קורס Exchange 2013 - אונליין חינם !!!
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

קורס שרתי דואר - Exchange

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
PowerShell Versions מבוא והכרות עם SCOM התקנה של DC Remote PowerShell in a Workgroup התקנה של SQL דרישות קדם התקנה SCOM התקנת SCOM - חלק 1 התקנה של SCCM - Current Branch התקנה של PowerShell PowerShell Modules התקנת SCOM - חלק 2 התקנת SCCM 2012 התקנת Agent של System Center בתחנה ממשק גרפי של SCOM Get-Help Powershell functions Boundary Group התקנת AGENT - חלק 1 התקנת AGENT - חלק 2 התקנה ידנית של SCCM CLIENT Powershell pipeline SCCM Client Push Powershell object הגדרות AGENT Management Pack התקנה של SCCM CLIENT דרך GPO התקנה דרך SCCM CLIENT למחשב ב-WORKGROUP Alerts Health Explorer התקנה אוטומטית של תוכנת 7zip על כל התחנות עידכון תוכנה בכל תחנות העבודה דרך SCCM Run As Account notification channel התקנת תוכנות 32 ביט דרך SCCM Query Collection התקנה של קובץ EXE על כל התחנות יצירת משתמשים ב-Powershell Powershell למתקדמים WMI פקודת Foreach אובייקט בתוך אובייקט ב-PowerShell

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס שרתי דואר – ללמוד מהטובים ביותר

בשביל להגדיר בצורה מקצועית את שרתי הדואר יש צורך להכיר את רזי המקצוע היטב, כי רק בלימוד יסודי ומקיף של כל הכללים והעקרונות של השרתים, יוצאים אנשי מקצוע מיומנים ומקצוענים. אם התחום הזה מושך אתכם. אם נראה לכם שתוכלו להצליח בתחום ולעבוד בו, מתאים כי תלמדו קורס שרתי דואר. כמו כן אם במסגרת העבודה שלכם אתם נתקלים בצורך לפתור תקלות או להגדיר כתובות ושרתים יוכל קורס כזה להקנות לכם את הכלים לצורך כך.

האם זה מתאים לי?

בשביל להחליט אם המקצוע הזה אכן מתאים לכם ויכול להיות עבורכם תחום עיסוק מוצלח ופורה, עליכם החליט בתבונה. זה אומר שאם אתם עוסקים בתחם המיחשוב ומכירים אותו היטב. ואתם מרגישים כי למידה נוספת תוכל לקדם אתכם הלאה, מה טוב. אבל אם אין לכם רקע מקצועי בתחום המחשבים, עליכם לעבור בדיקה מקצועית כדי לראות אם התחום הזה יכול להיות עבורכם מתאים כמקצוע. אבחון כזה ניתן לקיים במכוני ייעוץ תעסוקתי. כמו כן בתהליך הרישום אל  קורס  שרתי דואר מקצועי יהיה עליכם לעבור הליך קבלה. כאשר בהליך זה מסננים במכוני הלימוד את המבקשים להתקבל ומקבלים רק אלו שאכן יכולים להצליח בתחום המחשבים.

אילו בוגרים הם מוציאים?

כאשר אתם מחליטים בשערי איזה בית ספר אתם רוצים ללמוד עליכם לברר מי מתוך המבחר הקיים הוא הטוב ביותר עבורכם. כי אם אתם רוצים ללמוד בשביל לצאת כבוגרים בעלי ידע מקצועי רב ובעלי מקצוע מבוקשים, עליכם לבחור את בית הספר הזה שמשקיע בכל בוגר ונותן לכל אחד את ההסמכה בצורה המושלמת והטובה ביותר. זה כולל כלים מקצועיים וידע, ולצד זה מיומנות ותחושת ביטחון בדבר היכולת לבצע את העבודה בתחום הנלמד.

צורך בשוק

עוד יש לברר מהו הצורך בשוק. תעשיית ההיי טק היא דינמית וחווה שינויים רבים. כדי לקבל מידע אקטואלי עליכם למשש את הדופק ולקבל מידע מהשטח. תוכלו לברר זאת אצל אנשי מקצוע ולהחליט בתבונה לגבי הלימודים שלכם. ככלות הכול קורס מקצועי הוא דבר יקר שדורש מכם זמן ומשאבים.

קורס שרתי דואר

שרת ה- Exchange משמש כתוכנת שרת לרשת דואר של חברת מייקרוסופט העולמית. יכולותיו של השרת מתבטאות באספקה של שירותי דואר, לוחות שנה, משימות ואלפונים. בנוסף הוא מספק תמיכה בגישה למידע על ידי טלפונים סלולאריים ובעזרת רשת האינטרנט תומך גם באחסון המידע. בסביבה העסקית תפס הדואר האלקטרוני מקום מרכזי וכיום מהווה אמצעי תקשורת מרכזי בין הארגון ללקוחותיו, בין העובדים למנהלים ובין העובדים לעצמם. לא אחת, כשמתעוררת בעיה בשרת, הדואר בארגון איננו מתפקד.

תכנית הלימודים של הקורס

סיבות אלו מחייבות אחזקה שוטפת של שרת הדואר באמצעות מנהל הרשת של הארגון. קורס שרתי דואר Exchange מקנה לבוגריו ידע רחב בדרכים ליצור שרת דואר חדש, לנהל תיבות קיימות ובאפשרויות הגבלת הגודל של תיבות הדואר למשתמשים. כמו כן, הקורס מספק למשתתפיו כלים לבנות רשימת תפוצה, להילחם בדואר זבל SPAM, ובדרכים מגוונות לשחזר ולגבות את השרת. תכנית הלימודים מספקת לתלמידים ידע יסודי ומקיף במגוון ההיבטים של ניהול דואר אלקטרוני ומכשירה את הבוגרים להשתלב בשוק העבודה כמנהלי שרת דואר.

