סיכום ב-3 דקות - GPO - Group Policy << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

סיכום ב-3 דקות - GPO - Group Policy

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס מנהלי רשת
היכן למעשה טמון היתרון כאשר מדברים על קורס מנהלי רשת? מדוע רבים ששים ואצים להם ללמוד בתחום של מנהלי הרשת? מסתבר שהשנים מביאות את הקדמה ומכאן גם את דרישת קורס מנהלי רשת באשר הם. עידן טכנולוגי זה מביא איתו תפקיד מרכזי אשר מייצר לא מעט חיבורי מחשב אשר מחוברים באופן של רשת או רשת מחשבים, מכאן הדרישה של קורס מנהלי רשתות. בין אם מדובר בבית חולים, בתי מלון, רשויות וכד', עניין של מנהלי רשת הוא חשוב ביותר לפעילות תקינה ביותר של המוסד. מכאן דרישת קורס מנהלי רשת הפכה לשם דבר בשנים אשר הובאו על ידי הקדמה בפועל.

קצת על ניהול רשתות

הרבה מעבר לנישה של קורס מנהלי רשת, חשוב לציין ולדבר על תחום ניהול רשתות המתפתח נכון להיום ומביא דרישה גדולה, מכאן בחירת קורס מנהלי רשת וזאת על מנת לתת תמיכה למחשבים בכל מקום כזה או אחר. גם עניין ההכנסה והשכר נוכח המשרה הנכספת, בא לידי ביטוי בבחירת קורס מנהלי רשת באשר הוא. במסגרת תפקידיו של מנהל הרשת, קיימים כמה וכמה גורמים אשר באים לתרום ולעקוב אחר התפתחויות טכנולוגיות בתחום המחשבים. היכלות לעדכן מידע ללא הפסקה, לגעת בציוד נדרש ואפילו חילופי וכל השאר, דורשים בהחלט ללמוד את המקצוע על מנת לפצח את מורכבותו.

על קורס ועל מקצוע לחיים

כל מוסד או חברה מחזיקה נכון להיום מנהל רשתות שיעשה את העבודה. בכל מקום נדרש איש אשר יטפח את סביבת המחשוב ויפגין ידע מקצועי בתחום הניהול. המקצועיות של אותו האדם, מקנה ניהול שוטף, תקין ובעיקר בעל ערך לוגיסטי גבוה. בין פועליו של מנהל הרשתות, יש אחריות באשר לטיפול בשרתי המחשבים, הבטחת מידע חשוב, רשתות אינטרנט, תפעול מערכות כמו טלפונים, פקס וכד' וכל היוצא בזה. את לימודי ניהול הרשתות ניתן ללמוד בכל מקום ברחבי הארץ. נכון להיום קורס מנהלי רשתות בא אל קדמת הבמה בהמשך להסמכה נדרשת למקצוע בעל דרישה עצומה. לא מאמינים? קראו עוד אודות מנהלי הרשתות ופועלם בתחום האירגוני.
מנהל רשת

כיום אנו בעידן שכל החברות במשק כבר התקדמו למערכות ניהול ושיתוף מידע ממוחשבות, הביקוש למומחים בהקמה תחזוקה וניהול מערכות אלו הולך ומתגבר והחיפוש אחר מנהל רשת בכיר נהיה דבר שבשגרה. מנהל רשת בכיר הוא מנהל רשת שצבר ניסיון רב בסוגים שונים של מערכות ובסוגים שונים של מבנים טכנולוגיים.


מנהל רשת מתחיל את מסלולו בהצלחה במבחני הסמכה שונים ובהשתלבות בצוות תמיכה טכנית, לאחר מכן הוא מנהל רשת קטנה בעלת משתמשים ספורים בלבד - ועם הזמן הוא צובר ניסיון ועובר לנהל מערכות גדולות ומורכבות יותר.


רשת בסיסית היא רשת המורכבת מכמה מחשבים המכילים מידע ומשתפים אותו, או מחשב אחד שנקרא "שרת" - אותו מגדיר מנהל רשת והוא מכיל את הידע וכן את החוקים, ההרשאות והסיסמאות הקשורים לשליטה על המשתמשים השונים. על השרת, שהוא בסך הכול מחשב חזק יותר, מתקין מנהל רשת מערכת הפעלה המאפשרות שליטה על משתמשים או אפשרות לעבוד בשיתוף פעולה עמם. לעתים גם קיים שרת "שליט", המאפשר למנהל רשת להגדיר דרכו את ההגדרות הנכונות למחלקות השונות בחברה וכך לשלוט על המערך כולו.


מערכת ההפעלה לשרתים יכולה להיות "סרוור" של מייקרוסופט (שהגרסה העדכנית שלו, אגב, היא Server 2008), או מערכת הפעלה מבוססת לינוקס. מנהל רשת מתחיל בד"כ יעבוד עם "סרוור" של מייקרוסופט, שהוא פשוט יותר לתפעול. רשתות גדולות ומורכבות יותר יכילו מספר רב של שרתים שונים, כמויות גדולות של אמצעי אחסון וגיבוי, נתבים מתקדמים, מערכות אבטחה ולעיתים אף ישלבו כמה סוגים של מערכות הפעלה.


האחריות של מנהל רשת היא רבה מכיוון שהוא אחראי על תפקוד יעיל של התשתיות הבסיסיות בארגון ועל מנהל רשת לפתור בעיות מסוגים שונים, אשר צצות לעיתים קרובות במערכות סבוכות אלו. מגוון התקלות הוא עצום, החל מתקלות טכניות פשוטות (שבהם מנהל רשת מעביר את הטיפול לידי טכנאי), תקלות שנוצרות ע"י המשתמשים עצמם (כגון עומסים במערכת), תקלות הנובעות מהגדרות סותרות שנעשו בטעות בידי מנהל רשת, ועד פרצות באבטחה המנוצלות ע"י גורמים חיצוניים. במקרים רבים פתרון הבעיה הוא סבוך ביותר ועל מנהל רשת להתעכב "שעות נוספות" רבות.


ארגונים גדולים מבוססים על מערכות מידע רבות, מערכ