סיכום ב-3 דקות - הצפנת דיסק Bitlocker << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

סיכום ב-3 דקות - הצפנת דיסק Bitlocker

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס מנהלי רשת
בשוק מסתובבים היום הרבה טכנאי מחשבים שאינם מבינים כי עולם טוב יותר עם יותר אפשרויות נמצא באופן יחסי לא רחוק מהם. אם מסתכלים על טכנאי PC כאל חייל, הרי שמנהל הרשת הוא המפקד שלו ואתם צריכים לשאול את עצמכם מה אתם מעדיפים להיות – חייל או מפקד. אם התשובה לשאלה הזו ברורה לכם אז אתם צריכים להסתכל קדימה ולהתעניין באופציה של קורס מנהלי רשת. קורס מנהלי רשת נמשך באופן טיפוסי כשנה עד שנה וחצי ומכיר את הלומדים בו להקים, לתחזק, לשדרג ולתפעל תקלות ברשתות משבים הקיימות כיום כמעט בכל עסק, חברה, מוסד ציבורי או ארגון פרטי. בשל כך הביקוש למנהלי רשתות איכותיים כעובדים מן המניין או כמיקור חוץ הינו גבוה והתגמול הינו בהתאם. עם זאת חשוב לזכור כי לא כל קורס מתאים לכל טכנאי מחשבים ולא כל קורס הינו איכותי מספקי בשביל שתשקיעו ממיטב זמנכם וכספכם. כיצד אם כן אפשר לברור בין הקורסים השונים המוצעים בשוק? הנה מדריך קצר הסוקר את הסוגיות החשובות בתחום זה:

  1. הסמכה בינלאומית מטעם חברת מיקרוסופט העולמית – אולי השיקול המרכזי בבחירת קורס מנהלי רשת הוא מידת ההכנה שלו אל בחינות ההסמכה של חברת מיקרוסופט העולמית למנהלי רשת. אם אינכם רוצים להגיע אל הבחינה לא מוכנים עליכם לבחור קורס שהסילבוס שלו בנוי בהתאם לבחינה זו והתוכן שלה. קחו בחשבון שבלי תעודת ההסמכה הרשמית אתם נחשבים בשוק כפחות אטרקטיביים כמעט מכל מנהל רשת אשר מחזיק בתעודה הנכספת.

  2. צוות מרצים – מכללה איכותית ואטרקטיבית תחזיק בצוות מרצים בכיר אשר לכל אחד מהם את התרומה הייחודית שלו לטיב ואיכות הקורס שלכם וכן הקורסים האחרים. יש לבחור מכללה עם מנחים בכירים בתעשייה שכן אם תצטיינו מספיק תוכלו אפילו למצוא את עצמכם עובדים בשבילם ואם לא אלה תמיד קשרים טובים לנצל בהמשך הדרך.

  3. ניסיון מעשי – בחרו קורס אשר מציע גם התנסות מעשית ולא רק לימודי תוכן עיוניים. אחרת בסוף הלימודים תגיעו אל השטח ופשוט לא תדעו מאיפה להתחיל. שיהיה לכולנו בהצלחה.

מנהל רשת או מהנדס רשת?

כשמחפשים קורס ניהול רשתות נתקלים הרבה במונח "מנהל רשת" ובמונח "מהנדס רשת".


מנהל רשת הינו האחראי על הקמה, ניהול ותחזוקה של רשת מחשבים בחברה. מהנדס רשת אף הוא אחראי על אותם דברים. ואם כן מה בדיוק ההבדל?קשה להבין מה בדיוק ההבדל ביניהם מהסיבה הפשוטה שלמעשה אין כל כך הבדל. את המשג "מהנדס רשת" הטביעה מייקרוסופט בכדי להבדיל בין מנהל רשת של רשת קטנה לבין מנהל רשת מומחה, המכונה "מהנדס רשת", שיודע להקים רשתות גדולות ולתכנן אותם באופן יעיל. בכל קורס MCITP סטנדרטי מקבלים תעודה של "מהנדס רשת" אך בפועל נהיים בקושי מנהל רשת ורק עם הניסיון אפשר באמת להתקדם.כל מנהל רשת התחיל בתפקיד קטן של תמיכה טכנית ועם הזמן התקדם לתפקיד גבוה יותר. מהנדס רשתות הוא בעל מקצוע שעבר קורס מיוחד מטעם חברת מייקרוסופט, קורס MCITP. רק מי שעבר בהצלחה את הקורס ואת בחינות ההסמכה יוכל לעבוד כמהנדס רשתות. הסמכת מנהל רשת של מייקרוסופט נותנת גם אפשרות לגשת לחומר המקצועי המיועד למנהל רשת באתר הייעודי שלהם.מכיוון שעולם המחשבים הוא עולם דינמי המתפתח במהירות, על מנהל רשת להיות מעודכן בטכנולוגיות החדשות המשתנות בכל עת. מנהל רשת בעל תעודת "מהנדס רשת" מתמחה ברשתות ומערכות המבוססות בעיקר על המוצרים של מייקרוסופט. מנהל רשת הוא זה שיודע לתכנן ולתחזק רשתות ומערכות ויודע לעבוד עם סוגים רבים של מחשבים, מערכות הפעלה ונתבים שלעיתים גם מקשרים את החברה לסניפים במדינות שונות. מנהל רשת או "מהנדס רשת" הוא מקצוע מבוקש בתחום המחשבים ומתוגמל היטב. מנהל רשת הוא מקצוע המתאים לכל טכנאי מחשבים שברצונו להתקדם או לכל אחד עם רקע במחשבים וידע באנגלית.בכל אופן אם אתם מתעניינים בקורס מנהל רשת אל תתייחסו למילים "מפוצצות" או למונחים מבלבלים כמו "מהנדס" בסופו של דבר מה שחשוב זה איכות הלמידה, השיטה, הוותק של המרצה והמוסד, התעודות בסיום ואחרון חביב - ה