הגדרת Cluster, FT, HA << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

הגדרת Cluster, FT, HA

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

VMWARE כלי חדש בארסנל של העסק
העסק המודרני עומד שוב בפני שינוי גדול שיגדירו מחדש, הפעם הקפיצה היא לא מניירת וארכיון למחשב ומסד נתונים, אלא מחומרה פיזית לוירטואלית. התחום נקרא VMWARE או מחשוב ענן, ומשמעותו ביטול הצורך בשרת פיזי בעסק, אשר בו תלויה רשת התקשורת העסקית, ובו מתנהלת תכתובת המייל. מעתה החומרה הפיזית אינה הכרחית ולא רק שאינה הכרחית- בטוח, זול ונגיש יותר להשתמש במחשוב ענן על פניה. מהם היתרונות הכה ברורים שמציע מחשוב ענן לסביבה העסקית של ימינו?

פריצת הדרך של VMWARE

-          הקטנת העלויות שבפעולות אחזקה שוטפות בשרתים, לא צריך יותר לפתוח צווארי בקבוק עקב תכנון רשתות שכבר פחות רלוונטי, עומס נתונים, נפחים מצומצמים וכדומה. צוות IT  קטן וממוקד יותר, וחיסכון העלויות באיוש המשרות. כיום נלמד מקצוע טכנולוגי חדש שיהפוך להיות הכרחי לכול עסק המתבסס על שרת וירטואלי והוא מקביל למנהל רשתות או טכנאי שרתים רק שהוא מותאם לתנאיו המיוחדים של השרת הוירטואלי.

- חסכון ברכישת חומרה חדשה, שרתים גדולים יותר ומרובי נתבים, הוצאות חשמל מוגדולות ועוד. הרשת הווירטואלית ניתנת להגדלה או צמצום, לקונפיגרציה גמישה לפי תנאיו ודרישותיו המשתנים של העסק, מבלי שיש לרכוש חומרה חדשה.

-          זמינות ונגישות, VMWARE זמין בכול זמן, ללא תלות בהמצאות במשרד ובשעות העבודה, ללא תלות במיקום, ועל מגוון פלטפורמות, בטלפון החכם שלכם, בטאבלט, ובמחשב הביתי שאובטח לכך.

- בטחון. החשש מפני פגיעה בשרתים, וירוס, ריגול תעשייתי, ספאם, נפילת מתח, מנהלי רשתות מתעוררים בלילה מדאגות אלו, לא עוד, מעכשיו הנתונים שלכם שמורים ובטוחים מאחורי פילטרים מחמירים, ללא סכנת נפילת מתח ופגיעה בחומרה פיזית, ובביזור המבטיח לכם לצד הנגישות למורשים, קושי גדול למרגלים ולרוגלות למיניהם.

VMWARE -  הוא מעבר הדרגתי הזוכה לעידודן ותמיכתן הטכנית של שחקניות מרכזיות בשוק הטכנולוגיה, כמו          מיקרוסופט, חברות איחסון הנתונים הוירטואלי, ואף יצרניות מחשבים וחומרה. המעבר נתפס כצעד אורגני והכרחי בדרך    להגדרת סביבה עסקית פתוחה יותר אך מוגנת יותר, וגמישה לקליטת ההגדרות שלכם.VMWARE המשרד החדשסביבת העבודה החדשה תראה אולי שונה מדי לארגונים שנוטים מטבעם לאימוץ איטי והדרגתי של שינויים, אך היתרונות הברורים של VMWARE מבטיחים שכיום או מעט מאוחר יותר, רוב העסקים והארגונים ישלימו עם השינוי וילמדו להעריך מאד את היתרונות שיגלם להם. שרתים וירטואלים הם העתיד והם כבר פה.שרת VMWARE – חיסכון הוא שם המשחקקשה לדמיין את חיינו ללא שרתים. הם ממלאים חלק כה חשוב מסדר יומנו ומבצעים עבורנו משימות שכבר התרגלנו לקבל כמובן מאליו. כיצד יראו חיינו ללא האפשרות לשוחח ולקבל דואר אלקטרוני ופקסים במהירות, כיצד נחלוק קבצים במשרד ללא שרתי אחסון ובאיזה אופן נוכל לפתח תוכנות ואפליקציות ללא שרתי יישומים? איפה נשים את פינת הקפה במשרד ללא שרת ההדפסה החוסך לנו את הצורך להתקין מדפסת על כל מחשב?

ואולם, שרתים אינם באים בלא חסרונות. הם גדולים, מגושמים, עושים הרבה רעש, צורכים חשמל רב להפעלתם כדי לדאוג לטמפרטורת עבודה קרירה. הם עולים כסף רב, תופסים חדרים שלמים וזקוקים לתחזוקה שוטפת. בעזרת אחד ממוצרי היסוד שלה מקווה חברת VMWARE  לשים לכל זה סוף – שרת VMWARE.

