אבטחה - GPO, Bitlocker << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

אבטחה - GPO, Bitlocker

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס javascript מתקדם

מטרתו המרכזית של קורס javascript מתקדם ובסיסי היא לחשוף את קהל הסטודנטים לעולם התכנות מצידו של הלקוח או הגולש. תכני הלימוד במסגרת הקורס כוללים מבואות לעולם התכנות, יצירת DHTML, אימות נתוני קלט בטפסים, אינטראקציה עם הדפדפן, אירועים ואובייקטים ב- Javascript. כיום ישנם מוסדות לימוד ובתי ספר רבים המציעים קורסים ברמה בסיסית או מתקדמת ב- Javascript.

תנאי קבלה לקורס

תנאי הקבלה משתנים ממוסד למוסד אולם בדרך כלל מחייבים ידע ברמה מספקת של השפה האנגלית על מנת להתמודד עם הפעילות הנדרשת במסגרת עבודה עם תוכנות מחשב ואינטרנט. יתרה מזאת, המועמדים נדרשים להיות בעלי רקע קודם וידע ברמה בסיסית ב- HTML וזאת במטרה להצליח להתקדם בחומר הלימוד המועבר במהלך קורס javascript מתקדם מתוך היכרות ראשונית עימו. במהלך הקורס המשתתפים ירכשו ידע בנושאים מגוונים המתייחסים לעולם התכנות.

מהם הדרישות מן הסטודנטים במהלך הקורס?

קורס javascript מתקדם כולל את נושאי הלימוד הבאים בין השאר: מהם אובייקטים ואירועים ובפרט מהם אירועים מתקדמים. חלק בלתי נפרד ממתכונת הלימודים של הקורס כולל לימוד תכנות לרבות כל המשתנים בתחום. מעבר לכך הסטודנטים ירכשו ידע בתנאי בקרה ו- Casting. הלימודים בקורס מתמקדים בהיכרות מעמיקה עם אופרטורים ולולאות, מחרוזות ומערכים וכיוצא באלו. כחלק מהיכרות מעמיקה עם התוכנה במסגרת קורס Javascript הסטודנטים ידרשו ללמוד על פונקציות שונות וליצור טפסים ודיאלוגים.

מה לומדים בקורס?

בנוסף ילמדו המשתתפים בקורס מהו אובייקט document ומהם התכנים אשר מבוססים על inner text/inner HTML. נושאים אלו מהווים למעשה נגזרות של HTML כמו למשל DHTML ו- XHTML+Css ונחשבים לחיוניים אם לא הכרחיים לשפת התכנות Javascript. קרוב לוודאי שכעת הכול נשמע לכם כמו שפה זרה או לכל הפחות כמו סינית. אולם אין צורך להיבהל שכן במהלך הקורס תרכשו כלים מעשיים ותיאורטיים כאחד שיאפשרו לכם לשלוט בצורה מלאה, מקיפה ואף מרשימה בשפה הנידונה.

קורס javascript מתקדם מיועד למי מכם שמעוניין לבנות דפים אינטראקטיביים ולהחזיק בשליטה מלאה בסביבת האינטרנט על מנת להפיק ממנה את מלוא הפוטנציאל למטרות סחר באינטרנט.

קורס WCF

כיום כדי להכיר לעומק את- WCF ניתן להשתתף במתכונת לימודית בצורה של קורס WCF או לחלופין ללמוד בצורה אישית ועצמאית מהבית את התחום על ידי מדריכי הסברה מקוונים. האפשרות השנייה יכולה להתאים למי שניחן במשמעת עצמית וביכולות לימוד אוטודידקטית. להלן הסברים אודות כמה מהנושאים המרכזיים ב- WCF. ראשית נבאר את המונח הנ"ל ולאחר מכן נעבר לביאור של כמה נושאים עיקריים במסגרת השימוש ב- WCF. המונח הוא ראשי תיבות של: Windows Communication Foundation ומשמש ליצירת קשר בין מחשבים.

מהו WCF?

טרם הגעתו של ה- WCF לעולם נכתבו לא מעט אפליקציות מבוזרות כלומר כאלה שמצד אחד ישנו לקוח ומצד שני ישנו שרת. בין שני אלו ישנה תקשורת שיכולה להיעשות על ידי מגוון שרכים שונות כמו Remoting לדוגמא. אולם אחת מהדרכים הנפוצות ביותר היא לא אחרת מאשר WebService . ישנו צורך לבחור פרוטוקול עבור כל צורת תקשורת שהיא הכוללת כמובן כמה יתרונות וחסרונות משלה החל מהנושא של ניהול תהליכים וכלה בענייני Security. יש לציין כי WCF היא לא המצאה חדשה בכל הנושא של יצירת תקשורת בין מחשבים.

מהם השימושים של WCF?

