תקשורת הנתונים הוא עולם מאתגר, מרתק, דינאמי, שמבטיח קריירה נחשבת לצד סיפוק מקצועי. למה כדאי לכם להרשם לקורסCCNA  של סיסקו? והיכן בארץ ניתן למצוא קורס כזה? כל זאת ועוד במאמר שלפניכם.

ח