קורס תכנות, דוט-נט - אונליין חינם !!!
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

קורס ASP.NET - קורס דוט נט למתחילים

קורסים למנהלי רשת שלב 1 - טכנאי מחשבים - Help Desk שלב 2 - מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט שלב 3 -מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו שלב 4 - מומחה לינוקס ו-DevOps התמחות בשרתי דואר ווירטואליזציה התמחות ב-Storage התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות בסייבר האקינג ואבטחת מידע קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות שלב 1 - יסודות התכנות שלב 2 - בניית אתרים צד שרת - Back End שלב 3 - בניית אתרים צד לקוח - Front End שלב 4 - פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בדיקות תוכנה - QA
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס - לחץ כאן
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
Controls -פקדים נפוצים - חלק 1 Controls - פקדים נפוצים - חלק 2 פרוטוקול HTTP הסבר על Request Page Events - אורך חיי דף וארועי הדף Multiple Pages - שימוש במספר דפים שלושת הקטגוריות של הפקדים ViewState Session object - חלק 1 Session object - חלק 2 Application object Cache object Master Page Control Inheritance - הורשת פקדים User Controls Error Handling - טיפול בשגיאות Validation - ולידציה Site Navigation - ניווט באתר URL Mapping הדגמה של יצירת מסד נתונים פקודות SQL שחייבים לדעת פרוייקט ראשון ב-MVC חיבור למסד נתונים - Connection String עבודה בקישור פתוח - Open Connectivity שינוי מרחב השמות - Namespace החזרת ערכים מה-Controller עבודה בקישור סגור - Dataset Dataset - מפתח ראשי - Primary Key העברת מידע מ-Controller ל-View שפת Razor לכתיבת View קריאה ל-Stored Procedure מודל שכבות - DAL יצירת Layout יצירת Partial View מודל שכבות - Stored Procedures LINQ ל- Objects יצירת Sections הגדרת נתיבים - Routes LINQ ל- SQL LINQ ל- Dataset שימוש ב-NuGet ניהול קבצים בפרויקט MVC LINQ ל- XML LINQ ל- Entities ניהול בקשות Post שימוש ב-Html Helpers שימוש ב-Entity Framework - חלק 1 שימוש ב-Entity Framework - חלק 2 טיפול בשגיאות בצד שרת - Exceptions שימוש ב-Data Annotations שימוש ב-Stored Procedures

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

איפה לוקחים קורס dot net?

סביבת הפיתוח NET  מהווה אחד מהנתחים הפעילים והמבוקשים בתחום התכנות. זו הסיבה שהביקוש אחר בוגרי קורס dot net  הולך ועולה. אם גם אתם רוצים להשתלב בתחום התוכנה וחפצים לרכוש מקצוע משתלם, תוכלו לבחור ללמוד קורס דוט נט ולהתחיל להצליח. אבל כמו בכל התחומים גם כאן לא פועלים בפזיזות. מבררים היטב על הנעשה בשטח ומחליטים בתבונה על סמך הנתונים. האם כדאי ללמוד? ואם כן - איפה?

האם יש ביקוש?

אחד הדברים שחשוב לכם לברר לפני שמתחילים ללמוד, זה האם יש ביקוש לעובדים חדשים בתחום. תוכלו לקבל את המידע הזה בלוחות דרושים המחפשים אחר עובדים. כך תוכלו לגלות האם לאחר קורס הסמכה יש לכם סיכוי למצוא עבודה בקלות. אבל אין די בכך. שכן עליכם לדעת מהם תנאי העסקה ומהו גובה השכר הממוצע של אנשי תוכנה. השוו את השכר הממוצע של אנשי דוט נט בהשוואה לתתי תחומי מיחשוב אחרים והחליטו האם הסכומים הללו מתאימים לכם.

האם המקצוע מתאים לי?

