Site Navigation - ניווט באתר << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

Site Navigation - ניווט באתר

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס - לחץ כאן
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס asp.net

אין ספק הכי האינטרנט ממשיך לחולל מהפכה בתחומי החיים השונים ואם בעבר היינו משתמשים בו למטרות ספציפיות, הרי שכיום כמעט כל פעולה מערבת שימוש ברשתות האינטרנט השונות וביישומי האינטרנט המוכרים לנו. עידן המחשוב הוא עידן בו כל פיסת מידע ומערכות מידע שונות מהוות את בסיס ההפעלה והעבודה בכל חברה וארגון, בית ספר או מוסד ציבורי או פרטי. אין ספק כי בעידן זה ישנו צורך הולך וגובר באנשי מקצוע מתחומי המחשוב השונים, בין אם בפיתוח תוכנות בתוך בחברה ובין אם בניהול הרשתות והמידע הזורם מחוץ לחברה ואליה.

יותר ויותר צעירים מבינים כי על מנת להתבסס כלכלית אין צורך בתואר אקדמאי ואפילו נהפוך הוא, תואר אקדמאי עלול לעכב את ההתפתחות הכלכלית והמקצועית שכן הוא גוזל לא מעט שנים ומצריך הקרבה גדולה, כשבתומו רבים מוצאים את עצמם מובטלים או ללא הכנסה. לפיכך קורסים שונים בתחום המחשוב על שלוחותיו השונות מהווים אופציה אטרקטיבית ומשתלמת לצעירים ומבוגרים רבים המעוניינים להשתלב בתחום תעסוקתי יציב ומבטיח.

קורס asp.net מאפשר לרבים להתמודד עם כמויות מידע לצורך אספקת שירותים מתקדמים בתחומים מגוונים. עם התרבות המידע בארגונים ובחברות סביב העולם, בנקים ומוסדות מדינה, הלך ועלה הצורך באנשי המקצוע שיכולים לטפל בכמויות המידע העצומות באופן יעיל, לקשר בין מאגרי מידע שונים ולבנות יישומים מתקדמים. קורס asp.net מאפשר ליצור שילוב בין מערכת ווינדוס לבין האינטרנט, בין התקנים שונים ובין נקודות חיבור שונות כך שהמידע הופך לנגיש מכל התקן שהוא, בכל שעה ומכל מקום.

 

קורס asp.net מעניק את הכלים המקצועיים לשלוט בסוג המידע ובאופן השימוש בו כך שזה יהיה נגיש לשימוש עבור משתמשים רבים בכל מקום. על ידי קורס asp.net ניתן לרכוש את המיומנויות המאפשרות את הפצת המידע מכל התקן שהוא, שליטה בסוג המידע ובאופן בו הוא מתקבל או נשלח, וכמו כן את המיומנויות ליצור קשר בין אתרי האינטרנט השונים. טכנולוגיית asp.net מיועדת ליישומי אינטרנט בצד השרת, באמצעותה ניתן ליצור אתרי אינטרנט דינאמיים הכוללים נתונים מבסיסי נתונים ובמקביל לטפל בטפסים הנשלחים מהמשתמשים.

קורס דוט-נט

דוט נט הינה שפת פיתוח באינטרנט המבוססת על כלים של מיקרוסופט. בהיותה של מיקרוסופט סביבת העבודה הארגונית הנפוצה ביותר הרי שדוט נט היא שפת פיתוח חיונית ומבוקשת ביותר לפיתוח של יישומי אינטרנט נייחים וניידים בסביבת windows. למעשה מדובר בפלטפורמה טכנולוגית חדישה המאפשרות ליצור תוכנות ואפליקציות המאפשרות חיבור ושילוב בין מערכות, התקנים, מידע ואנשים.


יש כמה דברים שתרצו לבדוק לפני שאתם נרשמים אל קורס דוט-נט כזה או אחר.
  1. הסמכה – חברת מיקרוסופט העולמית מקיימת בחינות הסמכה לשימוש בכלים שהי מפתחת ומשחררת לשוק. דוט נט אינה שונה מכך. עם זאת לא כל הקורסים הקיימים בשוק מכשירים את התלמידים שלהם ברמה של בחינת ההסמכה ולכן חשוב לברר האם קורס הדוט נט שבו אתם מתעניינים יכין אתכם לבחינת ההסמכה או לא. קבלת תואר מוסמך מחברת מיקרוסופט יכולה לשפר משמעותית את מעמדכם ביחס לתכניתנים אחרים בשפת דוט נט.

