ביצועים - מדידת מהירות << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

ביצועים - מדידת מהירות

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס טכנאי PC – מה לומדים בו?

בתקופה שבה בכל בית יש מחשב ולעיתים אפילו יותר מאחד, בכל בית עסק יש מספר מחשבים והמון אנשים מסתובבים עם מחשבים ניידים, מן הסתם עולה הדרישה לטכנאי מחשבים. בישראל נפוץ מאוד מחשב מסוג הpc ומרבית התקלות שטכנאי מחשבים מתמודדים מולן קשורות במערכות הפעלה מסוג windows. הביקוש לטכנאי שיתקן, ישדרג או יתחזק את אותם מחשבים רק הולך וגובר עם השנים.

אבל, בכדי לעבוד במקצוע מסוג זה, יש לעבור קורס טכנאי PC במוסד לימודים מוכר שמספק תעודת טכנאי מחשבים (pc). משך הלימודים משתנה ממוסד אקדמאי אחד לאחר, אבל נע בטווח של מספר חודשים עד שנה, תלוי בתדירות המפגשים ומשכם.

בחירת נכונה של מוסד הלימודים

בבחירת מוסד לימודים מתאים חשוב שתבדקו את הנושאים הנלמדים במהלך הקורס ושהוא מאפשר לכם בסיומו את הידע לטפל בכל תקלה במחשב אישי, לדעת לפרק ולהרכיב מחשב, להגדיר רשתות עבור מדפסות ואינטרנט (מיילים) ולבצע כל מה שנוגע לתחזוקה שוטפת של מחשב pc.

התוכן שנחשפים אליו במהלך הקורס הוא מגוון וכולל נושאים שונים כמו מבואות (להכרת מונחים כמו רשת, מערכות הפעלה וכדומה), רכיבי מחשב וטכנולוגיות שונות, זיכרון, מעבד, רכיבים של לוח האם, ספקים, קשיחים ועוד. כמו כן נלמדות, התמודדויות שונות עם תקלות כמו התמודדויות עם וירוסים, תוכנות שונות לטיפול בתקלות, פרמוט ועוד. גם מרכיבים חיצוניים למחשב חשובים והם חלק מהתכנים בקורס, כמו, מקלדת, מדפסות, מולטימדיה, ראוטרים, מודמים ועוד. כמו כן נמסר רקע על מערכות הפעלה מסוג windows, dos וכדומה.

בנוסף לכל החומר התיאורטי שנלמד בקורס, מתווספים לקורסים מסוג זה גם התנסויות מעשיות במעבדות. הרכבה, פירוק, תיקון תקלות, התקנות תוכנה ועוד. הסטודנטים מתנסים במגוון מצבים בהם יתקלו כשיצאו לשוק העבודה.

קורס מוכר מטעם משרד העבודה

חלק ממוסדות הלימוד מאפשרים הכרה בקורס כקורס מטעם משרד העבודה (קורס תחזוקת מחשבים אישיים) בהיקף של 150 שעות תעסוקה. כמו כן ישנם מבחנים מטעם מייקרוסופט שמעניקים הסמכות שונות לסטודנטים. בחלק ממוסדות הלימוד יקשרו אתכם כבר במהלך הקורס לחברות בשוק העבודה, מעבדות או ארגונים ויסייעו לכם במציאת עבודה בתחום.

דרישות הקורס

דרישות הקורס הן לרוב שתיים עשרה שנות לימוד וידע בסיסי באנגלית, כמו כן, ישנם מוסדות לימודיים שדורשים ראיון אישי לצורך בדיקת התאמה לקורס מסוג זה.

מדוע ללמוד קורס טכנאי pc?

תמיד אמרו לך שניחנת בחוש טכני מפותח עד מאד? מרגיש זיקה עזה לעולם המחשבים? קרוב לוודאי כי קורס טכנאי pc יוכל להתאים מאד עבורך. כיום ישנן מכללות ומוסדות לימוד שונים ברחבי הארץ אשר מעבירות הכשרות מגוונות בעולם המחשבים בסופן יקבלו הבוגרים תעודה מקצועית ונחשבת בשוק במידה כמובן ומדובר במכללה או כל מוסד לימודי אחר מוביל ומוכר. כל בית כיום עושה שימוש במחשב אחד לפחות, גם בקרב חברות וארגונים נעשה שימוש רחב במחשבים עליהם נשענת רוב הפעילות של החברה או הארגון.

מה נדרש כדי להפוך לטכנאי מחשבים מוסמך?