גם אם המקצוע מכניס וגם אם יש ביקוש אין זה אומר שמתאים לכל אחד ללמוד אותו. כיוון שיש לוודא קודם לכן שיש לכם את הכישורים המתאימים לצורך רכישת המקצוע הזה. אם אתם עוסקים בתחום המחשבים ויש לכם היכרות עם מערכות שונות ותוכנות, תוכלו על סמך ההרגשה שלכם האם ללכת ללמוד. אם אין לכם היכרות קודמת עם עבודה בתחום המיחשוב והתוכנות השונות טוב יהיה אם תתייעצו עם יועץ תעסוקתי בדבר בחירה נכונה של קורס dot net. בחינת הכישורים שלכם ותחומי העניין שלכם תסייע לכם בקבלת ההחלטה בדבר הלימודים שלכם.

איפה ללמוד?

אם החלטתם ללמוד את הקורס נשאר לכם רק לברר איפה הכי כדאי. שכן יש הבדלים בין מקומות הלימוד השונים. כאשר ברור שמה שחשוב לכם זה לצאת עם ידע מקצועי ועם הרגשה של ביטחון בדבר היכולת שלכם לבצע וליישם את הנלמד בצורה הטובה ביותר. כי רק כך יהיה לכם סיכוי גבוה לצאת לשוק העבודה ולמצוא עבודה מעולה, בתנאי שכר נאותים ולהמשיך להתקדם הלאה.

 

לעבור קורס dot net בצורה ייחודית יותר

בין שלל מסלולי הלימוד בתחום המחשבים שמוצעים היום לכל דורש בלא מעט ערים במדינת ישראל, אנו יכולים לזהות קורסים שמציגים ייחוד משלהם. בל נשכח כי יש רבים שחושבים כי מקצועות המחשב השונים מסתכמים בסופו של דבר בהכרת שפת תכנות מסוימת ובעבודה איתה על כתיבת שורות קוד בצורה שגרתית.

 

אם מדובר על dot net רואים מיד שמדובר על מסלול לימוד שונה מרבים אחרים שמוצעים במוסדות הלימוד של ישראל. מדובר על אפשרות רצינית מאוד לרכוש מקצוע בתחום המחשבים ולהבין מיד כי מסיים הקורס יכול להציג רמה גבוהה בכל מקום בו יעבוד. זאת תוך הדגשת הידע שלו בתחום שנחשב היום לחשוב מאוד.

 

אפשר ליהנות ממסלול שנבנה בצורה ממוקדת

באופן די ברור כל מי שרוצה ללמוד בצורה רצינית קורס dot net צריך לבדוק היטב את שלל מוסדות הלימוד שמציעים היום קורסי מחשבי בצורה נרחבת מאוד. זאת מאחר ואם נזכור כי קורסים כאלו יכולים לעלות לא מעט כסף, הרי שנבין עד כמה חשוב לבחון את כל ההיבטים של כל קורס כדי למנוע בזבוז כסף בצורה מיותרת.

 

אם רואים כיצד מוסד לימודים מסוים מציע מסלול שנבנה בצורה ייעודית וכזה המלווה בצורה מקצועית על ידי אנשי מקצוע מנוסים מאוד, הרי שניתן לזהות בית ספר כזה כמקום שראוי מאוד ללמוד בו. אין ספק שכך ירגיש כל תלמיד כיצד הוא מקבל תמורה מלאה לכסף שהוציא וכיצד הוא שועט קדימה לרמה מקצועית גבוהה.

 

התאמה לשוק העבודה של היום

אלו שמתעניינים בקורס מעין זה הם בדרך כלל אנשים שרוצים לאחר סיום הלימודים להתחיל לעבוד בצורה מקצועית במקום שבו ימשיכו לפתח את יכולותיהם ולהתקדם בקריירה שלהם. לכן חשוב להבין עד כמה כשמדובר על קורס dot net רציני מדובר בעצם על התאמה כמה שיותר גבוהה לשוק העבודה של היום.

