קורס ASP.NET – עבודת אמצע << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

קורס ASP.NET – עבודת אמצע

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
קורס ASP.NET – עבודת אמצע
קורס ASP.NET – עבודת אמצע

צור/צרי אתר תדמיתי עבור חנות חיות, המכיל את הדפים הבאים:

א.      דף בית המכיל פיסקה ותמונה.

ב.      דף תמונות של חיות הנמכרות בחנות.

ג.       דף המציג סיפורי הצלחה של לקוחות.

ד.      דף קישורים מומלצים.

ה.      דף צור קשר.

דגשים:

  • על כל דף להכיל את הדברים הבאים שהינם זהים לכל הדפים: כותרת, לוגו של החנות, תפריט עבור כל הדפים, זכויות יוצרים בתחתית הדף.

  • את התמונות יש לשמור בתיקייה Images הנמצאת באתר.

  • יש לעצב את האתר ע"י CSS כך שהאתר יהיה אסתטי.

  • יש לתת שמות משמעותיים למשתנים, פונקציות, מחלקות, דפים, עמודות, טבלאות וכו'.

  • יש לתעד את כל הקוד.

  • יתרון עבור שימוש ב- HTML 5 ו- CSS 3.


בהצלחה
לימוד NET

במציאות היומיומית כבר כמעט שאין ארגון או חברה, מוסד ואפילו בית פרטי שאינם עובדים באופן יומיומי עם מחשבים מסוגים שונים. המחשוב חדר לכל תחום בחיינו ולכן אין זה פלא כי העולם הולך והופך יותר ויותר טכנולוגי. פטנטים חדשים יוצאים לשוק ומדי שנה אנו עדים לחברות סטארט אפ חדשות, ההולכות ומתרחבות לחו"ל בתחומים שונים. ישראל ידועה בתור מעבדת מוחות מבריקים ולכן אין זה פלא כי ישנו ביקוש בכל רחבי העולם לצעירים המכירים את תחום המחשוב על היבטיו ושלוחותיו ויכולים לתרום מכישרונם לחברות וארגונים ברחבי העולם כולו.

מאחר ועולם המחשוב כולל לא מעט היבטים ושלוחות אין זה פלא כי כל תחום בחיינו הינו מבוסס מחשוב. בין שמדובר בעיצוב או תכנות, בנייה או טכנאות, הרי שהמחשבים חדרו לכל תחום בחיינו. יותר ויותר צעירים מבינים בשנים האחרונות כי על מנת להתפתח כלכלית ומקצועית אין הכרח בתואר אקדמאי, נהפוך הוא. יותר ויותר צעירים מבינים כי התואר הראשון יכול להיות לרועץ בתחום ההתפתחות האישית מאחר והוא אינו גמיש ומצריך הקרבה של מחויבויות רבות במהלך החיים.

קורסים שונים בתחום המחשבים יכולים לפתוח את הדלת להתפתחות כלכלית במגוון רחב של ענפים ומקצועות ברחבי הארץ והעולם. קורסים אלו מעניקים ללומדים מקצוע ועתיד כלכלי יציב תודות לביקוש ההולך וגובר למומחי מחשוב ומידע, תקשורת ותשתיות שונות, אבטחת מידע ועוד. הקורסים השונים הניתנים בתחומי המחשוב הינם גמישים הרבה יותר מלימודים אקדמאיים מאחר וניתן להשתלב במסגרות לימוד בערבים או בבקרים וכך אין צורך לוותר על מחויבויות אחרות כמו עבודה או משפחה.

לימוד NET הינו אחת האפשרויות המבטיחות מבחינה מקצועית וכלכלית עבור אלו בינינו בעלי חוש טכני. סביבת פיתוח NET הינה סביבת הפיתוח הפופולארית ביותר המתאימה לשימוש ברשת האינטרנט ועבור אפליקציות שונות ברשת או בארגון ואפילו לסלולרי. לימוד NET הינה אפשרות להשתלב בארגונים ובחברות הגדולות ביותר ברחבי העולם כולו מאחר והיא איננה שפת תכנות למעשה אלא טכנולוגיה חדשנית ושימושית המאפשרת ליצור תוכנות ואפליקציות שימושיות ביותר. לימוד NET מאפשר לבוגרי הלימודים להשתלב בחברות בתפקידים מבוקשים ומצליחים.