לאור זאת טכנאי מחשבים הינו מקצוע שהפך להיות מבוקש מאד בשנים האחרונות. קורס טכנאי pc נמשך כשלושה חודשים בממוצע ולאחר מכן ניתן להשתלב במסגרת ארגונית כלשהיא או אף להקים בית עסק עצמאי. חשוב לציין שמקצוע טכנאי מחשבים מחייב הרבה יותר ידע מזה הכרוך בהתקנות תוכנה או בשימוש במברג. על מנת להיהפך לטכנאי מחשבים מוסמך ישנו תורך ראשית לעבור הכשרה יסודית ומעמיקה. קורס טכנאי מחשבים פותח צוהר רחב למגוון תחומי לימוד בכל הנוגע לעולם המחשבים האישיים.

מה התפקידים של טכנאי מחשבים?

טכנאי מחשבים נדרש בכל איזור בו מתבצעת איזושהי פעילות עם מחשבים. מקצוע זה הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות ומחייב רמת מיומנות ומקצועיות גבוהה. טכנאי מחשבים חייב להחזיק ברשותו ידע רחב בתחום ולהכיר מכלול רחב של פתרונות יצירתיים עבור אי אלו תקלות אפשריות בעתיד. התפקיד של טכנאי מחשבים כולל התקנות ויישום מערכות תוכנה שונות, כמו כן תחזוקה והתקנה של רכיבי חומרה. כדי לעבוד בתחום של חומרת מחשבים אישיים יש צורך בהיכרות מעמיקה עם טכנולוגיות המחשב.

מה לומדים בקורס?

קורס טכנאי pc כולל מגוון רחב של תחומי לימוד שונים כאמור וביניהם: תמיכה במערכות הפעלה, פתרון בעיות ותקלות, התקנת חומרה, היכרות עם עקרונות הרשת הארגונית והביתית ומתן שירות. המטרה המרכזית של הקורס היא להעניק לבוגריו את הידע היסודי הנדרש בסביבת העבודה הנידונה שלרוב כוללות מערכות הפעלה עדכניות ועכשוויות דוגמת Windows 7 או Windows Server 2008.

קורס CSS

להלן מגוון רחב של עצות שימושיות למי מביניכם שמעוניין להירשם אל קורסים בתחומים שונים. השאלות לגבי העתיד המקצועי של כל אדם ואדם בעידן המודרני הנוכחי עולות החל מרגע הגיחה אל אוויר העולם. החל מהרגע שבו אנו למדים לדבר, מכוונת אלינו השאלה: מה תרצה להיות כשתהיה גדול? בצורה הזו מרבית האנשים כיום מתוודעים לעיקרון הבסיסי על פיו רכישת מקצוע מכובד הינו נושא בעל חשיבות עליונה, ושהצלחה מקצועית בהמשך הדרך הינה פועל יוצא של מסלול לימודים איכותי נכון ומתאים.

הרצון ללמוד

הרצון ללמוד תמיד היה שריר וקיים בכל אחד ואחת מאיתנו, ולמען האמת אין זה משנה אם מדובר בלימודי HTML או בקורס של Web Master. כמו כן הגיל שבו אנו מעוניינים ללמוד נושא או תחום חדש, גם הוא נחשב לשולי כך שגם אם ברצוננו להתחיל במסלול לימודים מסוים לקראת פיתוח קריירה מקצועית או שאנו מעוניינים לקחת איזשהו קורס לצרכי פרישה או שינוי דרסטי בחיים ברמה המקצועית, הרצון ללמוד עדיין נותר על כנו. לפי הקלישאה המפורסמת והנדושה כמובן אנו תמיד ממשיכים ללמוד בצורה כזו או אחרת.

מה הכי כדאי ללמוד היום?

אולם כידוע גם הקלישאה הנדושה ביותר אכן מבוססת על קורטוב של אמת. אז השאלה הבאה שברצונכם להשיב עליה קרוב לוודאי היא מהו התחום והנושא בו אתם מעוניינים להרחיב ולהעשיר את ידיעותיכם. כיום אחד התחומים המצליחים והמשגשגים ביותר במדינת ישראל הוא תחום היי טק והמחשבים. מדובר בלימודים מקצועיים אשר ברוב המקרים מאפשרים לבוגרים להשתלב בתעשייה בצורה מהירה וליהנות ממקצוע מכובד עם שכר נאה בצידו. קורס CSS יקנה לכם את כל הידע והמיומנות הנדרשת לשליטה מלאה בתחום.

מה לומדים בקורס?

קורס CSS  Cascading Style Sheetsמתמקד בשפה הנ"ל אשר פירושה בעברית הוא גיליונות סגנון מדורגים. באמצעות שפת CSS ניתן לעצב ולסגנן אתרי אינטרנט כך שיהיו הרבה יותר אטרקטיביים לקהל הגולשים ויגבירו את הרצון לגלוש באתר ולהפיק ממנו את מלוא הפוטנציאל. קורס CSS עוסק בדרכים להעשיר את האתר, לגרום לו לבלוט על פני מתחריו ולהפכו לאתר מאד מרשים ואיכותי בשוק הרווי תחרותיות כה רבה כיום. 