קהלי יעד, מטרות ונושאי הקורס

קהל היעד של קורס שרתי דואר Exchange נמנה עם בוגרי קורס מנהלי רשתות או בוגרי קורס מהנדסי רשתות. כדי ללמוד בקורס נדרש ידע מוקדם במחשבים ואנגלית ברמת הבנת הנקרא. המטרה של הקורס היא להקנות ידע מקצועי וכלים שימושיים לבוגרים בתחום של שרתי הדואר ולהכין את התלמידים למבחני ההסמכה של מייקרוסופט. נושאי הלימוד בקורס נמנים עם הכנת תשית התקנה והגדרה של Microsoft Exchange Servers, חוקים בהתקנת שרת, הגדרת אנטי ספאם ואנטי וירוס במערכת, הנפקת דוח שרתים ודוח שימוש וכן הלאה.

עזרים

מוסדות הלימוד השונים שמציעים קורס שרתי דואר מעמידים לרשות התלמידים מעבדות שרתים פיזיים, ספריות וידיאו עם חומרי לימוד מקצועיים בשפה העברית ושרת הכולל שמונה מעבדים, זיכרון GB 72 המעניק לתלמידים אפשרות לתרגל, ליישם ולהפנים את נושאי הלימוד התיאורטיים של הקורס. כיום ישנן מכללות שונות ברחבי הארץ המציעות תכניות לימודים של שרתי דואר Exchange וחשוב להתעדכן בדרישות ובתנאי הקבלה של כל מכללה כזו.

 

 

חשיבות קורס שרתי דואר

כיום הדואר האלקטרוני מהווה כלי יעיל, חשוב ובסיסי ממערך של כל מוסד עסקי ניהולי. ע"י הדואר האלקטרוני ניתן לתאם פגישות, ליידע, לשמור על קשר בין העובדים, לשמור על לקוחות קיימים, למשוך לקוחות חדשים, לפרסם, לנהל וכדומה. לאור כל זאת שימוש בדואר האלקטרוני מאוד מהותי בכול ארגון וחברה. עם זאת על מנת לייעל את השירות שטמון בדואר ולהפיק ממנו את המירב, על מנת לנתב את השימוש באופן אידאלי, רצוי לוודא שבארגון יש מנהל רשת, כך שהוא גם ידאג להקמה איתנה מהשלבים הראשונים וגם ידאג לתחזוקה שוטפת.

כלים חשובים

קורס שרתי דואר לרוב יקנה אמצעים על מנת למנוע הגעה של דואר זבל, למנוע החדרה של וירוסים, לספק מיומנות שליטה במגוון האופציות החבויות, לגבות ולשחזר את השרת וכמובן שמדובר על הכרת אופציית SMTP ו- POP3. עוד נהוג להתחיל עם מבוא להתקנה ולניהול שרתי דואר, להמשיך עם מגמת ניהול בשימוש בשרתי Microsoft Exchange 2007, ולהתמקד באחזור ושיחזור של שרתי הודעות ובסיסי נתונים.

תנא קבלה

 מי שמבקש לעבור קורס שרתי דואר יימצא שמקומות שונים דורשים תנאי קבלה שונים, אך יחד עם זאת ניתן למצוא שמדובר על הצורך להחזיק בידע בסיסי בתחום המחשבים, להיות בקיאים בשפה האנגלית ברמת אם, וכמובן שמגוון בוגרים של קורסים בעלי אוריינטציה דומה גם כן יתאימו לעבור קורס שרתי דואר. לאחר שמתקבלים ועוברים את הקורס בהצלחה, יש לברר עם מה יוצאים ביד, כאשר לרוב שלב סיום הלימודים מקנה תעודת גמר מטעם אותו מוסד לימודי נבחר.

 בחירה

כיוון שיש לא מעט מקומות שמציעים מסלולי לימודים בתחום, יש לנצל זאת ולבחור באופציה האידאלית ביותר, כאשר יש להשוות בין מחירי הקורסים, רמת המרצים, אופי העברת החומר, שעות הלימוד, האופציה ללימודי ערב, להבין מה מקבלים בסוף התהליך וכדומה. כמו כן חשוב להכיר בכך שקורס זה מהווה את הבסיס לקבל את ההסמכה הגבוהה מבית מיקרוסופט, ואף לזכות בתעודת MCTS -Microsoft Certified Technology Specialist, כך שללא ספק מדובר על הישג מרשים. 

הכירו קורס שרתי דואר

הרבה עשויים לתהות כיצד קורס שרתי דואר הפך להיות שם דבר, הפך להיות כה מבוקש ואף מקבל מקום של כבוד בתקשורת שבין הלקוח לבין נותן השירות. התשובה היא שכיום הדואר מהווה כלי תקשורת יעיל, נוח וחשוב מכל לגיטימי שלא משדר השתדלות יתר. מכאן שע"י הדואר המנהל יכול לשמור על קשר עם העובדים, יכול לשמור על קשר עם לקוחות ואף להעניק ללקוחות שונים יחס שונה לפי רמת ההתעניינות שלהם בחברה. כך למשל לקוח שהראה התעניינות רצינית עשוי לקבל פרוספקט מפורט לגבי שירותי החברה ואילו לקוח אופציונאלי שטרם נוצר עמו קשר יקבל רק מייל היכרות שיווקי.

מהות התפקיד

תפקידו של מנהל שרת דואר הוא לשלוט על כל שלב בתהליך ההקמה, לנהל באופן שוטף את המיילים ואף לתחזק ביעילות את השרת, כאשר כל אחד משלושת השלבים נעשה על הצד הטוב ביותר ותוך התאמת הפונקציות השונות לנתוני בית העסק ואופי ההתנהלות.