 

בפועל, אנו מדברים על מסלול לימודים עדכני מאוד שכולל את החידושים הקיימים בימינו של שוק הפיתוח. כך לומדים התלמידים לפתח אפליקציות הן עבור מחשבים שולחניים והן עבור מכשירים מתקדמים וחשובים לא פחות כמו סמארטפונים וכמו טאבלטים, שנמצאים היום בידיהם של לא מעט אנשים בכל רחבי העולם.

 

 

קורס DOT NET וקורסי מחשבים נוספים.

יש לא מעט אנשים שזה קורה להם בשלב כלשהוא בחיים שלהם. הם מואסים במקום העבודה שלהם, ונמאס להם בכל בוקר לקום לאותו הדבר. הם מחליטים לעשות מעשה, בין אם זה בגיל שלושים ובין אם זה בגיל ארבעים ואף יותר מזה, הם מחליטים לעשות שינוי דרמטי בחיים שלהם, מה שאומר ללכת וללמוד משהו אחר. יש היום לא מעט קורסים מקצועיים אותם ניתן לעשות אך אם כבר הולכים על קורס כזה עדיף שהוא יהיה בתחום המחשבים, וספציפית בתחום הייטקיסטי. קורס כזה יכול להיות קורס תיכנות כדוגמת קורס DOT NET או כדוגמת קורסים אחרים.

למה ללמוד תיכנות?

העולם של היום הוא עלם שחי ונושם מחשבים. בכל מקום אליו אנו פונים אנו נתקלים במחשבים, בבית, במקום העבודה וכמעט בכל מקום אחר. מתכנתים תמיד מבוקשים ואם מדובר על קורס DOT NET אז עוד יותר מזה, ומי שמחפש ללמוד משהו חדש באמצע החיים מחפש עניין כמו גם עבודה בשפע לאחר סיום הקורס. קורסי מחשבים שונים עדיין חמים ועדיין טומנים בחובם פרנסה ולא מעט ממנה, לכן מי שחושב על הסבה מקצועית, כדאי יחשוב על הכיוון הזה – אחד מקורסי התיכנות הקיימים, קורס שמאפשר לעבוד אחר כך במגוון חברות בתחומים שונים.

איפה לומדים?

השאלה איפה לומדים קורס DOT NET כמו גם כל קורס מחשבים אחר מתחלקת לשניים. יש את הלימודים המסורתיים ויש את הלימודים און ליין. הלימודים המסורתיים, לא חסרות מכללות שמאפשרות ללמוד בהן, מכללות שפרושות בכל רחבי הארץ ורק צריך למצוא את זו המתאימה בהתאם להמלצות וכמובן לסילבוס הלימודים.

האופציה השנייה היא אופציית הלימודים און ליין. יש היום מכללות שונות שמציעות לימודים בשיטה זו, לימודים בקצב של התלמיד במידה והוא עושה קורס שאינו בשידור ישיר, ואם כן אז הוא צריך להשתתף בשיעורים במועדם. בכל מקרה קורס כזה חוסך לא מעט כאב ראש ובעיקר לא מעט כסף, כסף שיוצא על חנייה, דלק, הפסד זמן עבודה וכדומה, ולכן הוא מועדף במקרים רבים על ידי אנשים שעובדים בעבודה מסודרת.

קורס dot net

מסגרת לימוד כמו קורס dot net מעניקה את כל המרחב התעסוקתי לתלמיד. התלמיד, אשר מבסס את לימודו על שפת תכנות של דוט נט כמו סי שארפ או וי בי דוט נט גם יהיה בקיא בכל רזי השפה וגם יידע להשתמש בהן בפלטפורמות הדוט נט השונות: מתכנות פשוט ועד תכנות לאתרים, פיתוח אפליקציות ווביות, תכנות מונחה זמנים Threading, ואפילו לשנות מאפייני ניתוב פורטים של שרתים בהם נמצאים האתרים באמצעות טכנולוגיית WCF.