שרתVMWARE הינו למעשה שרת וירטואלי. הוא אינו מצריך מיקום פיזי במשרד כי אם מגיע כשירות הניתן ללקוח (מוסד גדול המפעיל מחשבים רבים ושרתים רבים) ונתפר על פי צרכיו. שימוש בשרתים וירטואליים מתוצרת VMWARE הוא בעל פוטנציאל לחיסכון רב עבור כל ארגון המשתמש בשרתים פיזיים. האפשרויות לחיסכון הינן כמעט בלתי מוגבלות וכוללות:

  1. חיסכון עצום בשטח משרד המשמש באופן טיפוסי לאחסנת השרתים הפיזיים

  2. חיסכון רב בחשמל המשמש להפעלת השרתים וקירור החדרים בהם הם נמצאים

  3. חיסכון בעלויות תפעול נוספות של שרתים כגון פריסת כבלים, תחזוקה שוטפת ותפעול תקלות

  4. הימנעות מבזבוז יכולות השרת על ידי חיוב על פי צריכת הלקוח המדויקת בכל ההיבטים


שרת VMWARE הינו הבחירה השפויה עבור כל ארגון. קל לראות כי מדובר בפתרון שפונה בעיקר לארגונים גדולים. אך ככל שהזמן נוקף שוקדת חברת VMWARE  על יצירת פתרונות שרתים וירטואליים עבור ארגונים בכל קנה מידה כך שבעתיד נוכל לראות גם משרדים בינוניים ואף קטנים בעל מספר קטן של מחשבים צורכים שירותי מחשוב ונהנים מחוויית מחשוב כוללת. שירות מסוג זה משחרר את הארגון מהצורך הלוגיסטי לנהל צי של מחשבים ומגביל אותו לכמות יחסית קטנה של מחשבים הנמצאים אצל משתמשי הקצה בלבד.
קורס VMWARE – למי זה כדאי
קורס VMWARE הינו קורס דרכו רוכש התלמיד ידע נרחב בתחום עולם הוירטואליזציה במטרה להשתלב בשוק העבודה של ענף ההיי טק. VMWARE הינה חברת היי טק גלובלית שמקום מושבה הוא בפלו אלטו (palo alto) בקליפורניה. חברה זו הוקמה בשנת 1998 במטרה לייצר תוכנה אשר תאפשר למחשב אחד לשמש בסיס להפעלת שתיים או יותר מערכות הפעלה. תהליך זה קרוי וירטואליזציה משום שהוא מאפשר יצירה של מכונה וירטואלית.

מהם היתרונות של VMWARE

מטבע הדברים, וירטואליזציה של מערכות הפעלה מאפשרת יתרונות עצומים לחברות היי טק ואף למוסדות אקדמיים ומוסדות מחקר. בעזרת תוכנות וירטואליזציה ניתן לנצל מחשבים מיושנים כדי להפעיל מערכות הפעלה מתקדמות יותר ובכך לחסוך עלויות של שדרוגים תכופים. נוסף על כך הפעלת מספר מערכות הפעלה מתוך מחשב אחד מאפשרות חלוקה נוחה יותר של משאבים ובאופן זה חוסכת שטח משרדי ו/או את הצורך ברכישת מחשבים אישיים לכל העובדים בארגון.

לאור דברים אלה ניתן להבין את הביקוש הרב שיש לתוכנות אלה בקרב חברות היי טק ומוסדות מחקריים שונים ואחרים. ואולם, בניית מערכות אלה, תחזוקתן והדרכת עובדי החברות באופן השימוש בהם מצריכה ידע רב ולכן אין זה פלא כי מומחים בתחום ה VMWARE הינם אנשי מקצוע מבוקשים בקרב חברות היי טק ומוסדות שונים. ישנן חברות המחזיקות איש מקצוע כחלק מצוות המיחשוב האינטגרלי שלהן. אופתציה זו מתאימה בעיקר לחברות גדולות החובוות בעיות ברשתות התקשורת שלהם לעיתים תכופות או בגלל כמות מחשבים גדולה. ישנה אפשרות של איש מקצוע המעניק שירות למספר חברות או משרדים קטנים עד בינוניים בתצורה של מיקור חוץ.