כלים חשובים

מי שעובר קורס שרתי דואר מקבל כלים כיצד לנהל מגוון תיבות דואר שכבר קיימות, מקבל כלים כיצד להכין באופן מהיר ויעיל רשימות תפוצה, לומד כיצד לבחור בתבונה את גודל תיבת הדואר, מקבל טיפים חשובים כיצד ניתן למנוע דואר זבל שעשוי לפגוע בחברה ואף לרכוש מיומנות חשובה שמאפשרת שיחזור לצד גיבוי השרת. כמו כן בקורסים אלו גם נהוג לעבור על פרוטוקולי הדואר היותר שכיחים העונים להגדרות SMTP ו- POP3- כך שבסוף הקורס ניתן לצאת עם תעודת גמר בתחום מטעם אותו מכון אקדמי בו בוחרים.

רשימת נושאים

להלן רשימה חלקית של הנושאים אותם נהוג ללמוד בקורסי שרתי דואר: נהלי שיחזור של שרתי הודעות, ניהול נכון של אבטחת הודעות, מבוא לניהול שרת דואר וכדומה. כמו כן יש להגיע לקורסים עם ידע קודם במחשבים ולדעת אנגלית ברמה גבוהה. כמו כן מידע חשוב נוסף הוא שלרוב נדרשים בין 70 ל 90 שעות אקדמאיות, כך שתוך חודשיים שלושה ניתן לסמן וי על הקורס, ומכאן שע"י השקעה קצרה ניתן להחזיק בכלי חשוב שעשוי לפתוח מגוון דלתות אצל החברות המובילות כיום בשוק. 

קורס שרתי דואר

תוכנת השרת לרשת הדואר של חברת מייקרוסופט הוא שרת ה- Exchange. חלק מיכולותיו כוללות שירותי דואר, לוחות שנה משימות ואלפונים. שרת ה- Exchange, באמצעות טלפונים סלולאריים ועל ידי רשת האינטרנט תומך בגישה למידע ומספק תמיכה בנוסף לאחסון המידע. בסביבה העסקית הדואר האלקטרוני תופס מקום מרכזי ומשמש ככלי תקשורת מהותי בין לקוחות הארגון והארגון, בין מנהלי הארגון והעובדים ובין העובדים לעצמם. ברגע שמתעוררת בעיה בשרת הדואר בארגון חדל לתפקד.

מה לומדים במסגרת הקורס?

כתוצאה מכך ישנו צורך באחזקה שוטפת על ידי מנהל הרשת בארגון של שרת הדואר. קורס שרתי דואר Exchange מספק לבוגריו ידע רחב היקף במגוון הדרכים להקמת שרת דואר חדש, לניהול תיבות קיימות, לאפשרויות הגבלת גודל תיבות הדואר למשתמשים ועוד. כמו כן הקורס מקנה למשתתפיו כלים מקצועיים להכנת רשימות תפוצת, למלחמה נגד דואר זבל- SPAM ולגיבוי ושחזור השרת. תוכנית הלימודים של הקורס מספקת ידע מעמיק במגוון היבטים של ניהול דואר אלקטרוני ואפשרויות תעסוקה כמנהלי שרת דואר.

קהלי יעד

קורס שרתי דואר מתאים הן לבוגרים שעברו קורס מנהלי רשתות והן לבוגרי קורס מהנדסי רשתות. מדובר בתוכנית לימודים המחייבת רקע קודם בעולם המחשבים לרבות אנגלית ברמת הבנת הנקרא. המטרה המרכזית של הקורס היא להעניק ידע מקצועי וכלים אפקטיביים בתחום של שרתי הדואר ולהכין את המשתתפים לקראת מבחני ההסמכה של מייקרוסופט. בין הנושאים שנלמדים בקורס ניתן למנות את הבאים: חוקים בהתקנת השרת, הנפקת דוח שרתים ודוח שימוש, ביצוע מעקב אחר הודעות וכן הלאה..

היכן לומדים?

כיום בארץ ישנן כמה וכמה מכללות המציעות קורס שרתי דואר Exchange המעמידות לרשות התלמידים ספריות וידאו עם חומרי לימוד מקצועיים בשפה העברית, מעבדות שרתים פיזיים, שרת הכולל שמונה מעבדים וזיכרון של GB 72 המאפשרים לתלמידים לתרגל, ליישם ולהטמיע כהלכה את חומרי הלימוד העיוניים שנלמדים במסגרת הקורס. טרם בוחרים ללמוד במכללה כזו ולא אחרת חשוב תחילה לברר מהם תנאי הקבלה של כל מוסד לימודים, האם מתקיים יום פתוח בזמן הקרוב ומהו היקף שכר הלימוד.

קורס שרתי דואר- לומדים במקצועיות, מנהלים ביעילות.

 

Exchange 2010 הוא שרת הדואר הארגוני המהווה לב חי ופועם בכל ארגון קטן או גדול. מעבר לשימושי הדואר הרגילים לתכתובת בין חברי הארגון ובין גורמים חיצוניים משמש שרת הדואר מקום אכסון מסודר ונוח לאלפי קבצים, רשימות ומידע רב ערך נוסף, כל יומני הפגישות של כלל העובדים והמנהלים מנוהלים בשרת ולכן הצורך לנהל ולתחזק אותו במקצועיות באופן שוטף הוא הכרחי ביותר ודורש איש מקצוע איכותי ואמין שיהיה אחראי על ניהול השרת ותחזוקתו, בוגרי קורס שרתי דואר של פרקטיקיו מאיישים תפקידים אלו בהצלחה מירבית בעשרות חברות.

מה הם הנושאים הנלמדים בקורס שרתי דואר של מכללת פרקטיקיו?

מגוון הנושאים הנלמד בקורס הוא מקיף ורחב, בין הנושאים המרכזיים שנתמקד בהם: הגדרת תיבות אימייל בגדלים שונים בהתאם לצרכי הארגון, ניהול חכם של רשימות תפוצה, הגדרות ספאם וקביעת rules, תמיכה טכנית נרחבת בכל הקשור לשרתי דואר. בוגרי הקורס מסוגלים לתת מענה בזמן אמת לכל תקלה או בעיה המתעוררת ולבצע כל פעולה בשרת הדואר ביעילות ובמקצועיות.

