פרוטוקול HTTP הסבר על Request << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

פרוטוקול HTTP הסבר על Request

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס - לחץ כאן
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

דוט נט למתחילים

אין ספק שתחום המחשוב על היבטיו השונים הולך ומתרחב לעוד ועוד תחומים בחיינו וכיום כבר אין חברה או ארגון, חנות או בית עסק, בית ספר או משרד ממשלתי, ציבורי או פרטי – שאינם עושים שימוש יומיומי במחשבים במחלקות הארגון השונות. תחומי המחשוב השונים מקבלים שימוש יומיומי למטרות רבות ומגוונות ולכן ישנו ביקוש הולך וגובר לאנשי מקצוע מתחומי המחשוב השונים, בין אם מדובר במומחי רשת ובין אם ישנו צורך במומחי אבטחת מידע, בין שיש צורך במתכנתים או כל מומחה אחר, הרי שלימוד מקצוע מתחום המחשוב מבטיח השתלבות מהירה בשוק העבודה ויציבות כלכלית.

יותר ויותר צעירים מבינים כי על מנת להשתלב בשוק העבודה בחכמה ולהבטיח את עצמם כלכלית ישנו צורך במקצוע מבטיח. מאחר ועידן המידע הולך ומתחזק וקונה לו עוד ועוד שטחים בחיינו, רבים מעדיפים להתמקצע באמצעות קורסים ייעודיים למקצועות הנבחרים. בעידן בו כל עסק מתחיל מתבסס על מערכת מחשוב חדשנית מבוססת סביבת עבודה של מייקרוסופט, קורס דוט נט למתחילים הינו אחד הקורסים היותר מבוקשים עבור צעירים ומבוגרים כאחת.

אחד התפקידים היותר מבוקשים בימינו הינו תכנות, המאפשר לחברות הגדולות בעולם כולו להעניק שירותים ולחדש את המגמות ללא הרף. טכנולוגיות חדשות היוצאות לשוק מדי תקופה מרעננות את התחום והופכות אותו למאתגר תמידית ודינאמי ללא הפסקה. תכניתנים רבים יכולים להרחיב את השכלתם גם בתום קורס דוט נט למתחילים ולהמשיך לקורסים נוספים תוך הרחבת התפקיד בחברה.

קורס דוט נט למתחילים מאפשר לרבים לרכוש את הידע הבסיסי לצורך בניית אפליקציות שונות ומגוונות באמצעותן יוכלו להתרחב בעתיד ולהשתלב בחברות מצליחות בארץ ובעולם. סביבת פיתוח NET היא כיום סביבת הפיתוח NET הינה סביבת העבודה השימושית והפופולארית ביותר בימינו ולא בכדי. היא מאפשרת ליצור שילוב בין אנשים מוכשרים ומקצועיים לבין מידע חשוב בארגון, בין מערכות הפעלה שונות והתקנים לשימושים אנושיים.

בבחירת קורס דוט נט למתחילים חשוב לפנות אל החברות המקצועיות ביותר ואל אלו שיכולות להעניק תעודת הכשרה מקצועית ותקפה בארץ ובעולם כולו כך שתוכל להבטיח מקום עבודה יציב ותפקיד נחשק.

כל הפרטים על קורס תכנות דוט נט
דוט נט היא פלטפורמה פרי פיתוחה של חברת מיקרוסופט. היא מתאימה לשימוש עם שפות תכנות רבות ובכך יתרונה הגדול. היא נחשבת לטכנולוגיה מתקדמת שבעזרתה ניתן לתכנת בתחום האינטרנט ולהקים אתרי אינטרנט או לעסוק בתחום מסד נתונים וניהול נתונים. היא משולבת בתוכנות רבות כולל מערכת הפעלה Windows או תוכנות אופיס. קורס תכנות דוט נט מעניק את הכלים לתכנות בטכנולוגיה המתקדמת הזאת.

למי מיועד הקורס?

מוסדות לימודים נבדלים בתנאי הקבלה שהם מעמידים. יש כאלה שעורכים מבחן קבלה כלשהו או בודקים את הידע באנגלית ודורשים ידע מסויים במחשבים. ישנם מוסדות לימוד בהם ניתן להתחיל את הקורס עם ידע בסיסי בהכרת המחשב על מנת להתקבל לקורס. מכללת פרקטיקיו למשל מציעה קורס מתחילים אותו ניתן ללמוד ללא תנאי קבלה וללא תשלום ואחריו קורס מתקדמים שבסופו ניתן לקבל תעודה ואף לעבור מבחני הסמכה של מיקרוסופט.

