סיכום ב-3 דקות - Application Locker << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

סיכום ב-3 דקות - Application Locker

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

מנהל רשת –מקצוע מאתגר לחיים!
העידן הטכנולוגי בו אנו חיים מחייב כל חברה אשר בשטחה פועלת רשת מחשבים, להחזיק באופן קבע מנהל רשת מקצועי שבמסגרת תפקידו הוא אחראי לתפקודה היעיל והשוטף של הרשת, וכפועל יוצא מכך, מנהלי הרשתות הפכו לעמוד התווך בכל חברה עסקית או ארגון ציבורי כזה או אחר.

מנהל רשת אחראי בין היתר על התקנת רשתות המחשבים, תפעול רשת האינטרנט החיצונית, תפעול מערכות הפקס, איתור תקלות, באגים ובעיות רשת, תפעול אבטחת המידע ברשת, ניהול תיבת מיילים, הזנת משתמשים חדשים, אחסון מידע, ביצוע גיבויים ועוד.

הכשרה מקצועית

על מנת להפוך למנהלי רשתות ולהצטרף לאחת מהחברות המובילות במשק הישראלי או העולמי, תדרשו לבצע קורס ניהול רשתות אשר יסמיך אתכם לאחד המקצועות המבוקשים והנדרשים ביותר בשוק התעסוקה. קורס  מנהל רשת הינו קורס מקצועי המועבר במגוון נרחב של מכללות ובתי ספר ללימודי תעודה.

במסגרת הקורסים השונים הסטודנטים נחשפים למערכות ההפעלה והתכונות השונות של חברת מייקרוסופט וחברת סיסקו המובילות את תחום רשתות המחשבים. בין יתר נושאי הלימוד במהלך קורס מנהלי רשתות תמצאו: היכרות עם מערכות הפעלה, חומרה והתקני חומרה, ניהול שרתים, איתור תקלות ופתרון בעיות, התקנת רשתות, תכנון מערכות גיבוי ועוד.

בנוסף לעבודתו המקצועית בתפעול ותחזוקת מערכת המחשוב של החברה או הארגון, תפקידו של מנהל הרשת נועד להגן על פרטי מידע ואבטחת מידע ברשת וזאת באמצעות אבטחת מידע כחלק מניהול רשתות המחשבים בחברה או בארגון. אחריות זו הופכת את תחום ניהול הרשתות לאחד התחומים הרגישים ביותר בכל הקשור לניהול השוטף של בית העסק.

ללמוד ניהול רשתות גם מהבית

במידה וגם אתם רוצים להיות מעורבים באחד התפקידים החשובים והמרכזיים ביותר בכל בית עסק, חברה או ארגון, זה הזמן להצטרף אל אחד מקורסי ניהול הרשתות המוצעים לכם על ידי מכללות ובתי ספר מקצועיים רבים ברחבי הארץ. במקביל, תוכלו להצטרף לקורס מנהל רשת באמצעות לימודי האונליין המוצעים לכם על ידי מכללת "פרקטיקיו" המכללה המובילה ביותר בישראל ללימודי מקצועות המחשב בשיטת האונליין. שיטת לימוד זו מיושמת באמצעות סרטוני הדרכה ולימוד המופיעים באתר המכללה.
מנהל רשת - סיקור

מנהל רשת הוא האחראי העומד בראש ההיררכיה של צוות תחזוקת רשת מחשבים. הכלים שעמם עובד מנהל רשת הם השרתים והמחשבים עצמם המכונים "ברזל" אותם מפתחים מהנדסי אלקטרוניקה וכימאים, ומערכות הפעלה המיועדות לשרת או למחשב פרטי (קליינט) אותם מפתחים מהנדסי תוכנה. בדומה לאדם המורכב "מגוף" "ונשמה".


מנהל רשת נדרש לפתור את הבעיות הסבוכות שלא מצאו מענה אצל האחראים תחתיו. בעיות סבוכות שמגיעות למנהל רשת הינן לרוב בעיות תוכנה החל מהגדרות שגויות וכלה בתקלות זדוניות. בעיות חומרה אינן מגיעות בד"כ למנהל רשת שכן הן הבעיות הקלות יחסית הנפתרות ע"י טכנאי.


מלבד פתרון בעיות על מנהל רשת מוטל התפקיד של תחזוקה שוטפת, גיבויים, עדכונים, שינויים, הרחבות, ואם מדובר בחברה חדשה מנהל רשת נדרש אף לתכנן, להקים ולהגדיר את הכול מהתחלה.


בכדי לעמוד בקצב התפוקה של התעשייה המודרנית נאלצות החברות להתנהל ע"י תקשורת ממוחשבת ולהתבסס עליה. תקלה בתקשורת או בתפקוד פירושה השבתת החברה כולה על כל עובדיה ומזה ניתן להבין את משמעות חשיבות התפקיד של מנהל רשת ואת האחריות הרבה הכרוכה בתפקיד זה, שהרי ברור שמנהל רשת אינו יכול להרשות לעצמו לעזוב בתום המשמרת שלו ולהשאיר את החברה מושבתת ובמקרים מסוימים נאלץ מנהל רשת להישאר עד השעות הקטנות של הלילה ע"מ להשיב את המערכת על כנה. חשוב לציין שהמשכורות הינן בהתאמה. מנהל רשת בד"כ מתוגמל היטב וגובה השכר שלו אינו נופל משל עמיתיו האקדמיים.


כעת ניתן להבין מדוע החברות אינן מקלות ראש בבחירת מנהל רשת ודורשות מ