כיצד מתנהל הקורס?

במכללת פרקטיקיו אתה הוא היחיד שקובע את זמני השיעורים, קצב הלימוד ומקום הלימוד – הקורס מועבר בשיטת צפייה יחידנית מול עשרות שיעורי וידאו מוקלטים בספרייה הענקית שבאתר פרקטיקיו, בסיום השיעורים ניתנות משימות תרגול שונות לחזרה וכשאתה מסיים את כל סדרת השיעורים של הקורס ומרגיש מספיק מוכן הינך מגיע למבחן סיכום במכללה המעניק לך תעודה רשמית מטעם מייקרוסופט וכרטיס כניסה מצוין לעולם העסקים.

אלו עוד שירותים ניתנים לתלמידי פרקטיקיו?

מעבר ללימוד מקצועי של קורס שרתי דואר זכאים תלמידי המכללה לצפות בעשרות הקורסים האחרים הקיימים במעגר הקורסים האינטרנטיים של פרקטיקיו, לעיין בספרייה העשירה ובחומר העיוני רב הערך והכמות המצוי באתר, וכן להיעזר בשירות מורים פרטיים להכנה לקראת המבחן המסכם או לחזרה על חומרים מסויימים, כל זה מותנה ברישום חד פעמי למכללה באתר הבית או בהרשמה טלפונית ותשלום חודשי קטן ומשתלם ואתה כבר בדרך להיות מנהל שרת הדואר הבא.

קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע

קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע הינו אחד מן הקורסים הפופולאריים ביותר מאחר והם מאפשרים להכיר מנהלי רשתות ומחשבים בארגונים גדולים ובמוסדות שונים. זהו אחד מתחומי התעסוקה הנדרשים ביותר והביקוש הולך וגדל, בין אם כמנהלי רשת, מנהלי IT, מנהלי סיסטם ומנהלי תשתיות של מייקרוסופט. עם סיום הקורס ניתן בהחלט להתחיל ולעסוק בתחום כמקצוענים.

קהל יעד

קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע הינו למעשה קורס בסיסי אך נרחב ביותר, ולכן, הוא מתאים גם למי שאין לו ידע מקדים בתחום ומעוניין להשתלב במקומות עבודה ותעסוקה כמנהלי רשת או מאבטחי מידע. היום, בכל משרד או ארגון, גדול כקטן, יש צורך במנהלי רשתות ואבטחת מידע, ולכן, קורס זה נועד להכשיר ולהסמיך את תלמידיו להיות המקצוענים ביותר. כך, שהקורס פונה לחיילים משוחררים, אקדמאים שמעוניינים לעשות הסבה או אנשי מחשבים המעוניינים להתמקצע. על מנת להתקבל אל מסלול הלימודים יש צורך בדרך כלל בבחינה מקדימה הבודקת את רמת האנגלית, את רמת ההיכרות עם האינטרנט והכרה ברמת המשתמש של מערכת ווינדוס. כמו כן, יש צורך באוריינטציה טכנית.

תוכנית הקורס

קורס מנהלי רשתות ואבטחת מידע מתמקד בשרתים המתקדמים של מייקרוסופט, החל ממערכת ההפעלה ועד למערכת האבטחה. תוכנית הקורס הינה נרחבת ביותר והיא כוללת בין היתר: מערכת ההפעלה של ווינדוס על כל גווניה, מערכת ההפעלה לארגונים, שרתים בארגונים, ניהול משתמשים ומתן הרשאות, תחזוקת שרתים, גיבוי שרתים, שיחזור מידע, תפעול ותכנון של רשתות פנים ארגוניות, הקמת ענן לארגון, תפעול ענן, אבטחת מידע בענן, פתרונות לשרתי דואר, ניטור בעיות בשרתי דואר, פרוקסי, שימוש בלינוקס ועוד.

קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע ניתן ללמוד היום במכונים ובמכללות בכל רחבי הארץ, כאשר משך הלימודים מתפרס על פני 300-500 שעות לימוד בהתאם לסוג הקורס. במידה ואתם מעוניינים להשתלב בתחום התעסוקה, מומלץ לבחור בקורס נרחב אשר בסיומו תוכלו לעבור את מבחני ההסמכה ולהתחיל לעבוד בתחום. 

להניע את הגלגלים

הדרך הבטוחה ביותר לקפוא על השמרים ולא להתקדם בעבודה שלך היא התחושה שלא מעריכים אותך. בעיקר בעולם הטכנולוגי, חוסר היכולת להתעדכן בחדש בשוק, חוסר המעורבות, עלולות לעלות לך לא רק בפספוס קידומים אלא אפילו בפיטורין. אם אתה מצפה כי מקום העבודה שלך יהיה זה שיעשה את הצעדים בשבילך ויכניס אותך לשלל השתלמויות- אתה עלול להתאכזב. תקציבי ההשתלמויות לרב אינם גבוהים והיוצאים אליהם הם אלה המבטיחים ביותר, לא מי שנראה כמי שאבד עליו הקלח. זה הזמן להפתיע את המנהלים שלך ולרענן את הרפרטואר שלך.

ללמד את הצעירים

מנהלי רשת, אנשי תמיכה וסיסטם וטכנאים לא מעודכנים לא יעילים בדיוק כמו מתקני עגלות המשא בימי המכוניות. אך במקום לצפות לטובות מהבוסים שלך, קח את עצמך בידיים והתקדם בעולם המידע בעצמך. המחירים שפויים ואינך מחויב לוותר על הזמן עם המשפחה או לקצר בשעות העבודה עבור הלימודים. כן, שמעת נכון- לא מדובר על לימודי ערב מפרכים בהם תשתתף בתוך קורס  Exchange בשעות המאוחרות של היום, כאשר הראש שלך כבר לאות מיום עבודה מפרך. לא תצטרך להרגיש אשמה שאינך רואה את האישה או הילדים. תתחיל לחשוב הפוך- קודם כל תשקיע בעצמך, במשפחה ובעבודה- ובזמן הנותר גם תלמד ותשקיע בהתקדמות. נשמע דמיוני? דווקא לא.