תחילת הקורס

בתחילת הקורס יילמד רקע בשפת התכנות המדוברת שבמסלול הלימוד: בדרך כלל סי שארפ, ולעתים וי בי דוט נט: תלוי מהו המסלול בו בחרתם. במסגרת הלימוד נלמד גם איך עובדת שפת תכנות, באיזו מחסנית בזיכרון המידע התכנותי נשמר, וכיצד צופים בנתוני המחסניות בבדיקת התוצרים התכנותיים כשעושים COMPILE. לאחר מכן יילמדו מספר פקודות בסיס תכנותיות החל מקליטת משתנים פשוטה ועד לרישום מורכב של התניות, SWITHCES, לולאות, ועבודה עם מערכים, רשימות ורשימות גנריות.

ליבת הקורס – תחזוקת אתרים בדוט נט

בשונה ממה שמקובל לחשב, אתרים בדוט נט אינם רק HTML, ולמעשה שפה זו היא חלק קטן מאד מהלימוד. החלק העיקרי הוא דווקא מה שקורה בצד של השרת, כלומר – תכנות עצמים שיישמו פקודות המצריכות קריאה לשרת: מעבר לדף הבא, קליטת משתנים בטופס שצריך למלא באתר, אפליקציות חיוב אשראי וכד'. קורס dot net יציג שני ממשקי דוט נט לבניית צד השרת באתר: Web Application ו- Web Site. הפקודות בשניהם – כמעט זהות, עם שינויים קלים שיילמדו, תוך סקירת מקרים מתי מומלץ לבחור בממשק אחד ומתי בשני. לרוב, ישלוט ה- Web Application בתהליכי בניית האתר.

לימוד עבודה עם מסדי נתונים SQL

שילוב ידע במסדי נתונים מאד חשוב גם להבנת התהליכים בדוט נט וגם להטמעה מלאה שלהם באתר אינטרנט. מסדי נתונים חוסכים לנו המון בהשקעה באתר ומאפשרים – תוך פקודות SQL קלות ופשוטות לעדכן נתוני אתר באמצעותן. מטרתו של קורס dot net בנושא היא גם ללמד אתכם כיצד מתכנים Grid View או List View, (צורות האחסון של טבלאות מסדי נתונים באתרים) בצורה חכמה – המסוגלת להשתנות אוטומטית כשגודל הטבלה במסד הנתונים גדל/קטן, וגם ללמד אתכם כיצד בכלל ניתן לשנות משהו בטבלאות הללו מבלי להיכנס פיזית ל- SQL SERVER ולעדכן ידנית אלא באמצעות שאילתות חכמות.

שינוי תכונות שרת ב- WCF

נושא לימוד מתקדם השמור לסוף הקורס. במסגרתו, לומדים כיצד לפתוח או לסגור פורטים בשרת, כיצד לנתב כניסה ויציאה של מידע לפורט מסוים, ובאמצעות פריטי מידע אלו לומדים להתאים, למעשה, ארכיטקטורה של שרת לצרכי הארגון בו עובדים. 

קורס dot net

עולם המחשבים כולל לא מעט תחומים תתי תחומים חשובים כאשר רובם עוסקים בשפות תכנות מכל מיני סוגים. מתכנתים רבים, גם לאחר שסיימו קורס תכנות בשפה כלשהי מעוניינים לא אחת להעמיק את ידיעותיהם בתחום ולרכוש ידע נוסף אודות שפות אחרות. ישנן גם פלטפורמות חדשות שאינן מהוות שפות תכנות של ממש אולם ניתן באמצעותן ליצור תוכנות ואפליקציות מאד שימושיות. טכנולוגיית NET היא אחת מהפלטפורמות הללו ולא מעט אנשים לומדים אותה כיום מאחר והיא מאפשרת לשלב בין התקנים ומאגרי מידע ולחבר בין אנשים ומערכות.

