התקנת וונדוס Windows 10 / 8 / 7 / XP << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

התקנת וונדוס Windows 10 / 8 / 7 / XP

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

ניהול Storage

בשנים האחרונות מסתמנת מגמת ירידה בקרב עלויות אחסון מידע בקרב ארגונים שונים, יחד עם זאת נראה כי כל קיצוץ בעלויות הינו בגדר ברכה. להלן כמה טיפים שיסייעו לכם בפיתוח אסטרטגיית אחסון ארגונית לחיסכון משמעותי בהוצאות הכספיות של הארגון. ניהול תקין ונכון של מידע ארגוני חייב בראש ובראשונה להתייחס לשוני הקיים בין מידע הנדרש לזמינות מיידית ובין מידע שניתן להניחו בצד למקרה בו יהיה צורך לגשת אליו בשלב כזה או אחר.

השוני בין סוגי המידע הקיימים בארגון

כיום ניתן למצוא בכל ארגון שהוא מידע בכמות לא מבוטלת שהגישה האחרונה אליו נעשתה לפני למעלה משנה, ומאידך מידע רב שניגשו אלו לעתים הרבה יותר רחוקות או רק לצרכי בדיקה. את סוג המידע האחרון רצוי מאד לאחסן באופן נפרד מאותו המידע המחייב זמינות לשימוש מיידי בקרב כל עובדי הארגון. אחראי לניהול אחסון מידע ארגוני חייב להחזיק בידע רב המתייחס בין השאר לנתונים הנ"ל. קורס Storage הינו בגדר הכרח עבור כל מי שמעוניין לקחת חלק בתפקיד המרכזי של מנהל אחסון מידע ארגוני.

חיסכון בהוצאות

הוספה של דיסקים לארגונים כרוכה כיום בעלויות יותר נמוכות מבעבר, כמו כן השימוש באחסון בענן הציבורי הוכיח את יעילותו לאחרונה, אולם עדיין רצוי מאד לשקול את האפשרות לשילוב אחסון המידע גם על גבי קלטות גיבוי או בדיסקים בעלויות מוזלות במטרה לצמצם בעלויות. תכנון חכם במסגרת השימוש במכלול אמצעי האחסון הינו פועל יוצא של איזון נכון בשימוש הנעשה בהתקנים השונים ביחס ליתר ההוצאות עבור מקום, חשמל וכדומה. היכולת למצוא איזון זה מחייבת היכרות מעמיקה עם התחום הנידון.

דגשים מרכזיים

קורס Storage מתמקד בין השאר במלוא הפיתוחים החדשניים בנושא של אחסון מידע בארגונים. מעבר לכך מושם דגש מרכזי במסגרת המתכונת הלימודית על מניעה של הוצאות כספיות מיותרות על ידי הארגון. ההנחה הרווחת היא ששכפול מידע בארגונים מוביל לבזבוז כסף, אולם חשוב לציין שהדבר איננו נכון בהכרח. לעתים קרובות, ההוצאות הכספיות הכרוכות בתקשורת זמינה למידע הקיים באזור פיזי מסוים, עולות על כפילות המידע בין האזורים השונים בארגונים הכוללים סניפים רבים. 

לימוד net.Asp או php?

בתחום התכנות והפיתוח כל אחת מהשפות הבאות: asp.net ו- php טוענות לבכורה. השאלה המרכזית שמעסיקה רבים מהאנשים המעוניינים להשתלב בתעשיית המחשבים היא האם כדאי להירשם אל מסלולי לימוד net.asp או php ומהן הסיבות לכדאיות של כל שפה על פני חברתה? מטבע הדברים וכמו בכל מאבק איתנים, גם בנושאי הנוכחי הנידון לא ניתן לחרוץ באופן חד משמעי ומקצועי לגבי העדיפות של אחת מהשפות הנ"ל. למען האמת הדעות כה שנויות במחלוקת עד שניתן להקבילן לאמירה:"על טעם וריח אין מה להתווכח".

מדוע כל כך קשה לעמוד על ההבדלים בין שתי השפות?

טרם השוואה בין שתי שפות התכנות הללו, ברצוננו ראשית ליישר קו ולהציג בפניכם רקע כללי של כל אחת מהשפות. הקושי לעמוד בצורה חד משמעית על השוני בין שתי השפות נובע בין השאר מכמות האינפורמציה שמציגים כיום כל אחד מתומכי השפות. כתוצאה מי שאיננו בקיא בתחום ומבין את מכלול המשמעויות על בוריין ימצא את עצמו בפני שוקת שבורה במסגרת הניסיון לעמוד על ההבדלים בין שתי השפות. בשורות הבאות ננסה יחדיו להסביר בצורה הפשוטה ביותר מהן חלק מההבדלים המרכזיים בין שתי השפות: net.Asp ו- php.