החיים הם עכשיו

בחיים שלך יש לא מעט שעות מתות, לכולנו יש. אותן שעות שאינך עובד כי אין על מה, האישה בעבודה, הילדים ישנים או בחוג ולך לא נותר אלא לבהות בטלוויזיה. אלה בדיוק השעות שתוכל להשקיע בהתקדמות שלך. במקום לבהות בטלוויזיה ללא מטרה, העבר את המבט שלך אל אתר קורס אונליין ולמד קורס  Exchange מטובי המרצים שבארץ בקלות, יעילות וזמינות מירבית. המרצה שלך לעולם לא יהיה מצונן או עייף מדי, הוא תמיד יספק את הסחורה באופן הטוב ביותר. אגב, קורס  Exchange הוא רק קורס אחד משלל קורסים מרתקים ומעשירים שתוכל למצוא באתר ולהרשם אליהם. הנגישות לחומרים השונים בתור סטודנט המכון תעשה הבדל גדול בעולם הידע שלך ואין ספק, שאתה כבר לא תשאר מאחור.


מה צריך לדעת על קורס שרתי דואר?

העולם בו אנו חיים הוא עולם וירטואלי לגמרי, ופעולות רבות אותן אנו מבצעים מידי יום ביומו אנו מבצעים דרך רשת האינטרנט. גם דברים פשוטים כמו שליחת דואר מאחד לשני אנו עושים כיום ברשת, ומה שפעם היה מצריך מאתנו קנייה של מעטפה ובול, יציאה מהבית לדואר, שליחה של הדואר ועוד אנו עושים היום בכמה קליקים. ישנן יתרונות רבים לעבודה בצורה הזו שלא לדבר על הנוחות שיש בעבודה כזו, ובגלל השימוש הרב בדואר האלקטרוני יש גם צורך באנשים טכניים שיפתרו תקלות. קורס שרתי דואר הוא קורס המכשיר אנשים לתפעל תקלות במייל.

מקומו של האימייל כיום

פעם כפי שציינו כשהיינו רוצים לשלוח דבר מה מאחד לשני, הן בחיים הפרטיים ובין בחיים העסקיים היינו צריכים לעשות מספר פעולות שהיו עולות לנו כסף והיו גוזלות מאתנו זמן יקר. כיום, אנו לא צריכים את כל אלו אלא אם כן אנו רוצים לשלוח מוצר פיזי והדואר האלקטרוני מסייע לנו במהירות. אין היום מקום עבודה שלא עושה שימוש בשרתי דואר אם בשרתים פרטיים ואם בשרתים של החברות הגדולות כמו גוגל ודומיה, אך כשמדובר על שרתים פרטיים צריך מישהו שיתחזק אותם. קורס שרתי דואר מכשיר אנשים בתוך החברה לתחזק את השרתים הללו.

מה לומדים בקורס?

קורס שרתי דואר הוא קורס המיועד למי שרוצה לעסוק בתחום, ורוצה לתחזק ולתפעל שרתי דואר. בשגרה, מתחזק שרתי דואר רק בודק שהכול בסדר ואין בעיה והכל עובד כמו שצריך. כשיש בעיה הוא זה שמטפל בה ומחזיר את המצב לקדמותו כמה שיותר מהר. ישנם עסקים שבמידה ושרתי הדואר שלהם נופלים הם יהיו מושבתים, ולכן מי שמטפל בהם חשוב מאין כמוהו. את הקורס ניתן לעשות במכללות שונות ברחבי הארץ, ומי שעובר את הקורס קונה לעצמו מקצוע נחשב, מקצוע שיש בו לא מעט עבודה לאחר סיום הקורס.

העולם אם כן חי ונושם אינטרנט ובפרט דואר אלקטרוני, וללא אנשים שיודעים לתפעל תקלות יהיה קשה לתפקד. קורס כזה הוא קורס מעניין ומספק עבודה רבה בסיומו.

ניהול רשתות ואבטחת מידע – מה זה בכלל?

פעם מידע היה נשמר בדפי נייר והיה מתויק בקלסרים, את זה זוכר מי שנולד לפני עידן המחשבים והאינטרנט והיום הכול מנוהל אחרת, הכול קיים על גבי מחשבים ועל גבי רשת האינטרנט. ישנן חברות שרשת האינטרנט הפנימית שלהן היא מה שמניע את כל העבודה ובלעדיה אי אפשר יהיה לעבוד ובשביל לשמור את כל המידע הזה מגורמים עוינים או גורמים שעלולים לגרום נזק צריך אבטחה של המידע הזה ושמירה שלו בצורה הטובה ביותר. ניהול רשתות ואבטחת מידע אלו שני מקצועות נחשבים מאוד כיום, מקצועות אשר ניתן להתפרנס מהם בכבוד.

אבטחת מידע

אז חלק ממה שהזכרנו ניהול רשתות ואבטחת מידע זו היא אבטחת המידע. ומה היא בעצם? כיום ישנם לא מעט עסקים אשר גישה למידע שלהם על ידי גורם זר עלולה לגרום להם נזק בלתי הפיך. מידע כזה יכול להיות מידע על לקוחות, יכול להיות מחירים של ספקים ומידע על ספקים, יכול להיות צורת עבודה ועוד דברים רבים שיכולים לעניין לא מעט גורמים מתחרים. כמובן שיכול גם להיגרם נזק ללקוחות במקרים רבים כמו חדירה למידע של חברת אשראי וכדומה ואבטחת מידע איכותית תמנע את כל אלו ותסייע לשמור את המידע למי שצריך.

