תחזוקה << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

תחזוקה

קורסים למנהלי רשת שלב 1 - טכנאי מחשבים - Help Desk שלב 2 - מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט שלב 3 -מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו שלב 4 - מומחה לינוקס ו-DevOps התמחות בשרתי דואר ווירטואליזציה התמחות ב-Storage התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות בסייבר האקינג ואבטחת מידע קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות שלב 1 - יסודות התכנות שלב 2 - בניית אתרים צד שרת - Back End שלב 3 - בניית אתרים צד לקוח - Front End שלב 4 - פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
הרצאה על Service בוונדוס יומן אירועים במחשב - Event Viewer תוכנות חובה לטכנאים הורדת תוכנות דרך האינטרנט - Torrent זה לא וונדוס - זאת חללית מה זה Unicode ו-ASCII ? משימה מתוזמנת - Scheduled Task תאימות תוכנות ל-XP הבדלים בין XP לבין 7 מחשבים ניידים ומצב מצגת בוונדוס מבחן MCSE - שאלה על מקרן יסודות התקשורת - מתחילים שיתוף - HomeGroup מדידת ביצועים של המחשב שכפול מחשב - תוכנת Acronis אבטחה כללית במחשב - GPO ניהול דיסקים ומחיצות RAID הבדל בין Switch ל-Router גירסאות של Windows 7 יצירת מכונה וירטואלית חדשה דיסקים - הבדל בין SAS, SATA שדרוג מ-VISTA ל-Win 7 גיבוי ושיחזור - חלק 1 מעבר למצב Administrator או UAC שיתוף תיקיות בין המחשבים - Share דיסקים - הבדל בין RAID 5, 6, 10, 50, 60 מה זה בעצם לפרמט מחשב? הסבר על Subnet Mask שכפול מחשב עם ImageX - חלק 1 פתרון תקלות - בשיתוף תיקיות גיבוי ושיחזור - חלק 2 הגירה מ-XP ל-Windows 7 מה זה Proxy ? הרשאות NTFS על תיקיות וקבצים שכפול מחשב עם ImageX - חלק 2 התקנה של Windows 7 פקודות NETSH והסבר על APIPA הסבר על דרייברים - התקנת Driver יצירת קובץ תשובות עם SIM הצפנת דיסק עם BitLocker גיבוי מרוחק לשרת FTP הקפאת מחשב עם Deepfreeze יצירת WinPE שליטה מרחוק - RDP הבדלים בין SIM לבין DISM לבין MDT פתיחת פורטים בנתב (Router) עריכת Image עם DISM אבטחה בדפדפן אינטרנט MDT - התקנה Win7 דרך הרשת התקנת Windows XP

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס Checkpoint

קורס Checkpoint הינו קורס העוסק בניהול אבטחת מידע ומוצע כיום על ידי כמה מוסדות לימוד ומכללות ברחבי הארץ. מומלץ מאד לוודא טרם הרשמה לקורס הנ"ל במוסד לימודים כזה או אחר, האם תוכנית הלימודים מתעדכנת בצורה שוטפת לפי המגמות העכשוויות המאפיינות את השוק ובכלל האם מוסד הלימודים נחשב למוכר מוערך ואיכותי. הבחירה במוסד הלימודים הינה אקוטית ויכולה להכריע בדבר השתלבות הבוגרים בתעשייה לאחר סיום הלימודים. חלק מהקורסים המוצעים נועדו להכשיר את הבוגרים לעתודה מקצועית.

תכנית הלימודים של הקורס

קורס Checkpoint לניהול אבטחת מידע נוסד מתוך מטרה לאפשר לבוגרים להשתלב בצורה קלה ומהירה בסביבות עבודה הכוללות שימוש בשרתי Firewall. שרתים אלו נחשבים כיום לאבן יסוד בעולם התקשורת ואבטחת המידע של חברת צ'ק פוינט. החברה עצמה נחשבת לאחת המובילות בעולם התקשורת ואבטחת המידע ומספקת מוצרי הגנה מגוונים לארגונים שונים הכוללים בין השאר פתרונות SBOX לאבטחת תקשורת בארגונים קטנים ופתרונות מתקדמים לארגונים בינוניים עד גדולים שעובדים בסביבת NGX כמו חומת אש.

