Controls - פקדים נפוצים - חלק 2 << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

Controls - פקדים נפוצים - חלק 2

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס - לחץ כאן
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

שאלות ותשובות על קורס תכנות דוט נט
דוט נט היא פלטפורמה עליה ניתן לעבוד בשפות תיכנות שונות. היא מהווה גורם משותף לטכניקות עבודה שונות. זוהי סביבת עבודה עליה ניתן להריץ תוכנות כמו לינוקס או יוניקס וכמובן חלונות. מטרת מיקרוסופט בפיתוח הפלטפורמה היתה ליצור תקשורת קלה ונוחה יותר בין מערכות, אנשים ומידע ולהוריד את מידת הסירבול ולעיתים חוסר ההתאמה שיש באופן פעילות האינטרנט היום.

למי מיועד קורס תכנות דוט נט

קורס תכנות דוט נט מתאים באופן כללי לקהל הרחב. לא נדרש ידע רב בתחום המחשבים על מנת לגשת לקורס זה. רוב מוסדות הלימוד דורשים ידע טוב באנגלית וידע בסיסי במחשבים. ישנם מוסדות לימוד כמו מכללת פרקטיקיו אשר מציעים קורס מתחילים הניתן בחינם וניתן לגשת אליו עם ידע מינימלי בתחום. קורס המתקדמים שיילמד אחריו ישלים את הכשרתו של הסטודנט ויעניק לו את כל הכלים הנדרשים.

מהו תוכנו של קורס תכנות דוט נט?

קורס תכנות דוט נט בא כאמור להקנות כלים וידע לעבודה עם סביבת עבודה זו. המטרה היא להכשיר מומחים בדוט נט אשר יוכלו להקרא מומחים גם מטעמה של חברת מיקרוסופט ולעבוד בפיתוח תוכנות אינטרנטיות או כאלה המותאמות לסביבת חלונות. הקורס כולל בין היתר את הנושאים הבאים: NET Framework 3.5, מבוא למערכות הפעלה ושרתי אינטרנט, שפות תכנות נוספות כמו C++, מבוא לתכנות, אלגוריתמים, תכנון מונחה עצמים, תכנות מונחה עצמים, מבוא לבסיסי נתונים וארגון קבצים, הזדהות והרשאות משתמשים ונושאים נוספים.

מהו היקף הלימודים?

זהו קורס מעמיק אשר אמור להכיר לכם את שפת דוט נט לעומקה, לדעת לתכנת בסביבתה ולנצל את כל היתרונות שלה. הדבר דורש תרגול מעשי רב. הקורס כולל בין 300 ל- 500 שעות, תלוי במוסד הלימודים. כיוון שזהו קורס ארוך, מכללת פרקטיקיו מאפשרת ללמוד אותו כקורס אונליין מהבית בקצב ובשעות שלכם ולחסוך לכם הרבה זמן מיותר ולהתמקד בלימוד ובתרגול.

מהן אפשרויות התעסוקה?

סביבת עבודה דוט נט היא סביבת העבודה של המחר. יותר ויותר חברות עוברות לעבוד בסביבה זו. לכן, חברות הייטק רבות מעסיקות מתכנתים שהוכשרו לעבוד עם דוט נט כך שאפשרויות התעסוקה רבות הן בארץ והן בחו"ל.
קורס תכנות דוט-נט
כאשר מדברים על קורס תכנות דוט- נט, מדברים לפני הכול על סביבת פיתוח תוכנה של מייקרוסופט. סביבה של דוט- נט, באה לידי ביטוי בבחירת קורס תכנות דוט- נט אשר מספק ללומד את כל מה שהוא חפץ בדרך אל ההצלחה. סביבת דוט- נט ובפרט שמדברים על קורס תכנות דוט- נט, מדברים על למידה של מגוון תוכנות ופתרונן בהתאמה מלאה לאתרי אינטרנט כאלה ואחרים. במאמר הבא  נדבר על קורס תכנות דוט- נט ועל יתרון אחד על פני כל השאר.

למה לבחור דוט- נט?

יתרונות של קורס תכנות דוט- נט באים לידי ביטוי בפלטפורמה אשר מספקת ממשק פיתוח לתוכנות שולחניות אשר מפתחות אתרי אינטרנט למחשבי כף יד, טלפונים ועוד אובייקטים כאלה ואחרים. השימוש באמצעות אובייקטים בשפות מגוונות מספקות לסביבת דוט נט את כל הלגיטימציה של ספריה אחידה לצרכי פיתוח מערכות הפעלה בכל הגרסאות. נכון להיום ודאז, דוט נט ובפרט קורס תכנות דוט- נט הכריזה רשמית משנת 2002 על פלטפורמה מובילה ביחס לעוד שישה. נוכח פלטפורמה זו, יכול המתכנת להעניק פתרונות ללא מאמץ ישירות מהרשת. אם בעבר היה צורך להתקין תוכנות מיוחדות, שהרי היום השתנו פני הדברים והם הפכו קלים יותר נוכח נוכחות סביבת הדוט- נט.

