קורס סייבר והאקינג - קורס אונליין חינם !!!
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

קורס סייבר והאקינג - Hacking

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

כל מה שכדאי לדעת על קורס לינוקס

עולם התוכנה והחומרה הוא כמעט אין סופי, אי אפשר בכלל להתחיל להבין את כמות הידע והחומר הקיים כיום. מדי כמה שנים צצה לה תוכנה מיוחדת במינה שגורמת להתרגשות בעולם ההייטק וטכנולוגיית המחשבים, לינוקס היא אחת מהן. מדובר במערכת הפעלה למחשבים המבוססת על קוד פתוח חינמי, באופן מפתיע וחסר תקדים בוחרות חברות רבות, גדולות וקטנות, להפעיל את מערכת הפעלה של לינוקס במקום מערכות הפעלה וותיקות ושמרניות יותר. קורס לינוקס הוא ללא ספק הדבר החם הבא. בואו להכיר מקרוב.


"עולה עולה לנו, כמה זה עולה לנו.."

הסיבה אגב אינה בהכרח היותה חינמית, חברות אלו משלמות ללא כל קושי תשלומי עתק עבור מערכות הפעלה, היכולת של לינוקס שמבדילה אותה מחברות אחרות ומתוכנות הפעלה אחרות היא היכולת לשמש כפלטפורמת פיתוח לתוכנות ייעודיות בהתאמה אישית.

לומדים הכל על לינוקס

את מערכת ההפעלה הייחודית הזו כדאי לכם מאד להכיר מקרוב, בעיקר אם אתם אנשי מחשבים, עובדי היי טק, מומחים לתקשורת. תוכלו לעשות זאת באמצעות הצטרפות אל קורס לינוקס. למעשה לא רק אנשי מקצוע יכולים ללמוד, גם חובבי תוכנות יכולים בהחלט להצטרף לקורס, מדובר בסופו של דבר בכלי עצום להעשרת ידע.

מערכת הפעלה של לינוקס מתקשרת להרבה מאד תחומים בעולם המחשבים, לכן במהלך הקורס ילמדו שפע של נושאים הקשורים למערכת, כגון: אבטחת מידע, אחסון ברשת, הפצות לינוקס, מערכות קבצים, ממשק הטרמינל, שירותי תקשורת ועוד ועוד.

התכנים הללו נלמדים על ידי מנחים מקצועיים המגיעים מרקע של ידע רב ושימוש במערכות לינוקס. במהלך הקורס יתנסו הסטודנטים בתפעול ועבודה עם מערכת זו ויכירו אותה לפרטי פרטים. כך יזכו להינות מכלי חזק ביותר בעבודתם.

נרשמים לקורס המיוחד של לינוקס

הקורסים נלמדים כמעט בכל רחבי הארץ, גם בבתי הספר המובילים למחשבים וטכנולוגיה וגם במכללות ומוסדות אחרים. מה שחשוב לכם לדעת על קורס לינוקס אלו הפרטים הבאים: כמה זמן אורך הקורס ומהו הסילבוס שלו, אילו תכנים ואילו נושאים ילמדו, האם תהיה לכם סביבה אינטגרטיבית ללמידה וכן מהו הרכב המשתתפים. לאחר שתבררו את הפרטים האלו תוכלו בהחלט להצטרף אל הקורס בבטחה.

למה צריך אבטחת מידע בארגון

כולנו יודעים שכיום כל תחום מתחומי החיים עובר דרך רשת האינטרנט. בזכות הרשת כולנו מחוברים זה לזה באופן וירטואלי ולא פעם קורה שמידע דולף והופך לגלוי למי שלא אמור להיות חשוף אליו. רשת האינטרנט בעצם הייתה זו שגם בגללה וגם בזכותה הוקם התחום של אבטחת מידע בארגון והוא נוצר מצורך והכרח אמיתיים להגן על החברה, על האינטרסים שלה ועל המידע אודות המוצרים או השירותים שאותם היא מציעה לציבור. הרי לא יתואר הנזק שעלול להיגרם לחברה שמידע סודי אודות השירות הייחודי שלה ידלוף ויגיע אל החברות המתחרות שלה.

כיום ישנם פרוטוקולים רבים בתחום המחשבים העוסקים רובם ככולם באבטחת מידע בכל ארגון. בחברות וארגונים גדולים בדרך כלל ישנו תפקיד מוגדר עבור נושא זה ואותו מאייש איש מקצוע המומחה בתחום אבטחת המידע ותפקידו לוודא שכל המידע של החברה מוגן בכל מחשב ובכל כלי מחשובי שהמידע עובר בו (מחשבים ניידים של החברה, טלפונים סלולריים, כונני זיכרון ניידים ועוד). אדם זה גם יעביר הדרכות וסדנאות ריענון מדי פעם לעובדים על מנת להזכיר כיצד יש לנהוג עם המידע הסודי והפנימי של החברה.