שפת ASP

ראשית כל נציין שחשוב מאד להבין את ההבדלים בין שתי השפות טרם בחירת קורס במסלול לימוד net.Asp או במסלול לימוד- php. נתחיל אם השפה הראשונה: Asp.net אשר פותחה על ידי חברת מייקרוסופט העולמית בראשו של ביל גייטס. השפה פותחה במהלך שנת 2002 כדור שני של השפה הוותיקה יותר- Asp אשר שימשה בזמנו כספינת הדגל של חברת מייקרוסופט בכל מה שקשור לתחום התכנות. שפה זו היא בעלת יכולת של עיבוד מידע מכל סוג שהוא ופליטתו לאחר מכן בתצורה ייעודית לקראת תצוגה.

שפת PHP

באמצעות שפת Asp.net ניתן להעלות אתרים לאוויר מתוך קבצי נתונים. שפת PHP היא שפה מבוססת קוד פתוח ונחשבת למהירה יותר משפת: Asp.net בכל אחד מההיבטים הניתנים לבחינה. חשוב לציין שקיימים מספר אלמנטים שהופכים את השפה הנ"ל לבעייתית בכל הנוגע למהירות ובכללם ההשפעה השלילית של ריבוי השפות במסגרת העלאת דפי האתר. שפת PHP בהתאם לכך נדרשת להרבה פחות זיכרון מ- ASP בצורה מובהקת לגמרי.

לימוד מחשבים

תחום המחשבים מזוהה כיום עם אחד התחומים המפותחים שרק הולכים ומתקדמים עם השנים. לפיכך אין זה מפתיע שבכל הנוגע להשכלה, רמת הביקוש בקרב הציבור הרחב להשתתף במסלול של לימוד מחשבים הינה גבוהה מאד אם לא הכי גבוהה ביחס לשאר מקצועות הלימוד. כל ענף שהוא כיום מבוסס בצורה כזו או אחרת על השימוש במחשבים. חשוב לחדד את המשמעויות השונות של המונח "מחשב", כאשר זה איננו מסתכם אך ורק למחשב העבודה הביתי או העסקי אלא בא לידי ביטוי במגוון רחב של מישורים נוספים.

קהלי יעד

מישורים אלו יכולים להגיע בצורת המחשב שמפעיל רובוטים, שואבי אבק, כלי רכב, מטוסים, משחקי מחשב וכיוצא באלו. לימוד מחשבים הוא תחום רחב מאד הכולל בתוכו מבחר גדול מאד של קורסים ומסלולים שונים אשר פונים אל כל שכבות האוכלוסייה החל באנשי מקצוע מעולם המחשבים שמעוניינים להעשיר את ידיעותיהם ולקבל הכשרה בתחום נוסף דרך השגת כלים מקצועיים נוספים להגשת מועמדות למשרה מסוימת דרך חיילים שזה עתה השתחררו או אנשי קבע נעדרי ידע וניסיון בעולם המחשבים שמעוניינים ללמוד את התחום מאפס.

קורסים רבים ומגוונים

ולבסוף לימוד מחשבים פונה אל אנשים שברצונם לבצע הסבה מקצועית ולחבור אל אחד מהתחומים המרתקים והדינאמיים ביותר בתקופה הנוכחית. ישנם לא מעט תחומי לימוד בעולם המחשבים, וכמות הקורסים המרובה בתחום מקבילה לכמות המסלולים המוצעים בו. קורסים במחשבים יכולים להגיע במגוון צורות כמו למשל תואר ראשון במחשבים, קורס אחזקה עבור מחשבים ביתיים,הנדסת מחשבים, פיתוח תוכנה, בדיקות תוכנה, לימוד תוכנות שונות, אבטחת מידע קידום אתרים, רשתות תקשורת, יישומי מחשב למתחילים ועוד..

מסלולי לימוד וקורסים מגוונים בתחום המחשבים

תודות למבחר העצום בתחום של לימוד מחשבים ניתן ליהנות מריבוי מסלולי לימוד הנערכים בשעות הבוקר, בשעות הערב המאוחרות, קורסים המתפרשים על מספר חודשים, מסלולי לימוד מזורזים של כמה שבועות בודדים וכיוצא באלו. מעבר לכך ישנם קורסים נוספים המתקיימים בשפות שונות ומיועדים עבור שכבות אוכלוסייה ששפת האם שלהם איננה עברית. קורסים אלו נערכים לרוב בשפות הרוסית, הערבית והאנגלית.