ניהול של רשתות

את רשת האינטרנט כולנו מכירים וכולנו גולשים בה מספר שעות במהלך היום. אך ישנן גם רשתות פרטיות רשתות אשר קיימות בעסקים רבים ואת הרשתות הללו צריך לתחזק. בעיה ברשת כזו יכול לעצור את כל העבודה ולכן צריך מישהו שינהל את הרשת ויוודא כל הזמן שהכול בסדר אך מישהו כזה גם צריך לדעת להתמודד עם בעיות בעת תקלה רצינית, תקלה שכפי שציינו יכולה להשבית את כל מהלך העבודה בעסק. ניהול רשתות הוא מקצוע עם ביקוש רב ומי שלומד אותו יכול למצוא עבודה טובה ופרנסה בשפע אם הוא במקום הנכון.

רשתות אם כן קיימות בכל מקום ומידע יש גם כן בכל מקום וכל מה שצריך הוא לנהל ולתפעל את שניהם ואת זה עושה איש מקצוע.

הצטרפו לקורסים של מיקרוסופט

אין כמעט אדם שלא שמע על חברת מיקרוסופט שהיא מצליחה ביותר ובהחלט מספר אחת מבחינה רווחית. מיקרוסופט היא החברה המשווקת את תוכנת ההפעלה שכולנו משתמשים בה- וינדווס שמאז הוצאתה לשוק ועד היום כמובן קוצרת הצלחות רבות ובעצם משמשת כמערכת ההפעלה הכמעט בלעדית של המחשבים הביתיים והמשרדיים בארץ ובעולם כולו. נשמע בהחלט מעניין, וכדאי לדעת שמיקרוסופט מציעה קורסי מחשבים המועברים על ידה, היתרון הוא שמדובר בחברה מצליחה ביותר וכמובן, על כך אין שום ויכוח.

 

מיקרוסופט מציעה מגוון של קורסים שונים ורבים על מנת להסמיך אתכם בעולם המחשבים, וכמובן כולנו היינו רוצים לקבל את המידע המקצועי מחברה מצליחה כמו מיקרוסופט. קורסים של מיקרוסופט הם רבים ומגוונים ומעניקים לכם הכשרה ותעודה שאיתה תוכלו לעבוד או להמשיך ולהתמקצע בתחום המחשבים . קורסי המחשבים בימינו בהחלט מעניקים מקצוע מבוקש כיוון שהשימוש הנרחב במחשבים כיום מוביל לכך שבכל מקום אדר נפנה אליו יש צורך באנשי מחשבים מכל הסוגים והמינים ואתם יכולים לקחת בכך חלק פעיל.

 

קורסים של מיקרוסופט פונים לכל מי שמעוניין לרכוש ידע בתחום המחשבים, בין אם יש לו רקע בתחום ובין אם לאו. ישנם קורסים כמו קורסים העוסקים באופיס שהם מותאמים לאנשים שלהם אין כל ידע קודם בנושא והקורס נותן את הבסיס ואת הידע הדרוש להבנת התוכנה בצורה מלאה גם ללא ידע מוקדם. וכמובן מיקרוסופט מציעה קורסים מתקדמים לאנשים בעלי ידע קודם הרוצים להמשיך ולרכוש ידע בנושאי המחשבים השונים.

הקורסים הבסיסים מונים כמה עשרות שעות לימוד והקורסים המתקדמים כבר מגיעים לכמה מאות שעות לימוד

 

ישנם מקודמות רבים בהם תוכלו לבצע קורס של מיקרוסופט וביניהן מכללות ובתי ספר שונים ואתם צריכים רק לבחור את המקום שיהיה לכם הכי נוח ונעים ללמוד בו. אם אתם מתעניינים בקורס מסויים, בידקו האם יש לכם התאמה אל קורס ופנו את המקום בו תרצו ללמוד. זיכרו שמיקרוסופט היא חברה מצליחה ביותר, הקורסים של מיקרוסופט מועברים על ידי אנשי מקצוע מטעמה ובאחריותה ובהחלט יש מקום להעריך זאת.

 

 

היום כבר אין יונות דואר- קורס שרתי דואר

קשה להאמין כי דואר אלקטרוני הוא המצאה של השנים האחרונות ושבעבר על מנת לקבל דואר היה צורך לחכות מספר ימים במקרה הטוב ובמקרה הרע זמן רב על מנת לקבל את המכתב. היום אנשים רבים עושים שימוש בדואר האלקטרוני על מנת להעביר מסמכים רשמיים, מכתבים אישיים, תמונות, קבצים ועוד ועוד. דואר אלקטרוני הוא עניין בסיסי כשמדובר באינטרנט וכמעט כל ילד יודע לתפעל דואר אלקטרוני בקלות ובפשטות. אם בעבר היה קושי בהעברת מידע ומכתבים, הרי שבימינו הכל מהיר ופשוט ללא צורך בהמתנה בכלל.

 

בטח כאשר מדובר בעסקים ובחברות שונות העושות שימוש נרחב בדואר אלקטרוני- הדבר מקל על העבודה ומזרז תהליכים בעשרות מונים ולכן יש צורך בתחזוקה טובה של שרת הדואר בכל חברה המחזיקה שרת שכזה. קורס שרתי דואר מעניק הכשרה הכוללת נושאים רבים ושונים וביניהם הקמת שרת דואר, שיחזור וגיבוי שרת, עיסוק ברשימות תפוצה, עיסוק בגודל הדואר ועוד נושאים שונים. הקורס הניתן במקומות השונים יכול להתפרס על כמה שבועות וזה תלוי במקום בו תבחרו לבצע את הקורס.

 

כדי לבצע את הקורס יש צורך בהכשרה מקדימה ולא כל אחד כול לבצע קורס שרתי דואר מבלי שקיים לו את הידע הדרוש לקבלה לקורס. אנו רואים שקורס זה עשוי להיות חיוני ביותר כיוון שחברות ועסקים רבים תלויים יותר ויותר בשרת דואר וצריכים כמובן גם את האנשים שיתפעלו ויתחזקו את השרת בצורה טובה ומקצועית. אם אתם נמשכים לתחום זה, בדקו אם הקורס הזה רלוונטי לגביכם במוסדות השונים. את הקורס כדאי לבצע במקום איכותי שיתן לכם את המידע הדרוש לכם בצורה טובה ומקצועית ביותר.