מטרות הלימודים

במהלך קורס Checkpoint ירכשו התלמידים ידע מקצועי ומעמיק בנושאים שונים ומגוונים הכוללים את עקרונות אבטחת המידע ואפשרויות העבודה בסביבה של NGX, אחת הסביבות המתקדמות ביותר לצרכי הגנה של ארגונים. דגש מרכזי במהלך הלימודים מוקדש ליישום מעשי של תכני הלימוד ולפיכך כל התלמידים מתנסים בעבודה בפועל במסגרת מעבדות. מטרה נוספת ומרכזית של מתכונת הלימודים בקורס היא להכין את התלמידים בצורה המקסימאלית לבחינות ההסמכה מטעם חברת צ'ק פוינט.

הכנה לבחינות ההסמכה

בחינות הסמכה אלו מיועדות לתארים: CCSA: Check Point Certified Security Administrator ו- CCSE: Check Point Certified Security Expert. קורס Checkpoint מתאים לבוגרי קורס CCNA, MCSA או לאנשי מקצוע בעלי רקע וניסיון קודם בתקשורת מבוססת TCP/IP. כל המועמדים לקורס נדרשים בנוסף לעבור בהצלחה מבחני כניסה. עם תום הקורס, כל מי שעמד בדרישות הפדגוגיות כפי שנקבעו בהתאם למוסד הלימודים הנבחר, יהיה זכאי לקבל תעודת גמר מנהל אבטחת מידע- CCSE.

כל תלמיד שסיים בהצלחה את בחינות ההסמכה של חברת צ'ק פוינט בנוסף יהיה זכאי לקבל תעודה בינלאומית של CCSE מטעם צ'ק פוינט.

קורס טכנאי PC- לבנות קריירה בצורה בטוחה

אם אתם מעוניינים להתקדם בעולם המחשבים צעד אחר צעד, אין זה הכרח ללכת מיד על לימודי מחשבים באקדמיה, לימודים שידרשו מכם השקעה רבה של זמן וכסף. ניתן להתקדם בתחום גם תוך טיפוס ופילוס הדרך בהדרגה. קורס טכנאי PC הוא צעד ראשון והכרחי עבור כל מי שמעוניין להתחיל את דרכו בעולם המחשבים.

 

האם ישנם תנאי קבלה לקורס?

תנאי הקבלה לקורס הם בסיסיים ביותר מתוך כוונה לתת הזדמנות לכל מי שמעוניין בכך. ברוב מוסדות הלימוד התנאים הם שתים עשרה שנות לימוד ואנגלית טכנית בסיסית. ישנם מקומות בהם נדרשים המועמדים לעבור גם מבחן קבלה.

 

מהו אורך הקורס?

קורס טכנאי PC נמשך מספר חודשים עד שנה, תלוי במוסד הלימוד ובמתכונת הקורס. מדובר לרוב על כ- 60 מפגשים. הזמן הלא ארוך שנמשך הקורס מאפשר לסטודנטים להתחיל את דרכם בעולם העבודה לאחר זמן קצר יחסית ללא צורך להשקיע זמן רב מדי בהכשרתם.

 

מהו תוכן הקורס?

הקורס כולל שיעורים תיאורטיים בהם נלמדים נושאים בסיסיים כמו אלגברה, סטטיסטיקה, בסיסי נתונים, יסודות החשמל והאלקטרוניקה ולאחר מכן נושאים ממוקדים יותר כמו מבנה המחשב, סוגי זיכרונות, פרוטוקולים וסוגי זיכרונות, גרפיקה ממוחשבת, JAVA, HTML, אמצעי אחסון, ציוד היקפי, מודמים, מערכות הפעלה, התקנת תוכנות ונושאים נוספים בהם מתנסה התלמיד גם בפועל בעבודה מעשית המהווה חלק ניכר מן הקורס.

