תחזוקה << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

תחזוקה

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס Checkpoint

קורס Checkpoint הינו קורס העוסק בניהול אבטחת מידע ומוצע כיום על ידי כמה מוסדות לימוד ומכללות ברחבי הארץ. מומלץ מאד לוודא טרם הרשמה לקורס הנ"ל במוסד לימודים כזה או אחר, האם תוכנית הלימודים מתעדכנת בצורה שוטפת לפי המגמות העכשוויות המאפיינות את השוק ובכלל האם מוסד הלימודים נחשב למוכר מוערך ואיכותי. הבחירה במוסד הלימודים הינה אקוטית ויכולה להכריע בדבר השתלבות הבוגרים בתעשייה לאחר סיום הלימודים. חלק מהקורסים המוצעים נועדו להכשיר את הבוגרים לעתודה מקצועית.

תכנית הלימודים של הקורס

קורס Checkpoint לניהול אבטחת מידע נוסד מתוך מטרה לאפשר לבוגרים להשתלב בצורה קלה ומהירה בסביבות עבודה הכוללות שימוש בשרתי Firewall. שרתים אלו נחשבים כיום לאבן יסוד בעולם התקשורת ואבטחת המידע של חברת צ'ק פוינט. החברה עצמה נחשבת לאחת המובילות בעולם התקשורת ואבטחת המידע ומספקת מוצרי הגנה מגוונים לארגונים שונים הכוללים בין השאר פתרונות SBOX לאבטחת תקשורת בארגונים קטנים ופתרונות מתקדמים לארגונים בינוניים עד גדולים שעובדים בסביבת NGX כמו חומת אש.

מטרות הלימודים

במהלך קורס Checkpoint ירכשו התלמידים ידע מקצועי ומעמיק בנושאים שונים ומגוונים הכוללים את עקרונות אבטחת המידע ואפשרויות העבודה בסביבה של NGX, אחת הסביבות המתקדמות ביותר לצרכי הגנה של ארגונים. דגש מרכזי במהלך הלימודים מוקדש ליישום מעשי של תכני הלימוד ולפיכך כל התלמידים מתנסים בעבודה בפועל במסגרת מעבדות. מטרה נוספת ומרכזית של מתכונת הלימודים בקורס היא להכין את התלמידים בצורה המקסימאלית לבחינות ההסמכה מטעם חברת צ'ק פוינט.

הכנה לבחינות ההסמכה

בחינות הסמכה אלו מיועדות לתארים: CCSA: Check Point Certified Security Administrator ו- CCSE: Check Point Certified Security Expert. קורס Checkpoint מתאים לבוגרי קורס CCNA, MCSA או לאנשי מקצוע בעלי רקע וניסיון קודם בתקשורת מבוססת TCP/IP. כל המועמדים לקורס נדרשים בנוסף לעבור בהצלחה מבחני כניסה. עם תום הקורס, כל מי שעמד בדרישות הפדגוגיות כפי שנקבעו בהתאם למוסד הלימודים הנבחר, יהיה זכאי לקבל תעודת גמר מנהל אבטחת מידע- CCSE.

כל תלמיד שסיים בהצלחה את בחינות ההסמכה של חברת צ'ק פוינט בנוסף יהיה זכאי לקבל תעודה בינלאומית של CCSE מטעם צ'ק פוינט.

קורס טכנאי PC- לבנות קריירה בצורה בטוחה

אם אתם מעוניינים להתקדם בעולם המחשבים צעד אחר צעד, אין זה הכרח ללכת מיד על לימודי מחשבים באקדמיה, לימודים שידרשו מכם השקעה רבה של זמן וכסף. ניתן להתקדם בתחום גם תוך טיפוס ופילוס הדרך בהדרגה. קורס טכנאי PC הוא צעד ראשון והכרחי עבור כל מי שמעוניין להתחיל את דרכו בעולם המחשבים.

 

האם ישנם תנאי קבלה לקורס?

תנאי הקבלה לקורס הם בסיסיים ביותר מתוך כוונה לתת הזדמנות לכל מי שמעוניין בכך. ברוב מוסדות הלימוד התנאים הם שתים עשרה שנות לימוד ואנגלית טכנית בסיסית. ישנם מקומות בהם נדרשים המועמדים לעבור גם מבחן קבלה.