ה- WCF פותחה על מנת לאפשר למפתחים ליצור תקשורת בין מחשבים באופן הרבה יותר פשוט ונוח ובאופן כללי מתוך מטרה לעשות סדר בבלגן. יצירת תקשורת בין מחשבים באמצעות WCF נעשית על ידי הגדרות בקונפיג או בקוד וניתן לבחור מה תהייה צורת ההתקשרות, איזה פרוטוקול ישמש ומה יהיו התכונות של התקשורת. ייתכן והנושא נשמע מאד פשוט על פניו, עם זאת ברצוננו להדגיש ולחדד שהיעדר ידע מקצועי ב- WCF עשוי להוביל לקושי לא מבוטל בהתמודדות עם קובץ הקונפיג.

נושאי לימוד

לאור המורכבות היחסית במסגרת השימוש ב- WCF אנו ממליצים ראשית להירשם אל קורס WCF או ללמוד את הנושא בדרך עצמאית בעזרת ספרי לימוד מקצועיים או על ידי מדריכי הסברה מקוונים באינטרנט. בין נושאי הלימוד הראשונים במהלך קורס WCF יכירו התלמידים את משמעות ה- Service, מהו Contract, מה ההבדלים בין ServiceContract ל- OperationContract, איך לכתוב Service ועוד..

 

 

קורס Javascript לבניית אתרים באינטרנט

כיום אנו עדים להתפתחות מסחררת של ענף הבנייה באינטרנט, לא מדובר כמובן על וילות פאר או גורדי שחקים אלא על אתרים תדמיתיים, אינטראקטיביים, אתרי סחר מרשימים ביופיים המציעים לגולש לערוך קניות בצורה מקוונת ונוחה מאד. קורס Javascript לבניית אתרים הוא אחד מיני רבים, באמצעותם תוכלו להשתלב בצורה ישירה ומיידית בתחום הרחב והמשגשג של בניית אתרים באינטרנט. עם תום הלימודים בקורס ניתן לשמש כמתכנתים, או כמפתחים בחברות המתמחות בעיצוב אינטרנט ומדיה.

למי מיועד קורס בניית אתרים באופן כללי?

מעבר לכך בוגרי קורס Javascript יכולים להתחיל את דרכם לאחר סיום הקורס כעצמאיים בעלי עסק מוצלח של בניית אתרים באינטרנט. מעבר לקורס הנ"ל ישנם עוד המון קורסים תחת הקטגוריה הרחבה של לימודי בניית האתרים. באופן כללי נציין שלימודים אלו יכולים להוות צעד ראשון לקראת עבודה חדשה בתחום או לקראת הסבה מקצועית. על מנת להשתתף בלימודים אלו אין צורך להגיע עם ידע טכני קודם וכל מי שמתעניין בנושא של בניית אתרים יכול להירשם או להגיש מועמדות ללימודים אלו.

מהם הדגשים המרכזיים במהלך הקורס?

קורס Javascript במסגרת לימודי בניית אתרים נחשב לפרקטי ומעניק לתלמידים הכשרה מלאה בבניית אתרי פלאש או אתרי HTML ברמה מקצועית מאד על ידי היכרות מעמיקה ושימוש עם מגוון רחב של פות תכנות וביניהן DHTML, jQuery וכמובן Javascript. במהלך הקורס נתמקד בפיתוח היכולות היצירתיות, הטכניקה ויכולת האינטגרציה בין מגוון הפיצ'רים השונים עד לכדי יצירה של אתרים מרשימים ומקצועיים מאד ברשת האינטרנט. ישנו מגוון רחב של קורסים העוסקים בתחום של בניית אתרים להלן הסבר אודות כמה מהם.

קורסים שונים בתחום בניית אתרים

אנו ממליצים באופן כללי להירשם אל קורסים המקנים בנוסף ידע מעמיקה בבניית פונקציות מסוגים שונים לרשת האינטרנט דוגמת דפי נחיתה, אפליקציות, בנייה של אתר מותאם לסלולר, CMS ועוד.. זאת על מנת להעשיר את הרזומה שלכם. במידה וברצונכם לא רק לבנות אתרים בעתיד אלא גם לעצבם מומלץ להשתתף בקורס העוסק הן בבנייה והן בעיצוב אתרים אינטרנט. 

אבטחת מערכות מידע

בעשרים השנים האחרונות התלות במערכות מחשוב בקרב עסקים התעצמה לאין ערוך. כתוצאה האיומים והסיכונים על המשך קיומו של העסק הפכו לממשיים הרבה יותר מפאת אובדן מידע רגיש במערכות הנ"ל. לאחרונה נערכו מחקרים בנושא מתוכם עלה כי ההוצאות הכספיות של עסקים קטנים עד בינוניים- SMB, על כל הנושא של אבטחת מערכות מידע עבור כל עמדת מחשב פעילה, גבוהות יותר מההוצאות המושקעות בנושא על ידי חברות וארגונים גדולים.