 

האפשרויות עם תום הקורס

לאחר סיום קורס טכנאי PC יכול בוגר הקורס להחליט האם ברצונו לפנות לדרך עצמאית ולעבוד כעצמאי או האם לעבוד כשכיר. בכל חברה גדולה ישנו צורך בטכנאי PC אשר יתנו מענה לעובדי החברה בכל בעיה טכנית שנוצרת.. בכל חברה היום העבודה מושתתת על עבודה ממוחשבת ואיתור ותיקון בעיות נדרש ללא הרף. ניתן לעבוד גם בחנות מחשבים ולתת שירות ללקוחות החנות הבאים במטרה לפתור תקלות במחשב שרכשו בחנות. כעצמאי יכול הטכנאי לעבוד מול לקוחות פרטיים ועסקיים ולהגיע לבתי הלקוחות לבצע תיקונים..

 

קורס טכנאי PC הוא רק צעד ראשון בעולם המחשבים ממנו יכול בוגר הקורס להתקדם ולהיות אחראי על תחומים נרחבים יותר וגם לבחור האם ברצונו להתמקד בחומרה או בתוכנה ולהתמקצע יותר ויותר.

טכנאי מחשבים ורשתות

המחשב מהווה חלק ניכר מעולמנו. קשה לדמיין אותנו מתקיימים היום ללא המחשב. חלק ניכר מהתקשורת בין אנשים וחלק מהפעולות השגרתיות ביותר כמו קניות או תשלום חשבונות מתבצע היום באמצעות מחשב. כל אחד זקוק מדי פעם לתיקונים או עדכונים במחשב האישי שלו, אולם כאשר מדובר על חברות או עסקים הטיפול כבר אינו במחשב אחד ספציפי אלא ברשת של מחשבים. טכנאי מחשבים ורשתות אמון על כל הנושא של טיפול בכל מחשב ומחשב בחברה כמו גם בהקמה, ניהול ותחזוקת רשת המחשבים כולה.
תחומי אחריותו של טכנאי מחשבים ורשתות


טכנאי מחשבים ורשתות עוסק, כאמור בתיקונים הנדרשים בכל מחשב אך עיקר עבודתו ואחריותו היא בתקשורת בין מחשבים. בכל חברה ניתנות הרשאות לכל אחד מעובדי החברה המאפשרות גישה אל משאבי הרשת הפנימיים וחיצוניים. טכנאי מחשבים ורשתות בחברה מטפל בתחום זה ובתחומים נוספים כמו גיבויים ואבטחת המידע, בהקמת כל התשתיות הפיזיות של רשת המחשבים וגם בשיתופים של משאבים אחרים כמו שרתי דואר, קבצים ומדפסות.
מהו ההבדל בין טכנאי מחשבים לטכנאי מחשבים ורשתות?


אם טכנאי מחשבים מטפל בתיקונים של מחשב אחד ספציפי, בין אם בתחום החומרה ובין אם בתחום התוכנה, טכנאי מחשבים ורשתות מבצע גם את התיקונים והטיפול במחשב יחיד וגם, כפי שצויין, אחראי על רשת מחשבים. תחום הרשתות משדרג את תפקידו של הטכנאי ומעביר אותו לטיפול במקרו ולא רק במיקרו. התפקיד דורש ראיה של התמונה הרחבה ולא רק של הפרט.
איך מקבלים את ההכשרה לתפקיד?


קורסי טכנאי מחשבים ורשתות נלמדים במוסדות לימוד העוסקים בתחום. ישנם קורסים המועברים מטעם חברות בינלאומיות העוסקות בתחום כמו מיקרוסופט או סיסקו. לאחר הקורס ניתן לגשת לבחינות הסמכה מטעם החברה ולקבל תעודה מטעמה לעסוק בתחום. מדובר על קורסים האורכים מספר חודשים וזו בהחלט השקעה מתגמלת. בחברות גדולות ניתן להיות מועסק על בסיס קבוע. חברות קטנות יותר יבקשו מדי פעם את שירותיו של הטכנאי כך שישנן אפשרויות רבות לעבודה ולהתקדמות בתחום. תפקיד זה הוא התחלה בתחום הרשתות ומכאן ניתן רק לטפס מעלה.