כאן נכנס לתמוה קורס VMWARE. במסגרת קורס VMWARE ירכוש התלמיד את כל הידע הדרוש על מנת ליישם תוכנות אלו על גבי רשתות תקשורת קיימות כמו גם ילמד כיצד להדריך עובדים איך לעבוד איתן. דרכים לפתרון בעיות ילמדו גם כן ובסוף הקורס תינתן תעודה בגין הידע הנרכש שתהווה קלף חזק בהגיע התלמיד לחפש עבודה בשוק ההיי טק.
קורס מחשבים מקצועי וזול
מכללת פרקטיקיו (Practicu) מציעה פתרון מרהיב לכל מי שמעוניין ללמוד קורס מחשבים מקצועי אך ידו אינה משגת לשלם את סכומי הכסף הנדרשים בענף. המכללה מיישמת את רעיון שיטת הלימוד העצמית בה מקבלים התלמידים גישה מלאה לסרטונים מקצועיים וניתן לבחור מתוך מסלולי לימוד רבים. במקום לשלם הון עתק עבור קורס בו ההצלחה לא בטוחה יכולים תלמידי מכללת פרקטיקיו ללמוד בקצב שלהם, לקבל תמיכה טלפונית, לתרגל בכתות לימוד משוכללות ומאובזרות היטב וליהנות מהאפשרות לצפות שוב ושוב בהרצאה על להבנת החומר.

גישה מהפכנית


מכללת פרקטיקיו מצעידה קדימה את שיטת הלימוד העצמי באמצעות סרטונים ערוכים היטב. המכללה מציעה מגוון קורסים ומסלולים ובשרת החברה יש מאות סרטונים בנושאים שונים. כל הסרטונים הם בשפה העברית ומלווים בדוגמאות ובחומרי לימוד נוספים. מכללת פרקטיקיו מציעה לנרשמים דרך חדשה ומקורית לרכוש מקצוע נדרש בענף המחשבים. במקום לשלם עבור קורס אחד ניתן לשלם תשלום חודשי נמוך ובהתאם לקצב ההתקדמות האישי של התלמיד ניתן לרכוש מקצוע ולקבל תעודה מקצועית במהירות ובעיקר במחיר המשתלם והזול ביותר בארץ.

התאמה אישית לסטודנט


מכללת פרקטיקיו מציעה לסטודנטים ללמוד קורס מחשבים בהתאם לקצב אישי. כל תלמיד יכול להתקדם באופן המתאים לו ביותר וניתן לחזור על חומר הלימוד ללא הגבלה. בכתת לימוד משתתפים סטודנטים רבים ולכן המרצה מתקשה להעביר את כל חומר הלימוד ורמת הלימודים עלולה להיות נמוכה יותר. קורס מחשבים בהתאמה אישית מאפשר לסטודנט ללמוד בקצב המתאים לו והוא נהנה מסרטונים מתקדמים וערוכים היטב. סרטוני הלימוד הם בשפה עברית ברורה לכל אחד וניתן לקבל תגבור באמצעות שיחת טלפון עם מרצה מקצועי של המכללה. התלמיד יכול לצפות שוב ושוב בסרטון עד להבנה מלאה של החומר הנלמד ורק אז להמשיך להתקדם בקורס.

תשלום חודשי


מכללת פרקטיקיו מציעה פתרון חדשני ומהפכני ותלמידי המכללה נהנים מתשלום חודשי נמוך ומשלמים כל עוד הם לומדים. פתרון זה מאפשר לתלמידים מהירים לרכוש מקצוע במהירות ובמחיר הזול ביותר בארץ. עלות הקורסים המקצועיים האורכים לרוב שנה או שנה וחצי נמוכה משמעותית לעומת מחירי המתחרים וכך נהנים משיטת לימוד מתקדמת, מקצועית וזולה.
קורס וירטואליזציה - VMWARE או HYPER-V?

בס"ד


שלום לכולם, כשבוחרים קורס וירטואליזצייה מה כדאי לבחור? קורס וירטואליזציה VMWARE או HYPER-V? השאלה הזאת מעסיקה רבים מכיוון שוירטואליזצייה היא נדבך חשוב מאוד בידע הטכנולוגי ויש צורך עצום בידע הנ"ל בשוק העבודה.


למעשה, קורס וירטואליזציה VMWARE או HYPER-V מלמד אתכם את אותו הדבר רק על פלטפורמות שונו., פלטפורמת VMWare מחד ופלטפורמת HYPER-V המייקרוסופטית מאידך. אבל חשוב לזכור שבכל מקרה, קורס וירטואליזציה VMWARE או HYPER-V מלמד אתכם על וירטואליזצייה!


מה יהיו היתתרונות שבכניסה ל-קורס וירטואליזציה VMWARE או HYPER-V? הייתרונות יהיו היכולת לשלוט במכונות הוירטואליות ברמה גבוהה ביותר, הרבה מעבר לרמת המשתמש הפשוט שרק מקים מכונה וירטואלית ויודע לעשות Snapshot!


קורס וירטואליזציה VMWARE או HYPER-V ילמד אתכם את מה שנקרא ה-Inside וה-Outside