כל המידע על קורס תכנות
לימודי תכנות הם הבסיס של תחום המחשבים וההייטק. ללא תכנות אי אפשר יהיה לפתח מוצרים וטכנולוגיות מתקדמות, או לפתח תוכנות מתוחכמות אשר מעניקות לנו שירותים שאנו משתמשים בהם ביום יום. קורס תכנות הוא למעשה שם כולל למספר קורסים. ישנם קורסים בהם נלמד תכנות באמצעות שפת תכנות מסויימת כמו C++ או SQL ויש קורסים בהם נלמדות מספר שפות.

למי מיועד קורס תכנות?

קורס תכנות מיועד לבעלי רקע בתחום המחשוב וגם לכאלה שאין להם רקע מקצועי בתחום ומעוניינים בקריירה בפיתוח תוכנה בעולם ההייטק. ניתן לבחור את רמת הקורס- מוסדות לימוד מציעים קורסים ברמות שונות. מכללת פרקטיקיו הגדילה לעשות. רוב הקורסים שבה מחולקים לקורס מתחילים וקורס מתקדמים, כאשר את קורס המתחילים ניתן ללימוד בחינם.

מה כולל קורס תכנות

הקורסים השונים יכולים לכלול לימוד של שפת תכנות ספציפית או של מספר שפות. מרבית הקורסים יכללו את הנושאים הבאים: מתמטיקה, לוגיקה, הצפנה, בינה מלאכותית, סטטיסטיקה, אלגוריתמים, מבני נתונים, מסד נתונים, מבני רשתות, אינטרנט, ותכנות בשפות השונות.

אילו שפות תכנות נלמדות?

בקורסים השונים נלמדות השפות הבאות: C שזו שפה שיש בה מודולריות רבה. זוהי שפת תכנות פרוצדוראלית המשמשת לבקרת זרימה ומבני נתונים, שפת C++, שמבוססת על שפת C ועל תכנות מונחה עצמים, שפת SQL העוסקת בטיפול ועיבוד מידע בבסיסי נתונים שונים, לינוקס, שזו מערכת הפעלה פופולרית מאוד בסביבת עבודה בה ישנם שרתים כבדים, ג'אווה, שזו שפה בה תוכנתו אפליקציות רבות בשנים האחרונות והיא עוסקת בכל תכנות הקשור באינטרנט.

היכן ניתן ללמוד קורס תכנות ולפי מה לבחור מוסד?

קורס תכנות הוא אבן היסוד בכל הקשור לעבודה בסביבת הייטק ובפיתוח תוכנה ולפיכך מוסדות לימוד רבים העוסקים במחשבים אך גם לימודי חוץ במוסדות לימוד אחרים מציעים קורסי תכנות שונים. משך הקורסים משתנה על פי סוג הקורס והאם הוא מלמד שפה אחת או יותר. לרוב הקורסים ימשכו מספר חודשים עד חצי שנה. בחרו מוסד בו הלימודים נעשים בקבוצות קטנות ושבו לתרגול המעשי חלק גדול בשעות הלימוד. ניתן לבדוק את תנאי הלימוד כמו גודל מעבדת המחשבים, האם הציוד חדיש ומי המרצים במכללה.
מערכתיים רב-ממדיים
מערכתיים רב-ממדיים

עד כה דנו במערכים חד-מיימדים. כדאי לייצג טבלאות, מטריצות או מבנים מורכבים דרושים גם אפשרויות להרכיב ולהשתמש במערכים בעלי יותר מממד אחד. שפתC  מאפשרת הגדרות מערכים כאלה, ללא הגבלות על מס' הממדיים. הינןפעולות מורכבות יותר מאשר במערכים חד-ממדיים, ועל כן דרושות תשומת לב רבה יותר מצד המשתמש. כדי להימנע מטעויות ולפשט פעולות אלו, נביא להלן מספר בסיסים חשובים.

קובייה הינה דוגמה למערכת תלת- מיימדי, אשר אפשר להציג אותה כערימת שכבות ממדיות המונחות  זו על גבי זו, כאשר המימד השלישי  מציין את הגובה. נגדיר עתה מערך רב מיימדי אשר אפשר לראות אותו כמקבץ של טבלאות הצמודות זו לזו. "עובי" שכבות הטבלאות הדו-ממדיות יוצר את המימד השלישי. בדוגמא זו , "הטבלה" היא בת5 שורות ו100 עמודות ובת 8 שכבות.