המכללה לניהול רשתות
בעולם של ימינו עולם התעסוקה אינו וודאי ולא תמיד ניתן לדעת מה יביא עימו המחר. יתרה מכך כאשר מדובר בישראל, מדינה חמה כמו ישראל בה מתחוללים שינויים תדירים הן מבחינה חברתית והן מבחינה פוליטית, רבים מאיתנו לא יודעים לאילו תחומי עיסוק לפנות, כאלה שיוכלו להבטיח את ההכנסה גם בעתיד. אין ספק שמדובר חשובה לכולנו בכל קנה מידה.

מי מאיתנו אינו שואל את עצמו אילו מהתחומים הקיימים כיום מתאים לו ביותר וגם יכול להיות מקור הכנסה מבטיח? לאחרונה אנו עדים לתהליכים של ירידת ערכה של האקדמיה ועלייה בביקוש ללימודים במכללות פרטיות ומכינות ולא בכדי. הלימודים במכינות פרטיות או ציבוריות כמו גם הלימודים במכללות הייעודיות המכשירות את התלמידים לקראת שוק העבודה הינם כלי יעיל המאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו לקבל את כל הכלים הדרושים לצורך כניסה לעולם העבודה.

למעשה ישנם לא מעט תחומי הכשרה שונים בהם ניתן לקבל כלים מקצועיים לצורך כניסה לשוק העבודה. ביניהם תוכלו למצוא הכשרה של המכללה לניהול רשתות כמו גם ניהול מערכות מידע, קורסים המיועדים ללימוד קידום ובניית אתרים וקורסים ייעודיים אחרים. כל הקורסים המועברים במכללות השונות מאפשרים ללומדים להיכנס ישירות לשוק העבודה ולרכוש מקום מבוקש ותפקיד ראוי ומבטיח.

אצלנו בפרקטיקיו תוכלו למצוא כל מקצוע עליו חלמתם. המכללה לניהול רשתות מעניקה ללומדים את מגוון הכלים האפשרי ליהנות מכניסה לשוק בו יש ביקוש תמידי מאחר וזה מתחדש ללא הרף. התחום של ניהול רשתות הינו תחום דינאמי ולכן כל המשתלבים בתחום מוצאים עצמם נהנים מעבודה רווחית ודינאמית שאינה משעממת לרגע. החברות הגדולות בתחום ממשיכות להציע משרות לבוגרי המכללה לניהול רשתות בכל תקופה, גם כאשר בתחומים אחרים הביקוש הולך ויורד או נשאר סטטי.

אצלנו בפרקטיקיו תמצאו את המרצים הטובים ביותר בכל הארץ. המכללה לניהול רשתות הינה המכללה המתקדמת ביותר בארץ המעניקה כלים עשירים ומקצועיים לכניסה לשוק וכל זאת מבלי שאתם תצטרכו לצאת מהבית. הקורסים שלנו כולם מועברים אונליין כך שאתם יכולים ללמוד מהבית בקורסים המתאימים לכם ביותר.
על ההתמחויות השונות של קורס טכנאי מחשבים
בוגר קורס טכנאי מחשבים וחושב על התמחות? רוצה להתחיל ללמוד בקורס עם התמחות פשוט כי זה מעניין? הפעם החלטנו להכין עבורככם, המתעניינים בלימודי קורס זה, מאמר הכולל את מגוון ההתמחויות השונות הקיימות עבור טכנאי מחשבים. בקורס הבסיסי של טכנאי מחשבים לומדים אודות מערכות הפעלה, חומרה ולעיתים גם שיעורים בתקשורת ותקשורת מעשית, חומר הלימוד כמובן משתנה בין מוסדות הלימוד השונים אבל לרוב כולל את הבסיס הזה. להתמחויות נוספים קורסים ולהלן סקירתן:

הקורס הבסיסי ואחיו המתקדם: קורס MCITP

קורס טכנאי מחשבים PC  הוא למעשה הקורס הבסיסי מכולם והוא מתמקד במחשבים נייחים. תלמידים אשר סיימו אותו ומעוניינים להתמחות בתשתיות ארגוניות-או שרתים ארגוניים- יפנו ללימודו קורס MCITP. קורס זה מכשיר תלמידים להגדיר, להפעיל ולפתור תקלות בשרתים ארגוניים מכל סוג ולאחריו התלמידים ניגשים לבחינת הסמכה חיצונית של חברת מיקרוסופט (המספקת את מערכות ההפעלה עליהם מושתתים השרתים למרבית הארגונים ברחבי העולם). בקורס נלמדים נושאים כגון הגדרת תשתיות ויישומים של ווינדוס 2008, הגדרת תשתיות רשת, התקנה ועוד. תנאי קבלה: 12 שנ"ל, אנגלית בסיסית ולעיתים מבחן/ראיון.

התמחות במחשבים ניידים: אחת החמות שיש בשוק

מי שמעוניין בהתמחות אחרת של קורס טכנאי מחשבים, הנחשבת לאחת החמות שיש, ילך בוודאי על טכנאי מחשבים עם התמחות במחשבים ניידים. בקורס נלמדים בין היתר מבנה המחשב הנייד, פירוק והרכבה של מחשבים ניידים, הלחמות, מכשירי מדידה, טיפול בתקלות בלוח אם ועוד. קורס זה מועבר במעבדות למחשבים ניידים במכללות ברחבי הארץ, הדרישה היא ל12 שנות לימוד ואנגלית בסיסית.

התמחות בציוד משרדי

התמחות נוספת של קורס טכנאי מחשבים היא מיכון משרדי. בהתמחות זו לומדים לעבוד עם של מערכות משרדיות: מכונות צילום אנלוגיות ודיגיטליות, סורקים, פקסימיליות ומדפסות בכל הקשור לתחזוקה השוטפת שלהן ולטיפול בתקלות. דרישה ל12 שנ"ל.

חשוב לציין שבמאמר זה סקרנו את אופציות ההתמחות הבולטות, כמובן שקיימות רבות נוספות כמו התמחות בחומרה, תוכנה ובשאר מערכות ההפעלה. אנו מקווים שהפקתם מן המאמר ידע מועיל אשר יסייע לכם בבחירת התמחות הנכונה עבורכם. בהצלחה!
זה לא מסתכם רק בקורסים כמו קורס טכנאי מחשבים אונליין חינם...
הרבה סטודנטים מתעניינים חדשים שואלים אודות מכללת פרקטיק יו, על שיטתה הייחודית השונה באופן מהותי משאר המכללות. היום נציג איזשהו פרופיל של המכללה, הקורסים הנלמדים בה וסיפורים של סטודנטים מרוצים. בין אם אתם מתכננים להתחיל ללמוד ובין אם אתם מחפשים לימודי המשך או העשרה בתחום מחשבים, מכללת פרקטיק יו היא בין המובילות בתחום זה ומהווה מרכז בחינות מורשה של חברת מיקרוסופט.

מגוון קורסים בשיטת האונליין בחינם

מכללת פרקטיק יו היא מכללה ללימוד מקצועות המחשב בתחומי ניהול רשתות ותוכנה. תמצאו אצלנו מגוון קורסים: קורס טכנאי מחשבים אונליין חינם, קורס ניהול רשתות MCSE/MCITP  למתחילים חינם, קורס CCNA  של סיסקו למתחילים חינם, קורסי תכנות כמו דוט. נט וג'אווה ועוד. עכשיו, אתם בטח שואלים למה הכוונה חינם? מה זאת אומרת אונליין-לומדים רק דרך המחשב? האם בסוף יוצאים עם תעודה?