 

מהו אורך הקורס?

קורס טכנאי PC נמשך מספר חודשים עד שנה, תלוי במוסד הלימוד ובמתכונת הקורס. מדובר לרוב על כ- 60 מפגשים. הזמן הלא ארוך שנמשך הקורס מאפשר לסטודנטים להתחיל את דרכם בעולם העבודה לאחר זמן קצר יחסית ללא צורך להשקיע זמן רב מדי בהכשרתם.

 

מהו תוכן הקורס?

הקורס כולל שיעורים תיאורטיים בהם נלמדים נושאים בסיסיים כמו אלגברה, סטטיסטיקה, בסיסי נתונים, יסודות החשמל והאלקטרוניקה ולאחר מכן נושאים ממוקדים יותר כמו מבנה המחשב, סוגי זיכרונות, פרוטוקולים וסוגי זיכרונות, גרפיקה ממוחשבת, JAVA, HTML, אמצעי אחסון, ציוד היקפי, מודמים, מערכות הפעלה, התקנת תוכנות ונושאים נוספים בהם מתנסה התלמיד גם בפועל בעבודה מעשית המהווה חלק ניכר מן הקורס.

 

האפשרויות עם תום הקורס

לאחר סיום קורס טכנאי PC יכול בוגר הקורס להחליט האם ברצונו לפנות לדרך עצמאית ולעבוד כעצמאי או האם לעבוד כשכיר. בכל חברה גדולה ישנו צורך בטכנאי PC אשר יתנו מענה לעובדי החברה בכל בעיה טכנית שנוצרת.. בכל חברה היום העבודה מושתתת על עבודה ממוחשבת ואיתור ותיקון בעיות נדרש ללא הרף. ניתן לעבוד גם בחנות מחשבים ולתת שירות ללקוחות החנות הבאים במטרה לפתור תקלות במחשב שרכשו בחנות. כעצמאי יכול הטכנאי לעבוד מול לקוחות פרטיים ועסקיים ולהגיע לבתי הלקוחות לבצע תיקונים..

 

קורס טכנאי PC הוא רק צעד ראשון בעולם המחשבים ממנו יכול בוגר הקורס להתקדם ולהיות אחראי על תחומים נרחבים יותר וגם לבחור האם ברצונו להתמקד בחומרה או בתוכנה ולהתמקצע יותר ויותר.

טכנאי מחשבים ורשתות

המחשב מהווה חלק ניכר מעולמנו. קשה לדמיין אותנו מתקיימים היום ללא המחשב. חלק ניכר מהתקשורת בין אנשים וחלק מהפעולות השגרתיות ביותר כמו קניות או תשלום חשבונות מתבצע היום באמצעות מחשב. כל אחד זקוק מדי פעם לתיקונים או עדכונים במחשב האישי שלו, אולם כאשר מדובר על חברות או עסקים הטיפול כבר אינו במחשב אחד ספציפי אלא ברשת של מחשבים. טכנאי מחשבים ורשתות אמון על כל הנושא של טיפול בכל מחשב ומחשב בחברה כמו גם בהקמה, ניהול ותחזוקת רשת המחשבים כולה.
תחומי אחריותו של טכנאי מחשבים ורשתות


טכנאי מחשבים ורשתות עוסק, כאמור בתיקונים הנדרשים בכל מחשב אך עיקר עבודתו ואחריותו היא בתקשורת בין מחשבים. בכל חברה ניתנות הרשאות לכל אחד מעובדי החברה המאפשרות גישה אל משאבי הרשת הפנימיים וחיצוניים. טכנאי מחשבים ורשתות בחברה מטפל בתחום זה ובתחומים נוספים כמו גיבויים ואבטחת המידע, בהקמת כל התשתיות הפיזיות של רשת המחשבים וגם בשיתופים של משאבים אחרים כמו שרתי דואר, קבצים ומדפסות.
מהו ההבדל בין טכנאי מחשבים לטכנאי מחשבים ורשתות?


אם טכנאי מחשבים מטפל בתיקונים של מחשב אחד ספציפי, בין אם בתחום החומרה ובין אם בתחום התוכנה, טכנאי מחשבים ורשתות מבצע גם את התיקונים והטיפול במחשב יחיד וגם, כפי שצויין, אחראי על רשת מחשבים. תחום הרשתות משדרג את תפקידו של הטכנאי ומעביר אותו לטיפול במקרו ולא רק במיקרו. התפקיד דורש ראיה של התמונה הרחבה ולא רק של הפרט.
איך מקבלים את ההכשרה לתפקיד?