עוד על אבטחת מידע בארגון

כיום נושא זה הוא גם תחום מבוקש ללימוד עבור כל מי שעוסק בתחומים אחרים או דומים במחשבים. גם מי שאינו קרוב מאד לתחום זה של אבטחת המידע ירצה ללמוד את התחום על מנת להרחיב את האופקים ולהוסיף לעצמו ידע שיוכל הן לעזור לו בתפקיד שאותו הוא ממלא וגם יעזור לו לקבל תפקיד נוסף הקשור באבטחת המידע בחברה או בארגון. אין ספק שעל מי שאמון על אבטחת מידע בארגון מוטלת אחריות רבה ולבטח התפקיד שלו אינו מסתיים לאחר שעות העבודה אלא עליו להמשיך ולוודא שהמערכות בארגון מוגנות ומאובטחות גם מעבר לשעות הפעילות השגרתיות.

כיום אף ארגון ואף חברה בכל סדר גודל לא יכולים להרשות לעצמם לוותר על התפקיד של מנהל אבטחת המידע בחברה. חברה אשר מאבטחת היטב את המערכות שלה דואגת לעצמה ומכבדת את עובדיה.  

קורס האקינג – ליצירתיים בלבד

קורס האקינג מיועד לאנשים שאוהבים מחשבים. כדי ללמוד את התחום דרושים לכם כישרון טכני ויצירתיות רבה. משמעות ה"האקינג" היא דרך יצירתית להשתמש במחשב. מטרת הקורס היא אבטחת מידע נגד פריצות הנעשות למחשב. מסיבה זו ארגונים גדולים מעסיקים את בוגרי הקורס. הקורס נחשב יצירתי והוא אשר מלמד את פעולת ההאקר והכלים העומדים בפניו בכול הנוגע לאבטחת המידע.

האם מתאים לכם ללמוד לימודי האקינג ?

אם יש לכם רקע של קורס בניית אתרים ובמערכות דוט-נט העוסקות בנושאי אבטחה וביטחון, תוכלו למצוא עניין בתחום. ידע מעשי בתחום התשתיות הוא הכרחי. הקורס מיועד לאנשים עם ניסיון. ידע ברשתות ובפרוטוקול TCP/IP  יסייע לכם מאוד. חשובה גם שליטה בשפה האנגלית, לפחות באופן בסיסי. אתם, כמובן, חייבים לאהוב את תחום המחשבים. אם אתם אוהבים לקחת סיכונים ולחוש גבוה את האדרנלין, תאהבו לחקור את תרבות ההאקרים הפורצים למחשבים. המטרה היא כי תלמדו לפרוץ רק בשביל לאבטח.

מה לומדים בקורס ?

בקורס תלמדו על הפעולות של ההאקר, על הכלים העומדים בפניו ועל כלי האבטחה הקיימים לצורך הגנה. בקורס תלמדו  אבטחה לארגונים גדולים. הנושאים בקורס כוללים את עולם ההצפנות, אסטרטגיות הגנה, חוקי האקינג ועוד. הקורס יכשיר אתכם למיומנויות פריצה לרשתות תקשורת ולמערכות תקשורת של סלולריים ויישומי אינטרנט.  קורס בהחלט מרתק ! אם אתם מסוקרנים ואוהבים להרגיש מתיחות גבוהה, אין ספק כי תמצאו עניין רב בלמידה בתחום זה.

מהי התעודה המוענקת למסיימי הקורס ומה משכו של הקורס ?

קורס תכנות מאפשר לכם לקבל תעודת בוגר  מטעם המוסד המלמד. הקורס נמשך מספר חודשים, אך הזמן המדויק משתנה ממוסד למוסד.  חשוב כי תבררו מטעם מי מתקבלת התעודה, מה התנאים הסופיים לקבלתה, האם ייערך מבחן מעשי ותיאורטי ? האם אתם חייבים להשיג ציון מסוים כדי לקבל תעודת הסמכה ? חשוב כי תוודאו שהתעודה מוכרת בארץ ואם אפשר גם בחוץ לארץ. כך ייפתחו לכם כיוונים נוספים מעבר לים.

כיצד יכולים להשתלב בוגרי הקורס בשוק התעסוקה ?

