Multiple Pages - שימוש במספר דפים << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

Multiple Pages - שימוש במספר דפים

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס - לחץ כאן
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

שאלות ותשובות על קורס תכנות
היום תחום המחשבים וההייטק הפך לתחום המרכזי בעולמנו, התחום המניע מהלכים כלכליים, מדיניים, פוליטיים ואישיים. ללא תכנות אי אפשר יהיה לפתח מוצרים וטכנולוגיות מתקדמות. קורס תכנות הוא למעשה שם כולל למספר קורסים. הקורסים מכשירים מתכנתים לעבודה בשפות התכנות השונות ומעניקים להם כלים וידע המאפשרים להם לפתח אפליקציות שונות עבור כל ענפי המשק.

למי מיועד קורס תכנות?

קורס תכנות יכול להתאים לבעלי רקע במחשוב המכירים תוכנות או שפות מסויימות ומעוניינים להרחיב את הידע שלהם ולהתמקצע בשפות תכנות נוספות או כאלה המעוניינים בהסבה מקצועית לתחום המחשבים אשר הידע שלהם במחשבים הוא בסיסי. ללימודי התכנות נדרש ידע באנגלית ברמה טובה על מנת להתמודד עם חומר הלימוד ועם העבודה עם שפות התכנות השונות.

מה כולל קורס תכנות

הקורסים השונים יכולים לכלול לימוד של שפת תכנות ספציפית או של מספר שפות. מרבית הקורסים יכללו את הנושאים הבאים: מתמטיקה, לוגיקה, הצפנה, בינה מלאכותית, סטטיסטיקה, אלגוריתמים, מבני נתונים, מסד נתונים, מבני רשתות, אינטרנט, ותכנות בשפות השונות. עם שפות התכנות נמנות: C שזו שפת תכנות פרוצדוראלית המשמשת לבקרת זרימה ומבני נתונים, שפת C++, שמבוססת על שפת C, שפת SQL העוסקת בטיפול ועיבוד מידע בבסיסי נתונים, לינוקס, המותקנת על גבי שרתים כבדים ונפוצה בחברות ומוסדות, וג'אווה, שעוסקת בכל תכנות הקשור באינטרנט.

:

כיצד לבחור מוסד לימודים?

מוסדות לימודים רבים מעבירים קורס תכנות בשפות שונות. מכללות רבות בתחום המחשבים מציעות קורסים אלה וגם מוסדות לימוד אחרים. בחרו מוסד לימודים מוכר, בדקו מהם התנאים בהם מועבר הקורס- האם מדובר על קבוצות קטנות, איזה ציוד ישנו במכללה, האם היא מספקת חומר עזר וגם מהי מתכונת הקורס- האם מדובר על קורס ערב או קורס יום. יש לכך חשיבות בקורס הנמשך מספר חודשים. מכללת פרקטיקיו למשל מציעה קורס אונליין הניתן ללמידה מהבית בשעות הנוחות לכם ובקצב המתאים לכם. התשלום חודשי קבוע ולכן קצב הלימוד יקבע את התשלום.

מהן אפשרויות התעסוקה?

אפשרויות התעסוקה הן רבות בתחום התכנות. חברות הייטק זקוקות למתכנתים בשפות שונות המנוסים בתכנות בסביבות עבודה שונות כמו דוט נט. מתכנתים שעברו הכשרה יוכלו להשתלב בחברות הייטק ובחברות נוספות אחרות בארץ ובעולם.
קורס Flash - יומן דמיוני (חלק 1)
בס"ד

(מי שלא מכיר את הרעיון שעומד מאחורי יומן דמיוני מוזמן לעיין בדף של CCNA).

יומן יקר,

איזה כיף לי אתה לא מאמין!! היום הסתיים קורס Flash שהצטרפתי אליו ונגמא הפרוייקט גמר. נחש כמה קיבלתי? נכון! קיבלתי מאה עגול ומושלם!!! במשך כל קורס Flash אני הייתי התלמיד הכי חזק, תמיד אליי באו לשאול שאלות על דברים שלא הבינו בשיעור, או לפתור בעיות שהתעוררו בזמן פרוייקטים – אבל האמת, לא חשבתי שאני אקבל מאה בפרוייקט גמר. זה באמת היה פרוייקט קשה. אבל בסוף, בזכות כל ההשקעה שנתתי (ונתתי השקעה בטירוף!), הצלחתי לסיים את הכול בזמן ובאיכות טובה. או איך אמר המרצה? "אתה ממש עובד כמו מישהו שנמצא בשוק כמה שנים ולא כמו סטודנט ב-קורס Flash"! איזה כיף לשמוע את זה!

אתה בטח שואל יומן יקר לאן אני ממשיך מכאן? טוב, אז הנה החדשות הכי טובות מהיום. הגיע היום סוכן מחברה מאוד מוכרת שמחפשת עובדים לעיין בפרוייקט בסיום שלנו. כשהמרצה הראה לו מה עשיתי הוא מאוד התענין ובסוף הוא פנה אליי – והזמין אותי לראיון עבודה!! אתה מאמין?? בלי לשלוח אפילו קורות חיים!!! סטודנט שהרגע סיים קורס Flash!! תמיד ידעתי שמי שמשקיע מרוויח, אבל זה מוגזם! בוודאי ששמחתי כמעט עד כדי בכי, וכל הדרך הבייתה זמזמתי לעצמי שירים והרגשתי בעננים! אני כל כך שמח שהלכתי ל-קורס Flash, אתה לא מבין כמה!