קורסי טכנאי מחשבים ורשתות נלמדים במוסדות לימוד העוסקים בתחום. ישנם קורסים המועברים מטעם חברות בינלאומיות העוסקות בתחום כמו מיקרוסופט או סיסקו. לאחר הקורס ניתן לגשת לבחינות הסמכה מטעם החברה ולקבל תעודה מטעמה לעסוק בתחום. מדובר על קורסים האורכים מספר חודשים וזו בהחלט השקעה מתגמלת. בחברות גדולות ניתן להיות מועסק על בסיס קבוע. חברות קטנות יותר יבקשו מדי פעם את שירותיו של הטכנאי כך שישנן אפשרויות רבות לעבודה ולהתקדמות בתחום. תפקיד זה הוא התחלה בתחום הרשתות ומכאן ניתן רק לטפס מעלה.

המכללה לניהול רשתות
בעולם של ימינו עולם התעסוקה אינו וודאי ולא תמיד ניתן לדעת מה יביא עימו המחר. יתרה מכך כאשר מדובר בישראל, מדינה חמה כמו ישראל בה מתחוללים שינויים תדירים הן מבחינה חברתית והן מבחינה פוליטית, רבים מאיתנו לא יודעים לאילו תחומי עיסוק לפנות, כאלה שיוכלו להבטיח את ההכנסה גם בעתיד. אין ספק שמדובר חשובה לכולנו בכל קנה מידה.

מי מאיתנו אינו שואל את עצמו אילו מהתחומים הקיימים כיום מתאים לו ביותר וגם יכול להיות מקור הכנסה מבטיח? לאחרונה אנו עדים לתהליכים של ירידת ערכה של האקדמיה ועלייה בביקוש ללימודים במכללות פרטיות ומכינות ולא בכדי. הלימודים במכינות פרטיות או ציבוריות כמו גם הלימודים במכללות הייעודיות המכשירות את התלמידים לקראת שוק העבודה הינם כלי יעיל המאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו לקבל את כל הכלים הדרושים לצורך כניסה לעולם העבודה.

למעשה ישנם לא מעט תחומי הכשרה שונים בהם ניתן לקבל כלים מקצועיים לצורך כניסה לשוק העבודה. ביניהם תוכלו למצוא הכשרה של המכללה לניהול רשתות כמו גם ניהול מערכות מידע, קורסים המיועדים ללימוד קידום ובניית אתרים וקורסים ייעודיים אחרים. כל הקורסים המועברים במכללות השונות מאפשרים ללומדים להיכנס ישירות לשוק העבודה ולרכוש מקום מבוקש ותפקיד ראוי ומבטיח.

אצלנו בפרקטיקיו תוכלו למצוא כל מקצוע עליו חלמתם. המכללה לניהול רשתות מעניקה ללומדים את מגוון הכלים האפשרי ליהנות מכניסה לשוק בו יש ביקוש תמידי מאחר וזה מתחדש ללא הרף. התחום של ניהול רשתות הינו תחום דינאמי ולכן כל המשתלבים בתחום מוצאים עצמם נהנים מעבודה רווחית ודינאמית שאינה משעממת לרגע. החברות הגדולות בתחום ממשיכות להציע משרות לבוגרי המכללה לניהול רשתות בכל תקופה, גם כאשר בתחומים אחרים הביקוש הולך ויורד או נשאר סטטי.

אצלנו בפרקטיקיו תמצאו את המרצים הטובים ביותר בכל הארץ. המכללה לניהול רשתות הינה המכללה המתקדמת ביותר בארץ המעניקה כלים עשירים ומקצועיים לכניסה לשוק וכל זאת מבלי שאתם תצטרכו לצאת מהבית. הקורסים שלנו כולם מועברים אונליין כך שאתם יכולים ללמוד מהבית בקורסים המתאימים לכם ביותר.
על ההתמחויות השונות של קורס טכנאי מחשבים
בוגר קורס טכנאי מחשבים וחושב על התמחות? רוצה להתחיל ללמוד בקורס עם התמחות פשוט כי זה מעניין? הפעם החלטנו