תכני לימוד ואפשרויות תעסוקה

קורסים בתחום של טכנולוגיית NET דוגמת קורס dot net הם מורכבים וארוכים ועל כן יש ללמוד אותם במסגרת מוסדות אקדמאיים המתמחים בנושא, וכיום בישראל ניתן למצוא מוסדות לימוד רבים כאלה. קורסים אלו לרוב בנויים כמסלולים שבמסגרתם נלמדים עוד תחומים כגון טכנולוגיית MCPD או יצירת אפליקציות WEB. מטרת המסלולים הללו היא לספק למשתתפים השכלה, ידע וכישורים טכניים הנדרשים עבור בניית אפליקציות של מערכת ההפעלה חלונות, אפליקציות אינטרנטיות ועוד באמצעות טכנולוגיית NET.

מתכונת הלימודים

קורס dot net לרוב נע בין שלושת מאות עד שמונה מאות שעות לימוד שנפרשות על פרק זמן שבין תשעה וחצי חודשים עד שנה וחצי. רוב הקורסים נערכים במתכונת נוחה לאנשים עובדים, והשיעורים מתקיימים פעם בשבוע בשעות הערב. במסגרת הקורס, מתנסים המשתתפים בתרגול מעשי של חומרי הלימוד ומקביל מכינים פרויקט גמר מעשי קרוב לתום המסלול. בנוסף, הקורס נועד להכין את הסטודנטים לקראת בחינות ההסכמה הבינלאומיות של מייקרוסופט.

נושאי הלימוד

נושאי הלימוד המרכזיים במסגרת קורס dot net נמנים עם הבאים: ארגון קבצים SQL, אפיון מערכות מידע, אלגוריתמים, מודל נתונים היררכי, תשתית לבנייה, בסיסי נתונים, תכנות מונחה עצמים, הרשאות משתמשים, שרתי אינטרנט, מערכות הפעלה, שפת תכנות C#, מערכות הפעלה, שליפת נתונים ועדכונים, NET Framework 3.5 וכן הלאה. לכל מוסד לימודים ישנם תנאי קבלה שונים, חלק מהקורסים מיועדים אך ורק לבוגרי לימודי הנדסת תוכנה או מדעי המחשב ואילו חלקם מאפשרים גם לאנשים בעלי שליטה בשימוש במערכת ההפעלה חלונות להתקבל. 

אודות קורס dot net

מי שמכיר את תחום המחשבים ואף מכיר כמה שפות תכנות, עדיין יכול למצוא את עצמו מתעניין לא מעט בקורס   dot net וזאת על מנת ללמוד שפה נוספת ולהרחיב את הכלים המעשיים. טכנולוגיית net אינה ממש שפת תכנות,  אך כן ניתן לייצר בעזרתה מגוון אפליקציות מאוד שימושיות. בעצם ניתן יותר לדייק ולומר שטכנולוגיית net הינה אוסף של מגוון טכנולוגיות מתקדמות שמאפשרות לשלב בין התקנים, מידע, מערכות ואנשים.

ייעוד

למרות שלא מדובר על שפה של ממש, אין להסיק שמדובר על לימודים קלילים, אלא  מדובר על תחום לימודי מורכב וארוך שיש ללמוד במוסד מקצועי שאינו רק מעביר את הקורס, אלא הוא מתמחה בתחום. כמו כן מי שבוחר לעבור קורס dot net יימצא שמסלולי הלימוד משלבים לא פעם  גם תחום נוסף, כך שניתן לשלב בין האופציות השונות. מטרת המסלולים המשולבים היא לאפשר לסטודנט מגוון כישורים טכניים שנדרשים בעת שמבקשים לבנות אפליקציה של מערכת הפעלת חלונות, אינטרנטית וכדומה- כאשר המכנה המשותף הוא שכולם מבוססים על טכנולוגייתnet .

תוכנית לימודים

למה ניתן לצפות כאשר עומדים ללמוד קורס dot net? ובכן ניתן לצפות לעבור על פיתוח, בדיקה ותשתית בנייה, לעבור על מגוון שפות תכנות, להיחשף אל מגוון שרתי אינטרנט ומערכות הפעלה, להתוודע אל מבוא לתכנות ואלגוריתם, להתעסק על תכנות מומחה עצמים, להכיר מערך הרשאות של משתמשים וכדומה.