נתונים שעלו ממחקרים אחרונים

מעבר לכך מחקרים אלו הצביעו על כך שההוצאות הכספיות עבור טיפול בתקלות עקב פרצות אבטחה בקרב ארגוני SMB גבוהות יותר מאלו המושקעות במניעה וחסימה של אותן הפרצות. המסקנה החד משמעית של נתוני המחקרים הנ"ל הינה שעסקים בתחום ה- SMB נדרשים באופן בהול להגביר את המודעות לסיכונים הקשורים באבטחת המידע.

הגברת רמת המודעות

במידה ורמת המודעות של עסקים אלו תגדל ומגוון היתרונות הכרוכים במניעת אירועי אבטחת מערכות מידע יוצגו במלואם, הנהלת העסק תוכל להשקיע בבניית רשת מחשבים, מערכת מידע לצרכי מניעת אירועי הדלפה או אובדן של מידע. מי שאחראי על הגברת המודעות הזו בקרב חברי ההנהלה של העסק בכל הנוגע לסיכונים האפשריים הינם חברת התמיכה החיצונית או צוותי ה- IT שעובדים עם העסק או החברה. להלן כמה מהנקודות הקריטיות והדרישות המינימאליות בבניית מערכת מידע מאובטחת שתבטיח לכל חברי העסק שקט נפשי.

דרישות מינימום בנושא

הדרישות המרכזיות במסגרת אבטחת מערכות מידע היא לדאוג להגנה מפני חדירות Online על ידי האקרים, מפני חדירות פיזיות, תוכנות זדוניות כמו ווירוסים, רוגלות וכדומה ולבסוף לדאוג לגיבוי שוטף של המידע, קונפיגורציית השרתים ונהלי התאוששות ממשברים ואסונות. מן הראוי לציין שישנו פער מהותי בין הדרישות הראשונות שהוצגו לעיל לבין הדרישה האחרונה לגיבוי המידע.

הסעיפים הראשונים נועדו למנוע איומים מכמה סוגים בצורה ממשית ואילו הסעיף האלרון נועד לצרכי הקמה של תשתיות גיבוי מידע ותרגול נהלים מסוימים לשחזור מידע במינימום זמן במטרה לשוב לשגרת העבודה התקינה בפרק זמן סביר יחסית במקרים בהם אמצעי ההגנה הראשונים כשלו לגמרי. 

ללמוד קורס טכנאי pc ורשתות

בעידן הנוכחי כל עסק ובית שני עושים שימוש במחשבים אישיים למגוון רחב מאד של צרכים הנדרשים באופן יומיומי ותדיר. כתוצאה מכך רמת הביקוש לשירותי טכנאי pc ורשתות הכוללים בין השאר תיקונים, תחזוקת מחשבים אישיים ושדרוגים, בקרב ארגונים, חברות ואנשים פרטיים עלתה לאין ערוך. מעבר לכך ארגונים בעידן המודרני נשענים ברובם על תהליכי עבודה מתקדמים מאד ברמה הטכנולוגית, מה שמחייב תחזוקה מקצועית וטיפול ברמה מאד גבוהה על ידי אנשים מיומנים בעלי הכשרה והסמכה מקצועית בתחום.

מדוע המקצוע הפך למבוקש מאד בשנים האחרונות?

בשל הדרישות הגוברות של השוק לטכנאי מחשבים מקצועיים בעלי היכרות נרחבת עם מגוון מערכות הפעלה וחומרה המסוגלים להעניק פתרונות יצירתיים לתקלות ובעיות אפשריות בשטח בצורה עצמאית, לימודי טכנאי pc ורשתות התפתחו בקצב מסחרר. הפעילות של מרבית החברות והארגונים של היום נשענת בעיקרה על מערכות ההפעלה של מייקרוסופט ועוד תחנות עבודה מסוג PC. טכנאי מחשבים חייב להפגין שליטה מלאה בעולם החומרה, הרשתות והמחשבים האישיים.

קורס מקצועי בתחום- מאפיינים

שוק המחשבים מתאפיין בדינאמיות בלתי פוסקת, עולם החומרה הולך ומתפתח במהירות, מערכות ההפעלה מתעדכנות ומשתדרגות אחת לשנה או שנתיים. כתוצאה מכך הצורך בשירותי טכנאי pc ורשתות אשר מבין ומכיר היטב את העקרונות הבסיסיים והמנחים בתחום להתמודדות מוצלחות עם נושא החומרה ומערכות הפעלה, כמו כן בקיא בעולם רשתות התקשורת, הינו צורך מוכח ואף הכרחי. קורס מקצועי בתחום חייב להיות כזה אשר מתעדכן לפי קצב ההתפתחות המאפיין את שוק המחשבים כדי לענות על הדרישות במסגרתו.

קהלי יעד

כיום ל