סיכום ב-3 דקות - גיבוי ושחזור - Backup << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

סיכום ב-3 דקות - גיבוי ושחזור - Backup

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

מי הוא מנהל רשת?

מרבית החברות כיום מחזיקות רשתות גדולות ומורכבות של מחשבים. לרוב, בתור עובדים מן השורה, תפעול המחשבים והתקשורת ביניהם נראית כמובנת מאליה עד כי למעשה לא כולם מודעים שיש מישהו מאחורה שמושך בחוטים. כדי להבין מי הוא מנהל רשת MCITP ומה תפקידו יש צורך להתחיל מן היסוד.

מהי רשת מחשבים?

רשת מחשבים הינה רשת של שני מחשבים או יותר אשר מתקשרים ביניהם לצורך העברת מסרים ומידע פנימי ולצורך חיבור משותף להתקנים כגון מדפסות ופקסים. ישנם רשתות מחשבים פשוטות בעלי תקשורת בסיסית אחידה ביניהם וישנם מערכות מחשבים מורכבות כאשר לכל אגף בחברה גישה שונה למערכת.

מי הוא מנהל רשת?

מנהל רשת הינו אדם האחראי לתפקוד התקין של רשת בארגון מסוים. עבודתו הבסיסית של מנהל רשת דומה לעבודה של טכנאי מחשבים אולם כוללת הרבה יותר אחריות וראיה מרחבית אירגונית. ארגונים זקוקים למנהלי רשת משום שכל העבודה שלהם נשענת על הרשת ולכן, תקלה ברשת עשויה להוביל להפסד רב של שעות ותפוקת עבודה לחברה או אפילו למצב של חוסר תפקוד כללי. לכן ישנו צורך באדם שידאג לתפעול שוטף של הרשת ולמניעת תקלות עוד לפני היווצרותן.

מהם תפקידיו של מנהל הרשת?

על מנהלי רשת MCSE, לעיתים להקים רשתות מחשבים מן היסוד. במהלך עבודתו היומיומית של מנהל הרשת עליו לדאוג להקמה ולתקינות שוטפת של מודמים, להפקת כתובות עבור כל אגף בחברה, להפקת סיסמאות, לתפעול, לתיקון שוטף של התקני הרשת השונים ולאבטחת הרשת ולתפעול התקשורת השוטפת ברשת. מנהל הרשת עובד מאחורי הקלעים של החברה והוא למעשה האיש שמושך בחוטים מאחורה כך שהכול יעבוד באופן תקין וסדיר.

מהי ההכשרה הניתנת למנהלי רשת?

כדי להיות מנהל רשת עליך לעבור קורס של מנהלי רשתות. קורס מנהלי רשת מתאים בעיקר לאנשים בעלי רקע בתחום המחשבים ולטכנאי מחשב. ברוב המסגרות האוניברסיטאות לא ניתנים לימודי הכשרה של מנהלי רשת ולכן יש לקחת קורסים אלו בארגונים פרטיים ובמכללות מקצועיות. קורס מנהלי רשתות אינו מעניק תעודה של מנהל רשת אלא מכשיר את התלמידים לקראת מבחנים שנעשים בחברות הגדולות. מבחנים אלו מעניקים תעודה בינלאומית של מנהל רשת.קורס מנהלי רשת
תחום המחשבים בעשרים השנים האחרונות הינו תחום תוסס ודינמי ביותר. ולא בכדי. הדרך שעשו מחשבים בזמן זה הינה מדהימה ועל כן אין זה פלא כי רבים מתעניינים בקורסים השונים בתחום עולם המחשבים. ישנם תפקידים רבים בהם ניתן להתמחות בעולם המחשבים ואחד מהתפקידים הנחשקים ביותר הינו מנהל רשת. קורס מנהלי רשת נחשב לקורס מתקדם ואחת מדרישות הסף הבסיסיות שלו הוא ידע ברמה של קורס טכנאי מחשבים. במסגרת קורס מנהלי רשת לומדים התלמידים להגדיר, לתפעל, לתחזק, לשדרג ולאבטח רשתות מחשבים המבוססות על שרת. בוגרי קורס מנהלי רשת יכולים לשמש בתפקיד של ניהול רשת ארגונית הנחשב לתפקיד נחשק ובעל תגמול לא רע בכלל. עם זאת חשוב ביותר לבחור את הקורס הנכון שאם לא כן לא תוכלו להשיג עבודה טובה בתחום. כיצד אם כן נבחר קורס מנהלי רשת איכותי וטוב? התשובה לשאלה זו עוברת דרך כמה סוגיות

  1. הסמכה בינלאומית מטעם חברת מיקרוסופט העולמית – מרבית מערכות ההפעלה לשרתים בעולם מיוצרות על ידי חברת מיקרוסופט המקפידה להעניק הסמכות רשמיות מטעמה למי שצברו ידע מתקדם בתחומים שונים ובכלל זה גם בתחום ניהול רשתות. חשוב מאוד שאם אתם שוקלים לקחת קורס מנהלי רשת שתבחרו בקורס המכין אתכם לעבור בחינת הסמכה של חברת מיקרוסופט שבסופה תקבלו תעודה. שוויה של התעודה הוא ביצירת יצרון יחסי שלכם על פני מנהלי רשת שאינם מחזיקים בתעודה.

  2. מרצה – חשוב שבקורס שאתם לוקחים יהיה מרצה רציני ואיכותי אשר לוקח את העבודה ברצינות ושיש לו ניסיון מעשי עשיר בתחום ולא רק ידע תיאורטי שאינו שווה הרבה בלי גיבוי מעשי מהשטח.

  3. עבודה מעשית – שימו לב כי הקורס שאתם לקוחים כולל בתוכו עבודה מעשית ולא רק לימודים עיוניים אשר בתחום זה אינם מלמדים הרבה בלי התנסות מוחשית. אל תתביישו לשאול כיצד הכיתות מאובזרות.

  4. קשר לתעשייה – בחרו מכללה עם קשר חזק לתעשייה. אנו חיים במדינה קטנה ואנשים מכירים זה את זה. לכן מומלץ להסתכל על המכללה כאל קשר שלכם לתעשייה שיכול לסייע לכם בעתיד.