איפה ללמוד טכנאי מחשבים ניידים
כשאנו מדברים על מחשבים ניידים, חשוב להזכיר עד כמה יש רבים שמשתמשים בהם וזקוקים ללא מעט טכנאים מוכשרים ומוסמכים שיידעו כיצד לפתור עבורם מגוון רחב של תקלות. בין אם מדובר על בעיות תוכנה או על תקלות חומרה, הרי שזה תמיד נוח לראות כיצד אדם מקצועי ומיומן מציע פתרון איכותי לכל מקרה.

היום זה כבר מאוד לא מפתיע לראות רבים שמעוניינים למצוא מוסד לימודים איכותי כדי שבו ירכשו מקצוע חשוב בעל ערך רב. לאחר רכישת הידע המספק יכולים רבים למצוא לעצמם עבודה בחברות שמציעות תמיכה ושירות, בחנויות וברשתות מחשבים שונות, בחברות עסקיות, וכמובן גם כעצמאים לכל דבר ועניין.

מגוון הנושאים שיקדמו אתכם לעבר מקצוענות אמיתית

חשוב גם להבין שבגילאים שונים, ולעתים מתוך רצון לשנות קריירה, שואלים את עצמם רבים איפה ללמוד טכנאי מחשבים ניידים. כך הם מתחילים לברר במקורות מידע שונים לגבי מוסדות הלימוד ומזהים לא רק את איכותו של מוסד מיוחד אלא מכירים את החומר הרלוונטי שיאפשר להם לעבוד לאחר מכן בתחום משגשג זה.

אלו שיוצרים קשר מיידי עם מכללת פרקטיק יו מבינים כי דרך לימוד ברשת האינטרנט אפשר לרכוש ידע רב ולעשות צעד חשוב בחיים. כך לומדים נושאים כמו סטטיסטיקה, יסודות החשמל, אלקטרוניקה, סוגי זיכרונות, כרטיסי מסך וקול, סוגי רשתות, בסיסי נתונים, מערכות הפעלה, ציוד היקפי, התקנת תוכנות ועוד.

קורס איכותי מחכה לכם כבר עכשיו

ברגע שמכירים מוסד לימודים מיוחד וחשוב כל כך כמו פרקטיק יו, מבינים שאין מה לחכות יותר מדי אלא פשוט להירשם בצורה קלה ומהירה לקורס טכנאי מחשבים ניידים.  לימוד מרחוק דרך רשת האינטרנט מציע את כל המידע הנדרש לגבי מקצוע זה ואת היכולת להיעזר במרצים מומחים שיש להם המון ניסיון חשוב בהדרכה.

הסרטונים הקלים מאוד להבנה, המידע הוויזואלי שיש לו ערך אמיתי, היכולת לעצור בכל רגע ולהתקדם בקצב שרוצים, והנוחות המרבית שמונעת בזבוזי זמן, מביאים רבים למצוא פתרון מושלם לתהיות לגבי איפה ללמוד טכנאי מחשבים ניידים ולגבי האפשרות ליהנות מרמת לימוד ומנוחות מרשימה ביותר בצורה מיידית.
כל מה שרציתם דעת על VMWARE
VMWARE הוא תחום שתופס חזק את השוק בשנים האחרונות. זהו שמה של החברה אשר פיתחה את תחום הוירטואליזציה וזהו שמן גם של התוכנות עצמן שנקראות גם מכונות וירטואליות. מטרת הוירטואליזציה היא לדמות סביבת מחשב אמיתית באופן וירטואלי, כך שעל מחשב אחד ניתן להפעיל מספר תוכנות הפעלה, כלומר- מחשב אחד שמתפקד בתור מספר מחשבים.

מהם יתרונות VMWARE?

הוירטואליזציה חוסכת בחומרה ובציוד יקר. גם אם להתקנת המכונות הוירטואליות ישנה עלות מסויימת, עדיין מדובר על חיסכון כספי וניהול טוב יותר של משאבי החברה. בנוסף, לעובד אשר עובד על מחשב שהותקנו בו תוכנות וירטואליות ישנה עבודה נוחה וקלה יותר כאשר הוא יכול לעבור ממערכת הפעלה אחת לאחרת למטרות שונות. יתרון נוסף נשמע פשוט אך בהחלט יש לו חשיבות רבה והוא חיסכון בשטח משרדי. שטח שהוקדש קודם למחשבים נוספים יכול כעת לשמש למטרות אחרות או לאפשר סביבת עבודה מרווחת ונוחה יותר.

איזו הכשרה יש בתחום?

חברת VMWARE מפעילה מטעמה קורסים  אשר מכשירים את הסטודנטים להתקין, לתפעל ולטפל בכל תקלה המתרחשת בסביבה הוירטואלית. יש צורך לדעת כיצד לשלב את המכונות הוירטואליות של החברה עם המחשב האמיתי. כרגע תוכנות החברה הן המובילות בשוק הוירטואליזציה, גם על פני המתחרה מיקרוסופט ולכן זהו קורס מומלץ.

היכ