יצירת רשימת סיסמאות << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

יצירת רשימת סיסמאות

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

סייבר
טאלין, בירת אסטוניה שימשה לא מזמן כעיר שאירחה צוות מאוד מיוחד של מומחים אקדמאים ואנשי צבא אשר כתבו יחד מדריך ללוחמת סייבר מטעם ארגון האומות המאוחדות.

מדוע יש צורך במדריך מסוג זה?

הצורך במדריך המגדיר את כללי הלוחמה של לוחמת סייבר נובע מהיותו של תחום זה פרוץ לחלוטין. אנו חיים בעידן של מידע ומערכות צבאיות ואזרחיות רבות נשענות על מידע כדי לתפקד הן בעתות שלום וכל שכן בעתות מלחמה. לדוגמא, השבתת מערכת המחשבים של בית חולים יכולה לפגוע בתפקוד בית החולים ואף להביא לאבדות בנפש. מאחר ובית חולם הינו מטרה אזרחית מובהקת שהפגזתו נחשבת לאסורה על פי כללי הלוחמה הקונבנציונלית הבינלאומיים, הרי שיש לבסס חוקים גם בתחום הלוחמה הקיברנטית.

מהם הקווים המנחים את המדריך ללוחמת סייבר ?

הקו המנחה הבסיסי ביותר של המדריך הוא שמלחמת סייבר הינה מלחמה לכל דבר ועל כן חלים עליה כל הכללים של לוחמה קונבנציונאלית. עם זאת לא תמיד קל ליישם את החוקים של לוחמה קונבנציונאלית כלשונם על תחום מתקפות הסייבר. למשל, על פי החוק הבינלאומי אין לתקוף מטרות אזרחיות גם במלחמה. אך כאשר צבאה של המדינה אינו לובש מדים ואינו נושא נשק מלבד מקלדת ועכבר כיצד ניתן להבחין בינו לבין אזרחים אחרים?

מהן הבעיות של המדריך ללוחמת סייבר?

מלבד בעיית הזיהוי וההבחנה בין לוחמי סייבר לאזרחים עלתה גם הבעיה של הזכות להגנה עצמית. על פי החוק הבינלאומי למדינה שמורה הזכות החוקית להגן על עצמה באמצעות מתקפת מנע במקרה שהיא מזהה מתקפת אויב על פי העובדה שחיילים עומדים לפלוש אליה. עם זאת מתקפות סייבר מתבצעות בעומק האויב ואינן ניתנות לזיהוי על ידי אמצעי תצפית פשוטים המזהים תנועת כוחות אויב. כיצד אם כן ניתן יהיה להצדיק מכת מנע?

למרות היותו של המדריך ללוחמת סייבר מסמך נטול מעמד רשמי ומרות העובדה שהוא כושל מלהתייחס לסוגיות מסוימות בתחום לוחמת הסייבר שלא ניתנות לתרגום ישיר מתחום הכללים ללוחמה קונבנציונאלית, יש להניח כי הוא בכל זאת ישמש מסמך משמעותי שילמד על ידי מדינות אחרות ואף ישמש בעתיד בסיס לניסוחו של מסמך מתקדם יותר בתחום.
שאלות ותשובות לגבי אבטחת רשתות
אבטחת רשתות היא חלק אינטגרלי בכל רשת מחשבים בכל חברה או עסק, גדולים וקטנים כאחד. מצד אחד, חיינו יהיו קשים מאוד ללא חיבור המחשבים לרשת האינטרנט החיצונית. שימוש בדואר אלקטרוני, גלישה באתרים ותקשורת עם עובדים או לקוחות החברה דורשים חיבור לרשת החיצונית. חיבור זה מהווה סיכון מסויים בשל האפשרות לפרוץ לרשת ולדלות מידע רגיש וחסוי. שני מצבים סותרים אלה הביאו לפיתוחן של מערכות אבטחה שיגנו על הרשת מפני סיכונים אלה.

אילו מערכות ומוצרים קיימים לאבטחת רשתות?

אבטחת רשתות נעשית בעזרת כמה סוגים של רכיבים המגנים על הרשת. האחד הוא תוכנת אנטי וירוס. תוכנה כזאת מגנה מפני חדירת וירוסים אל המחשב ו"הדבקת" התוכנות שבו בוירוס כלשהו. הרכיב השני הוא Fire Wall. זהו רכיב חומרה שמוצב לפני רשת המחשבים ויוצר הפרדה בין הרשת הפנימית של החברה לרשת החיצונית ובודק כל מידע המגיע מהרשת החיצונית לפנימית על פי קודים מסויימים. רכיב שלישי הוא Group Policies אשר בעזרתו נקבעות הרשאות עובדי החברה למידע השמור במערכת.

מהו תפקידו של מנהל אבטחת רשתות?

מנהל אבטחת המידע בחברה או ארגון הוא אדם בעל ניסיון בתחום ניהול רשתות אשר עבר קורס באבטחת מידע. הוא אחראי לעבודה וניהול של כל מערך האבטחה, ניהול של חומת אבטחה מתקדמת שתגן על כל מרכיבי הרשת. בחברות גדולות שזקוקות למערך אבטחה מתוחכם מועסק אדם במיוחד לתפקיד זה.

מהם הנושאים הנלמדים בקורס?

קורס אבטחת רשתות מכשיר את הסטודנטים להתמודד מול תוכנות מזיקות ופריצות לרשת המחשבים. עם הנושאים הנלמדים בקורס נמנים: פיתוח ויישום טכניקות מאבטחות מידע כמו הצפנה, גיבויים, הרשאות, הגנה מפני רוגלות ותוכנות מזיקות, האקרים, אפיון מבנה ארגוני והגנה על כל המערכות הקיימות,

מהו אורך הקורס?

אורך הקורס נע בין 80 שעות לימוד ל- 200 שעות ומשך הקורס עשוי להגיע לשנה. רוב הקורסים מועברים במוסד הלימוד וכוללים לימודים תיאורטיים ותרגול מעשי. מכללת פרקטיקיו מציעה גם קורס אונליין למעוניינים ללמוד מהבית. גישה לאתר המכללה מאפשרת לסטודנטים לצפות בסרטוני הסבר אודות הנושאים השונים בקורס, מצגות וחומר נוסף וכן לתרגל את נושאי הקורס הנלמדים.