שיטת לימוד ייחודית

שיטת הלימוד שפותחה במכללת פרקטיק יו על ידי צוות של מרצים מנוסים מכונה שיטת הלימוד ההיברידית. השיטה בעצם מקנה לתלמיד גם את האפשרות ללמוד אונליין דרך המחשב, גם להיות נוכח בהרצאות פרונטליות בכיתה לבחירתו וגם לקבל ליווי ותמיכה מקצועיים לאורך כל תהליך הלימוד על ידי מנטורים מנוסים של המכללה. קורסי הבסיס אצלנו הם לרוב בחינם כמו קורס טכנאי מחשבים אונליין חינם למשל, והחלק השני למתקדמים הוא בתשלום והרשמה מראש למכללה.

שביעות רצון רבה בקרב בוגרינו

חשוב להדגיש שרק לימוד מלא של שני החלקים-מתחילים ומתקדמים הוא שמקנה תעודת גמר מקצועית. אך זה בלבד לא מספיק: יש גם להגיש תרגילים במשך הקורס, פרויקט גמר ולגשת לבחינות הסמכה חיצוניות מטעם מיקרוסופט/סיסקו (תלוי בקורס) על מנת לקבל את התעודה שלהם. סטודנטים רבים שלנו מעידים על שביעות רצון מהמכללה, הן תהליך הלימוד והן מהקליטה למקומות עבודה בפרק זמן של מספר חודשים בלבד מסיום לימודיהם. בין אם אתם מתעניינים בקורס לינוקס או קורס טכנאי מחשבים אונליין חינם, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע.
קורס מחשבים בעתיד הרחוק

בס"ד


שלום כולם, במאמר זה ננסה להפליג במרחבי הדמיון ולנסות לדמות כיצד ייראה קורס מחשבים בעתיד הרחוק, נגיד עוד מאה שנה מהיום. המשימה היא כמעט בלתי אפשרית, שהרי אם היינו שואלים מישהו לפני רק שלושים שנה כיצד ייראה קורס מחשבים בימינו - הסיכויים אפסיים שהיה מצליח לזהות את כל ההתפתחויות הטכנולוגיות וענות בהצלחה. אם כך, בואו רק נהנה עם הדמיון ונשתעשע בשאלה - כיצד ייראה קורס מחשבים בעתיד הרחוק...


ובכן, סביר להניח ש-קורס מחשבים בעתיד הרחוק יהיה מבוסס הולוגרמות, או אולי אפילו זה יהיה קורס מחשבים שבו התמונות מוקרנות ישר למוח. סביר להניח שב-קורס מחשבים עתידני שכזה לא ישתמשו בעכבר או מקלדת, אלא הרצון של הסטודנט כבר יפעיל את המחשב. מעניין איך תהיה תוכנת שליטה ב-קורס מחשבים שכזה חחח.


אפשרי שאפילו דברים יותר הזויים יהיו, למשל - ייתכן ש-קורס מחשבים ייארך לא יותר מחש דקות, כאשר המרצה מעביר את המידע שלו ישירות לסטודנט. מגניב לא? כמו מטריקס! הייתי שמח להשתתף ב-קורס מחשבים שכזה חחחח ייתכן שאנשים פשוט יעמדו בתור ל-קורס מחשבים שכזה, ישלמו את הכסף, ויצאו כאנשי מקצוע עם ניסיון לכל דבר אחרי מספר דקות. מעניין איך קורס מחשבים שכזה ישנה את שוק העבודה! אני מניח שאין לנו אפילו השגה בדברים כאלה!!


אמנם השאלה כיצד ייראה קורס מחשבים בעתיד נראית מצחיקה, אבל דמיונות שכאלו הם מה שעושה את התחום כייפי. אמנם ייתכן שלא נזכה לראות כיצד ייראה קורס מחשבים עוד מאה שנה, אבל אני די משוכנע שגם קורס מחשבים עוד עשר שנים ובוודאי קורס מחשבים בעוד עשרים שנה יפתיע אותנו גם עוד מאוד! אני מניח שרק נותר לנו לחכות ולראות. מעניין!!!