פשוט מאוד ! יש לכם ביקוש אם בחרתם להתמקצע  בתחום. העבודה גם רווחית וגם פופולרית. תוכלו להתברג בחברת מחשבים בקלות. נדרשת לכם רק מוטיבציה גבוהה ורצון עז להצליח. קשרים לעולם לא יזיקו, לכן השתמשו בהם אם יש לכם מכרים מעולם המחשבים. שאלו אותם אם הם מכירים מעסיקים הזקוקים להאקרים מקצועיים. בררו מולם מי הם בתי העסק הראויים עבורכם. צאו לחקר קצר עד אשר תמצאו את העבודה במקום הנעים לכם במיוחד.

לסיכום, אם התלבטתם באיזה תחום מחשבים לבחור, כדאי לשקול לימודי האקינג. נדרשת לכם יצירתיות רבה, רצון עז להצליח ולעמוד באתגרים. תוכלו ללמוד את הקורס במוסדות שונים הנמצאים ברחבי הארץ. הקורס, ללא ספק, מרתק ופופולרי. עבודה תוכלו למצוא בשפע במידה שתימצאו מתאימים ומוכשרים. יש לציין כי עליכם להגיע עם ידע קודם בתחומי המחשבים השונים. מומלץ לברר עם עצמכם עד כמה  מושך אתכם תחום אבטחת מחשבים. האם זהו התחום העיקרי בו תרצו לעסוק ואולי קיימים תחומי מחשבים אחרים  ?לכם התשובה בלבד.


לימודי אבטחת מידע - למי הם מיועדים ?

אבטחת מידע זהו תחום הגנה הקשור לעולם המחשבים והאינטרנט. בעידן בו היכולת לפרוץ לכל מחשב היא יכולת גבוהה, דרושים אנשי מקצוע שיילחמו בתופעה. עלינו לזכור כי האינטרנט מוצף במידע סודי רב, וגם מחשבכם האישי הנתון בסכנה עלול להיות קורבן. בימים בהם נוח לנו להתנהל מול המחשב, אנחנו מוצאים עצמנו מנהלים (למשל) חשבונות בנק באופן וירטואלי, ובכך חשופים להתקפות ולפריצות. זו הסיבה שאבטחת מידע היא תחום חשוב שיש להתמחות בו באופן מעמיק. אם בחרתם ללמוד את התחום, נסביר לכם במאמר זה את חשיבותו.

מהם הקשיים המצריכים אבטחת מידע ?

כמו שציינו בפתיחה, היכולת שלנו לנהל הכול בלחיצת כפתור מצריכה מאתנו הגנה מרבית על מסמכים אישיים, על ניהול כספים ועל פעולות נוספות הקשורות לדברים פרטיים המתנהלים במחשבים השונים. האקרים פורצים למחשב שלנו ומזיקים לו (ולנו). הם עלולים לשנות את המידע על פי ראות עיניהם, להחדיר וירוסים ולגרום לנזקים נוספים. זוהי הסיבה שיש לנו צורך באבטחת מידע. הגנה היא עניין מהותי ומשמעותי לדעת כולם, לכן אין להקל בעניין.

כיצד מתגברים על הקשיים  המערערים את ההגנה ?

כחלק מההתגברות על הקשיים נפתחים קורסים המאפשרים לאנשים להתמקצע באבטחת המידע. האנשים המגיעים ללמוד תחום זה מקבלים כלים מקצועיים המאפשרים להם להגן על המידע החסוי והרגיש. הקורסים מגוונים וכוללים: שימוש בטכניקות אבטחה, פיתוח, הרשאה, הצפנה, הגנה מפני מזיקים שונים, גיבוי, האקרים ועוד. מסיבה זאת קיים ביקוש למאבטחי מידע, לכן אנחנו ממליצים לבחון את התאמתכם לתחום. כמובן, רק אם תחום המחשבים נוגע ללבכם ומעניין אתכם.

מהם תנאי הקבלה ללימודי אבטחה ומה מקנה התעודה בתום הלימודים ?

לרוב יבקשו מכם להגיע עם ניסיון בתחום מערכות מידע ובתחום תקשורת נתונים. גם ידע באנגלית הוא חשוב. מוסדות לימוד רבים  מאפשרים לימודי מכינה בטרם הלימודים עצמם. יש מקומות שיבקשו מכם תואר אקדמאי ויש מקומות שלא. בררו מול מוסד הלימודים עצמו לגבי תנאי הקבלה הייחודים להם. בררו כיצד ניתן להתכונן למבחני הקבלה, אם הם קיימים. הכְוונה היא דבר חשוב  אשר יכולה  לסייע לכם להתכונן כראוי לאותם המבחנים. הלימודים אורכים לרוב כשנה. מי שיסיים בהצלחה את הקורס, יזכה לתעודה כמאבטח מידע.

האם קיים ביקוש לתחום ?