אתה זוכר איך פחדתי בהתחלה שאני לא אצליח ושזה לא יעניין אותי? חשבתי שלראות סרטוני Flash זה אמנם מאוד כיף, אבל אולי ליצור אותם זה משעמם ממש. מאוד נמשכתי לזה, ולכן בסוף הלכתי ל-קורס Flash, אבל היו לי חששות, אני לא אשקר. אבל עכשיו, אחרי שהכול נגמר (או אולי לפני שהכול באמת מתחיל) אני כל כך מאושר, ואני יודע שעשיתי את הבחירה הנכונה.

קורס Flash הוא זה שפתח לי את הפתח למעשה לעולם התכנות שתמיד עניין אותי. היה לי מעין פחד כזה שאני לא מספיק חכם, או מספיק טוב. שאני לא מאלה שיצליחו. אבל קורס Flash הוכיח לי שזה הכול שטויות! עם השקעה כמו שצריך אין שום סיבה שלא אצליח! באמת. ואני חושב שזה ככה אצל כל אחד, יומן יקר. הלוואי והייתי יכול להראות אותך לכל אלו שהולכים להתחיל קורס Flash, או כל קורס אחר בכלל ולהגיד להם שלא יהיו טפשים, שישקיעו, שיעבדו קשה – כי זה משתלם! אני ראיתי את כל אלו שלא עשו כלום במהלך הקורס ואחר כך עוד האשימו את המרצה בזה שהם לא יודעים את החומר – ראיתם פעם חוצפה כזאת?? ככה זה אנשים, רוצים לא לעשות כלום ולהאשים את כל העולם. אני חושב שזה עלוב ממש! תעבדו, תשקיעו ואני מבטיח לכם שתצליחו ב-קורס Flash ובכל קורס אחר גם. ככה הייתי אומר להם, יומן יקר. אולי יום אחד אני אפרסם אותך באתר של איזו חברה ואקווה שכולם יראו אותך. בטח לא יקשיבו לי, אבל לך תדע – בין אלף טפשים אולי אמצא אחד חכם. מי יודע.

בכל אופן, כבר מאוחר יומן יקר, ומחר יש לי ראיון עבודה. אז נדבר בהמשך. אני בוודאי אעדכן אותך בכל מה שיהיה מחר, אל דאגה.

לילה טוב.
קורס Flash - מועמד מבטיח לקורס הכייפי ביותר בעולם!

בס"ד


שלום לכולם, אני מתרגש לכתוב לכם היום קצת על קורס Flash. מדוע? מכיוון שבאמת קורס Flash הוא אולי אחד הקורסים הכיפיים ביותר שיש! בלי יותר מדי הקדמות, אם אתם רוצים לראות בעיניים איזה דברים חמודים תוכלו לעשות בעזרת קורס Flash, כנסו לאתר הבא: http://www.edu-negev.gov.il/matyaholon/flash.html. באתר הזה תוכלו לראות יצירות שונות של אנשים שסיימו קורס Flash והכינו דברים מדהימים! רוצים גם אתם להיות מסוגלים להכין סרטונים מתוקים כאלה ב-Falsh ואפילו סרטונים יותר מתוחכמים ויותר יפים? אם כן, אז קורס Flash הוא התשובה בשבילכם!


קורס Flash מלמד את הסטודנטים את הבסיס של אנימצייה ממוחשבת, והדרך הטכנולוגית לממש אנימצייה שכזאת לכדי מוצר אינטרנטי סופי. מסיימי קורס Flash משתמשים בידע שצברו כדי ליצור סרטונים על כל תחום שהם רואים לנכון. אפילו בפוליטיקה אנחנו מוצאים שימושים בטכנולוגיה הנ"ל שעושים מסיימי קורס Flash, כמו למשל הסרטון המצוייר נגד פינוי מגרון. יש עוד דוגמאות רבות לשימוש בידע הנרכש ב-קורס Flash למטרות שונות.


מיותר לציין שאפשרויות התעסוקה של בוגרי קורס Flash הן רבות מאוד. החל מעבודה במשרדי פרסום וכלה בקידום אתרים וכתיבת תוכן לאתרים. קורס Flash הוא אולי החיבור הכי מדוייק שיש בין אמנות לבין טכנולוגיה. בוגרי קורס Flash מקבלים את שתי המיומנויות הנ"ל ברמה הגבוהה ביותר. אפשר לומר ש-קורס Flash הוא ברמה הכי עמוקה שלו קורס אמנות טכנולוגית. קורס Flash מאפשר מתן ביטוי ליצירתיות גם של "חנונים" אוהבי טכנולוגיה. ואנחנו יצירתיים לא פחות מכל אחד אחר!


בהצלחה ב-קורס Flash ונתראה באתרי האינטרנט שתבנו!