סיכום ב-3 דקות - שכפול מחשב - ImageX << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

סיכום ב-3 דקות - שכפול מחשב - ImageX

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס מנהלי רשת
העידן הטכנולוגי מגלה לנו תפקיד ראשי ביותר בתחום של מנהלי רשתות, מכאן הדרישה של קורס מנהלי רשת באשר הוא. נכון להיום קורס מנהלי רשת מגלה את כל  סודות התפקידים המרכזיים אשר קשורים בתחום המחשב. יש מחשבים המחוברים ברשת ויש רשת מחשבים אחת גדולה שלרוב מצריכה את טיפולו של מנהל הרשת. מכאן קורס מנהלי רשתות עונה על כל התשובות ומאידך אינו מתפשר על עובד מקצועי אשר יספק את המענה על הצד הטוב ביותר.

מנהלי הרשתות

מהם למעשה מנהלי הרשתות? שנייה לפני שנתהה באשר לבחירת קורס מנהלי רשת, ראוי לדבר על פועלם. מנהלי רשת הם למעשה האנשים העומדים מאחרי מקומות ציבוריים, לימודיים, מפעלים או אפילו רשויות שיש בידם יותר ממחשב אחד. מנהל הרשת למעשה עוקב אחר כל פועלו של המקום ואחר כל ההתרחשויות אשר מתרחשות בנישת המחשוב. ראוי לציין כי הרצון הסופי הוא לצור מצב לוגיסטי חיובי ולהשאיר את התקלות הרבה מאחור. כך למעשה יכול לפעול המוסד הנבחר באופן תקין.

על ניהול רשתות ועל יתרון חרוץ

ניהול רשתות מתפתח בצעדי ענק, נכון להיום יש דרישה ליותר ויותר גורמים בשוק הפתוח. כל בית עסק קטן אשר מייצר מיקום של יותר מארבעה מחשבים, נחשב כאחד הזקוק לשירותיו של מנהל הרשת ומכאן, שהפך המקצוע לבר ביקוש בכל מקום. יותר ויותר אנשים בוחרים ללמוד מקצוע המכניס הכנסה טובה ומאידך מדבר על מקצוע לחיים שלמים.

מה מספק מנהל הרשת?

היתרון של מנהלי רשת ובפרט היכולת שלכם לרכוש השכלה באמצעות קורס מנהלי רשת, בא לידי ביטוי ביכולת לבצע כמה וכמה דברים. מנהל הרשת יודע את הטיפול והמקצועיות בפועל. הוא מבטיח ניהול שוטף של מערכות ובפרט עניינים לוגיסטיים בארגון. כך גם הפעלת יישומים מורכבים ביותר. טיפול בשרתים, הבטחת מידע בצורה רגישה ועדינה ביותר, שהרי אבטחת מידע עלולה לסכן את הארגון כולו ומכאן מקצועיותו של מנהל הרשת מעל לכל. כך גם לגבי שימוש ברשתות אינטרנט, תפעול מערכת אזעקה וכל הקשור בטלפונים ומכשירי מדיה. כיצד תדעו כי מדובר במקצוענות הבחירה? התשובה לכך, היא מנהל רשת מקצועי.
מנהל רשת

מנהל רשת הינו אדם האחראי על ניהול רשת מחשוב בארגון. תפקיד של מנהל רשת קיים בכל חברה. מנהל רשת יכול להיות מועסק ישירות או דרך קבלן חיצוני. לרוב בחברות קטנות מנהל רשת אחד אחראי על תמיכה בכמה חברות קטנות– מיקור חוץ. בשורה התחתונה בכל חברה ישנו תפקיד של מנהל רשת והוא זה שמעניק לה שירותי תמיכה.


בניגוד למה שנהוג לחשוב, רוב התקלות שמנהל רשת מתמודד איתן הינן תקלות תוכנה ולא חומרה. תקלות תוכנה הן מורכבות יותר. למעשה מנהל רשת צריך להכיר את כל התוכנות בארגון ויחסי הגומלין ביניהן – איך הן משפיעות אחת על השנייה. מנהל רשת צריך להכיר באילו משאבים (זיכרון, מעבד, דיסק) כל אחת מהתוכנות משתמשות ובאיזו מידה. במילים אחרות מנהל רשת צריך להכיר לא רק את מערכת ההפעלה או שרת דואר אלא גם הרבה תוכנות נוספות שהעובדים משתמשים בהן. בנקודה זו בא לידי הביטוי חשיבותו של הניסיון המקצועי.


מנהל רשת לעיתים קרובות נאלץ להישאר בעבודה עד שעות הערב המאוחרות ולפעמים אפילו עד שעות הבוקר המוקדמות, כי את רוב התקלות לא ניתן לתקן בשעות הפעילות הרגילות, כדי שלא להפריע לאנשי החברה שבכל זאת עובדים למרות התקלה.


חשוב לשים לב כי רוב התקלות שמנהל רשת מתמודד איתן, הן תקלות נקודתיות ולא כלל מערכתיות. אבל, על אף שרוב התקלות אינן משביתות את הארגון ואת עבודתו כליל אלא רק "משהו קטן לא עובד", עדיין בזמן תיקון התקלה מנהל רשת נאלץ לבצע כיבוי והדלקה של שרתים, ובכך מפריע לשאר העובדים בארגון.


עבודתו של מנהל רשת מעניקה סיפוק רב, כי ניתן לראות את התוצאות במקום – הייתה תקלה ועכשיו היא איננה. את התוצאות רואים גם מקבלי ההחלטות בארגון ומוכנים לשלם שכר הוגן בתמורה. משכורת ממוצעת למנהל רשת עוברת את הרף של 10,000 ₪. כמובן שהשכר תלוי בנסיבות, במקום העבודה ובניסיון האישי של מנהל רשת. באתר המכללה מפורסם דוח שכר שנעשה על ידי שתי חברות חיצוניות ובו פירוט של שכר בהתאם לתפקיד ולניסיון. כדאי מאוד לעיין בטבלה זו!