התקפות DoS << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

התקפות DoS

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס האקינג
אנו חיים בעידן שבו אבטחת מידע הינה מצרך יקר ביותר עבור כל חברה או ארגון המבקשים להיות שחקנים משמעותיים בזירה העסקית והציבורית ואף לשמר את מעמדם ככאלה. הסיבה לכך נעוצה בעבודה שרשתות תקשורת מחשבים השתלטו הלכה למעשה על האופן שבו חברות וארגונים מתנהלים מבחינה עסקית מול לקוחות ומבחינה פנים ארגונית בתהליכי העבודה שלהם. עם כל היתרונות של רשתות תקשורת נוצר פוטנציאל של חשיפת מידע רגיש לגורמים לא רצויים וכאן למעשה נכנס לתמונה קורס האקינג המהווה נדבך חשוב מאוד עבור אספקה של שירותי אבטחת מידע איכותיים. מאחר ומדובר בתחום תפתח הנמצא בצמיחה מתמדת אין פלא כי רבים מתעניינים בו. קורס האקינג כולל על פי רוב את התחומים הבאים

  1. רכישה של ידע בסיסי בתחום אבטחת מידע – זהו הבסיס עליו מתבצעת עבודת ההאקינג שממנה נגזרות דרכי ההתגוננות מפני האקרים.

  2. אבחון מערכות תקשורת ורשתות מחשבים – על מנת להתאים לכל ארגון וחברה את ההגנה היעילה עבורה יש להתמצא בעולם רשתות התקשורת בצורה שתאפשר יישום מערכי אבטחה המותאמים לצורכי הארגון והתשתית המערכתית שלו.

  3. הכרת כלים – חושפת את התלמיד לכלי האבטחה הנפוצים היום בשוק על מנת שהכרות זו תאפשר לו בניית תוכנית אבטחת מידע אישית ומותאמת לכל ארגון או חברה.

  4. הכרת השוק של אבטחת המידע והפורמטים השונים של עבודה הקיימים בו.


מוסדות שונים מקיימים קורסים בהיקפים שונים לתחום אבטחת המידע ודרישות הקבלה שלהם אף הן משתנות כמו גם הדרישות המקדימות מבחינת ידע. ככלל ניתן להשיג קורס האקינג לרוב רמות הידע החל ברמת ידע בסיסית במחשבים ובמערכות. לבוגרי הקורסים הללו תתאפשר עבודה במחלקות אבטחת מידע האינטגרליות של כל ארגון וחברה המחזיקים מחלקות כאלו או בחברות המתמחות באבטחת מידע עבור גופים אחרים בפורמט של מיקור חוץ. כך או כך סביר להניח שאנו נמשיך לראות את העניין גובר בתחום זה הן מצד החברות הזקוקות לשירות זה והן מצד המתמחים בו. אין לנו אלא לקוות שהדבר יוביל לעתיד בטוח יותר עבור המידע הרגיש של כולנו. שיהיה לכולנו בהצלחה.
הכל על קורס הדרכה בנושא אבטחת מידע
היום ניתן לשמוע על יותר ויותר מקרים של פריצות לרשתות מחשבים שנועדו לדלות מידע רגיש מהרשת, לצורך ריגול תעשייתי ובדיקת מתחרים וגם למטרת נזק נטו. מומחי מחשבים והאקרים הבקיאים בתחום עושים זאת גם בעזרת וירוסים ותוכנות מזיקות המחלישות את הרשת ומסייעות למצוא פירצות. עסקים קטנים נוטים לחשוב כי פעולות אלה יפסחו על העסק שלהם אך לא כך הדבר. הדרכה בנושא אבטחת מידע היא חיונית בכל חברה על מנת לשמור על המידע השמור ברשת.

האם אנשים פרטיים צריכים לנקוט אמצעים כמו חברות?

בכל הדרכה בנושא אבטחת מידע תוכלו לשמוע כי כאשר האקרים משתילים תוכנות מזיקות ומריצים אותן ברשת הם אינם מכוונים אותן אל גורם ספציפי. ממש כפי שוירוס נטפל ומתמקם בגופנו באזור המהווה נקודת תורפה באותו רגע, כך הרצת התוכנות מטרתה לגלות חולשות פוטנציאליות. כאשר הן נמצאות ישנה התקפה באופן מסיבי, גרימת נזק ושליפת מידע חסוי.

אילו מערכות אבטחת מידע ישנן?

אחת החברות המתמחה ביותר בתחום היא חברת צ'ק פוינט. מערכות החברה מאפשרות לנטרל פריצה בזמן אמת. המערכת מאפשרת משיכה של קובץ הגיבוי במקרה של פריצה גם מרחוק. מדובר על חומת אבטחה מתוחכמת מאוד המגנה על כל מרכיבי הרשת כמו השרתים, מערכות ההפעלה או תחנות הקצה. שרת fire wall שפיתחה החברה מהווה חוצץ בין הרשת החיצונית לרשת הפנימית ומסנן את המידע המגיע מבחוץ על פי קודים מסויימים. גם טכניקה של הרשאות מאפשרת לחברה להחליט מי מעובדיה רשאי להגיע לאיזה מידע.

מה כולל קורס אבטחת מידע?

קורס אבטחת מידע מעניק הכשרה ונותן את כל הכלים להגן על רשת מחשבים בחברה מפני פולשים זרים ולא חוקיים. הסטודנטים לומדים כיצד לתכנן מערך הגנה אפקטיבי על כל חלקי המערכת. ניתן ללמוד את הקורס במכללות ברחבי הארץ העוסקות במיחשוב כמו מכללת פרקטיקיו המאפשרת ללמוד אותו גם כקורס אונליין מהבית.

איזו תעודה מקבלים עם סיום הקורס?

עם סיום הקורס תקבלו כמובן תעודה מטעם מוסד הלימודים בו למדתם. בנוסף, תוכלו לגשת לבחינת הסמכה מטעם חברת צ'ק פוינט שהיא מהמובילות בתחום ולקבל תעודת CCSE או CCSA. התעודה מעידה כי הוכשרתם כמומחים מטעם החברה ותפתח בפניכם דלתות לחברות רבות במשק.