לימודי ccna

מעוניינים להשתתף במסלול לימודי ccna ? קודם כל אנו ממליצים לכם להשקיע מחשבה בבחירת קורס איכותי שיעניק לכם הסמכה ברמה הנדרשת לקראת השתלבות בשוק העבודה בתפקיד אטרקטיבי בתחום ויכין אתכם היטב לקראת המבחנים.כיום המובילה הרשמית של מערכות תשתיות אינטרנט הינה חברת CISCO. רק כדי לסבר את האוזן נציין שכיום למעלה מ- 85% מתשתית התקשורת באינטרנט מבוססת על ציוד של חברת סיסקו. בחירה בקורס מקצועי להכשרה בתחום תאפשר לכם להתמקצע וליהנות ממקור הכנסה גבוה ב- IT.

מדוע חשוב להשקיע בבחירה של הקורס?

אולם מאידך, בחירה שגויה בקורס של ברמה ירודה לא תאפשר לכם להתקדם בתחום ובטח שלא לעבור בהצלחה את בחינות ההסמכה של חברת סיסקו. לימודי ccna נועדו כאמור להכשיר את הבוגרים להתברג בכמה תפקידים בכירים בתחום של תקשורת נתונים של מערכות CISCO, להקנות הבנה יסודית לגבי הפעילות של רשתות תקשורת, לגבי אופן הטיפול במכלול האספקטים הקשורים לתחזוקה, תפעול ושדרוג ציוד תקשורת.

כיצד ישפיע מוסד הלימודים על המשך ההתמקצעות בתחום?

מי מביניכם שנחשף לעולם ניהול הרשתות של חברת סיסקו או התעניין בקורסי ההסמכה במסגרת לימודי ccna קרוב לוודאי הופתע לגלות כי טווח המחירים של מסלולי הלימוד המוצעים על ידי המכללות השונות בארץ, הינו רחב מאד ומשתנה ממוסד לימודים כזה לאחר. הבחירה במוסד הלימודים או במכללה לקראת הסמכה למעבר הבחינות CCNA, מהווה שלב אקוטי ומשמעותי בעל השלכות לא מבוטלות הן על הציון במבחן והן על השכר העתידי ואפשרויות התעסוקה בתחום עם תום הלימודים.

קבלת תעודה יוקרתית ונחשבת

לאור התפתחותו של המשק בישראל, עלה הצורך לעמוד בכל הסטנדרטים הבינלאומיים במישור הטכנולוגי של חברות היי טק מובילות. לימודי ccna מכשירים מומחי תקשורת למעבר בחינת ההסמכה של חברת סיסקו בהצלחה לקראת קבלת תואר- CCNA Cisco Certified Network Associate. במידה ותעברו בהצלחה את בחינות ההסמכה הנ"ל תהיו זכאים לתעודה בינלאומית מטעם חברת סיסקו, אשר תעניק לכם הזדמנות פז לעבור בכל אזור שהוא ברחבי העולם כולו.

מדובר בתעודה מאד נחשבת ועל כן רבים כיום מבקשים להשתתף בקורסי CCNA ולהבטיח לעצמם קריירה משגשגת בתחום. 

מהם יתרונות MVC ביחס לפיתוח ב- ASP.NET

במאמר הנוכחי ברצוננו להציג את היתרונות של MVC ביחס לפיתוח ב- ASP.NET, מידע שיסייע לכם להחליט האם ברצונכם להירשם אל קורס MVC או לקורס ASP.NET. היתרון הראשון והמובהק ביותר של MVC מתייחס להפרדת השכבות כמו כן לאפשרות הניתוק המוחלט של אופן עיבוד המידע משכבת הצגתו אל המשתמש. פירוש הדבר הוא שלהבדיל מ- ASP.NET בו חייב מפתח הלוגיקה להכיר בנוסף את האובייקטים המוצגים במסך ולנתחם, פיתוח ב- MVC מחייב אך ורק את ידיעת הארגומנטים והמידע המועבר בהם.

פיתוח ב- MVC- מאפיינים

בפיתוח עם MVC אין צורך בזיהוי האובייקט על ידי ה- Controller עצמו, ובניתוח הכפתור הנלחץ אלא עליו לקבל את הקלט לו הוא מצפה, להפעיל את העיבוד ולאחר מכן להחזיר את הפלט הנכון לשכבת ה- VIEW. סיבה נוספת בגינה מומלץ כיום להשתתף ולהירשם אל קורס MVC נובעת מהיתרון של מודל זה המאפשר פיתוח דרך שינוי תשתיות וכוונון המנוע. ל