 

אם אתם מתלבטים באיזה תחום לבצע קורס חישבו עם עצמכם מהו התחום שמעניין אתכם ביותר וכמובן מהו התחום שיש צורך בעובדים רבים בו על מנת להגדיל את סיכוייכם למצוא תעסוקה בתחום אותו תבחרו. זיכרו שחשוב במיוחד להנות בתחום בו תרצו לעסוק והחליטו האם מדובר בתחום המדבר אליכם ושתהנו לעבוד בו. בנוסף כדאי לבדוק את ההיצע מול הביקוש בתחום כדאי לנסות להגדיל את הסיכויים למציאת תעסוקה קבועה.

קורס שרתי דואר 2007/2010 Exchange

תוכנת השרת לרשת הדואר של חברת מייקרוסופט היא שרת ה- Exchange. יכולותיו של שרת זה כוללות בין השאר אספקת שירותי דואר, משימות, לוחות שנה ואלפונים. שרת ה- Exchange תומך בגישה למידע בעזרת טלפונים סלולאריים ורשת האינטרנט, כמו כן מעניק תמיכה לאחסון מידע. הדואר האלקטרוני משחק תפקיד מרכזי מאד בסביבה העסקית של היום והא מהווה אמצעי תקשורת בין הארגון ללקוחותיו, בין המנהלים לעובדים ובין העובדים עצמם. בעיות בשרת המתעוררות לעתים קרובות אינן מאפשרות לארגון לתפקד כראוי.

במה עוסק הקורס?

כתוצאה מכך מנהל הרשת של הארגון חייב לדאוג לאחזקה שוטפת של שרת הדואר. קורס שרתי דואר Exchange מקנה ידע רחב למשתתפיו בכל הנוגע לאמצעי הקמת דרת דואר חדש, ניהול תיבות קיימות, אפשרויות להגבלת גודל תיבות הדואר למשתמשים ועוד. הקורס נותן לבוגריו כלים מקצועיים לבניית רשימות תפוצה, אמצעים להילחם בדואר זבל- SPAM, ודרכים מגוונות לגיבוי ושחזור השרת.

תכנית הלימודים ותנאי קבלה

תכנית הלימודים במסגרת קורס שרתי דואר Exchange מאפשרת למשתתפי הקורס להכיר מקרוב את מגוון ההיבטים השונים של ניהול דואר אלקטרוני ומספקת הכשרה מקיפה להשתלבות מהירה בשוק העבודה בתפקידי ניהול שרתי דואר.  קהל היעד של הקורס פונה לבוגרים שסיימו בהצלחה קורס מנהלי רשתות- MCITP Server Administrator כמו כן לבוגרי קורס מהנדסי רשתות- MCSE/M. תנאי הקבלה לקורס מחייבים ידע מוקדם במחשבים ואנגלית ברמה בסיסית של הבנת הנקרא.

מטרות ויעדי הקורס

מטרתו המרכזית של קורס שרתי דואר Exchange היא להעניק לבוגרים ידע נרחב וכלי עבודה שימושיים בתחום של שרתי הדואר ולהכין את המשתתפים למבחן ההסמכה של חברת מייקרוסופט: Microsoft Certified Technology Specialist. להלן כמה מנושאי הלימוד המועברים בקורס: חוקים בהתקנת רשת, ביצוע מעקב אחר הודעות, הכנת תשתית, התקנה והגדרת Microsoft Exchange Servers, הנפקת דוח שרתים ודוח שימוש, שחזור תפקודי השרת והגדרת גיבויים, הגדרת אנטי ספאם ואנטי וירוס במערכת ועוד..

מוסדות הלימוד שמציעים קורס שרתי דואר Exchange מספקים לתלמידים מעבדות שרתים פיזיים, ספריות ודאו עם חומרי לימוד מקצועי בשפה העברית ושרת הכולל שמונה מעבדים וזיכרון GB 72.

מה חשוב לדעת על קורס שרתי דואר?

בשוק העבודה של ימינו, כשבכל ארגון, גם העובד הקטן ביותר, מחזיק בתיבת דואר אחת או יותר - תחזוקה וניהול שוטף של שרת דואר היא מצרך חשוב ונחוץ, ומהווה חלק בלתי נפרד מתפקידם של מנהלי רשתות. בחלק מן החברות זו הסיבה העיקרית להעסקת מנהל רשת. בימים בהם מהווה הדואר האלקטרוני יחידת תקשורת מרכזית בתוך ארגון ומחוצה לו – אין ספק שתפקיד של ניהול שרת דואר הוא תפקיד חשוב ביותר.

לכן, מנהלי רשתות או מהנדסי רשתות רבים בוחרים להתמחות בניהול שרתי דואר בנוסף לידע שלהם ופעמים רבות הם נדרשים לכך ע"י החברה או הארגון בהם הם מועסקים או מועמדים להעסקה כתנאי עבודה בסיסי.

מהו הידע הכללי הנדרש ללימודים אלו ?

הלימודים בקורס מסוג זה מצריכים ידע מוקדם במחשבים ואנגלית ברמה סבירה (לפחות בכל הנוגע להבנת הקרא), כמו כן תנאי קבלה בסיסי ללימודי קורס שרתי דואר הוא סיום קורס מנהלי/מהנדסי רשתות .MCSE / MCITP הקורס מעניק למשתתפים ידע נרחב בהקמת שרתי דואר חדשים, מלמד אותם לנהל תיבות קיימות, כיצד הם יכולים להגביל תיבות דואר למשתמש, רשימות תפוצה וניהולן, שליטה בספאמים, דואר זבל, גיבויים של השרת ושחזור חומרים ממנו, כיצד להגדיר דואר אלקטרוני בפלאפון ועוד.