  2. מוסד הלימודים – ישנם מוסדות לימוד שונים ומגוונים מציעים קורסים בתחום זה. בדקו שמדובר במוסד לימודים מקצועי ובעל מוניטין טוב. בדיקה באינטרנט איננה מספיקה. יש לגשת לקמפוס ולחוש את האווירה של המקום. אל תתביישו לעצור תלמידים בהפסקה שלהם ולשאול אותם איך הלימודים במקום ועד כמה מדובר במקום מקצועי המספק את הסחורה. כמה שאלות פשוטות עכשיו יכולות לחסוך כאב לב ועוגמת נפש רבים אחר כך.

  3. מצאי הקורסים – התעניינו לא רק לגבי קורס דוט-נט שאתם מעוניינים בו אלא גם לגבי קורסים שונים במטרה לראות האם מדובר במוסד לימודים רציני המציע קורסים רבים ומגוונים. מכיוון שתחום המחשבים הינו דינמי במיוחד ומשתנה בכל רגע כמעט בדקו גם האם אותם קרסים מוצעים שנה אחרי שנה באותו פורמט או שמא משקיעים בפיתוח ועדכון הקורסים ככל שהתחום משתנה.

  4. מרצה – זה אולי הדבר החשוב ביותר. שאלו מיהו המורה שלכם והתעניינו באפשרות לפגוש אותו לפני ההרשמה. גם אם לא מאפשר לכם לפגוש אותו נסו להתרשם מהניסיון המקצועי שלו בתחום ההוראה כמו גם בתחום הדוט נט.


זכור כי מה שלא תשאלו עכשיו רק יפתיע אתכם אחר כך ולא בטוח שמדובר בהפתעות חיוביות. כמו שאומרים – סוף מעשה במחשבה תחילה.


דוט-נט
כאשר מדברים על דוט- נט, מדברים למעשה על תוכנה מבית מיקרוסופט. הנושא מתרכז לו בתוכנה אשר מקודדות תוכנות אחרות. השכבה מספקת סוג של סט כלים ושירותים לכל שאר התוכנות המתקיימות על הבסיס הנ"ל. עצם השירות הנ"ל יכולות התוכנות שלא לדאוג באשר לזיכרון, ניהול וכל השאר. כך גם לגבי שליטה בפלט וקלט וכד'. קבלת השירותים מתרחשים בקלות רבה ומה שנותר עבור המתכנת הצעיר, הוא לכתוב את התוכנה הספציפית באופן ממוקד. שימוש בנישה של דוט- נט מעניק אפשרות לגעת בלא מעט תוכנות מבלי לשנות קוד כזה או אחר. דוט- נט נולדה בשנת 2002 ומאז היא משמשת פלטפורמה ספציפית לכל השאר.

מה מספקת הפלטפורמה?

דוט-נט מספק לכם ממשק פיתוח לכל דבר ובפרט תוכנות כאלה ואחרות בפיתוח תוכנות לטלפונים, מחשבים, מחשבים ניידים וכל הבא ליד. היכולת לקשור התקני מחשוב ולשתף יישומים, הם רק סיבה אחת מיני מגוון של סיבות לבחירת יישומי דוט- נט לשימוש. כמדי שנה מתחדשות להן הגרסאות בעוד שנת 2010 הביאה כמה גרסאות אשר תרמו לא מעט לתחום הטכנולוגיה.

על דוט- נט ועל שירותים

מה יסופק על ידי דוט- נט בפועל? מדובר על יכולת לתקשר עם תוכניות ישנות שלא פותחו בסביבת נט. כך גם שימוש בפונקציות שונות, שפות תכנות מרובות, יכולת של שימוש בהתקן common type system המגדיר את כל הנתונים והמונחים אשר נתמכים על ידי clr. באמצעות נתונים הללו, תתאפשר סביבה והמרת מופעים בין שפות אשר נתמכות בתחום דוט- נט. עוד בדוט- נט ספריית מחלקות המסייעות להשתמש בכל שפה בתחום דוט- נט. היכולת לקרוא ולכתוב קבצים, לצייר גרפי הינה גם היכולת לגעת במסד נתונים כזה או אחר. בסיכום דבר, סביבת דוט-נט מביאה גם ניידות ויכולת לפתח תוכנה ללא תלות בשום פלטפורמה באשר היא. אין צורך להתאים קוד וכאן למעשה עולה היתרון על כל שאר החסרונות אם בכלל. בסיכומם של דברים, סביבת דוט- נט תורמת לכל אחד באשר הוא ובפרט כאשר שוק העבודה כמו ממתין למסיימי הלימודים בתחום הנ"ל.