מידע כללי

מי שמבקש לעבור קורס dot net יימצא שיש מגוון מוסדות בארץ שמציעים מגוון מסלולים, כאשר כל מוסד מציע מסלול לימודי מעט שונה ועל כן כל אחד מוזמן לבחור את המסלול שיותר מתאים לו, כאשר לא רק שיש הבדל בתוכן, אל גם באורך הקורסים השונים ובתנאי הקבלה. על כן כאשר עומדים לבחור את הקורס הרצוי, על כל אחד להתמקד ברמה והניסיון שלו ומכאן לצאת אלל עבר הבחירה. עוד יש לציין שלעומת מגוון קורסים אחרים, פה מדובר על קורס שאורך זמן רב- לרוב יכלול בין 300-500 שעות לימוד, אך עם זאת כן ניתן למצוא קורסים יותר קצרים, אך אלו כבר לא יהיו מסלולים משולבים, אלא יהיו יותר ממוקדים. 

קורס dot net

dot net היא סביבת פיתוח ליישומים ואפליקציות למערכת הפעלה של חלונות, ובפני אנשים המחזיקים בהכשרה זו, עומדות שלל אפשרויות פיתוח של תוכנות ויישומים לסביבת חלונות, החל מיישומים פשוטים למשתמש הקצה, וכלה ביישומים מורכבים לשרתי אינטרנט, ארגונים או הענן. על אף שישנה כמות גדולה מאוד של אנשים העוברים קורס dot net ומוסמכים בתחום, בפועל הביקוש לעובדים אלה נותרת גבוהה, והסיבה לכך היא הפופולאריות של מערכת הפעלה חלונות, והעובדה שמרבית היישומים המפותחים כיום מפותחים עבור סביבה זו.

קפיצת המדרגה בתוך עולם המחשוב

בין שאתם כבר אנשי מקצוע בעולם המחשוב, ומקיימים פעילות מקצועית בתחום, ורק רוצים להרחיב את מעגל ההכשרות וההסמכות שלכם לתחום אטרקטיבי וכדאי, ובין שאתם עושים את צעדיכם הראשונים אל תוך עולם המחשוב, קורס dot net יכול להעניק לכם את קפיצת המדרגה שאותה אתם מחפשים. במסגרת הקורס תלמדו אודות סביבת הפיתוח, העקרונות המרכזיים, הכלים המרכזיים העומדים בפניכם, וכמובן תצללו אל תוך סביבת הפיתוח עצמה, הקוד, הפקודות, הארכיטקטורה ועוד שורה של נושאים המכוסים במסגרת הקורס.

הסמכה רשמית של מיקרוסופט

כל בוגרי הקורס מקבלים הסמכה רשמית של מיקרוסופט והם בעלי הידע הנדרש להתחיל בפעילות פיתוח לסביבת חלונות באמצעות dot net. אם בקורסים אחרים ובתחומי לימוד אחרים עליכם להשקיע מאמץ רב בחיפוש אחר מוסד ההשכלה המתאים ביותר ללימוד, ובחירת מוסד ההשכלה שמעניק את הסיכויים הטובים ביותר להצליח, הרי שלימודי קורס dot net הם נפוצים מאוד, בסיסיים מאוד, ולכן מוצעים על ידי כל מוסדות הלימוד המציעים לימודי תעודה בעולם המחשוב, והסטנדרטים הם זהים פחות או יותר בכל מוסדות הלימוד.

האם זה מתאים לכם?