כדי הדפיס את האיבר שנמצא בעמודה 28 ובשורה 3 שבטלה השנייה נרשוםprintf("%dn"  box_of_ints[1] [27] [2] );

זכור!

האיבר הראשון במערכת מסומן ב-0 (אפס).ברוב המקרים אין צורך בממדיםנוספים, אף כי שפתC' ' מאפשרת זאת. הטיפול בגופים כאלה אנלוגי לטיפול  במערכים עד 3 ממדים. נציג למשל, את מהלך הטיפול של שפת 'C'במערך רב ממדי :

א.    המימד החשוב ביותר הוא המימד האחרון, שהוא הימני ביותר. כאשר מגדירים מערך דו-ממדי כדוגמה

int table [10] [4]

ובו המהדר שומר 40 מקומות עוקבים בזיכרון עבור המספרים השלמים ומצביע עליהם באמצעות הקובץ table.החלוקה הפנימית, שעל פיה תבוצענה פעולות האתחול ומציאת ערך כלשהו של איבר במערך נקבעת,על פי המימד השני,4.  באופן דמיוני ניתן לחלק את השורה הארוכה של 40 מקומות בזיכרון  ל10 קבוצות קטנות ועוקבות,       בנות 4 איברים כל אחת.

אם לא נציין אחת מתת-הקבוצות, לא יאותחלו  איברי אותה קבוצה.

מיון וחיפוש במערכים

פעולת מיון ערכים כלשהם, סידורם באופן כלשהוא, נומרי(ספרתי), או אלפאנומרי (ע"פ סדר הא'ב העברי או האנגלי  או ע"פ תאריכי לידה, או מספרי עובד וכד' ), נעשה ע"פ מפתח(KEY), שיצוין מראש ע"י המתכנת.                                                             כמו כן ניתן למיין טבלה ע"פ מספר מפתחות, מיון ע"פ מספר מחלקה במפעל או מספר העובדים במחלקה מסוימת או שמות העובדים או גילאי העובדים וכן הלאה.

פעולת החיפוש ברשימה כל שהיא או טבלה, גם היא חשובה עד מאוד, כדוגמת ספר טלפונים, ע"מ לחפש שם מנוי המתחיל באות 'כ' נצטרך לעבור ולחפש בכל האותיות עד האות 'כ',  ובאות 'כ' נצטרך להמשיך ולחפש לפי מספר האותיות של שמו, וכו' וכו'  עד אשר נמצא את שמו, פעולה זו גוזלת  זמן רב, מתישה ומיותרת, לכן פעולת המיון באה לעזור, לסייע ולתמוך בנו, כל אחד כפי עניינו.                                                                                                           

ישנן מספר שיטות מיון,

מיון בועות

מטרת מין בועות היא לסדר את המספרים הנתונים במערך חד-מיימדי בצורה שבה נוכל לקרוא אותו מהספרה הגדולה לקטנה וכן להיפוך {מקטנה לגדולה}.הווה ונראה כיצד יתבצע מיון זה–עוברים על איברי המערך בלולאה ומשווים בין התאים של המערך ובודקים אם התא הנוכחי גדול מהתא הבא אחריו, אם כן - מחליפים בין התאים, כעת המספר הגדול ביותר נמצא בתא האחרון של המערך, כעת עלינו לעבור שוב על המערך  ולבדוק שוב באותה דרך שבדקנו, עד האיבר אשר לפני אחרון, וכן הלאה.

עלינו לציין את שיטת המיון הזו כשיטה "חסכונית" בזיכרון המחשב, וזאת עקב העובדה שאין אנו צריכים להגדיר מערך נתונים נוסף, אלא תא אחד בלבד אשר ישמש אותנו בעת החלפת התאים.  ההחלפה בין שני אלמנטים תתבצע בעזרת פונקציית הספרייה (STRCPY).

מיון מחרוזות בעזרת מערך אינדקסים

תהליך מיון זה דורש טבלה נוספת, טבלת אינדקסים, כאשר אורכה יהיה כמספר השורות בטבלת המחרוזת.