מהם תכני הקורס?

בעזרת קורס תכנות דוט נט שמה לה מיקרוסופט למטרה להעניק ידע וכישורים למתכנתים שיבנו אפליקציות אינטרנטיות או כאלה המותאמות לחלונות ותוכנות נוספות באמצעות טכנולוגיית דוט נט. עם נושאי הקורס נמנים: התשתית לפיתוח, בניה ובדיקה הנקראת NET Framework 3.5, מבוא למערכות הפעלה ושרתי אינטרנט, שפות תכנות נוספות כמו C, מבוא לתכנות, אלגוריתמים, תכנון מונחה עצמים, תכנות מונחה עצמים, מבוא לבסיסי נתונים וארגון קבצים, הזדהות והרשאות משתמשים ונושאים נוספים.

מדוע כדאי ללמוד דווקא דו טנט.

דוט נט היא סביבת עבודה מתקדמת. ככל שסביבת עבודה היא גמישה יותר ומאפשרת ליותר פעולות להתרחש במקביל כך מדובר על סביבה מתקדמת יותר אשר תלך ותתפוס מקום רחב יותר בעולם התכנות. העבודה בסביבת עבודה זו היא מגוונת מפני שניתן לתכנת בה תוכנות הן לאינטרנט והן לחלונות והיא נגישה מאוד. הא מותאמת למחשבים, מחשבים ניידים, טאבלטים ומכשירים סלולארים. אם כבר אתם מעוניינים לעסוק בתכנות, הכשרה מעמיקה תהווה יתרון עבורכם במציאת מקום עבודה.

כיצד לבחור מקום לימודים?

מציאת מקום לימודים אינה פשוטה. כיוון שזהו קורס מטעם מיקרוסופט כדאי להרשם רק למוסד שהוא מורשה מטעמה. בדקו מהי מתכונת הקורס- האם הוא מתקיים בשעות הערב או ביום וכמה פעמים בשבוע- לאנשים עובדים זה משמעותי. תוכלו גם לבחור קורס אונליין מהבית כפי שמציעה מכללת פרקטיקיו. בחרו מקום אשר בו ישנו תירגול רב ובקבוצות קטנות.
מה זה דוט-נט בדיוק?
בקורס דוט-נט לומדים בעיקר את הפלטפורמה החדשה-ישנה של מיקרוסופט למתכנתים. פלטפורמת דוט-נט מאפשרת למתכנתים להתרכז בלוגיקה של המוצר שלהם ולא על במפרט טכני של מבנה זיכרון, אחרת במקום מתכנת דוט-נט אחד היה צורך להעסיק שלושה. במילים אחרות דוט-נט זה אוסף של קוביות כמו לגו רק למתכנת שממנו אפשר לבנות ארמון שלם, גם אם אתה לא ממש מהנדס. הפשטות התכנות על בפלטפורמה של דוט-נט (בניגוד לעבודה עם Windows API)  היא גם חסרונה ולמה? יש היום הרבה מתכנתים לא מקצועיים בשוק וכל חצי שנה מצטרפים אליהם עוד אלפי בוגרי קורס דוט-נט חדשים.

המתכנתים של היום, הם יותר קלדנים של קוד. בוגרי קורס דוט-נט גם אם הוא הקורס הטוב ביותר שיש כיום לא יודעים את במבנה המחשב והזיכרון ולא מסוגלים לפתור בעיות לא סטנדרטיות, כי הם לא באמת מבינים איך פועל המחשב אלא מכירים רק את הקוביות המוכנות של דוט-נט.

החיסרון הגדול ביותר של דוט-נט (בדומה ל-JAVA) זה בזבוז משאבים (בעיקר זמן עיבוד) על תרגום פקודות דוט-נט לשפת מכונה (הידועה בשם אסמבלר, למרות שזה לא מדויק). למעשה תוכנה רגילה עם סיומת EXE  היא כבר תורגמה ונשמרה בשפת מכונה ולכן לא ניתן להפעיל על חומרה אחרת.

תוכנות בדוט-נט וב-JAVA שמורות בצורתן המקורית כמעט ורק בזמן הפעלה מתחילות תרגום בזמן אמת לשפת מכונה נוכחית. הדבר מעיט את העבודה, אבל מאפשר לנייד תוכנה בין סוגים שונים של התקנים פיזיים, ככה בדיוק JAVA  מפרסמים את עצמם.