דו טנט וסביבה מוצלחת

סביבת דוט- נט באה לידי ביטוי כסביבה פופולארית בתחום אתרי האינטרנט. כך גם אתרים גדולים ומורכבים יותר. אז הלימודים יחשבו כמורכבים אך הם בהחלט יניבו פרי רצוי וראוי. הדרישה למתכנתים בתחום של דוט נט הולכת וגוברת וכך גם השכר וכל שאר הנתונים המאפשרים ללא מעט אנשים להשתלב בשוק המקצועי ואף להרוויח בהתאם.

על תכנות ועל נושאים נלמדים

במסגרת הקורס יעשיר את עצמו הלומד בכל ובכול. בין הנושאים הוא ילמד על מבוא לתכנות, לאחר מכן, כאשר צבר את הידע הראשוני יעבור אל מבוא לדוט- נט ומשם ימשיך ללמוד על מערכות שונות ועיצוב ופיתוח אפליקציות בפועל. כך גם עניין הגישה לבסיסי נתונים, עיצוב ופיתוח בסביבת חלונות ואפילו פיתוח מתקדם ולמידת שפות כגון סי ++, וויזואל סטודיו וכד'.
לימודי דוט-נט מתאימים לכל אחד ?

פלטפורמת דוט-נט של חברת מייקרוסופט הינה פלטפורמה אשר הפכה בשנים האחרונות לפופולארית מאוד, שימושית מאוד ומבוקשת מאוד. כיום ניתן לראות תלמידים אשר סיימו לימודי דוט-נט מוצאים עבודה בחברות גדולות ומוכרות מאוד במשק ומצליחים להתפתח בצורה משמעותית ומוצלחת מאוד בשוק ההייטק. כמובן, כל זאת בתנאי שסיימו בהצלחה את הלימודים וכי הם אכן יודעים כיצד לעבוד עם הפלטפורמה הזו בצורה נכונה וטובה. אם לא, סביר להניח כי הם יישארו באותו מקום. לכן, כיום לא כל אחד יכול להתקבל אל לימודי דוט-נט והם לא מתאימים לכל אחד, רבים עלולים שלא למצוא את עצמם בלימודים הללו ולבזבז זמן יקר לשווא.


לימודים המתאימים לבעלי רקע בתחום


לימודי דוט-נט אלו לימודים אשר מתאימים לבעלי רקע בתחום התכנות. אנשים אשר כבר עוסקים בתחום ומעוניינים להעשיר את הידע שלהם ולקבל תעודה של מקצוע מבוקש ויוקרתי יכולים להשתלב בצורה טובה בקורס זה וליהנות מלימודים מאתגרים ומעניינים במיוחד ומקבלת תעודה בסיום הלימודים אשר יכולה לפתוח בפניהם דלתות רבות ולאפשר להם להתקדם בצורה טובה, בין אם זה במקום העבודה בו הם עובדים עכשיו ובין אם זה במקום עבודה חדש בארץ או במקומות אחרים ברחבי העולם.


לימודים המתאימים לאוהבי מחשבים


חשוב להבין כי לימודי דוט נט, כמו לימודים אחרים בתחום המחשבים, אלו אינם לימודים אשר מתאימים לכל אחד. אנשים אשר מעוניינים ללמוד לימודים אלו ולהשתלב בעבודה בתחום בצורה טובה צריכים לאהוב את תחום המחשבים והתכנות ולהכיר את התחום, ולא רק ברמה בסיסית מאוד. לכן, לרוב לפני שנרשמים ללימודים הללו ניתן לבצע מבחני התאמה שונים אשר יאפשרו לכם ולמנהלי המוסד הלימודי בו תלמדו לדעת האם אתם בכלל מתאימים ללימודים מסוג זה והאם אתם יכולים להשתלב בהם בצורה טובה ונכונה.


אם אתם אכן מתאימים אל לימודי דוט נט, אתם יכולים ליהנות מלימודים איכותיים מאוד ומקצועיים אשר יעניקו לכם יתרונות רבים ויאפשרו לכם לפתח את עצמכם מבחינות רבות בצורה טובה ומהירה במיוחד ללא כל בעיה.