כמו בכל תחום הנוגע למחשבים, תמיד תהיו מבוקשים, אך חשוב יותר מכל הוא הניסיון שתצברו והידע שרכשתם במהלך הלימודים. המוטיבציה שלכם להצליח גם היא חשובה. בסופו של דבר, כל אדם מוכשר לאחר סיום לימודיו יוכל להיקלט בארגון גדול או קטן. קשרים אישיים יכולים לסייע לכם להגיע למקומות הנכונים, אך מעבר לכך היכולת שלכם להרשים את המעסיקים היא היכולת החשובה מכל. זכרו- אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני.

לסיום, אם תחום האבטחה מושך אתכם, בחרו בלימודי מחשבים כמסלול לימודים. זהו הרי תחום חשוב הנועד לשמש הגנה מפני מזיקים כמו האקרים, סוסים טרויאנים ועוד אנשים שכל רצונם הוא לפרוץ למידע חסוי וסודי ולהזיק באופן שאינו משתמע לשתי פנים. עבודה תמצאו בשפע, תוכלו לעבוד גם כעצמאיים. הכי חשוב שתבחרו את התחום רק אם הוא מעניין אתכם באמת.


האם כדאי ללמוד קורס אבטחת מידע ?

אנשים רוצים ללמוד קורס אבטחת מידע משום שיש פריצות רבות בימינו למידע חסוי , והצורך לאבטחת מידע גואה מרגע לרגע. התחום פופולרי, אך מצריך דיוק רב במלאכה. אף ארגון לא יהיה מעוניין לדעת מדוע לא הצלחתם לאבטח אותו שכן הנזקים הרבים היכולים להיות לארגון גדול  קשים מנשוא. פריצה יכולה לרסק עסק שלם ולמוטט אותו עד תומו. אם שאלתם את עצמכם האם כדאי לכם ללמוד קורס אבטחת מידע, הרי לכם התשובה: רק אם מעניין אתכם לאבטח מידע של אחרים. הסיפוק הוא רב, השליחות אף היא, אך עליכם לאהוב את התחום באופן מוחלט.

מה לומדים בקורס זה  ומה חשוב יותר- ידע תיאורטי נרחב או פרקטיקה בתחום ?

בקורס לומדים פריצות אבטחה במערכות, הגנות שיש למערכות, אבטחת מידע מקיפה, אנטי וירוסים, הקשחת חומרה ועוד. בקורס משלבים ידע מעשי וידע תיאורטי. ללא ספק, המעשיות חשובה, אך גם התיאוריה. כשתסיימו את הלימודים, תצטרכו להוכיח את הפרקטיקה, אך זכרו כי היא נרכשת עם הזמן. אף מעסיק לא מצפה מכם להיות בעלי ניסיון מבלי שהתנסיתם בשטח עצמו. הכישרון שלכם הוא החשוב מכול, וכמובן- מוטיבציה גבוהה ורצון להצליח יסייעו לכם מאוד !

האם ניתן להתקבל בקלות לארגונים גדולים ?

כמו שרופא מתחיל לא יכול לצפות למשרה הבכירה בעיר, וכמו שמורה מתחילה לא מתמנה למנהלת בית ספר, כך גם מאבטח מידע אינו יכול לצפות להשתלבות מהירה בארגון גדול, וטוב שכך. השתפשפות  תקנה לכם  עוד כמה נקודות לטובתכם. בסופו של דבר,  עדיף לרכוש ניסיון בחברות קטנות ואט אט לטפס למעלה בסולם הציפיות. התחילו בצעדים קטנים, עם הזמן תרקיעו שחקים. מעסיקים מזהים פוטנציאל לפני שהם מזהים ניסיון, ולעתים הפוטנציאל חשוב לא פחות.

מהן אפשרויות התעסוקה כמאבטחי מידע חדשים ?

בהתחלה יקלטו את רובכם כטכנאי מחשבים או כמנהלי רשת. אל תשכחו כי הניסיון הוא פונקציה חשובה. מאבטחי מידע צריכים להיות אנשים יסודיים וסודיים . זכרו כי מנכ"ל החברה לא יכול לסמוך עליכם בלי שקיבלתם את הקרדיט בזכות. עליכם להוכיח את עצמכם, את מקצועיותכם ואת הלויאליות שלכם לארגון ולמערכת. עם הזמן ועם צבירת הניסיון תוכלו להיקלט במקומות תעסוקה גדולים במיוחד. צבירת הניסיון תספק לכם גם ביטחון אישי ביכולת שלכם לשלוט בתחום.

למי מתאים ללמוד קורס אבטחת מידע ?

רק אנשים סקרניים שמעוניינים ללמוד דברים חדשים יכולים ללמוד את התחום. עליכם להיות יצירתי