אלו נושאים כולל הקורס ?

נושאי הקורס מגוונים מאוד וכוללים בחובם נושאים כמו הכנת תשתיות, התקנה והגדרת שרתים (של מייקרוסופוט - Microsoft Exchange Servers), הגדרות של אנטי - וירוסים ואנטי - ספאמים במערכות. בנוסף, הסטודנטים ילמדו כיצד להנפיק דוחות שרתים ודוחות שימוש, כיצד לשחזר ו/או לגבות שרתים ולבצע מעקבים אחרי הודעות. כמו כן, הם ילמדו לעומק פרוטוקולים של SMTP ואת ה- POP3 וIMAP4..

הלימודים עצמם מתנהלים ברובם במעבדות שרתים ובכיתות לימוד לחומר תיאורטי ומשלבים למידה עיונית ומעשית. משך הקורס משתנה ממוסד לימודים אחד למשנהו ונע בין שישים לשמונים שעות לימודים המתפרשות על פני חודשיים עד שלושה חודשים (תלוי בתדירות המפגשים). עלות קורס שרתי דואר כשלושת אלפים שקלים.

מבחן סיום הקורס

כמו כן בסיום הקורס נדרשים הבוגרים לגשת למבחן הסמכה של Microsoft Certified Technology Specialis. לרוב, עלות הקורס לא תכלול את עלויות מבחני ההסמכה הבינלאומיים.

קורס שרתי דואר

במרוצת השנים הדואר האלקטרוני הפך להיות רכיב אינטגראלי ושימושי מאד בחברות וארגונים אשר מספק מענה הולם כערוץ תקשורת יעיל בין לקוחות החברה לחברה עצמה ובין כלל העובדים בחברה למנהלים הבכירים. כיום כל ארגון שני בישראל ובעולם כולו עושה שימוש בדואר האלקטרוני וכתוצאה מכך שרת הדואר בכל ארגון וחברה הפך לנדבך מאד משמעותי ומרכזי. נוכחותו של שרת הדואר בארגון או בחברה מצריכה השכרת שירותים מקצועיים מטעם מנהל רשת מוסמך, מה שהפך את המקצוע של ניהול רשתות למבוקש מאד.

מנהלי שרתי דואר בארגונים- תפקידים ואחריות

האחריות המרכזית של מנהלי שרתי הדואר בארגונים וחברות היא לדאוג לתחזוקה השוטפת של השרת, לניהולו וכן הקמתו. מתכונת הלימודים במסגרת קורס שרתי דואר נועדה להעניק לתלמידים מגוון יכולות כמו למשל ניהול של תיבות דואר קיימות, הכנת רשימות תפוצה, הקמת שרת דואר, הגבלת הגודל של תיבת דואר לפי המשתמש, רכישת אמצעים למניעה של דואר זבל- Spam, ומיומנויות שונות לשחזור וגיבוי של השרת. מעבר לכך הקורס מתמקד בצורה יסודית בנושא של פרוטוקולי דואר נפוצים כמו  SMTP ו POP3-.

תכנית הלימודים ותנאי הקבלה לקורס

תכנית הלימודים של קורס שרתי דואר כוללת כמה תחומי לימוד עיקריים כמו למשל ניהול אבטחת הודעות בשימוש בשרתי Microsoft Exchange 2007, מבוא לניהול והתקנת שרת דואר מהסוג של Microsoft Exchange 2007 SP1, שיחזור ואחזור של בסיסי נתונים בשרת Microsoft Exchange ושרתי הודעות. חלק מהקורסים נמשכים כ- שלושה חודשים הכוללים שמונים שעות אקדמיות. תנאי הקבלה לקורס מחייבים ידע ורקע קודם במחשבים ואנגלית ברמה מאד גבוהה של הבנת הנקרא.

צוות מרצים מקצועי

בבואכם לבחור קורס שרתי דואר באחד ממוסדות הלימוד או המכללות בתחום השתדלו לברר ראשית אודות צוות המרצים והמנחים של הקורס ובפרט האם מדובר באנשי מקצוע בתחום אשר קיבלו את ההסמכות הנדרשות והגבוהות ביותר בתחום. קורס המועבר על ידי מרצים שצברו ניסיון מעמיק בתחום ומחזיקים בידע תיאורטי רחב ומעמיק יוכלו להוביל את תלמידי הקורס לממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם ובכך לעזור להם להתברג בענף בצורה מהירה ומוצלחת. 

שרת ה- Exchange ויתרונותיו

את שרת ה- Exchange ניתן למצוא היום כמעט בכל חברה או עסק. מדובר על שרת הדואר הנפוץ ביותר בעולם ואשר בו משתמשות מרבית החברות. בעזרת השרת ניתן להעביר נתונים ברשת הפנימית של החברה במהירות וביעילות. כך למשל יכולים עובדי החברה שקיבלו הרשאה לכך להתעדכן בלוחות הזמנים וביומני הפגישות של העובדים האחרים. הדבר חוסך טרחה וזמן רבים.יתרונותיו של השרת


שרת Exchange תורם כאמור תרומה גדולה להתנהלות נכונה ויעילה יותר. שיתוף המידע מאפשר עבודה משותפת על קבצים כאשר כל עובד יושב מול המחשב שלו. השרת מאפשר גישה מרחוק כך שגם עובד שנמצא מחוץ למשרד יכול לעדכן את החברה בפגישות שקבע לו או להתעדכן בלוחות הזמנים של עובדים אחרים בעת הצורך ואף לראות דואר ממחשב אחר. כאשר המידע גלוי וחשוף עובד יכול לקבוע פגישות לעצמו ולהוריד מהעומס המוטל על כתפי המזכירה. בנוסף, אם בעבר היה השרת מוצר מותרות שרק חברות במצב פיננסי טוב הרשו לעצמן להתקינו, היום ניתן להתחבר אל השרת מרחוק ללא צורך להתקינו פיזית ולשלם על בסיס חודשי קבוע.