פריצה בכוח לשרת Brute Force FTP << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

פריצה בכוח לשרת Brute Force FTP

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

סייבר
בשנים האחרונות אנו עדים לצמיחה משמעותית בתחום לוחמת סייבר. מהי למעשה לוחמה זו וכיצד ניתן להתגונן בפניה? על כך בהמשך המאמר. לוחמת סייבר היה הניסיון לפגוע במערכות מידע או תשתיות של מידע צבאיות או אזרחיות באמצעות פריצה למחשבים וגניבה או שינוי של המידע הקיים בהן על ידי השתלת תוכנות זדוניות. הצורך להתגונן מפני לוחמת סייבר הולך ונעשה ברור ככל שהזמן עובר ואנו נחשפים לתוצאות של מתקפות סייבר על ארגונים וחברות ואפילו מתקפות על מדינות שלמות. כחלק מהמאמץ לתחם את תחום לוחמת הסייבר גיבש ארגון האומות המאוחדות מסמך המנסה להגדיר את הכללים המקובלים לניהול לוחמת סייבר באופן אופן שבו לוחמה קונבנציונאלית מתוחמת על ידי חוקים ברורים (הגם שחוקים אלה נפרצים מעת לעת).

מדוע עלה הצורך במדריך כזה?

הצורך במדריך ללוחמת סייבר עלה לאור ההתפתחויות הטכנולוגיות השונות המערבות מחשבים בצורה אינטגרלית במערכות נשק וכן במערכות אזרחיות רבות. כיום ניתן לשתק את פעולתה של ספינת מלחמה על ידי פריצה למחשביה. גם מערכות אזרחיות קריטיות בעתות מלחמה כגון בתי חולים מסתמכים על תפקוד המחשבים שלהם ולכן יש צורך בניסוח כללי שימוש בנשק הקיברנטי באותו אופן שיש צורך במדריך המגדיר את כללי השימוש בנשק קונבנציונאלי.

מהו הבסיס של המדריך ללוחמת סייבר?

המדריך ללוחמת סייבר מבוסס על אותם כללים שעליהם מבוססת הלוחמה הקונבנציונאלית. מסיבה זו ניתן לראות במדריך איסור על תקיפת מטרות אזרחיות מה שיוצר בעיה מסוימת משם שהגבול בין מטרות אזרחיות למטרות צבאיות מטשטש בתחום לוחמת הסייבר. דגש נוסף הוא שתוצאות פעולת מתקפת סייבר שקולות לכל דבר ועניין לתוצאות פעולה קונבנציונאלית. לצורך העניין ביצוע תקיפה של מחשבי בסיס שתוצאותיה הן שריפה בבסיס שקולה לכל דבר ועניין לביצוע תקיפה אווירית של הבסיס שתוצאותיה זהות.

באותו אופן גם שיגור מתקפת סייבר ממדינה ניטרלית נתפס כלא חוקי באותו אופן שטיסה מעל מדינה ניטרלית לצורך ביצוע תקיפה אווירית נחשב לכזה.

למרות שמסמך זה לא קיבל עדיין מעמד רשמי יש להניח שמדינות רבות ילמדו אותו ושבעתיד הוא ישמש בסיס לבניית מדריך רשמי ללוחמת סייבר שאכן יאמץ על ידי אומות העולם. עד אז אפשר רק לקוות לטוב.
כל הפרטים על אבטחת רשתות
אבטחת רשתות היא חיונית עבר כל חברה המעוניינת לשמור את המידע שברשת המחשבים שלה לעצמה. בקרב חברות, בעיקר חברות גדולות ישנה מודעות רבה לנושא עד כדי העסקת עובד שהמומחיות שלו היא באבטחת מידע וכל תפקידו הוא ניהול מערך אבטחת המידע בחברה. ישנם מספר דרכים להגן על הרשת מפני פריצות ונזקים.

מהו אופן השימוש ברשת המומלץ?

בימינו  אין אפשרות להגן על מחשב או רשת מחשבים לחלוטין מפני החשיפה לידיים זרות. בעצם הגלישה לאתרים או שימוש בדואר האלקטרוני ואפילו כבר בחיבור המחשבים לרשת האינטרנט החיצונית ישנו סיכון מסויים. עם זאת, שימוש נכון על ידי העובדים בחברה או אנשים פרטיים יהוו חלק מהשמירה על המידע. יש לשים לב לא לגלוש באתרים שאינם מוכרים, לא להרשם באתרים לא מוכרים עם כתובת האימייל של החברה וגם להמנע מפתיחת הדואר האלקטרוני בסביבה לא בטוחה דיה. בהבאת העובדים למודעות בעניין נעשתה חלק מעבודת האבטחה.

אילו רכיבים יגנו על הרשת?

ישנם כמה רכיבים שניתן להתקין ויגנו על הרשת מפני חשיפת המידע שבה. אחד הרכיבים הוא האנטי וירוס. האנטי וירוס מונע את פלישתם של וירוסים למערכת. כדאי לשים לב ולהשתמש באנטי וירוס של חברה מוכרת. הרכיב השני הוא Fire Wall. רכיב זה כולל חומרה ותוכנה. הוא מפריד בין רשת הארגון לרשת החיצונית. כל מידע עובר קודם כל דרכו במטרה לבדוק האם זהו מידע המוגדר לפי חוקים הקובעים מהו מידע חוקי ומה לא. רכיב שלישי הוא Group Policies. הוא קובע את ההרשאות והנגישות למידע לכל אחד מעובדי החברה.

איזו הכשרה ישנה בחום אבטחת רשתות.

עובד העוסק בתחום של אבטחת רשתות צריך להיות בעל ידע רב בתחום ובעל ניסיון מעשי. מכללות שונות מעבירות קורס בנושא המכשיר אנשים, בעיקר בעלי ניסיון בעבודה עם רשתות להיות אחראים על מערך האבטחה בחברות. זהו קורס הנמשך כשנה ומלמד את כל טכניקות העבודה באבטחת מידע כמו הצפנה, הרשאות והזדהות משתמשים.

באיזו מתכונת נלמד הקורס?

ברוב מוסדות הלימוד מדובר על קורס חד שבועי, לרוב בשעות הערב. מכללת פרקטיקיו מציעה גם קורס אונליין הנלמד בעזרת חיבור  המחשב הביתי לאתר המכללה וקבלת גישה לכל סרטוני ההסבר המפורטים המוצגים בו. כך לומד הסטודנט בזמנו החופשי ללא הצורך להגיע למכללה.