סיכום ב-3 דקות - התקנה אוטומטית MDT << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

סיכום ב-3 דקות - התקנה אוטומטית MDT

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

איזו תעודת הסמכה הכי עדיפה בתחום של ניהול רשתות- MCITP לעומת MCSE

טכנולוגיית מידע הינה תחום מבוקש ופופולארי מאד בקרב אנשים שמעוניינים לאייש תפקידי מפתח בכירים בחברות וארגונים. אחת הדרכים להגדיל את הסיכויים לקבל תפקיד בכיר בעולם ההייטק יכולה להיעשות דרך קבלה של הסמכות טכניות בתחומים שונים. הסמכה בתחום מסוים יכולה גם לאפשר קבלה של משכורת גבוהה יותר. ישנן שתי הסמכות נפוצות שנחשבות למתקדמות ביותר בעולם ה-IT, MCITP ו- MCSE.  במטרה להוציא הסמכות אלו, סטודנטים נדרשים לעבור סדרה של בחינות שהינן חלק מההסמכה המקצועית של חברת מייקרוסופט.

בחינות הסמכה ותנאי קבלה

כל מבחן כזה עולה בסביבות מאה דולר ועשוי לערוך במשך שעתיים עד שלוש שעות. מרבית המבחנים כוללים בין ארבעים לתשעים שאלות אמריקאיות ותכנים מדומים בהם הנבחנים נדרשים לבצע משימות משותפות המתאימות לנושא של הטקסט. כאשר משווים בין MCSE לבין MCITP יש לקחת בחשבון שההסמכה הראשונה מתאימה יותר לעיצוב ויצירת תשתיות בסביבת עבודה של Windows Sever 2003 או 2000. כל מי שמעוניין בקבלה של הסמכה זו מחויב בניסיון תעסוקתי של כשנה עד שנתיים בכל הנוגע להתקנה, פתרון בעיות והגדרת תצורה של מערכות ברשת.

לימודי הסמכה של מערכות לניהול רשתות

הכנות לבחינות אלו יכולות להיעשות במסגרת של קורסים און ליין או השתתפות פיזית במוסדות לימוד המציעים קורסים בתחום המחשבים ובפרט בתחום של מערכות לניהול רשתות. משך התהליך עד לקבלתה של ההסמכה משתנה מאדם לאדם ותלוי למעשה בכמות הזמן וההשקעה שמוקדשת ללמידה. כך למשל ישנם אנשים שיכולים לסיים את התהליך בשנה וישנם אנשים שיצטרכו שנתיים שלמות על מנת לקבל את ההסמכה. כדי לקבל הסמכת MCSE יש צורך לעבור שבע בחינות שלא מחייבות להתבצע בסדר אחד ומסוים.

כל הסביבות האחרות ברשת כמו למשל Windows Server 2008 מכוסות אך ורק על ידי MCITP. כאשר מערכת זו למעשה החליפה את הראשונה, כך שכל מי שעשוי לעבוד בסביבת הרשת שצוינה לעיל חייב לקבל הסמכה MCITP. מטרתה של ההסמכה היא לוודא שלבעליה אכן יש רמת ידע מקיפה, מיומנויות לביצוע תפקיד מסוים הקשורות בדרך כלל לניהול רשת, פיתוח מסדי נתונים, ניהול ותמיכה טכניתמנהל רשת
ניהול רשתות מחשבים הוא אחד מהמקצועות המבוקשים כיום בשוק ההיי טק ולא בכדי. כלוקחים בחשבון את החיסכון העצום שמאפשרות לנו רשתות מחשבים בעבודה השוטפת אנו מבינים כי כיום לא ניתן לחזור אחורה וכי ניהול תקין של רשת מחשבים הינו תנאי להצלחה של כל פרויקט היי טק רציני. מהם למעשה היתרונות של רשתות מחשבים?

  1. תקשורת בין מחשבים ביעילות ובביטחון – כאשר מחשבים מחוברים זה לזה ברשת ניתן להעביר מידע ונתונים ביניהם בצורה בטוחה ויעילה באופן שבטוח מפני ריגול תעשייתי וכן ליהנות מחלוקה של מידע באופן נוח הרבה יותר מאשר הצורך להשתמש כל הזמן במדיות נתיקות על מנת להעביר מידע.

  2. חיסכון בחומרה – שימוש ברשתות מחשבים מאפשר לעסק לחסוך בחומרה על ידי חלוקת משאבים נכונה יותר. במקום שלכל מחשב יהיו סורק, מדפסת, פקס וחלקי חומרה נוספים אחרים ניתן להגדיר קבוצה של מחשבים החולקת משאבים אלו שגם ככה אינם בשימוש בכל רגע נתון. זהו חיסכון אדיר בחומרה המתרגם ישירות לכסף.

  3. חיסכון במקום – החיסכון בחומרה הינו גם חיסכון במקום וגם החיסכון בשטח משרדי מתרגם ישירות לחיסכון בכסף בכל הקשור בתשלום דמי שכירות על שטח משרדי מצומצם יותר או לחילופין היכולת לנצל את אותו שטח בצורה יעילה יותר.

  4. ניהול גיבוי יעיל יותר – כאשר כל המחשבים מחוברים ברשת ניתן להגדיר מחשבים ספציפיים כמאגרי מידע בעוד יתר המחשבים הם "מחשבי עבודה" השואבים את המידע הנחוץ. להם מאגרי המידע ופועלים עליו באמצעות תוכנות במידת הצורך. באופן זה ניתן להתמקד בגיבוי הנתונים שבמחשבי מאגר הנתונים והדבר מאפשר ניהול גיבוי פשוט יותר.


למעשה קשה לדמיין את חיינו ללא רשתות מחשבים ובטח ובטח שאת מקומות העבודה שלנו. עם זאת רשתות מחשבים אינן כה פשוטות להקמה, ניהול, תחזוקה או שדרוג. הדבר מצריך מנהל רשת מומחה לדבר אשר