אחרי שאמרנו את זה, בהחלט כדאי להתייעץ עם אנשים העוסקים בתחום או בתחומים משיקים, להכיר את התחום באופן ראשוני, ולהבין מה בדיוק ניתן לעשות עם ההכשרה במערכת. על אף שמדובר במערכת פופולארית, לא כל אחד רוצה להשקיע בבניית קריירת פיתוח ב dot net, וכדי להבין האם גם אתם מעוניינים בכך או לא, אתם רוצים להכיר את התחום ולהבין עליו יותר לפני שאתם מקבלים החלטה.

dot net קורס

השוק הדינאמי והמתפתח ביותר כיום:

עולם ההיי – טק והמחשבים כיום הוא מן השווקים הדינאמיים המתפתחים והנחוצים ביותר הקיימים. בעידן שלנו כל ילד מחזיק מחשב, גולש באינטרנט ומשתמש ביישומי המחשב השונים, אי לזאת לא פלא שמקצועות המחשבים, מפתחי התוכנה והמתכנתים הם כה נחוצים ונדרשים בשוק העבודה.

 

לא חייבים תואר אקדמאי מאוניברסיטה:

אוניברסיטאות רבות מציעות מסלולים ארוכי שנים וארוכי טווח להכשרה בתחום המחשבים וההיי טק והטכנולוגיה החכמה, אך לאו דווקא צריך להיות בעלי תואר שלם בכדי למצוא עבודה מהירה ובטוחה בשוק המחשבים וההיי – טק. הדרישה הגבוהה למפתחי תוכנות, מתכנתים ואנשי מחשבים מאפשרת את כניסתם לעבודה גם של מי שהוכשר בקורס ספציפי לתכנות ופיתוח מחשבים ותוכנות בלבד.

 

נדרשת השקעת מאמץ וכוח רצון:

אף על פי כי טווחי הזמן בין המכללות המציעות קורסים ממוקדים ומקוצרים ובין האוניברסיטאות המקנות תואר, גם הקורסים הצרים במכללות הם תובעניים רציניים ודורשים השקעה וכובד ראש, אמביציה והישגיות.

 

הכשרת מפתחים בקורס dot net:

dot net קורס מכשיר מפתחי תוכנת dot net. בעולם הארגוני סביבת המחשוב היא מבוססת סביבת מיקרוסופט וסביבת הפיתוח  dot net היא המובילה שבהן. מפתחים ומתכנתים השולטים בסביבת dot net מסוגלים לפתח מערכות אינטרנטיות מורכבות ובסבוכות בצד יישומי קצה פשוטים.

 

דרישה גבוהה למפתחי dot net בשוק העבודה:

Dot net קורס מכשיר מפתחי תוכנות ומתכנתים בסביבת dot net. הדרישה למפתחים ומתכנתים מסוג זה בשוק העבודה כיום היא גבוהה ביותר וממשיכה לגדול בהדרגה.

 

לימודים תיאורטיים בצד לימודים מעשיים:

Dot net קורס מכשיר את תלמידיו הן ברמה התיאורטית והן ברמה המעשית והיישומית, מבנה הקורס יחולק על פי שעות לתכנים התיאורטיים ועל פי שעות לעבודה על פרויקט יישומי.

 

אין צורך בהכשרה מוקדמת:

Dot net קורס בצד קורסים נוספים לפיתוח ותכנות מחשבים מאפשרים לכל מי שמתעניין בעולם האינטרנט ובתכנות לפנות ללימודים ללא צורך בהכשרה מוקדמת או תנאי קבלה.

 

עבודה מובטחת:

לא צריך להיות בעל תואר אקדמאי אוניברסיטאי בשביל להבטיח השתלבות מהירה בשוק העבודה של תחום ההיי – טק המחשבים האינטרנט והטכנולוגיה החכמה.

 

קורס dot net

הרבה מאוד ארגונים ומוסדות עושים שימוש בסביבות מבוססות מיקרוסופט, כאשר סביבת dot net היא ללא ספק אחת הפופולריות ביותר מביניהן. מתכנתים שמתמצאים בסביבה זו יכולים לתכנן הרבה מאוד מערכות מסוגים שונים, שיכולות להיות לעזר רב עבו